Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 2. forduló

2020.08.09 - 17:30

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
KAKUK SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GORDOS ÁRPÁD MIHÁLY, KOVÁCS BRANKÓ KRISZTIÁN
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
90'
45'

Gólok

GERE ZOLTÁN LÁSZLÓ

26'

1 - 0

 

VÉGH ARIEL

33'

2 - 0

 

NÉMETH ATTILA ISTVÁN

58'

3 - 0

 

 

3 - 1

91'

KUSTOR NOEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 2 2 0 0 4 0 4 6 15.5
2 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 2 2 0 0 3 0 3 6 14.5
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 8 4 4 4 12
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 1 0 3 0 3 4 11.5
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 2 1 1 0 3 2 1 4 12
6 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 2 1 1 0 3 2 1 4 11
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 1 0 2 1 1 4 10.5
8 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 11
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 2 1 0 1 1 1 0 3 11.5
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 2 1 0 1 2 3 -1 3 10
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 0 1 5 7 -2 3 11.5
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 2 1 0 1 2 4 -2 3 10.5
13 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 2 2 0 2 5.5
14 ZTE FC II. ZTE FC II. 2 0 2 0 1 1 0 2 15.5
15 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 2 0 1 1 1 2 -1 1 11.5
16 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 3 -3 1 9
17 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 0 0 2 2 4 -2 0 6.5
18 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 7.5
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 0 0 2 0 2 -2 0 1.5
20 SC SOPRON SC SOPRON 2 0 0 2 2 5 -3 0 11.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SC SOPRON III. KER. TVE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
2 SC SOPRON LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 3 2 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3 2 1 4
3 SC SOPRON MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
4 SC SOPRON VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
5 SC SOPRON CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 SC SOPRON KOMÁROM VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 SC SOPRON TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
8 SC SOPRON THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
9 SC SOPRON BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 SC SOPRON SC SOPRON 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 SC SOPRON GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2
12 SC SOPRON ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
13 SC SOPRON SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
14 SC SOPRON ZTE FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
15 SC SOPRON FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 SC SOPRON NAGYATÁDI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
17 SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
18 SC SOPRON BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
19 SC SOPRON PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
20 SC SOPRON PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SC SOPRON III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 SC SOPRON TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 SC SOPRON LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 8 4 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 8 4 4 4
4 SC SOPRON CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 0 3 4
5 SC SOPRON FC NAGYKANIZSA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
6 SC SOPRON VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
7 SC SOPRON PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
8 SC SOPRON ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
9 SC SOPRON KOMÁROM VSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 SC SOPRON BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 SC SOPRON THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 5 7 -2 3
12 SC SOPRON PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 4 -2 3
13 SC SOPRON GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 2 0 2 2 0 2
14 SC SOPRON ZTE FC II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
15 SC SOPRON BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1
17 SC SOPRON MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
18 SC SOPRON NAGYATÁDI FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
19 SC SOPRON SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
20 SC SOPRON SC SOPRON 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
 
BALATONFÜREDI FC
------------------0 - 0
BKV ELŐRE
------0 - 1------------
BICSKEI TC
-------------------
ÉRDI VSE
-----0 - 0-------------
FC NAGYKANIZSA
-----------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
------------1 - 2------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
---0 - 1---------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2-------6 - 2----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
---------------0 - 1---
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0------------------
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2--------------
PÁPAI PERUTZ FC
----------------0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----------0 - 0--------
SC SOPRON
------------1 - 2------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 1----
TATABÁNYAI SC
--2 - 0----------------
III. KER. TVE
---------1 - 0---------
VLS VESZPRÉM
-----2 - 1-------------
ZTE FC II.
-1 - 1-----------------

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BICSKEI TC
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ

SC SOPRON

2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 23. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
SC SOPRON
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SC SOPRON
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SC SOPRON
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SC SOPRON
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SC SOPRON
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BICSKEI TC
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
SC SOPRON
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SC SOPRON
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SC SOPRON
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SC SOPRON
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
III. KER. TVE
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SC SOPRON
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SC SOPRON
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SC SOPRON
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
KOMÁROM VSE
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SC SOPRON
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->