Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 22. forduló

2021.02.28 - 14:00

Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
KUBICSEK MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ISTVÁN, MÓZSA ÁBEL
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
90'
45'

Gólok

D'URSO GIULIANO

91'

1 - 0

 

 

1 - 1

93'

BALOGH BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 22 17 3 2 55 12 43 54 11.9
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 22 14 4 4 47 15 32 46 11.3
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 22 12 6 4 49 34 15 42 11.1
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 22 12 6 4 38 25 13 42 10.7
5 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 22 11 5 6 32 24 8 38 11
6 SC SOPRON SC SOPRON 22 11 4 7 35 32 3 37 11
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 22 10 5 7 49 35 14 35 10.9
8 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 22 10 2 10 31 23 8 32 11.2
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 22 9 3 10 27 34 -7 30 10.8
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 22 8 6 8 28 27 1 30 10.5
11 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 22 8 4 10 40 40 0 28 10.4
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 22 8 4 10 35 35 0 28 10
13 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 22 8 4 10 28 36 -8 28 10.2
14 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 22 7 6 9 38 47 -9 27 9.7
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 22 6 9 7 28 33 -5 27 10.4
16 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 22 7 5 10 27 34 -7 26 9.5
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 22 5 8 9 28 35 -7 23 10
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 22 4 4 14 38 57 -19 16 9.2
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 22 4 3 15 24 52 -28 15 10
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 22 2 3 17 19 66 -47 9 10.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 12 8 4 0 16 2 14 28 10 5 2 3 7 5 2 17 22 13 6 3 23 7 16 45
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 11 6 3 2 11 7 4 21 11 5 3 3 6 6 0 18 22 11 6 5 17 13 4 39
3 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 5 5 1 10 2 8 20 11 4 5 2 6 3 3 17 22 9 10 3 16 5 11 37
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 10 4 4 2 6 3 3 16 12 4 8 0 6 1 5 20 22 8 12 2 12 4 8 36
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 12 4 5 3 10 9 1 17 10 5 3 2 10 5 5 18 22 9 8 5 20 14 6 35
6 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 11 5 3 3 8 3 5 18 11 3 6 2 6 5 1 15 22 8 9 5 14 8 6 33
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 11 3 6 2 6 8 -2 15 11 4 4 3 7 8 -1 16 22 7 10 5 13 16 -3 31
8 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 11 3 6 2 8 5 3 15 11 3 6 2 6 5 1 15 22 6 12 4 14 10 4 30
9 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 11 3 7 1 6 3 3 16 11 3 5 3 6 7 -1 14 22 6 12 4 12 10 2 30
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 12 4 4 4 9 9 0 16 10 3 4 3 7 8 -1 13 22 7 8 7 16 17 -1 29
11 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 9 4 3 2 8 6 2 15 13 2 7 4 2 7 -5 13 22 6 10 6 10 13 -3 28
12 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 11 3 3 5 8 8 0 12 11 4 3 4 12 11 1 15 22 7 6 9 20 19 1 27
13 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 11 3 3 5 8 10 -2 12 11 3 5 3 10 10 0 14 22 6 8 8 18 20 -2 26
14 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 11 3 6 2 7 6 1 15 11 2 5 4 6 8 -2 11 22 5 11 6 13 14 -1 26
15 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 4 2 5 12 10 2 14 11 3 1 7 9 15 -6 10 22 7 3 12 21 25 -4 24
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 11 2 5 4 6 6 0 11 11 3 2 6 5 10 -5 11 22 5 7 10 11 16 -5 22
17 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 3 6 2 8 3 5 15 11 1 4 6 5 12 -7 7 22 4 10 8 13 15 -2 22
18 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 10 3 4 3 7 7 0 13 12 1 4 7 6 15 -9 7 22 4 8 10 13 22 -9 20
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 11 1 3 7 3 10 -7 6 11 2 5 4 3 7 -4 11 22 3 8 11 6 17 -11 17
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 5 6 4 11 -7 8 10 1 5 4 3 13 -10 8 22 2 10 10 7 24 -17 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 12 10 2 0 32 5 27 32 10 7 1 2 23 7 16 22 22 17 3 2 55 12 43 54
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 9 1 1 27 5 22 28 11 5 3 3 20 10 10 18 22 14 4 4 47 15 32 46
3 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 12 6 4 2 28 23 5 22 10 6 2 2 21 11 10 20 22 12 6 4 49 34 15 42
4 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 11 7 4 0 25 12 13 25 11 5 2 4 13 13 0 17 22 12 6 4 38 25 13 42
5 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 11 6 2 3 17 13 4 20 11 5 3 3 15 11 4 18 22 11 5 6 32 24 8 38
6 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 11 5 3 3 17 16 1 18 11 6 1 4 18 16 2 19 22 11 4 7 35 32 3 37
7 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 11 6 2 3 25 15 10 20 11 4 3 4 24 20 4 15 22 10 5 7 49 35 14 35
8 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 10 5 0 5 17 12 5 15 12 5 2 5 14 11 3 17 22 10 2 10 31 23 8 32
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 11 7 0 4 14 15 -1 21 11 2 3 6 13 19 -6 9 22 9 3 10 27 34 -7 30
10 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 11 5 3 3 14 9 5 18 11 3 3 5 14 18 -4 12 22 8 6 8 28 27 1 30
11 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 11 5 2 4 20 14 6 17 11 3 2 6 20 26 -6 11 22 8 4 10 40 40 0 28
12 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 4 3 4 18 15 3 15 11 4 1 6 17 20 -3 13 22 8 4 10 35 35 0 28
13 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 12 4 2 6 15 21 -6 14 10 4 2 4 13 15 -2 14 22 8 4 10 28 36 -8 28
14 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 10 6 1 3 23 17 6 19 12 1 5 6 15 30 -15 8 22 7 6 9 38 47 -9 27
15 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 9 3 5 1 17 12 5 14 13 3 4 6 11 21 -10 13 22 6 9 7 28 33 -5 27
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 11 4 3 4 15 15 0 15 11 3 2 6 12 19 -7 11 22 7 5 10 27 34 -7 26
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 11 3 3 5 14 16 -2 12 11 2 5 4 14 19 -5 11 22 5 8 9 28 35 -7 23
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 3 3 5 20 24 -4 12 11 1 1 9 18 33 -15 4 22 4 4 14 38 57 -19 16
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 11 3 2 6 14 24 -10 11 11 1 1 9 10 28 -18 4 22 4 3 15 24 52 -28 15
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 1 2 9 12 29 -17 5 10 1 1 8 7 37 -30 4 22 2 3 17 19 66 -47 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 1-0 - 13 - 0-0 - 3-3 - 16 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 1--2 - 1-3 - 10 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 31 - 1
BICSKEI TC
-3 - 0-1 - 1--2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 1-
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 0-2 - 00 - 01 - 02 - 3---2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 21 - 5---5 - 0-3 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 1---0 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 1-5 - 1--3 - 3----
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 1-0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 0-
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0-0 - 31 - 1-1 - 1----1 - 2--0 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 1-0 - 12 - 1----2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 2-1 - 10 - 5-0 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 3-0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 2--1 - 45 - 02 - 23 - 2-3 - 10 - 0--0 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1---1 - 2-2 - 10 - 4-4 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1--1 - 3---2 - 2-3 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1--1 - 3---1 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 1-1 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 0--4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 2--5 - 02 - 1----2 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 1--4 - 32 - 21 - 2--1 - 1-2 - 0-----

Meccsek

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 26. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 13. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 09. 13. 16:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 25. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SC SOPRON
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 22. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 29. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2021. 03. 21. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 03. 21. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 27. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 04. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 14. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
INFO
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 25. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
04. 25. 17:00
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 28. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
04. 28. 17:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 02. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 02. 17:30
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
05. 09. 16:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 12. 17:30
III. KER. TVE
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
05. 16. 18:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 23. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
05. 23. 18:00
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 30. 18:00
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

BKV ELŐRE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 08. 26. 18:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 28. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BICSKEI TC
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
INFO
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
04. 25. 17:00
III. KER. TVE
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
04. 28. 19:00
BKV ELŐRE
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
05. 02. 17:30
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
05. 09. 16:00
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
05. 12. 17:30
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 16. 18:00
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
05. 23. 18:00
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
05. 30. 18:00
ÉRDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch