Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 26. forduló

2021.03.27 - 15:00

Pápa, Perutz Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SZOMMER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ILLÉS TAMÁS, URBÁN RICHÁRD
PÁPAI PERUTZ FC
BALATONFÜREDI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

21'

SCHILLINGER DÁNIEL
HANZL MÁTÉ

31'

1 - 1

 

SKRIBA MÁTÉ

51'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 26 19 5 2 62 15 47 62 11.1
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 26 16 6 4 58 19 39 54 11.5
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 26 14 7 5 41 27 14 49 11
4 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 26 14 6 6 54 39 15 48 10.6
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 26 13 6 7 58 37 21 45 11.2
6 SC SOPRON SC SOPRON 26 12 5 9 38 37 1 41 10.7
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 26 12 4 10 48 38 10 40 10.8
8 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 26 12 3 11 39 28 11 39 10.5
9 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 26 11 6 9 35 31 4 39 10.5
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 26 11 4 11 37 40 -3 37 10.8
11 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 26 10 5 11 33 40 -7 35 9.9
12 BICSKEI TC BICSKEI TC 26 9 7 10 32 35 -3 34 10.6
13 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 26 9 7 10 46 52 -6 34 9.6
14 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 26 9 5 12 43 44 -1 32 10.4
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 26 7 11 8 34 42 -8 32 10.6
16 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 26 9 4 13 29 48 -19 31 10.2
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 26 6 9 11 31 41 -10 27 10.5
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 26 5 4 17 42 62 -20 19 9.3
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 26 4 5 17 25 56 -31 17 10
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 26 2 3 21 22 76 -54 9 10.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 14 10 4 0 18 2 16 34 12 6 3 3 9 6 3 21 26 16 7 3 27 8 19 55
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 13 7 4 2 12 7 5 25 13 6 4 3 7 6 1 22 26 13 8 5 19 13 6 47
3 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13 6 6 1 16 3 13 24 13 5 6 2 8 4 4 21 26 11 12 3 24 7 17 45
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 12 5 5 2 8 4 4 20 14 4 9 1 7 3 4 21 26 9 14 3 15 7 8 41
5 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 13 4 5 4 9 9 0 17 13 6 4 3 10 8 2 22 26 10 9 7 19 17 2 39
6 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 14 4 6 4 11 11 0 18 12 5 4 3 10 6 4 19 26 9 10 7 21 17 4 37
7 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 13 5 4 4 8 4 4 19 13 3 8 2 8 7 1 17 26 8 12 6 16 11 5 36
8 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 13 4 8 1 7 3 4 20 13 3 6 4 7 10 -3 15 26 7 14 5 14 13 1 35
9 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 13 4 4 5 11 11 0 16 13 4 6 3 11 10 1 18 26 8 10 8 22 21 1 34
10 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 11 4 4 3 8 7 1 16 15 3 7 5 4 9 -5 16 26 7 11 8 12 16 -4 32
11 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 13 3 5 5 8 8 0 14 13 4 5 4 13 12 1 17 26 7 10 9 21 20 1 31
12 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 13 3 6 4 6 11 -5 15 13 4 4 5 7 15 -8 16 26 7 10 9 13 26 -13 31
13 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 13 3 6 4 9 8 1 15 13 3 7 3 6 6 0 16 26 6 13 7 15 14 1 31
14 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 5 6 2 14 4 10 21 13 1 6 6 5 12 -7 9 26 6 12 8 19 16 3 30
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 13 3 8 2 8 7 1 17 13 2 7 4 7 9 -2 13 26 5 15 6 15 16 -1 30
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 4 3 6 12 11 1 15 13 3 1 9 9 17 -8 10 26 7 4 15 21 28 -7 25
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 13 4 5 4 10 9 1 17 13 1 5 7 7 16 -9 8 26 5 10 11 17 25 -8 25
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 13 2 7 4 7 7 0 13 13 3 2 8 5 14 -9 11 26 5 9 12 12 21 -9 24
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 14 2 6 6 5 11 -6 12 12 2 6 4 5 14 -9 12 26 4 12 10 10 25 -15 24
20 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 13 1 5 7 4 11 -7 8 13 2 7 4 3 7 -4 13 26 3 12 11 7 18 -11 21
