Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 18. forduló

2020.11.14 - 13:30

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HALMAI KRISTÓF, TURI MIKLÓS
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
90'
45'

Gólok

WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF

7'

1 - 0

 

SZEGŐ IMRE

16'

2 - 0

 

WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF

47'

3 - 0

 

 

3 - 1

64'

KORONCZI BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 18 14 3 1 46 10 36 45 11.1
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 18 12 3 3 40 10 30 39 11.4
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 17 9 5 3 28 19 9 32 11.7
4 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 17 9 4 4 39 30 9 31 10.3
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 18 8 4 6 40 29 11 28 10.8
6 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 14 8 3 3 22 11 11 27 9.6
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 18 8 3 7 23 24 -1 27 10.4
8 SC SOPRON SC SOPRON 18 8 3 7 25 30 -5 27 10.2
9 BICSKEI TC BICSKEI TC 18 7 5 6 25 25 0 26 11.1
10 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 17 8 1 8 25 19 6 25 10.8
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 17 7 4 6 23 22 1 25 9.9
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 18 6 4 8 26 30 -4 22 10.8
13 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 18 5 5 8 24 29 -5 20 10.6
14 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 18 5 5 8 30 38 -8 20 9.9
15 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 17 5 4 8 23 29 -6 19 10.1
16 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 18 5 4 9 27 35 -8 19 10.4
17 ZTE FC II. ZTE FC II. 18 4 7 7 21 31 -10 19 9.9
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 17 4 3 10 31 42 -11 15 10.1
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 17 3 3 11 19 38 -19 12 10.5
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 17 1 3 13 17 53 -36 6 10.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 11 7 4 0 15 2 13 25 7 3 1 3 5 5 0 10 18 10 5 3 20 7 13 35
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 9 5 3 1 8 4 4 18 8 3 3 2 3 4 -1 12 17 8 6 3 11 8 3 30
3 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 9 3 5 1 5 3 2 14 9 4 2 3 6 7 -1 14 18 7 7 4 11 10 1 28
4 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 10 4 3 3 7 3 4 15 8 3 3 2 4 3 1 12 18 7 6 5 11 6 5 27
5 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 9 4 2 3 7 6 1 14 8 3 4 1 7 4 3 13 17 7 6 4 14 10 4 27
6 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 3 4 1 8 2 6 13 10 3 5 2 5 3 2 14 18 6 9 3 13 5 8 27
7 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 8 3 3 2 5 3 2 12 9 3 6 0 5 1 4 15 17 6 9 2 10 4 6 27
8 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 7 3 4 0 6 2 4 13 11 3 5 3 6 7 -1 14 18 6 9 3 12 9 3 27
9 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 9 2 4 3 7 8 -1 10 8 4 3 1 8 3 5 15 17 6 7 4 15 11 4 25
10 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 10 3 3 4 8 7 1 12 8 3 2 3 7 9 -2 11 18 6 5 7 15 16 -1 23
11 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 8 3 4 1 7 3 4 13 6 2 4 0 4 2 2 10 14 5 8 1 11 5 6 23
12 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 8 3 1 4 7 8 -1 10 10 2 5 3 7 8 -1 11 18 5 6 7 14 16 -2 21
13 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 9 2 3 4 6 6 0 9 9 3 1 5 5 9 -4 10 18 5 4 9 11 15 -4 19
14 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 10 2 6 2 6 6 0 12 8 1 4 3 3 7 -4 7 18 3 10 5 9 13 -4 19
15 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 6 1 3 2 4 6 -2 6 12 2 7 3 2 6 -4 13 18 3 10 5 6 12 -6 19
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 3 2 3 10 7 3 11 9 2 1 6 6 13 -7 7 17 5 3 9 16 20 -4 18
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 6 3 2 1 4 1 3 11 12 1 4 7 6 15 -9 7 18 4 6 8 10 16 -6 18
18 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 8 1 2 5 3 6 -3 5 9 2 4 3 2 5 -3 10 17 3 6 8 5 11 -6 15
19 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 2 6 2 5 3 2 12 7 0 3 4 3 8 -5 3 17 2 9 6 8 11 -3 15
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 11 1 4 6 4 11 -7 7 6 1 1 4 3 13 -10 4 17 2 5 10 7 24 -17 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 11 9 2 0 29 5 24 29 7 5 1 1 17 5 12 16 18 14 3 1 46 10 36 45
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 7 0 1 21 3 18 21 10 5 3 2 19 7 12 18 18 12 3 3 40 10 30 39
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 9 6 3 0 20 9 11 21 8 3 2 3 8 10 -2 11 17 9 5 3 28 19 9 32
4 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 9 5 2 2 25 21 4 17 8 4 2 2 14 9 5 14 17 9 4 4 39 30 9 31
5 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 8 4 2 2 19 12 7 14 10 4 2 4 21 17 4 14 18 8 4 6 40 29 11 28
6 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 8 5 1 2 15 7 8 16 6 3 2 1 7 4 3 11 14 8 3 3 22 11 11 27
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 9 6 0 3 11 8 3 18 9 2 3 4 12 16 -4 9 18 8 3 7 23 24 -1 27
8 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 10 4 3 3 15 15 0 15 8 4 0 4 10 15 -5 12 18 8 3 7 25 30 -5 27
9 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 7 4 2 1 11 7 4 14 11 3 3 5 14 18 -4 12 18 7 5 6 25 25 0 26
10 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 8 3 0 5 12 11 1 9 9 5 1 3 13 8 5 16 17 8 1 8 25 19 6 25
11 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 9 3 2 4 10 14 -4 11 8 4 2 2 13 8 5 14 17 7 4 6 23 22 1 25
12 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 9 3 3 3 14 14 0 12 9 3 1 5 12 16 -4 10 18 6 4 8 26 30 -4 22
13 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 10 3 2 5 13 15 -2 11 8 2 3 3 11 14 -3 9 18 5 5 8 24 29 -5 20
14 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 6 4 0 2 15 8 7 12 12 1 5 6 15 30 -15 8 18 5 5 8 30 38 -8 20
15 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 3 3 4 13 15 -2 12 7 2 1 4 10 14 -4 7 17 5 4 8 23 29 -6 19
16 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 10 4 2 4 17 13 4 14 8 1 2 5 10 22 -12 5 18 5 4 9 27 35 -8 19
17 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 6 1 4 1 11 11 0 7 12 3 3 6 10 20 -10 12 18 4 7 7 21 31 -10 19
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 3 3 2 17 14 3 12 9 1 0 8 14 28 -14 3 17 4 3 10 31 42 -11 15
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 8 2 2 4 11 15 -4 8 9 1 1 7 8 23 -15 4 17 3 3 11 19 38 -19 12
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 11 1 2 8 12 26 -14 5 6 0 1 5 5 27 -22 1 17 1 3 13 17 53 -36 6
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 1-0 - 13 - 0-0 - 3--6 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 1--2 - 1-3 - 10 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 3-
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 11 - 1-1 - 3-1 - 02 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 1---2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0----4 - 13 - 1--1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 10 - 2-3 - 2-2 - 01 - 2---0 - 4-1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 0-0 - 40 - 1--5 - 13 - 1-5 - 1-------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 0-
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 1-0 - 63 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1--------0 - 60 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0---4 - 06 - 02 - 0--2 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 2-1 - 2-2 - 32 - 2-1 - 10 - 5-0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 2--1 - 4-2 - 23 - 2-3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 2--1 - 1------2 - 2-3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 1-1 - 00 - 07 - 0-2 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 0--2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 21 - 0
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2--1 - 1-------

