Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 22. forduló

2021.02.27 - 13:00

Zalaegerszeg, ZTE Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
HÉRA CSANÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PERÁK ANDRÁS, NAGY BARNABÁS
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
90'
45'

Gólok

NÉMETH DÁNIEL

44'

1 - 0

 

 

1 - 1

76'

KOÓS GÁBOR

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 22 17 3 2 55 12 43 54 11.9
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 22 14 4 4 47 15 32 46 11.3
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 22 12 6 4 49 34 15 42 11.1
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 22 12 6 4 38 25 13 42 10.7
5 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 22 11 5 6 32 24 8 38 11
6 SC SOPRON SC SOPRON 22 11 4 7 35 32 3 37 11
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 22 10 5 7 49 35 14 35 10.9
8 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 22 10 2 10 31 23 8 32 11.2
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 22 9 3 10 27 34 -7 30 10.8
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 22 8 6 8 28 27 1 30 10.5
11 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 22 8 4 10 40 40 0 28 10.4
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 22 8 4 10 35 35 0 28 10
13 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 22 8 4 10 28 36 -8 28 10.2
14 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 22 7 6 9 38 47 -9 27 9.7
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 22 6 9 7 28 33 -5 27 10.4
16 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 22 7 5 10 27 34 -7 26 9.5
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 22 5 8 9 28 35 -7 23 10
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 22 4 4 14 38 57 -19 16 9.2
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 22 4 3 15 24 52 -28 15 10
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 22 2 3 17 19 66 -47 9 10.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 12 8 4 0 16 2 14 28 10 5 2 3 7 5 2 17 22 13 6 3 23 7 16 45
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 11 6 3 2 11 7 4 21 11 5 3 3 6 6 0 18 22 11 6 5 17 13 4 39
3 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 5 5 1 10 2 8 20 11 4 5 2 6 3 3 17 22 9 10 3 16 5 11 37
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 10 4 4 2 6 3 3 16 12 4 8 0 6 1 5 20 22 8 12 2 12 4 8 36
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 12 4 5 3 10 9 1 17 10 5 3 2 10 5 5 18 22 9 8 5 20 14 6 35
6 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 11 5 3 3 8 3 5 18 11 3 6 2 6 5 1 15 22 8 9 5 14 8 6 33
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 11 3 6 2 6 8 -2 15 11 4 4 3 7 8 -1 16 22 7 10 5 13 16 -3 31
8 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 11 3 6 2 8 5 3 15 11 3 6 2 6 5 1 15 22 6 12 4 14 10 4 30
9 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 11 3 7 1 6 3 3 16 11 3 5 3 6 7 -1 14 22 6 12 4 12 10 2 30
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 12 4 4 4 9 9 0 16 10 3 4 3 7 8 -1 13 22 7 8 7 16 17 -1 29
11 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 9 4 3 2 8 6 2 15 13 2 7 4 2 7 -5 13 22 6 10 6 10 13 -3 28
12 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 11 3 3 5 8 8 0 12 11 4 3 4 12 11 1 15 22 7 6 9 20 19 1 27
13 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 11 3 3 5 8 10 -2 12 11 3 5 3 10 10 0 14 22 6 8 8 18 20 -2 26
14 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 11 3 6 2 7 6 1 15 11 2 5 4 6 8 -2 11 22 5 11 6 13 14 -1 26
15 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 4 2 5 12 10 2 14 11 3 1 7 9 15 -6 10 22 7 3 12 21 25 -4 24
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 11 2 5 4 6 6 0 11 11 3 2 6 5 10 -5 11 22 5 7 10 11 16 -5 22
17 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 3 6 2 8 3 5 15 11 1 4 6 5 12 -7 7 22 4 10 8 13 15 -2 22
18 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 10 3 4 3 7 7 0 13 12 1 4 7 6 15 -9 7 22 4 8 10 13 22 -9 20
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 11 1 3 7 3 10 -7 6 11 2 5 4 3 7 -4 11 22 3 8 11 6 17 -11 17
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 5 6 4 11 -7 8 10 1 5 4 3 13 -10 8 22 2 10 10 7 24 -17 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 12 10 2 0 32 5 27 32 10 7 1 2 23 7 16 22 22 17 3 2 55 12 43 54
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 9 1 1 27 5 22 28 11 5 3 3 20 10 10 18 22 14 4 4 47 15 32 46
3 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 12 6 4 2 28 23 5 22 10 6 2 2 21 11 10 20 22 12 6 4 49 34 15 42
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 11 7 4 0 25 12 13 25 11 5 2 4 13 13 0 17 22 12 6 4 38 25 13 42
5 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 11 6 2 3 17 13 4 20 11 5 3 3 15 11 4 18 22 11 5 6 32 24 8 38
6 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 11 5 3 3 17 16 1 18 11 6 1 4 18 16 2 19 22 11 4 7 35 32 3 37
7 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 11 6 2 3 25 15 10 20 11 4 3 4 24 20 4 15 22 10 5 7 49 35 14 35
8 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 10 5 0 5 17 12 5 15 12 5 2 5 14 11 3 17 22 10 2 10 31 23 8 32
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 11 7 0 4 14 15 -1 21 11 2 3 6 13 19 -6 9 22 9 3 10 27 34 -7 30
10 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 11 5 3 3 14 9 5 18 11 3 3 5 14 18 -4 12 22 8 6 8 28 27 1 30
11 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 11 5 2 4 20 14 6 17 11 3 2 6 20 26 -6 11 22 8 4 10 40 40 0 28
12 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 4 3 4 18 15 3 15 11 4 1 6 17 20 -3 13 22 8 4 10 35 35 0 28
13 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 12 4 2 6 15 21 -6 14 10 4 2 4 13 15 -2 14 22 8 4 10 28 36 -8 28
14 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 10 6 1 3 23 17 6 19 12 1 5 6 15 30 -15 8 22 7 6 9 38 47 -9 27
15 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 9 3 5 1 17 12 5 14 13 3 4 6 11 21 -10 13 22 6 9 7 28 33 -5 27
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 11 4 3 4 15 15 0 15 11 3 2 6 12 19 -7 11 22 7 5 10 27 34 -7 26
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 11 3 3 5 14 16 -2 12 11 2 5 4 14 19 -5 11 22 5 8 9 28 35 -7 23
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 3 3 5 20 24 -4 12 11 1 1 9 18 33 -15 4 22 4 4 14 38 57 -19 16
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 11 3 2 6 14 24 -10 11 11 1 1 9 10 28 -18 4 22 4 3 15 24 52 -28 15
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 2 9 12 29 -17 5 10 1 1 8 7 37 -30 4 22 2 3 17 19 66 -47 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 1-0 - 13 - 0-0 - 3-3 - 16 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 1--2 - 1-3 - 10 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 31 - 1
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 1-
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 0-2 - 00 - 01 - 02 - 3---2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0-3 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 1---0 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 1-5 - 1--3 - 3----
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 1-0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 0-
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1----1 - 2--0 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 1-0 - 12 - 1----2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 2-1 - 10 - 5-0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 2--1 - 45 - 02 - 23 - 2-3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1---1 - 2-2 - 10 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1--1 - 3---2 - 2-3 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1--1 - 3---1 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 1-1 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 1--4 - 32 - 21 - 2--1 - 1-2 - 0-----

Meccsek

ZTE FC II.

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC II.
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ZTE FC II.
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ZTE FC II.
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
ZTE FC II.
BICSKEI TC
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ZTE FC II.
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ZTE FC II.
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
2020. 10. 10. 15:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ZTE FC II.
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ZTE FC II.
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ZTE FC II.
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ZTE FC II.
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC II.
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ZTE FC II.
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ZTE FC II.
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 09. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 09. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
III. KER. TVE
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
2021. 05. 12. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ZTE FC II.
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ZTE FC II.

ÉRDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
2021. 02. 27. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->