Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 34. forduló

2021.05.09 - 17:30

Győr-Ménfőcsanak, ESK Ménfőcsanak Sporttelep (Herold Trans Ménfőcsanak ESK)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
KUBICSEK MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JAKAB BÁLINT, MÓZSA ÁBEL
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
90'
45'

Gólok

VERES MILÁN TIBOR

85'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 34 25 5 4 80 19 61 80 11.4
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 34 21 7 6 73 29 44 70 11.4
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 34 18 9 7 56 37 19 63 11.1
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 34 18 7 9 74 47 27 61 11.5
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 34 16 8 10 64 53 11 56 10.6
6 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 34 16 6 12 48 34 14 54 11
7 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 34 15 7 12 48 45 3 52 10.8
8 SC SOPRON SC SOPRON 34 14 9 11 48 47 1 51 10.5
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 34 15 5 14 58 47 11 50 10.4
10 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 34 15 4 15 45 54 -9 49 10.4
11 BICSKEI TC BICSKEI TC 34 13 8 13 40 43 -3 47 10.8
12 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 34 13 7 14 49 49 0 46 10.6
13 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 34 13 6 15 59 55 4 45 10.1
14 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 34 11 8 15 42 51 -9 41 9.8
15 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 34 9 13 12 42 50 -8 40 10.1
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 34 9 13 12 40 58 -18 40 10.3
17 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 34 10 8 16 53 75 -22 38 9.6
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 34 9 5 20 57 77 -20 32 9.5
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 34 6 6 22 32 67 -35 24 9.9
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 34 2 3 29 30 101 -71 9 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 17 12 4 1 22 3 19 40 17 7 7 3 13 6 7 28 34 19 11 4 35 9 26 68
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17 10 6 1 20 3 17 36 17 8 6 3 12 6 6 30 34 18 12 4 32 9 23 66
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 17 7 7 3 12 8 4 28 17 8 4 5 11 11 0 28 34 15 11 8 23 19 4 56
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 17 7 6 4 14 10 4 27 17 7 6 4 11 9 2 27 34 14 12 8 25 19 6 54
5 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 17 7 6 4 13 4 9 27 17 4 9 4 9 9 0 21 34 11 15 8 22 13 9 48
6 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 17 7 7 3 16 5 11 28 17 4 7 6 8 12 -4 19 34 11 14 9 24 17 7 47
7 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 17 5 8 4 8 11 -3 23 17 6 6 5 11 15 -4 24 34 11 14 9 19 26 -7 47
8 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 17 4 8 5 11 9 2 20 17 7 5 5 16 13 3 26 34 11 13 10 27 22 5 46
9 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 17 7 4 6 17 13 4 25 17 4 9 4 12 12 0 21 34 11 13 10 29 25 4 46
10 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 17 7 5 5 12 13 -1 26 17 4 8 5 5 9 -4 20 34 11 13 10 17 22 -5 46
11 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 17 5 8 4 8 6 2 23 17 4 11 2 7 4 3 23 34 9 19 6 15 10 5 46
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 17 5 11 1 8 3 5 26 17 4 7 6 8 12 -4 19 34 9 18 7 16 15 1 45
13 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 18 5 7 6 13 13 0 22 16 5 5 6 10 9 1 20 34 10 12 12 23 22 1 42
14 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 17 3 10 4 11 10 1 19 17 5 8 4 8 8 0 23 34 8 18 8 19 18 1 42
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 17 4 8 5 9 11 -2 20 17 2 10 5 8 11 -3 16 34 6 18 10 17 22 -5 36
16 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 17 5 5 7 14 13 1 20 17 3 3 11 10 21 -11 12 34 8 8 18 24 34 -10 32
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 17 6 5 6 13 13 0 23 17 1 6 10 7 20 -13 9 34 7 11 16 20 33 -13 32
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 16 2 9 5 7 8 -1 15 18 4 3 11 7 19 -12 15 34 6 12 16 14 27 -13 30
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 17 2 6 9 5 14 -9 12 17 2 9 6 4 10 -6 15 34 4 15 15 9 24 -15 27
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 17 2 7 8 5 14 -9 13 17 2 8 7 7 22 -15 14 34 4 15 15 12 36 -24 27
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 17 13 3 1 41 9 32 42 17 12 2 3 39 10 29 38 34 25 5 4 80 19 61 80
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 17 14 2 1 44 8 36 44 17 7 5 5 29 21 8 26 34 21 7 6 73 29 44 70
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 17 10 7 0 31 14 17 37 17 8 2 7 25 23 2 26 34 18 9 7 56 37 19 63
4 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 17 12 2 3 45 21 24 38 17 6 5 6 29 26 3 23 34 18 7 9 74 47 27 61
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 18 8 6 4 37 31 6 30 16 8 2 6 27 22 5 26 34 16 8 10 64 53 11 56
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 17 10 2 5 28 16 12 32 17 6 4 7 20 18 2 22 34 16 6 12 48 34 14 54
7 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 17 8 3 6 27 25 2 27 17 7 4 6 21 20 1 25 34 15 7 12 48 45 3 52
8 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 17 6 7 4 22 23 -1 25 17 8 2 7 26 24 2 26 34 14 9 11 48 47 1 51
9 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 17 8 3 6 33 22 11 27 17 7 2 8 25 25 0 23 34 15 5 14 58 47 11 50
10 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 17 10 1 6 24 23 1 31 17 5 3 9 21 31 -10 18 34 15 4 15 45 54 -9 49
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 17 10 4 3 22 11 11 34 17 3 4 10 18 32 -14 13 34 13 8 13 40 43 -3 47
12 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 17 7 3 7 26 26 0 24 17 6 4 7 23 23 0 22 34 13 7 14 49 49 0 46
13 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 17 8 2 7 29 19 10 26 17 5 4 8 30 36 -6 19 34 13 6 15 59 55 4 45
14 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 16 6 5 5 20 19 1 23 18 5 3 10 22 32 -10 18 34 11 8 15 42 51 -9 41
15 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 17 6 4 7 22 24 -2 22 17 3 9 5 20 26 -6 18 34 9 13 12 42 50 -8 40
16 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 17 5 8 4 26 30 -4 23 17 4 5 8 14 28 -14 17 34 9 13 12 40 58 -18 40
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 17 9 2 6 35 33 2 29 17 1 6 10 18 42 -24 9 34 10 8 16 53 75 -22 38
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 17 6 3 8 30 33 -3 21 17 3 2 12 27 44 -17 11 34 9 5 20 57 77 -20 32
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 17 5 3 9 20 29 -9 18 17 1 3 13 12 38 -26 6 34 6 6 22 32 67 -35 24
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 17 1 2 14 16 44 -28 5 17 1 1 15 14 57 -43 4 34 2 3 29 30 101 -71 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 10 - 14 - 10 - 12 - 13 - 00 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 11 - 43 - 40 - 14 - 11 - 1-0 - 13 - 11 - 11 - 00 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 13 - 21 - 02 - 11 - 11 - 01 - 33 - 01 - 02 - 1--0 - 00 - 10 - 11 - 0
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 32 - 01 - 24 - 22 - 10 - 51 - 41 - 32 - 00 - 3-5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 12 - 10 - 21 - 55 - 13 - 0-5 - 04 - 13 - 03 - 21 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 11 - 23 - 00 - 10 - 23 - 03 - 23 - 02 - 01 - 2-2 - 2-0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
--2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 13 - 25 - 10 - 41 - 03 - 32 - 21 - 31 - 54 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 12 - 00 - 11 - 00 - 33 - 13 - 01 - 00 - 1-2 - 1-1 - 33 - 21 - 01 - 21 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 - 33 - 3-3 - 14 - 20 - 02 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 20 - 1
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 13 - 01 - 11 - 01 - 2-0 - 11 - 2-0 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 12 - 10 - 12 - 11 - 02 - 26 - 04 - 02 - 0-2 - 03 - 04 - 06 - 02 - 0-2 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
2 - 31 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 30 - 31 - 5-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 20 - 01 - 21 - 21 - 1-1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 21 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 21 - 03 - 10 - 02 - 04 - 10 - 12 - 11 - 20 - 20 - 0-
SC SOPRON
2 - 01 - 11 - 12 - 1-1 - 31 - 10 - 31 - 1-1 - 12 - 11 - 21 - 12 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 41 - 22 - 22 - 31 - 01 - 1-0 - 21 - 3-4 - 34 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 21 - 12 - 01 - 1-2 - 06 - 12 - 11 - 03 - 1-1 - 01 - 31 - 03 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
2 - 11 - 0-0 - 14 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 23 - 04 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 02 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 13 - 11 - 11 - 01 - 02 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 24 - 32 - 21 - 22 - 21 - 11 - 10 - 32 - 02 - 11 - 3-0 - 6-

Meccsek

SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

2020. 08. 02. 17:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
III. Ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ZTE FC II.
2020. 09. 27. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
SC SOPRON
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
III. KER. TVE
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 23. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 26. 17:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
III. Ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 08. 30. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 05. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BICSKEI TC
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
KOMÁROM VSE
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SC SOPRON
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ZTE FC II.
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Iváncsa Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 04. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple