Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 21. forduló

2020.12.06 - 13:00

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
VALU TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZILÁGYI ZSOLT, STREHÓ ERIK
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
90'
45'

Gólok

SZEGŐ IMRE

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

67'

CSÓKA DOMINIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 21 16 3 2 51 12 39 51 11.6
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 21 14 3 4 46 14 32 45 11.2
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 21 12 5 4 48 33 15 41 11.4
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 21 11 6 4 37 25 12 39 10.7
5 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 21 11 4 6 31 23 8 37 10.9
6 SC SOPRON SC SOPRON 21 11 3 7 34 31 3 36 11.3
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 21 10 5 6 48 33 15 35 10.8
8 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 21 10 2 9 31 22 9 32 11
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 21 9 3 9 26 32 -6 30 10.6
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 21 8 6 7 28 26 2 30 10.9
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 21 8 4 9 27 32 -5 28 10.3
12 ZTE FC II. ZTE FC II. 21 6 8 7 27 32 -5 26 10.9
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 21 7 4 10 33 34 -1 25 10
14 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 21 7 4 10 36 39 -3 25 10
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 21 6 6 9 36 46 -10 24 9.7
16 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 21 6 5 10 26 34 -8 23 9.6
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 21 5 7 9 27 34 -7 22 10.2
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 21 4 4 13 38 53 -15 16 9.6
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 21 4 3 14 23 50 -27 15 9.5
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 21 1 3 17 17 65 -48 6 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 12 8 4 0 16 2 14 28 9 4 2 3 6 5 1 14 21 12 6 3 22 7 15 42
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 11 6 3 2 11 7 4 21 10 4 3 3 5 6 -1 15 21 10 6 5 16 13 3 36
3 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 5 4 1 10 2 8 19 11 4 5 2 6 3 3 17 21 9 9 3 16 5 11 36
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 10 4 4 2 6 3 3 16 11 4 7 0 6 1 5 19 21 8 11 2 12 4 8 35
5 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 11 5 3 3 8 3 5 18 10 3 5 2 6 5 1 14 21 8 8 5 14 8 6 32
6 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 11 3 5 3 9 9 0 14 10 5 3 2 10 5 5 18 21 8 8 5 19 14 5 32
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 11 3 6 2 6 8 -2 15 10 4 3 3 6 7 -1 15 21 7 9 5 12 15 -3 30
8 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 11 3 6 2 8 5 3 15 10 3 6 1 6 4 2 15 21 6 12 3 14 9 5 30
9 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 10 3 7 0 6 2 4 16 11 3 5 3 6 7 -1 14 21 6 12 3 12 9 3 30
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 11 4 3 4 8 8 0 15 10 3 4 3 7 8 -1 13 21 7 7 7 15 16 -1 28
11 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 11 3 3 5 8 8 0 12 10 4 2 4 11 10 1 14 21 7 5 9 19 18 1 26
12 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 11 3 6 2 7 6 1 15 10 2 5 3 6 7 -1 11 21 5 11 5 13 13 0 26
13 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 10 3 2 5 7 9 -2 11 11 3 5 3 10 10 0 14 21 6 7 8 17 19 -2 25
14 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 8 3 3 2 7 6 1 12 13 2 7 4 2 7 -5 13 21 5 10 6 9 13 -4 25
15 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 4 2 4 12 9 3 14 11 3 1 7 9 15 -6 10 21 7 3 11 21 24 -3 24
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 10 2 4 4 6 6 0 10 11 3 2 6 5 10 -5 11 21 5 6 10 11 16 -5 21
17 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 3 6 2 8 3 5 15 10 1 3 6 4 11 -7 6 21 4 9 8 12 14 -2 21
18 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 9 3 3 3 6 6 0 12 12 1 4 7 6 15 -9 7 21 4 7 10 12 21 -9 19
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 10 1 2 7 3 10 -7 5 11 2 5 4 3 7 -4 11 21 3 7 11 6 17 -11 16
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 5 6 4 11 -7 8 9 1 4 4 3 13 -10 7 21 2 9 10 7 24 -17 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 12 10 2 0 32 5 27 32 9 6 1 2 19 7 12 19 21 16 3 2 51 12 39 51
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 9 0 1 26 4 22 27 11 5 3 3 20 10 10 18 21 14 3 4 46 14 32 45
3 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 11 6 3 2 27 22 5 21 10 6 2 2 21 11 10 20 21 12 5 4 48 33 15 41
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 11 7 4 0 25 12 13 25 10 4 2 4 12 13 -1 14 21 11 6 4 37 25 12 39
5 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 11 6 2 3 17 13 4 20 10 5 2 3 14 10 4 17 21 11 4 6 31 23 8 37
6 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 11 5 3 3 17 16 1 18 10 6 0 4 17 15 2 18 21 11 3 7 34 31 3 36
7 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 10 6 2 2 24 13 11 20 11 4 3 4 24 20 4 15 21 10 5 6 48 33 15 35
8 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 10 5 0 5 17 12 5 15 11 5 2 4 14 10 4 17 21 10 2 9 31 22 9 32
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 11 7 0 4 14 15 -1 21 10 2 3 5 12 17 -5 9 21 9 3 9 26 32 -6 30
10 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 10 5 3 2 14 8 6 18 11 3 3 5 14 18 -4 12 21 8 6 7 28 26 2 30
11 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 11 4 2 5 14 17 -3 14 10 4 2 4 13 15 -2 14 21 8 4 9 27 32 -5 28
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 8 3 4 1 16 11 5 13 13 3 4 6 11 21 -10 13 21 6 8 7 27 32 -5 26
13 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 4 3 4 18 15 3 15 10 3 1 6 15 19 -4 10 21 7 4 10 33 34 -1 25
14 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 11 5 2 4 20 14 6 17 10 2 2 6 16 25 -9 8 21 7 4 10 36 39 -3 25
15 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 9 5 1 3 21 16 5 16 12 1 5 6 15 30 -15 8 21 6 6 9 36 46 -10 24
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 10 3 3 4 14 15 -1 12 11 3 2 6 12 19 -7 11 21 6 5 10 26 34 -8 23
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 11 3 3 5 14 16 -2 12 10 2 4 4 13 18 -5 10 21 5 7 9 27 34 -7 22
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 3 3 4 20 20 0 12 11 1 1 9 18 33 -15 4 21 4 4 13 38 53 -15 16
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 10 3 2 5 13 22 -9 11 11 1 1 9 10 28 -18 4 21 4 3 14 23 50 -27 15
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 2 9 12 29 -17 5 9 0 1 8 5 36 -31 1 21 1 3 17 17 65 -48 6
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 1-0 - 13 - 0-0 - 3-3 - 16 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 1--2 - 1-3 - 10 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 31 - 1
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 1--
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 0-2 - 00 - 01 - 02 - 3---2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0-3 - 0--4 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 12 - 1---0 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 1-1 - 45 - 13 - 1-5 - 1--3 - 3----
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 1-0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 0-
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1-------0 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1----2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 2-1 - 10 - 5-0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1--0 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 2--1 - 45 - 02 - 23 - 2-3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1---1 - 2-2 - 10 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1--1 - 3---2 - 2-3 - 11 - 2-3 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1--1 - 3---1 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 1-1 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 2---4 - 32 - 21 - 2--1 - 1-2 - 0-----

