Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 19. forduló

2020.11.22 - 13:00

Érd, Érdi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MENCSIK LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZARVAS LÁSZLÓ, KASZA DÉNES
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

40'

KISS DÁVID
POPOV PATRIK

44'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 19 15 3 1 47 10 37 48 11
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 19 13 3 3 42 11 31 42 10.9
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 19 10 5 4 41 31 10 35 10.9
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 19 10 5 4 31 21 10 35 10.8
5 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 19 10 4 5 29 21 8 34 10.8
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 19 9 4 6 42 30 12 31 10.7
7 SC SOPRON SC SOPRON 19 9 3 7 31 30 1 30 10.7
8 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 19 9 1 9 28 21 7 28 10.6
9 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 19 8 4 7 26 24 2 28 10.6
10 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 19 8 3 8 23 30 -7 27 10.5
11 BICSKEI TC BICSKEI TC 19 7 5 7 25 26 -1 26 10.5
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 19 6 5 8 26 30 -4 23 10.4
13 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 19 6 4 9 33 35 -2 22 10.4
14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 19 6 4 9 28 31 -3 22 10.3
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 19 5 7 7 23 31 -8 22 10.3
16 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 19 5 6 8 25 30 -5 21 10.2
17 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 19 5 6 8 33 41 -8 21 10.2
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 19 4 4 11 36 48 -12 16 10.1
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 19 3 3 13 20 46 -26 12 10.1
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 19 1 3 15 17 59 -42 6 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 11 7 4 0 15 2 13 25 8 3 2 3 5 5 0 11 19 10 6 3 20 7 13 36
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 10 6 3 1 9 4 5 21 9 3 3 3 3 5 -2 12 19 9 6 4 12 9 3 33
3 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 9 4 3 2 6 3 3 15 10 4 6 0 6 1 5 18 19 8 9 2 12 4 8 33
4 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 4 4 1 9 2 7 16 10 3 5 2 5 3 2 14 19 7 9 3 14 5 9 30
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 11 3 5 3 9 9 0 14 8 4 3 1 8 3 5 15 19 7 8 4 17 12 5 29
6 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 10 4 3 3 7 3 4 15 9 3 4 2 5 4 1 13 19 7 7 5 12 7 5 28
7 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 10 4 3 3 7 6 1 15 9 3 4 2 7 5 2 13 19 7 7 5 14 11 3 28
8 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 10 3 5 2 5 7 -2 14 9 4 2 3 6 7 -1 14 19 7 7 5 11 14 -3 28
9 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 10 3 5 2 8 5 3 14 9 3 5 1 6 4 2 14 19 6 10 3 14 9 5 28
10 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 8 3 5 0 6 2 4 14 11 3 5 3 6 7 -1 14 19 6 10 3 12 9 3 28
11 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 10 3 3 4 8 7 1 12 9 4 2 3 11 9 2 14 19 7 5 7 19 16 3 26
12 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 10 2 6 2 6 6 0 12 9 2 4 3 6 7 -1 10 19 4 10 5 12 13 -1 22
13 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 7 2 3 2 6 6 0 9 12 2 7 3 2 6 -4 13 19 4 10 5 8 12 -4 22
14 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 3 2 4 11 9 2 11 10 3 1 6 9 14 -5 10 19 6 3 10 20 23 -3 21
15 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 9 3 1 5 7 9 -2 10 10 2 5 3 7 8 -1 11 19 5 6 8 14 17 -3 21
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 9 2 3 4 6 6 0 9 10 3 2 5 5 9 -4 11 19 5 5 9 11 15 -4 20
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 7 3 2 2 5 4 1 11 12 1 4 7 6 15 -9 7 19 4 6 9 11 19 -8 18
18 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 2 6 2 5 3 2 12 9 1 3 5 4 10 -6 6 19 3 9 7 9 13 -4 18
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 9 1 2 6 3 9 -6 5 10 2 4 4 3 7 -4 10 19 3 6 10 6 16 -10 15
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 5 6 4 11 -7 8 7 1 2 4 3 13 -10 5 19 2 7 10 7 24 -17 13
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 11 9 2 0 29 5 24 29 8 6 1 1 18 5 13 19 19 15 3 1 47 10 37 48
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 8 0 1 23 4 19 24 10 5 3 2 19 7 12 18 19 13 3 3 42 11 31 42
3 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 11 6 3 2 27 22 5 21 8 4 2 2 14 9 5 14 19 10 5 4 41 31 10 35
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 10 7 3 0 22 9 13 24 9 3 2 4 9 12 -3 11 19 10 5 4 31 21 10 35
5 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 10 5 2 3 16 13 3 17 9 5 2 2 13 8 5 17 19 10 4 5 29 21 8 34
6 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 9 5 2 2 21 13 8 17 10 4 2 4 21 17 4 14 19 9 4 6 42 30 12 31
7 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 10 4 3 3 15 15 0 15 9 5 0 4 16 15 1 15 19 9 3 7 31 30 1 30
8 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 9 4 0 5 14 11 3 12 10 5 1 4 14 10 4 16 19 9 1 9 28 21 7 28
9 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 10 4 2 4 13 14 -1 14 9 4 2 3 13 10 3 14 19 8 4 7 26 24 2 28
10 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 10 6 0 4 11 14 -3 18 9 2 3 4 12 16 -4 9 19 8 3 8 23 30 -7 27
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 8 4 2 2 11 8 3 14 11 3 3 5 14 18 -4 12 19 7 5 7 25 26 -1 26
12 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 9 3 3 3 14 14 0 12 10 3 2 5 12 16 -4 11 19 6 5 8 26 30 -4 23
13 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 10 4 2 4 17 13 4 14 9 2 2 5 16 22 -6 8 19 6 4 9 33 35 -2 22
14 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 3 3 4 13 15 -2 12 9 3 1 5 15 16 -1 10 19 6 4 9 28 31 -3 22
15 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 7 2 4 1 13 11 2 10 12 3 3 6 10 20 -10 12 19 5 7 7 23 31 -8 22
16 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 10 3 2 5 13 15 -2 11 9 2 4 3 12 15 -3 10 19 5 6 8 25 30 -5 21
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 7 4 1 2 18 11 7 13 12 1 5 6 15 30 -15 8 19 5 6 8 33 41 -8 21
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 3 3 3 19 17 2 12 10 1 1 8 17 31 -14 4 19 4 4 11 36 48 -12 16
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 9 2 2 5 11 21 -10 8 10 1 1 8 9 25 -16 4 19 3 3 13 20 46 -26 12
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 2 9 12 29 -17 5 7 0 1 6 5 30 -25 1 19 1 3 15 17 59 -42 6
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 1-0 - 13 - 0-0 - 3--6 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 1--2 - 1-3 - 10 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 3-
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 11 - 1-1 - 3-1 - 02 - 1---0 - 1--
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 0-2 - 00 - 0-2 - 3---2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0----4 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 4-1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 0-0 - 40 - 1--5 - 13 - 1-5 - 1--3 - 3----
KOMÁROM VSE
0 - 6--0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 0-
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1-------0 - 60 - 60 - 1-1 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0---4 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 2-1 - 10 - 5-0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 2---0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 2--1 - 4-2 - 23 - 2-3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1------2 - 2-3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 1-1 - 00 - 07 - 0-2 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 0-2 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 21 - 0
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2--1 - 1-2 - 0-----

Meccsek

ÉRDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE

BKV ELŐRE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BICSKEI TC
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BKV ELŐRE
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->