Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 36. forduló

2021.05.16 - 18:00

Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep (BFC Sporttelep)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
BANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PERÁK ANDRÁS, PÁHOKI ZSOLT
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
90'
45'

Gólok

BARTHA ROLAND

7'

1 - 0

 

SCHILLINGER DÁNIEL

20'

2 - 0

 

IMRE ISTVÁN

35'

3 - 0

 

SCHILLINGER DÁNIEL

48'

4 - 0

 

SCHILLINGER DÁNIEL

56'

5 - 0

 

BORGULYA DÁNIEL

70'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 36 26 6 4 85 21 64 84 11.2
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 36 21 8 7 76 33 43 71 10.9
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 36 19 10 7 58 38 20 67 11.1
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 36 19 8 9 77 47 30 65 11.3
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 36 17 8 11 65 56 9 59 10.4
6 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 36 17 6 13 52 39 13 57 10.9
7 SC SOPRON SC SOPRON 36 15 10 11 50 47 3 55 10.4
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 36 16 5 15 64 49 15 53 10.6
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 36 16 5 15 50 55 -5 53 10.6
10 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 36 15 7 14 49 52 -3 52 10.3
11 BICSKEI TC BICSKEI TC 36 14 8 14 41 44 -3 50 10.8
12 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 36 14 6 16 65 56 9 48 10.5
13 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 36 13 7 16 50 55 -5 46 10.2
14 ZTE FC II. ZTE FC II. 36 11 13 12 49 59 -10 46 10.6
15 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 36 12 8 16 44 53 -9 44 10.2
16 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 36 10 13 13 43 56 -13 43 10
17 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 36 11 8 17 54 77 -23 41 9.8
18 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 36 9 6 21 58 79 -21 33 9.8
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 36 7 7 22 35 68 -33 28 10.3
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 36 2 3 31 30 111 -81 9 10.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 18 13 4 1 25 3 22 43 18 8 7 3 14 6 8 31 36 21 11 4 39 9 30 74
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 18 10 6 2 20 4 16 36 18 8 6 4 13 9 4 30 36 18 12 6 33 13 20 66
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 18 7 8 3 13 9 4 29 18 9 4 5 12 11 1 31 36 16 12 8 25 20 5 60
4 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 18 7 6 5 14 12 2 27 18 7 6 5 11 12 -1 27 36 14 12 10 25 24 1 54
5 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 18 8 5 5 14 14 0 29 18 5 8 5 7 9 -2 23 36 13 13 10 21 23 -2 52
6 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 18 8 7 3 19 5 14 31 18 4 8 6 8 12 -4 20 36 12 15 9 27 17 10 51
7 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 18 5 8 5 14 9 5 23 18 7 6 5 16 13 3 27 36 12 14 10 30 22 8 50
8 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 18 8 4 6 18 13 5 28 18 4 10 4 12 12 0 22 36 12 14 10 30 25 5 50
9 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 18 7 7 4 13 4 9 28 18 4 9 5 9 12 -3 21 36 11 16 9 22 16 6 49
10 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 18 5 9 4 8 11 -3 24 18 6 7 5 12 16 -4 25 36 11 16 9 20 27 -7 49
11 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 18 6 8 4 11 7 4 26 18 4 11 3 8 6 2 23 36 10 19 7 19 13 6 49