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 14 11 3 0 36 7 29 36 12 8 2 2 26 8 18 26 26 19 5 2 62 15 47 62
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 13 10 2 1 35 7 28 32 13 6 4 3 23 12 11 22 26 16 6 4 58 19 39 54
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 13 8 5 0 26 12 14 29 13 6 2 5 15 15 0 20 26 14 7 5 41 27 14 49
4 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 14 7 4 3 31 26 5 25 12 7 2 3 23 13 10 23 26 14 6 6 54 39 15 48
5 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 13 8 2 3 31 16 15 26 13 5 4 4 27 21 6 19 26 13 6 7 58 37 21 45
6 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 13 6 4 3 19 17 2 22 13 6 1 6 19 20 -1 19 26 12 5 9 38 37 1 41
7 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 6 3 4 29 18 11 21 13 6 1 6 19 20 -1 19 26 12 4 10 48 38 10 40
8 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 12 7 0 5 22 13 9 21 14 5 3 6 17 15 2 18 26 12 3 11 39 28 11 39
9 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 13 6 3 4 19 16 3 21 13 5 3 5 16 15 1 18 26 11 6 9 35 31 4 39
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 13 5 2 6 17 22 -5 17 13 6 2 5 20 18 2 20 26 11 4 11 37 40 -3 37
11 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 13 6 3 4 18 16 2 21 13 4 2 7 15 24 -9 14 26 10 5 11 33 40 -7 35
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 13 6 4 3 16 9 7 22 13 3 3 7 16 26 -10 12 26 9 7 10 32 35 -3 34
13 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 13 8 1 4 29 20 9 25 13 1 6 6 17 32 -15 9 26 9 7 10 46 52 -6 34
14 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 13 6 2 5 22 16 6 20 13 3 3 7 21 28 -7 12 26 9 5 12 43 44 -1 32
15 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 11 4 6 1 21 15 6 18 15 3 5 7 13 27 -14 14 26 7 11 8 34 42 -8 32
16 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 13 7 1 5 16 20 -4 22 13 2 3 8 13 28 -15 9 26 9 4 13 29 48 -19 31
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 13 4 3 6 15 18 -3 15 13 2 6 5 16 23 -7 12 26 6 9 11 31 41 -10 27
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 4 3 6 24 26 -2 15 13 1 1 11 18 36 -18 4 26 5 4 17 42 62 -20 19
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 13 3 3 7 15 26 -11 12 13 1 2 10 10 30 -20 5 26 4 5 17 25 56 -31 17
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 14 1 2 11 13 33 -20 5 12 1 1 10 9 43 -34 4 26 2 3 21 22 76 -54 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 1---2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 1-3 - 40 - 1---0 - 13 - 11 - 1-0 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 1--2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 1-
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 3-1 - 2-2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 1-0 - 21 - 5-3 - 0-5 - 0-3 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 1--0 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 1-5 - 1-1 - 03 - 3-1 - 3-4 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 1-0 - 11 - 00 - 33 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 2-
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 1-1 - 1----1 - 2-0 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 1-0 - 12 - 1-2 - 26 - 0-2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 2-3 - 10 - 0-4 - 10 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1--2 - 11 - 2-2 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1--1 - 3--4 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1--1 - 3-3 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 2-4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 1--1 - 0-2 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 1-3 - 24 - 32 - 21 - 2-1 - 11 - 1-2 - 0-----

Meccsek

PÁPAI PERUTZ FC

2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ZTE FC II.
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SC SOPRON
2020. 12. 06. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 18. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 25. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BICSKEI TC
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
LIPÓT PÉKSÉG SE

BALATONFÜREDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SC SOPRON
2021. 04. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->