Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 27. forduló

2021.04.04 - 16:30

Mosonmagyaróvár, MTE 1904 Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
JUHÁSZ DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ISTVÁN, SZÁNTÓ RUBEN DOMINIK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
MOL FEHÉRVÁR FC II.
90'
45'

Gólok

SZABÓ ZSOLT

35'

1 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 27 20 5 2 65 15 50 65 11.5
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 27 17 6 4 59 19 40 57 11.2
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 27 14 8 5 42 28 14 50 11
4 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 27 14 6 7 54 40 14 48 10.5
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 27 13 7 7 58 37 21 46 11.1
6 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 27 13 4 10 49 38 11 43 10.7
7 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 27 12 6 9 37 31 6 42 11
8 SC SOPRON SC SOPRON 27 12 6 9 39 38 1 42 10.4
9 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 27 12 4 11 41 30 11 40 10.7
10 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 27 11 4 12 37 41 -4 37 10.3
11 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 27 10 6 11 34 41 -7 36 10.2
12 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 27 10 5 12 47 45 2 35 10.9
13 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 27 9 8 10 48 54 -6 35 9.6
14 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 27 10 4 13 31 48 -17 34 10.4
15 BICSKEI TC BICSKEI TC 27 9 7 11 32 37 -5 34 10.5
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 27 7 12 8 34 42 -8 33 10.1
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 27 6 10 11 32 42 -10 28 10.6
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 27 5 4 18 43 66 -23 19 9.4
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 27 4 5 18 25 58 -33 17 9.9
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 27 2 3 22 22 79 -57 9 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 14 10 4 0 18 2 16 34 13 6 4 3 9 6 3 22 27 16 8 3 27 8 19 56
2 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 14 7 5 2 12 7 5 26 13 6 4 3 7 6 1 22 27 13 9 5 19 13 6 48
3 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 14 7 6 1 17 3 14 27 13 5 6 2 8 4 4 21 27 12 12 3 25 7 18 48
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 12 5 5 2 8 4 4 20 15 4 9 2 7 4 3 21 27 9 14 4 15 8 7 41
5 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 13 4 5 4 9 9 0 17 14 6 4 4 10 9 1 22 27 10 9 8 19 18 1 39
6 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 14 4 6 4 11 11 0 18 13 5 4 4 10 7 3 19 27 9 10 8 21 18 3 37
7 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 14 5 5 4 8 4 4 20 13 3 8 2 8 7 1 17 27 8 13 6 16 11 5 37
8 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 13 4 4 5 11 11 0 16 14 4 7 3 11 10 1 19 27 8 11 8 22 21 1 35
9 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 13 4 8 1 7 3 4 20 14 3 6 5 7 11 -4 15 27 7 14 6 14 14 0 35
10 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 14 4 6 4 7 11 -4 18 13 4 4 5 7 15 -8 16 27 8 10 9 14 26 -12 34
11 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 6 6 2 15 4 11 24 13 1 6 6 5 12 -7 9 27 7 12 8 20 16 4 33
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 12 4 5 3 8 7 1 17 15 3 7 5 4 9 -5 16 27 7 12 8 12 16 -4 33
13 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 14 3 6 5 9 9 0 15 13 4 5 4 13 12 1 17 27 7 11 9 22 21 1 32
14 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 14 3 7 4 9 8 1 16 13 3 7 3 6 6 0 16 27 6 14 7 15 14 1 32
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 13 3 8 2 8 7 1 17 14 2 8 4 7 9 -2 14 27 5 16 6 15 16 -1 31
16 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 14 5 5 4 11 9 2 20 13 1 5 7 7 16 -9 8 27 6 10 11 18 25 -7 28
17 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 4 3 6 12 11 1 15 14 3 2 9 10 18 -8 11 27 7 5 15 22 29 -7 26
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 13 2 7 4 7 7 0 13 14 3 3 8 5 14 -9 12 27 5 10 12 12 21 -9 25
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 15 2 7 6 5 11 -6 13 12 2 6 4 5 14 -9 12 27 4 13 10 10 25 -15 25
20 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 13 1 5 7 4 11 -7 8 14 2 8 4 3 7 -4 14 27 3 13 11 7 18 -11 22
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 14 11 3 0 36 7 29 36 13 9 2 2 29 8 21 29 27 20 5 2 65 15 50 65
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 14 11 2 1 36 7 29 35 13 6 4 3 23 12 11 22 27 17 6 4 59 19 40 57
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 14 8 6 0 27 13 14 30 13 6 2 5 15 15 0 20 27 14 8 5 42 28 14 50
4 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 14 7 4 3 31 26 5 25 13 7 2 4 23 14 9 23 27 14 6 7 54 40 14 48
5 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 13 8 2 3 31 16 15 26 14 5 5 4 27 21 6 20 27 13 7 7 58 37 21 46
6 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 7 3 4 30 18 12 24 13 6 1 6 19 20 -1 19 27 13 4 10 49 38 11 43
7 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 14 7 3 4 21 16 5 24 13 5 3 5 16 15 1 18 27 12 6 9 37 31 6 42
8 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 13 6 4 3 19 17 2 22 14 6 2 6 20 21 -1 20 27 12 6 9 39 38 1 42
9 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 12 7 0 5 22 13 9 21 15 5 4 6 19 17 2 19 27 12 4 11 41 30 11 40
10 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 13 5 2 6 17 22 -5 17 14 6 2 6 20 19 1 20 27 11 4 12 37 41 -4 37
11 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 13 6 3 4 18 16 2 21 14 4 3 7 16 25 -9 15 27 10 6 11 34 41 -7 36
12 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 14 7 2 5 26 17 9 23 13 3 3 7 21 28 -7 12 27 10 5 12 47 45 2 35
13 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 14 8 2 4 31 22 9 26 13 1 6 6 17 32 -15 9 27 9 8 10 48 54 -6 35
14 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 14 8 1 5 18 20 -2 25 13 2 3 8 13 28 -15 9 27 10 4 13 31 48 -17 34
15 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 13 6 4 3 16 9 7 22 14 3 3 8 16 28 -12 12 27 9 7 11 32 37 -5 34
16 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 12 4 7 1 21 15 6 19 15 3 5 7 13 27 -14 14 27 7 12 8 34 42 -8 33
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 14 4 4 6 16 19 -3 16 13 2 6 5 16 23 -7 12 27 6 10 11 32 42 -10 28
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 4 3 6 24 26 -2 15 14 1 1 12 19 40 -21 4 27 5 4 18 43 66 -23 19
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 13 3 3 7 15 26 -11 12 14 1 2 11 10 32 -22 5 27 4 5 18 25 58 -33 17
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 15 1 2 12 13 36 -23 5 12 1 1 10 9 43 -34 4 27 2 3 22 22 79 -57 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 1-4 - 1-2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 1-3 - 40 - 1-1 - 1-0 - 13 - 11 - 1-0 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 1--2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 1-
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 32 - 01 - 2-2 - 10 - 5--2 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 1-0 - 21 - 5-3 - 0-5 - 0-3 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 1--0 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 1-5 - 1-1 - 03 - 32 - 21 - 3-4 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 12 - 00 - 11 - 00 - 33 - 1-1 - 00 - 1---1 - 33 - 21 - 0-1 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
-3 - 3--4 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 2-
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 1-1 - 1----1 - 2-0 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 1-0 - 12 - 11 - 02 - 26 - 0-2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 30 - 3--
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 2--1 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 21 - 03 - 10 - 0-4 - 10 - 12 - 11 - 2-0 - 0-
SC SOPRON
2 - 0-1 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1--2 - 11 - 2-2 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-2 - 22 - 3-1 - 1--1 - 3--4 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1--1 - 3-3 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
-1 - 0--4 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 2-4 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 1-1 - 11 - 0-2 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 24 - 32 - 21 - 2-1 - 11 - 1-2 - 0-----

Meccsek

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 09. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 27. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SC SOPRON
2020. 11. 01. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 22. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 14:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 25. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 02. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 12. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
III. KER. TVE
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 23. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

MOL FEHÉRVÁR FC II.

2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 30. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ZTE FC II.
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BICSKEI TC
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
III. KER. TVE
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 02. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 27. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 16. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
TATABÁNYAI SC
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->