12 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 18 6 11 1 9 3 6 29 18 4 7 7 8 13 -5 19 36 10 18 8 17 16 1 48
13 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 19 6 7 6 14 13 1 25 17 5 5 7 10 10 0 20 36 11 12 13 24 23 1 45
14 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 18 3 10 5 11 11 0 19 18 5 8 5 8 11 -3 23 36 8 18 10 19 22 -3 42
15 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 18 4 9 5 9 11 -2 21 18 3 10 5 10 11 -1 19 36 7 19 10 19 22 -3 40
16 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 17 3 9 5 8 8 0 18 19 4 3 12 7 20 -13 15 36 7 12 17 15 28 -13 33
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 18 6 6 6 13 13 0 24 18 1 6 11 7 21 -14 9 36 7 12 17 20 34 -14 33
18 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 18 3 6 9 6 14 -8 15 18 3 9 6 5 10 -5 18 36 6 15 15 11 24 -13 33
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 18 5 5 8 14 14 0 20 18 3 3 12 10 22 -12 12 36 8 8 20 24 36 -12 32
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 18 2 7 9 5 16 -11 13 18 2 9 7 7 22 -15 15 36 4 16 16 12 38 -26 28
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 18 14 3 1 45 10 35 45 18 12 3 3 40 11 29 39 36 26 6 4 85 21 64 84
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 18 14 3 1 45 9 36 45 18 7 5 6 31 24 7 26 36 21 8 7 76 33 43 71
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 18 10 8 0 32 15 17 38 18 9 2 7 26 23 3 29 36 19 10 7 58 38 20 67
4 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 18 13 2 3 48 21 27 41 18 6 6 6 29 26 3 24 36 19 8 9 77 47 30 65
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 19 9 6 4 38 31 7 33 17 8 2 7 27 25 2 26 36 17 8 11 65 56 9 59
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 18 11 2 5 31 18 13 35 18 6 4 8 21 21 0 22 36 17 6 13 52 39 13 57
7 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 18 6 8 4 22 23 -1 26 18 9 2 7 28 24 4 29 36 15 10 11 50 47 3 55
8 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 18 9 3 6 39 23 16 30 18 7 2 9 25 26 -1 23 36 16 5 15 64 49 15 53
9 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 18 11 1 6 28 23 5 34 18 5 4 9 22 32 -10 19 36 16 5 15 50 55 -5 53
10 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 18 8 3 7 27 26 1 27 18 7 4 7 22 26 -4 25 36 15 7 14 49 52 -3 52
11 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 18 11 4 3 23 11 12 37 18 3 4 11 18 33 -15 13 36 14 8 14 41 44 -3 50
12 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 18 9 2 7 35 19 16 29 18 5 4 9 30 37 -7 19 36 14 6 16 65 56 9 48
13 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 18 7 3 8 26 28 -2 24 18 6 4 8 24 27 -3 22 36 13 7 16 50 55 -5 46
14 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 18 6 8 4 29 31 -2 26 18 5 5 8 20 28 -8 20 36 11 13 12 49 59 -10 46
15 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 17 7 5 5 22 19 3 26 19 5 3 11 22 34 -12 18 36 12 8 16 44 53 -9 44
16 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 18 7 4 7 23 24 -1 25 18 3 9 6 20 32 -12 18 36 10 13 13 43 56 -13 43
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 18 10 2 6 36 33 3 32 18 1 6 11 18 44 -26 9 36 11 8 17 54 77 -23 41
18 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 18 6 4 8 31 34 -3 22 18 3 2 13 27 45 -18 11 36 9 6 21 58 79 -21 33
19 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 18 6 3 9 22 29 -7 21 18 1 4 13 13 39 -26 7 36 7 7 22 35 68 -33 28
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 18 1 2 15 16 50 -34 5 18 1 1 16 14 61 -47 4 36 2 3 31 30 111 -81 9
 
