Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 21. forduló

2020.12.06 - 11:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
HORVÁTH PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VARGA KRISTÓF, GÜLDNER ÁDÁM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
90'
45'

Gólok

OMINGER GERGŐ

5'

1 - 0

 

MAGASFÖLDI JÓZSEF

17'

2 - 0

 

TAMÁS NÁNDOR KÁROLY

37'

3 - 0

 

MAGASFÖLDI JÓZSEF

57'

4 - 0

 

MOLNÁR BENCE

61'

5 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 21 16 3 2 51 12 39 51 11.6
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 21 14 3 4 46 14 32 45 11.2
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 21 12 5 4 48 33 15 41 11.4
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 21 11 6 4 37 25 12 39 10.7
5 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 21 11 4 6 31 23 8 37 10.9
6 SC SOPRON SC SOPRON 21 11 3 7 34 31 3 36 11.3
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 21 10 5 6 48 33 15 35 10.8
8 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 21 10 2 9 31 22 9 32 11
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 21 9 3 9 26 32 -6 30 10.6
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 21 8 6 7 28 26 2 30 10.9
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 21 8 4 9 27 32 -5 28 10.3
12 ZTE FC II. ZTE FC II. 21 6 8 7 27 32 -5 26 10.9
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 21 7 4 10 33 34 -1 25 10
14 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 21 7 4 10 36 39 -3 25 10
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 21 6 6 9 36 46 -10 24 9.7
16 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 21 6 5 10 26 34 -8 23 9.6
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 21 5 7 9 27 34 -7 22 10.2
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 21 4 4 13 38 53 -15 16 9.6
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 21 4 3 14 23 50 -27 15 9.5
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 21 1 3 17 17 65 -48 6 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 12 8 4 0 16 2 14 28 9 4 2 3 6 5 1 14 21 12 6 3 22 7 15 42
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 11 6 3 2 11 7 4 21 10 4 3 3 5 6 -1 15 21 10 6 5 16 13 3 36
3 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 5 4 1 10 2 8 19 11 4 5 2 6 3 3 17 21 9 9 3 16 5 11 36
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 10 4 4 2 6 3 3 16 11 4 7 0 6 1 5 19 21 8 11 2 12 4 8 35
5 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 11 5 3 3 8 3 5 18 10 3 5 2 6 5 1 14 21 8 8 5 14 8 6 32
6 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 11 3 5 3 9 9 0 14 10 5 3 2 10 5 5 18 21 8 8 5 19 14 5 32
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 11 3 6 2 6 8 -2 15 10 4 3 3 6 7 -1 15 21 7 9 5 12 15 -3 30
8 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 11 3 6 2 8 5 3 15 10 3 6 1 6 4 2 15 21 6 12 3 14 9 5 30
9 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 10 3 7 0 6 2 4 16 11 3 5 3 6 7 -1 14 21 6 12 3 12 9 3 30
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 11 4 3 4 8 8 0 15 10 3 4 3 7 8 -1 13 21 7 7 7 15 16 -1 28
11 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 11 3 3 5 8 8 0 12 10 4 2 4 11 10 1 14 21 7 5 9 19 18 1 26
12 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 11 3 6 2 7 6 1 15 10 2 5 3 6 7 -1 11 21 5 11 5 13 13 0 26
13 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 10 3 2 5 7 9 -2 11 11 3 5 3 10 10 0 14 21 6 7 8 17 19 -2 25
14 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 8 3 3 2 7 6 1 12 13 2 7 4 2 7 -5 13 21 5 10 6 9 13 -4 25
15 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 4 2 4 12 9 3 14 11 3 1 7 9 15 -6 10 21 7 3 11 21 24 -3 24
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 10 2 4 4 6 6 0 10 11 3 2 6 5 10 -5 11 21 5 6 10 11 16 -5 21
17 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 3 6 2 8 3 5 15 10 1 3 6 4 11 -7 6 21 4 9 8 12 14 -2 21
18 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 9 3 3 3 6 6 0 12 12 1 4 7 6 15 -9 7 21 4 7 10 12 21 -9 19
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 10 1 2 7 3 10 -7 5 11 2 5 4 3 7 -4 11 21 3 7 11 6 17 -11 16
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 5 6 4 11 -7 8 9 1 4 4 3 13 -10 7 21 2 9 10 7 24 -17 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 12 10 2 0 32 5 27 32 9 6 1 2 19 7 12 19 21 16 3 2 51 12 39 51
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 9 0 1 26 4 22 27 11 5 3 3 20 10 10 18 21 14 3 4 46 14 32 45
3 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 11 6 3 2 27 22 5 21 10 6 2 2 21 11 10 20 21 12 5 4 48 33 15 41
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 11 7 4 0 25 12 13 25 10 4 2 4 12 13 -1 14 21 11 6 4 37 25 12 39
5 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 11 6 2 3 17 13 4 20 10 5 2 3 14 10 4 17 21 11 4 6 31 23 8 37
6 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 11 5 3 3 17 16 1 18 10 6 0 4 17 15 2 18 21 11 3 7 34 31 3 36
7 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 10 6 2 2 24 13 11 20 11 4 3 4 24 20 4 15 21 10 5 6 48 33 15 35
8 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 10 5 0 5 17 12 5 15 11 5 2 4 14 10 4 17 21 10 2 9 31 22 9 32
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 11 7 0 4 14 15 -1 21 10 2 3 5 12 17 -5 9 21 9 3 9 26 32 -6 30
10 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 10 5 3 2 14 8 6 18 11 3 3 5 14 18 -4 12 21 8 6 7 28 26 2 30
11 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 11 4 2 5 14 17 -3 14 10 4 2 4 13 15 -2 14 21 8 4 9 27 32 -5 28
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 8 3 4 1 16 11 5 13 13 3 4 6 11 21 -10 13 21 6 8 7 27 32 -5 26
13 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 4 3 4 18 15 3 15 10 3 1 6 15 19 -4 10 21 7 4 10 33 34 -1 25
14 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 11 5 2 4 20 14 6 17 10 2 2 6 16 25 -9 8 21 7 4 10 36 39 -3 25
15 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 9 5 1 3 21 16 5 16 12 1 5 6 15 30 -15 8 21 6 6 9 36 46 -10 24
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 10 3 3 4 14 15 -1 12 11 3 2 6 12 19 -7 11 21 6 5 10 26 34 -8 23
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 11 3 3 5 14 16 -2 12 10 2 4 4 13 18 -5 10 21 5 7 9 27 34 -7 22
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 3 3 4 20 20 0 12 11 1 1 9 18 33 -15 4 21 4 4 13 38 53 -15 16
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 10 3 2 5 13 22 -9 11 11 1 1 9 10 28 -18 4 21 4 3 14 23 50 -27 15
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 2 9 12 29 -17 5 9 0 1 8 5 36 -31 1 21 1 3 17 17 65 -48 6
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 1-0 - 13 - 0-0 - 3-3 - 16 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 1--2 - 1-3 - 10 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 31 - 1
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 1--
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 0-2 - 00 - 01 - 02 - 3---2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0-3 - 0--4 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 1-1 - 45 - 13 - 1-5 - 1--3 - 3----
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 1-0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 0-
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1-------0 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 2-1 - 10 - 5-0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1--0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 2--1 - 45 - 02 - 23 - 2-3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1---1 - 2-2 - 10 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1--1 - 3---2 - 2-3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1--1 - 3---1 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 1-1 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2--1 - 1-2 - 0-----

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ZTE FC II.

MOL FEHÉRVÁR FC II.

2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ZTE FC II.
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BICSKEI TC
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER. TVE
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 16. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->