Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 2. forduló

2020.08.09 - 17:30

Nagyatád, Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
KUBICSEK MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÖRÖS DÁNIEL, JAKAB BÁLINT
NAGYATÁDI FC
BICSKEI TC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

40'

KÜRTI ZSOLT

 

0 - 2

47'

VARGA ZOLTÁN
DEKANICS MÁRK

74'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 2 2 0 0 4 0 4 6 15.5
2 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 2 2 0 0 3 0 3 6 14.5
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 8 4 4 4 12
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 1 0 3 0 3 4 11.5
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 2 1 1 0 3 2 1 4 12
6 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 2 1 1 0 3 2 1 4 11
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 1 0 2 1 1 4 10.5
8 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 11
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 2 1 0 1 1 1 0 3 11.5
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 2 1 0 1 2 3 -1 3 10
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 0 1 5 7 -2 3 11.5
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 2 1 0 1 2 4 -2 3 10.5
13 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 2 2 0 2 5.5
14 ZTE FC II. ZTE FC II. 2 0 2 0 1 1 0 2 15.5
15 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 2 0 1 1 1 2 -1 1 11.5
16 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 3 -3 1 9
17 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 0 0 2 2 4 -2 0 6.5
18 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 7.5
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 0 0 2 0 2 -2 0 1.5
20 SC SOPRON SC SOPRON 2 0 0 2 2 5 -3 0 11.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SC SOPRON III. KER. TVE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
2 SC SOPRON LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 3 2 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3 2 1 4
3 SC SOPRON MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
4 SC SOPRON VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
5 SC SOPRON CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 SC SOPRON KOMÁROM VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 SC SOPRON TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
8 SC SOPRON THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
9 SC SOPRON BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 SC SOPRON SC SOPRON 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 SC SOPRON GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2
12 SC SOPRON ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
13 SC SOPRON SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
14 SC SOPRON ZTE FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
15 SC SOPRON FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 SC SOPRON NAGYATÁDI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
17 SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
18 SC SOPRON BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
19 SC SOPRON PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
20 SC SOPRON PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SC SOPRON III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 SC SOPRON TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 SC SOPRON LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 8 4 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 8 4 4 4
4 SC SOPRON CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 0 3 4
5 SC SOPRON FC NAGYKANIZSA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
6 SC SOPRON VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
7 SC SOPRON PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
8 SC SOPRON ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
9 SC SOPRON KOMÁROM VSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 SC SOPRON BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 SC SOPRON THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 5 7 -2 3
12 SC SOPRON PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 4 -2 3
13 SC SOPRON GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 2 0 2 2 0 2
14 SC SOPRON ZTE FC II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
15 SC SOPRON BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1
17 SC SOPRON MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
18 SC SOPRON NAGYATÁDI FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
19 SC SOPRON SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
20 SC SOPRON SC SOPRON 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
 
BALATONFÜREDI FC
------------------0 - 0
BKV ELŐRE
------0 - 1------------
BICSKEI TC
-------------------
ÉRDI VSE
-----0 - 0-------------
FC NAGYKANIZSA
-----------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
------------1 - 2------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
---0 - 1---------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2-------6 - 2----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
---------------0 - 1---
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0------------------
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2--------------
PÁPAI PERUTZ FC
----------------0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----------0 - 0--------
SC SOPRON
------------1 - 2------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 1----
TATABÁNYAI SC
--2 - 0----------------
III. KER. TVE
---------1 - 0---------
VLS VESZPRÉM
-----2 - 1-------------
ZTE FC II.
-1 - 1-----------------

Meccsek

NAGYATÁDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SC SOPRON
2020. 09. 05. 16:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
III. Ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
NAGYATÁDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TATABÁNYAI SC
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
KOMÁROM VSE
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
NAGYATÁDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
NAGYATÁDI FC
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
III. KER. TVE
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ZTE FC II.
2021. 05. 23. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.

BICSKEI TC

2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BICSKEI TC
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BICSKEI TC
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
ZTE FC II.
BICSKEI TC
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BICSKEI TC
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BICSKEI TC
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BICSKEI TC
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BICSKEI TC
2020. 11. 22. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
III. KER. TVE
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
NAGYATÁDI FC
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BICSKEI TC
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ZTE FC II.
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BICSKEI TC
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BICSKEI TC
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BICSKEI TC
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SC SOPRON
2021. 05. 30. 18:00
III. Ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
III. Ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BICSKEI TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple