Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 35. forduló

2021.05.12 - 18:30

Bicske, Bicskei TC Sporttelep (Bicske TC)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
DOMBI OLIVÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
URBÁN RICHÁRD, HOLPÁR GERGELY
BICSKEI TC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
90'
45'

Gólok

FARKAS MÁTÉ

41'

1 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 35 25 6 4 81 20 61 81 11.2
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 35 21 8 6 74 30 44 71 11.1
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 35 19 9 7 57 37 20 66 11.1
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 35 19 7 9 77 47 30 64 11.4
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 35 16 8 11 64 56 8 56 10.4
6 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 35 16 6 13 49 37 12 54 11.1
7 SC SOPRON SC SOPRON 35 15 9 11 50 47 3 54 10.6
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 35 16 4 15 49 54 -5 52 10.8
9 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 35 15 7 13 48 46 2 52 10.4
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 35 15 5 15 58 48 10 50 10.5
11 BICSKEI TC BICSKEI TC 35 14 8 13 41 43 -2 50 11
12 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 35 13 7 15 49 51 -2 46 10.5
13 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 35 13 6 16 59 56 3 45 10.4
14 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 35 10 13 12 43 50 -7 43 10.1
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 35 10 13 12 43 59 -16 43 10.2
16 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 35 11 8 16 42 53 -11 41 9.9
17 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 35 11 8 16 54 75 -21 41 9.7
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 35 9 5 21 57 78 -21 32 9.5
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 35 7 6 22 34 67 -33 27 10.1
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 35 2 3 30 30 105 -75 9 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 17 12 4 1 22 3 19 40 18 8 7 3 14 6 8 31 35 20 11 4 36 9 27 71
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 18 10 6 2 20 4 16 36 17 8 6 3 12 6 6 30 35 18 12 5 32 10 22 66
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 17 7 7 3 12 8 4 28 18 9 4 5 12 11 1 31 35 16 11 8 24 19 5 59
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 18 7 6 5 14 12 2 27 17 7 6 4 11 9 2 27 35 14 12 9 25 21 4 54
5 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 18 8 4 6 18 13 5 28 17 4 9 4 12 12 0 21 35 12 13 10 30 25 5 49
6 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 18 8 5 5 14 14 0 29 17 4 8 5 5 9 -4 20 35 12 13 10 19 23 -4 49
7 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 18 7 7 4 13 4 9 28 17 4 9 4 9 9 0 21 35 11 16 8 22 13 9 49
8 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 17 7 7 3 16 5 11 28 18 4 8 6 8 12 -4 20 35 11 15 9 24 17 7 48
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 18 5 9 4 8 11 -3 24 17 6 6 5 11 15 -4 24 35 11 15 9 19 26 -7 48
10 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 18 6 11 1 9 3 6 29 17 4 7 6 8 12 -4 19 35 10 18 7 17 15 2 48
11 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 17 4 8 5 11 9 2 20 18 7 6 5 16 13 3 27 35 11 14 10 27 22 5 47
12 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 17 5 8 4 8 6 2 23 18 4 11 3 8 6 2 23 35 9 19 7 16 12 4 46
13 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 18 5 7 6 13 13 0 22 17 5 5 7 10 10 0 20 35 10 12 13 23 23 0 42
14 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 18 3 10 5 11 11 0 19 17 5 8 4 8 8 0 23 35 8 18 9 19 19 0 42
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 17 4 8 5 9 11 -2 20 18 3 10 5 10 11 -1 19 35 7 18 10 19 22 -3 39
16 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 18 6 6 6 13 13 0 24 17 1 6 10 7 20 -13 9 35 7 12 16 20 33 -13 33
17 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 17 5 5 7 14 13 1 20 18 3 3 12 10 22 -12 12 35 8 8 19 24 35 -11 32
18 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 16 2 9 5 7 8 -1 15 19 4 3 12 7 20 -13 15 35 6 12 17 14 28 -14 30
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 18 3 6 9 6 14 -8 15 17 2 9 6 4 10 -6 15 35 5 15 15 10 24 -14 30
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 17 2 7 8 5 14 -9 13 18 2 9 7 7 22 -15 15 35 4 16 15 12 36 -24 28
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 17 13 3 1 41 9 32 42 18 12 3 3 40 11 29 39 35 25 6 4 81 20 61 81
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 18 14 3 1 45 9 36 45 17 7 5 5 29 21 8 26 35 21 8 6 74 30 44 71
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 17 10 7 0 31 14 17 37 18 9 2 7 26 23 3 29 35 19 9 7 57 37 20 66
4 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 18 13 2 3 48 21 27 41 17 6 5 6 29 26 3 23 35 19 7 9 77 47 30 64
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 18 8 6 4 37 31 6 30 17 8 2 7 27 25 2 26 35 16 8 11 64 56 8 56
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 17 10 2 5 28 16 12 32 18 6 4 8 21 21 0 22 35 16 6 13 49 37 12 54
7 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 17 6 7 4 22 23 -1 25 18 9 2 7 28 24 4 29 35 15 9 11 50 47 3 54
8 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 18 11 1 6 28 23 5 34 17 5 3 9 21 31 -10 18 35 16 4 15 49 54 -5 52
9 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 18 8 3 7 27 26 1 27 17 7 4 6 21 20 1 25 35 15 7 13 48 46 2 52
10 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 17 8 3 6 33 22 11 27 18 7 2 9 25 26 -1 23 35 15 5 15 58 48 10 50
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 18 11 4 3 23 11 12 37 17 3 4 10 18 32 -14 13 35 14 8 13 41 43 -2 50
12 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 18 7 3 8 26 28 -2 24 17 6 4 7 23 23 0 22 35 13 7 15 49 51 -2 46
13 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 17 8 2 7 29 19 10 26 18 5 4 9 30 37 -7 19 35 13 6 16 59 56 3 45
14 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 18 7 4 7 23 24 -1 25 17 3 9 5 20 26 -6 18 35 10 13 12 43 50 -7 43
15 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 18 6 8 4 29 31 -2 26 17 4 5 8 14 28 -14 17 35 10 13 12 43 59 -16 43
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 16 6 5 5 20 19 1 23 19 5 3 11 22 34 -12 18 35 11 8 16 42 53 -11 41
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 18 10 2 6 36 33 3 32 17 1 6 10 18 42 -24 9 35 11 8 16 54 75 -21 41
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 17 6 3 8 30 33 -3 21 18 3 2 13 27 45 -18 11 35 9 5 21 57 78 -21 32
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 18 6 3 9 22 29 -7 21 17 1 3 13 12 38 -26 6 35 7 6 22 34 67 -33 27
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 17 1 2 14 16 44 -28 5 18 1 1 16 14 61 -47 4 35 2 3 30 30 105 -75 9
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 10 - 14 - 10 - 12 - 13 - 00 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 11 - 43 - 40 - 14 - 11 - 11 - 00 - 13 - 11 - 11 - 00 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 13 - 21 - 02 - 11 - 11 - 01 - 33 - 01 - 02 - 1-1 - 00 - 00 - 10 - 11 - 0
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 32 - 01 - 24 - 22 - 10 - 51 - 41 - 32 - 00 - 30 - 15 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 12 - 10 - 21 - 55 - 13 - 03 - 05 - 04 - 13 - 03 - 21 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 11 - 23 - 00 - 10 - 23 - 03 - 23 - 02 - 01 - 20 - 22 - 2-0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
1 - 0-2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 13 - 25 - 10 - 41 - 03 - 32 - 21 - 31 - 54 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 12 - 00 - 11 - 00 - 33 - 13 - 01 - 00 - 14 - 02 - 1-1 - 33 - 21 - 01 - 21 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 - 33 - 3-3 - 14 - 20 - 02 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 20 - 1
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 13 - 01 - 11 - 01 - 2-0 - 11 - 22 - 00 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 12 - 10 - 12 - 11 - 02 - 26 - 04 - 02 - 0-2 - 03 - 04 - 06 - 02 - 01 - 12 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
2 - 31 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 30 - 31 - 5-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 20 - 01 - 21 - 21 - 1-1 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 21 - 27 - 2-1 - 45 - 02 - 23 - 21 - 03 - 10 - 02 - 04 - 10 - 12 - 11 - 20 - 20 - 0-
SC SOPRON
2 - 01 - 11 - 12 - 1-1 - 31 - 10 - 31 - 1-1 - 12 - 11 - 21 - 12 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 41 - 22 - 22 - 31 - 01 - 1-0 - 21 - 3-4 - 34 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 21 - 12 - 01 - 1-2 - 06 - 12 - 11 - 03 - 1-1 - 01 - 31 - 03 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
2 - 11 - 0-0 - 14 - 4-3 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 23 - 04 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 02 - 02 - 03 - 32 - 11 - 1-3 - 20 - 0-5 - 02 - 13 - 11 - 11 - 01 - 02 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 24 - 32 - 21 - 22 - 21 - 11 - 10 - 32 - 02 - 11 - 33 - 10 - 6-

Meccsek

BICSKEI TC

2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BICSKEI TC
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BICSKEI TC
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
2020. 09. 09. 16:00
Hévíz Városi Stadion
ZTE FC II.
BICSKEI TC
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 09. 27. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BICSKEI TC
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BICSKEI TC
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BICSKEI TC
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BICSKEI TC
2020. 11. 22. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
III. KER. TVE
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
NAGYATÁDI FC
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BICSKEI TC
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
ZTE FC II.
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BICSKEI TC
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BICSKEI TC
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 04. 28. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BICSKEI TC
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BICSKEI TC
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SC SOPRON
2021. 05. 30. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BICSKEI TC

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BICSKEI TC
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->