Meccsek

BKV ELŐRE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Stadion
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 08. 26. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Stadion
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Stadion
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Stadion
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 28.
MTE-1904 Sporttelep
2021. 02. 28.
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
02. 28.
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Stadion
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 07. 14:30
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
03. 14.
BKV ELŐRE
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Stadion
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 21. 15:00
BICSKEI TC
2021. 03. 27.
ESK Ménfőcsanak
2021. 03. 27.
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
03. 27.
BKV ELŐRE
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Stadion
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 04. 16:30
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11.
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 11.
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Stadion
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 14. 16:30
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18.
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18.
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
04. 18.
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Stadion
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
04. 25. 17:00
III. KER. TVE
2021. 04. 28.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
04. 28.
BKV ELŐRE
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 02. 17:30
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 09. 16:00
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Stadion
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 12. 17:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16.
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16.
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 16.
BKV ELŐRE
2021. 05. 23.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 05. 23.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
05. 23.
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Stadion
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
05. 30. 18:00
ÉRDI VSE

ZTE FC II.

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 23. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 26. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC II.
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ZTE FC II.
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ZTE FC II.
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
ZTE FC II.
BICSKEI TC
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ZTE FC II.
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ZTE FC II.
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 25. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ZTE FC II.
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ZTE FC II.
2020. 11. 08. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 11. 08. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ZTE FC II.
2020. 11. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Stadion
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 28. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 02. 28. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
02. 28. 11:00
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 07. 11:30
ZTE FC II.
2021. 03. 14.
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 03. 14.
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
03. 14.
ZTE FC II.
2021. 03. 21. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 03. 21. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
03. 21. 11:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 27. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 03. 27. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
03. 27. 11:00
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 04. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 04. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
04. 04. 11:00
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 11. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 04. 11. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
04. 11. 16:30
ZTE FC II.
2021. 04. 14.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 14.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
04. 14.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 18. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 18. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
04. 18. 11:00
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 25. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 25. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
04. 25. 11:00
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
04. 28. 17:00
ZTE FC II.
2021. 05. 02. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 02. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
05. 02. 11:00
SC SOPRON
2021. 05. 09. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 09. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
05. 09. 11:00
III. KER. TVE
2021. 05. 12.
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 12.
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
05. 12.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 16.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 16.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
05. 16.
ZTE FC II.
2021. 05. 23. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 23. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
05. 23. 11:00
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 30. 18:00
ZTE FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple