Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 31. forduló

2021.04.25 - 11:00

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MAML ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VOLENTICS ERIK JÁNOS, SZKRAJCSICS PÉTER
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
NAGYATÁDI FC
90'
45'

Gólok

FAUSTINO DE MELO

46'

1 - 0

 

GRUBER ZSOMBOR

85'

2 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 31 23 5 3 72 17 55 74 11.4
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 31 20 6 5 65 24 41 66 11.5
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 31 17 8 6 53 33 20 59 10.9
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 31 17 7 7 71 41 30 58 11.1
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 31 16 7 8 64 48 16 55 10.7
6 SC SOPRON SC SOPRON 31 14 8 9 46 41 5 50 10.8
7 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 31 15 4 12 44 31 13 49 10.9
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 31 14 5 12 52 42 10 47 10.3
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 31 14 4 13 40 50 -10 46 11
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 31 13 6 12 42 42 0 45 10.6
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 31 13 4 14 46 46 0 43 10.6
12 BICSKEI TC BICSKEI TC 31 11 7 13 38 43 -5 40 10.3
13 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 31 11 6 14 39 47 -8 39 10
14 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 31 10 8 13 53 69 -16 38 9.4
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 31 10 6 15 51 52 -1 36 10
16 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 31 8 11 12 37 48 -11 35 10
17 ZTE FC II. ZTE FC II. 31 7 13 11 37 51 -14 34 10.8
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 31 7 4 20 50 72 -22 25 10
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 31 4 6 21 28 66 -38 18 10
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 31 2 3 26 25 90 -65 9 9.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 16 12 4 0 22 2 20 40 15 6 6 3 9 6 3 24 31 18 10 3 31 8 23 64
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16 9 6 1 19 3 16 33 15 6 6 3 9 5 4 24 31 15 12 4 28 8 20 57
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 15 7 6 2 12 7 5 27 16 8 4 4 11 9 2 28 31 15 10 6 23 16 7 55
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 16 6 6 4 12 10 2 24 15 6 5 4 10 9 1 23 31 12 11 8 22 19 3 47
5 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 14 5 7 2 8 4 4 22 17 4 11 2 7 4 3 23 31 9 18 4 15 8 7 45
6 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 16 6 4 6 14 12 2 22 15 4 8 3 12 11 1 20 31 10 12 9 26 23 3 42
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 16 5 7 4 8 11 -3 22 15 5 5 5 9 15 -6 20 31 10 12 9 17 26 -9 42
8 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 16 5 6 5 13 12 1 21 15 5 5 5 10 8 2 20 31 10 11 10 23 20 3 41
9 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 7 7 2 16 4 12 28 15 2 7 6 6 12 -6 13 31 9 14 8 22 16 6 41
10 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 16 6 6 4 9 4 5 24 15 3 8 4 8 9 -1 17 31 9 14 8 17 13 4 41
11 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 15 6 5 4 11 9 2 23 16 3 8 5 4 9 -5 17 31 9 13 9 15 18 -3 40
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 15 4 10 1 7 3 4 22 16 4 6 6 8 12 -4 18 31 8 16 7 15 15 0 40
13 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 16 3 8 5 9 9 0 17 15 5 5 5 14 13 1 20 31 8 13 10 23 22 1 37
14 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 15 4 8 3 9 8 1 20 16 2 10 4 8 10 -2 16 31 6 18 7 17 18 -1 36
15 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 16 3 9 4 10 9 1 18 15 3 8 4 6 8 -2 17 31 6 17 8 16 17 -1 35
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 15 5 4 6 13 11 2 19 16 3 3 10 10 19 -9 12 31 8 7 16 23 30 -7 31
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 16 6 5 5 13 12 1 23 15 1 5 9 7 19 -12 8 31 7 10 14 20 31 -11 31
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 14 2 8 4 7 7 0 14 17 4 3 10 6 16 -10 15 31 6 11 14 13 23 -10 29
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 16 2 7 7 5 13 -8 13 15 2 7 6 6 17 -11 13 31 4 14 13 11 30 -19 26
20 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 15 1 5 9 4 14 -10 8 16 2 8 6 4 10 -6 14 31 3 13 15 8 24 -16 22
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 16 13 3 0 41 8 33 42 15 10 2 3 31 9 22 32 31 23 5 3 72 17 55 74
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16 13 2 1 40 8 32 41 15 7 4 4 25 16 9 25 31 20 6 5 65 24 41 66
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 15 9 6 0 28 13 15 33 16 8 2 6 25 20 5 26 31 17 8 6 53 33 20 59
4 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 16 11 2 3 42 19 23 35 15 6 5 4 29 22 7 23 31 17 7 7 71 41 30 58
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 16 8 5 3 37 30 7 29 15 8 2 5 27 18 9 26 31 16 7 8 64 48 16 55
6 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 15 6 6 3 21 19 2 24 16 8 2 6 25 22 3 26 31 14 8 9 46 41 5 50
7 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 14 9 0 5 24 13 11 27 17 6 4 7 20 18 2 22 31 15 4 12 44 31 13 49
8 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 16 8 3 5 32 20 12 27 15 6 2 7 20 22 -2 20 31 14 5 12 52 42 10 47
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 16 10 1 5 23 21 2 31 15 4 3 8 17 29 -12 15 31 14 4 13 40 50 -10 46
10 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 16 7 3 6 23 23 0 24 15 6 3 6 19 19 0 21 31 13 6 12 42 42 0 45
11 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 16 7 2 7 24 24 0 23 15 6 2 7 22 22 0 20 31 13 4 14 46 46 0 43
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 15 8 4 3 20 11 9 28 16 3 3 10 18 32 -14 12 31 11 7 13 38 43 -5 40
13 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 14 6 3 5 19 18 1 21 17 5 3 9 20 29 -9 18 31 11 6 14 39 47 -8 39
14 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 16 9 2 5 35 29 6 29 15 1 6 8 18 40 -22 9 31 10 8 13 53 69 -16 38
15 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 16 7 2 7 26 19 7 23 15 3 4 8 25 33 -8 13 31 10 6 15 51 52 -1 36
16 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 16 5 4 7 18 23 -5 19 15 3 7 5 19 25 -6 16 31 8 11 12 37 48 -11 35
17 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 15 4 8 3 24 23 1 20 16 3 5 8 13 28 -15 14 31 7 13 11 37 51 -14 34
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 15 4 3 8 25 30 -5 15 16 3 1 12 25 42 -17 10 31 7 4 20 50 72 -22 25
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 15 3 3 9 16 29 -13 12 16 1 3 12 12 37 -25 6 31 4 6 21 28 66 -38 18
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 16 1 2 13 14 41 -27 5 15 1 1 13 11 49 -38 4 31 2 3 26 25 90 -65 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 10 - 14 - 10 - 12 - 1-0 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 11 - 43 - 40 - 1-1 - 1-0 - 13 - 11 - 11 - 00 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 13 - 2-2 - 11 - 1-1 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 11 - 0
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 32 - 01 - 2-2 - 10 - 51 - 41 - 32 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 12 - 10 - 21 - 55 - 13 - 0-5 - 04 - 13 - 0-1 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 11 - 23 - 00 - 10 - 23 - 03 - 23 - 02 - 01 - 2---0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 13 - 25 - 1-1 - 03 - 32 - 21 - 31 - 54 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 12 - 00 - 11 - 00 - 33 - 13 - 01 - 00 - 1-2 - 1-1 - 33 - 21 - 0-1 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 - 33 - 3-3 - 14 - 2-2 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 2-
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 1-1 - 1-1 - 2-0 - 11 - 2-0 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 12 - 10 - 12 - 11 - 02 - 26 - 0-2 - 0-2 - 03 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 30 - 31 - 5-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 2-1 - 21 - 2--1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-1 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 21 - 03 - 10 - 02 - 04 - 10 - 12 - 11 - 20 - 20 - 0-
SC SOPRON
2 - 01 - 11 - 12 - 1-1 - 31 - 1-1 - 1--2 - 11 - 21 - 12 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 41 - 22 - 22 - 3-1 - 1-0 - 21 - 3--4 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 2-2 - 0--2 - 06 - 1-1 - 03 - 1-1 - 01 - 31 - 03 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
2 - 11 - 0--4 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 23 - 04 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 2-2 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 1-1 - 11 - 01 - 02 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 24 - 32 - 21 - 22 - 21 - 11 - 10 - 32 - 0-1 - 3---

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ZTE FC II.

NAGYATÁDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SC SOPRON
2020. 09. 05. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
NAGYATÁDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TATABÁNYAI SC
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
KOMÁROM VSE
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
2020. 11. 08. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
NAGYATÁDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
NAGYATÁDI FC
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
III. KER. TVE
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ZTE FC II.
2021. 05. 23. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->