Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 30. forduló

2021.04.18 - 17:00

Győr-Ménfőcsanak, ESK Ménfőcsanak Sporttelep (Herold Trans Ménfőcsanak ESK)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
LEÉL-ŐSSY ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KULCSÁR DÁNIEL, VOLENTICS ERIK JÁNOS
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

21'

ILLÉS DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 30 23 5 2 72 16 56 74 11.3
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 30 19 6 5 63 24 39 63 11.4
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 30 16 8 6 48 32 16 56 10.8
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 30 16 7 7 69 40 29 55 11
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 30 16 7 7 64 45 19 55 10.8
6 SC SOPRON SC SOPRON 30 13 8 9 42 40 2 47 10.9
7 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 30 14 4 12 43 31 12 46 10.8
8 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 30 13 6 11 41 38 3 45 10.9
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 30 13 5 12 50 42 8 44 10
10 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 30 13 4 13 37 50 -13 43 11.1
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 30 12 4 14 43 46 -3 40 10.3
12 BICSKEI TC BICSKEI TC 30 11 7 12 37 41 -4 40 10.5
13 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 30 11 6 13 39 45 -6 39 10.3
14 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 30 10 8 12 52 64 -12 38 9.5
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 30 10 6 14 51 51 0 36 10.1
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 30 7 13 10 36 48 -12 34 10.6
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 30 7 11 12 36 48 -12 32 10.3
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 30 6 4 20 47 71 -24 22 9.8
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 30 4 6 20 28 63 -35 18 10
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 30 2 3 25 25 88 -63 9 9.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 16 12 4 0 22 2 20 40 14 6 5 3 9 6 3 23 30 18 9 3 31 8 23 63
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 15 8 6 1 18 3 15 30 15 6 6 3 9 5 4 24 30 14 12 4 27 8 19 54
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 15 7 6 2 12 7 5 27 15 7 4 4 9 9 0 25 30 14 10 6 21 16 5 52
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 15 5 6 4 11 10 1 21 15 6 5 4 10 9 1 23 30 11 11 8 21 19 2 44
5 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 14 5 7 2 8 4 4 22 16 4 10 2 7 4 3 22 30 9 17 4 15 8 7 44
6 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 15 6 4 5 14 11 3 22 15 4 8 3 12 11 1 20 30 10 12 8 26 22 4 42
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 15 5 6 4 8 11 -3 21 15 5 5 5 9 15 -6 20 30 10 11 9 17 26 -9 41
8 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 16 5 6 5 13 12 1 21 14 5 4 5 10 8 2 19 30 10 10 10 23 20 3 40
9 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 15 6 5 4 9 4 5 23 15 3 8 4 8 9 -1 17 30 9 13 8 17 13 4 40
10 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 6 7 2 15 4 11 25 15 2 7 6 6 12 -6 13 30 8 14 8 21 16 5 38
11 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 14 5 5 4 10 9 1 20 16 3 8 5 4 9 -5 17 30 8 13 9 14 18 -4 37
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 15 4 10 1 7 3 4 22 15 3 6 6 7 12 -5 15 30 7 16 7 14 15 -1 37
13 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 15 3 7 5 9 9 0 16 15 5 5 5 14 13 1 20 30 8 12 10 23 22 1 36
14 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 15 4 8 3 9 8 1 20 15 2 9 4 7 9 -2 15 30 6 17 7 16 17 -1 35
15 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 15 3 8 4 9 8 1 17 15 3 8 4 6 8 -2 17 30 6 16 8 15 16 -1 34
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 15 5 4 6 13 11 2 19 15 3 3 9 10 18 -8 12 30 8 7 15 23 29 -6 31
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 15 6 5 4 13 10 3 23 15 1 5 9 7 19 -12 8 30 7 10 13 20 29 -9 31
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 14 2 8 4 7 7 0 14 16 4 3 9 6 15 -9 15 30 6 11 13 13 22 -9 29
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 16 2 7 7 5 13 -8 13 14 2 7 5 6 16 -10 13 30 4 14 12 11 29 -18 26
20 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 15 1 5 9 4 14 -10 8 15 2 8 5 4 9 -5 14 30 3 13 14 8 23 -15 22
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 16 13 3 0 41 8 33 42 14 10 2 2 31 8 23 32 30 23 5 2 72 16 56 74
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 15 12 2 1 38 8 30 38 15 7 4 4 25 16 9 25 30 19 6 5 63 24 39 63
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 15 9 6 0 28 13 15 33 15 7 2 6 20 19 1 23 30 16 8 6 48 32 16 56
4 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 15 10 2 3 40 18 22 32 15 6 5 4 29 22 7 23 30 16 7 7 69 40 29 55
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 16 8 5 3 37 30 7 29 14 8 2 4 27 15 12 26 30 16 7 7 64 45 19 55
6 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 15 6 6 3 21 19 2 24 15 7 2 6 21 21 0 23 30 13 8 9 42 40 2 47
7 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 14 9 0 5 24 13 11 27 16 5 4 7 19 18 1 19 30 14 4 12 43 31 12 46
8 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 15 7 3 5 22 19 3 24 15 6 3 6 19 19 0 21 30 13 6 11 41 38 3 45
9 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 15 7 3 5 30 20 10 24 15 6 2 7 20 22 -2 20 30 13 5 12 50 42 8 44
10 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 15 9 1 5 20 21 -1 28 15 4 3 8 17 29 -12 15 30 13 4 13 37 50 -13 43
11 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 15 6 2 7 21 24 -3 20 15 6 2 7 22 22 0 20 30 12 4 14 43 46 -3 40
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 15 8 4 3 20 11 9 28 15 3 3 9 17 30 -13 12 30 11 7 12 37 41 -4 40
13 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 14 6 3 5 19 18 1 21 16 5 3 8 20 27 -7 18 30 11 6 13 39 45 -6 39
14 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 15 9 2 4 34 24 10 29 15 1 6 8 18 40 -22 9 30 10 8 12 52 64 -12 38
15 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 15 7 2 6 26 18 8 23 15 3 4 8 25 33 -8 13 30 10 6 14 51 51 0 36
16 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 14 4 8 2 23 20 3 20 16 3 5 8 13 28 -15 14 30 7 13 10 36 48 -12 34
17 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 15 4 4 7 17 23 -6 16 15 3 7 5 19 25 -6 16 30 7 11 12 36 48 -12 32
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 15 4 3 8 25 30 -5 15 15 2 1 12 22 41 -19 7 30 6 4 20 47 71 -24 22
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 15 3 3 9 16 29 -13 12 15 1 3 11 12 34 -22 6 30 4 6 20 28 63 -35 18
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 16 1 2 13 14 41 -27 5 14 1 1 12 11 47 -36 4 30 2 3 25 25 88 -63 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 10 - 14 - 1-2 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 11 - 43 - 40 - 1-1 - 1-0 - 13 - 11 - 1-0 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 13 - 2-2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 11 - 0
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 32 - 01 - 2-2 - 10 - 5-1 - 32 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 1-0 - 21 - 55 - 13 - 0-5 - 04 - 13 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 11 - 23 - 00 - 10 - 2-3 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 13 - 25 - 1-1 - 03 - 32 - 21 - 3-4 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 12 - 00 - 11 - 00 - 33 - 1-1 - 00 - 1-2 - 1-1 - 33 - 21 - 0-1 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 - 33 - 3-3 - 14 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 2-
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 1-1 - 1-1 - 2-0 - 11 - 2-0 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 12 - 10 - 12 - 11 - 02 - 26 - 0-2 - 0--3 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 30 - 31 - 5-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 2-1 - 21 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 21 - 03 - 10 - 0-4 - 10 - 12 - 11 - 20 - 20 - 0-
SC SOPRON
2 - 01 - 11 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1--2 - 11 - 21 - 12 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 41 - 22 - 22 - 3-1 - 1-0 - 21 - 3--4 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1-1 - 01 - 31 - 03 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
2 - 11 - 0--4 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 23 - 04 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 1-1 - 11 - 01 - 02 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 24 - 32 - 21 - 22 - 21 - 11 - 10 - 32 - 0-----

Meccsek

SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

2020. 08. 02. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ZTE FC II.
2020. 09. 27. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
SC SOPRON
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
III. KER. TVE
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 09. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 27. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SC SOPRON
2020. 11. 01. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 22. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 14:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
2021. 03. 21. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 25. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 02. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 12. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
III. KER. TVE
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 16. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 23. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->