BALATONFÜREDI FC
6 - 02 - 31 - 10 - 20 - 13 - 0-0 - 32 - 03 - 16 - 10 - 23 - 10 - 14 - 10 - 12 - 13 - 00 - 0
BKV ELŐRE
1 - 11 - 0-2 - 10 - 23 - 10 - 11 - 43 - 40 - 14 - 11 - 11 - 00 - 13 - 11 - 11 - 00 - 31 - 1
BICSKEI TC
0 - 03 - 02 - 01 - 13 - 21 - 02 - 11 - 11 - 01 - 33 - 01 - 02 - 1-1 - 00 - 00 - 10 - 11 - 0
ÉRDI VSE
-1 - 12 - 01 - 12 - 00 - 01 - 02 - 32 - 01 - 24 - 22 - 10 - 51 - 41 - 32 - 00 - 30 - 15 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 13 - 12 - 10 - 21 - 55 - 13 - 03 - 05 - 04 - 13 - 03 - 21 - 24 - 13 - 12 - 1-1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
1 - 41 - 12 - 12 - 11 - 23 - 00 - 10 - 23 - 03 - 23 - 02 - 01 - 20 - 22 - 2-0 - 41 - 31 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
1 - 0-2 - 02 - 10 - 40 - 12 - 11 - 45 - 13 - 13 - 25 - 10 - 41 - 03 - 32 - 21 - 31 - 54 - 0
KOMÁROM VSE
0 - 63 - 12 - 00 - 11 - 00 - 33 - 13 - 01 - 00 - 14 - 02 - 1-1 - 33 - 21 - 01 - 21 - 02 - 2
LIPÓT PÉKSÉG SE
3 - 33 - 31 - 03 - 14 - 20 - 02 - 23 - 12 - 10 - 63 - 10 - 04 - 21 - 16 - 22 - 10 - 21 - 20 - 1
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 01 - 10 - 31 - 13 - 01 - 11 - 01 - 2-0 - 11 - 22 - 00 - 10 - 60 - 60 - 12 - 11 - 23 - 1
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 01 - 12 - 10 - 12 - 11 - 02 - 26 - 04 - 02 - 0-2 - 03 - 04 - 06 - 02 - 01 - 12 - 12 - 1
NAGYATÁDI FC
2 - 31 - 21 - 20 - 31 - 2-2 - 32 - 20 - 21 - 10 - 51 - 20 - 20 - 34 - 10 - 30 - 31 - 50 - 6
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 13 - 20 - 01 - 21 - 21 - 12 - 01 - 1-2 - 10 - 05 - 22 - 20 - 1-1 - 00 - 31 - 00 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
1 - 21 - 27 - 26 - 11 - 45 - 02 - 23 - 21 - 03 - 10 - 02 - 04 - 10 - 12 - 11 - 20 - 20 - 0-
SC SOPRON
2 - 01 - 11 - 12 - 10 - 01 - 31 - 10 - 31 - 1-1 - 12 - 11 - 21 - 12 - 10 - 40 - 04 - 12 - 1
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 41 - 22 - 22 - 31 - 01 - 1-0 - 21 - 31 - 14 - 34 - 12 - 20 - 13 - 11 - 20 - 43 - 00 - 2
TATABÁNYAI SC
0 - 21 - 12 - 01 - 1-2 - 06 - 12 - 11 - 03 - 13 - 21 - 01 - 31 - 03 - 12 - 01 - 20 - 11 - 2
III. KER. TVE
2 - 11 - 0-0 - 14 - 44 - 13 - 03 - 12 - 01 - 00 - 07 - 03 - 02 - 03 - 01 - 02 - 23 - 04 - 0
VLS VESZPRÉM
2 - 20 - 02 - 02 - 03 - 32 - 11 - 11 - 13 - 20 - 0-5 - 02 - 13 - 11 - 11 - 01 - 02 - 21 - 0
ZTE FC II.
3 - 01 - 12 - 21 - 10 - 03 - 24 - 32 - 21 - 22 - 21 - 11 - 10 - 32 - 02 - 11 - 33 - 10 - 6-

Meccsek

BALATONFÜREDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SC SOPRON
2021. 04. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KOMÁROM VSE

BKV ELŐRE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 09. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 12. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 16. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BKV ELŐRE
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BKV ELŐRE
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ZTE FC II.
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BKV ELŐRE
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BICSKEI TC
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 28. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BKV ELŐRE
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BKV ELŐRE
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->