Meccsek

BKV ELŐRE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Stadion
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 08. 26. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Stadion
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
11. 29. 13:00
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Stadion
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
12. 06. 13:00
ZTE FC II.
2021. 02. 28.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 02. 28.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
02. 28.
BKV ELŐRE
2021. 03. 07.
BKV Előre Stadion
2021. 03. 07.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 07.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
03. 14.
BKV ELŐRE
2021. 03. 21.
BKV Előre Stadion
2021. 03. 21.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 21.
BICSKEI TC
2021. 03. 28.
ESK Ménfőcsanak
2021. 03. 28.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
03. 28.
BKV ELŐRE
2021. 04. 04.
BKV Előre Stadion
2021. 04. 04.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 04.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 11.
BKV ELŐRE
2021. 04. 14.
BKV Előre Stadion
2021. 04. 14.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 14.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18.
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
04. 18.
BKV ELŐRE
2021. 04. 25.
BKV Előre Stadion
2021. 04. 25.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 25.
III. KER. TVE
2021. 04. 28.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
04. 28.
BKV ELŐRE
2021. 05. 02.
BKV Előre Stadion
2021. 05. 02.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 02.
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09.
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09.
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 09.
BKV ELŐRE
2021. 05. 12.
BKV Előre Stadion
2021. 05. 12.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 12.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 16.
BKV ELŐRE
2021. 05. 23.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 05. 23.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
05. 23.
BKV ELŐRE
2021. 05. 30.
BKV Előre Stadion
2021. 05. 30.
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 30.
ÉRDI VSE

GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 23. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BICSKEI TC
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
11. 29. 13:00
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
12. 06. 13:00
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 02. 28.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 02. 28.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
02. 28.
KOMÁROM VSE
2021. 03. 07.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 03. 07.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
03. 07.
SC SOPRON
2021. 03. 14.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 03. 14.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
03. 14.
ZTE FC II.
2021. 03. 21.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 03. 21.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
03. 21.
III. KER. TVE
2021. 03. 28.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 03. 28.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
03. 28.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 04.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 04. 04.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
04. 04.
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 11.
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 11.
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
04. 11.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 14.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 04. 14.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
04. 14.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 18.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 18.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
04. 18.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 25.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 04. 25.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
04. 25.
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 28.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 04. 28.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
04. 28.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 02.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 05. 02.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
05. 02.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09.
ESK Ménfőcsanak
2021. 05. 09.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
05. 09.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 12.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 05. 12.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
05. 12.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16.
Perutz Stadion
2021. 05. 16.
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
05. 16.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 23.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 05. 23.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
05. 23.
BKV ELŐRE
2021. 05. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 30.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
05. 30.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple