Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 4. forduló

2020.08.16 - 16:30

Győr-Ménfőcsanak, ESK Ménfőcsanak Sporttelep (Herold Trans Ménfőcsanak ESK)

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
HÉRA CSANÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOMJÁN DÁVID, TÓTH CSABA JÁNOS
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

40'

NAGY RICHÁRD

 

0 - 2

47'

NAGY RICHÁRD
GELENCSÉR GYÖRGY TAS

68'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 4 4 0 0 7 0 7 12 11.5
2 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 4 3 1 0 11 4 7 10 13.8
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 4 3 1 0 7 0 7 10 11
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 4 3 1 0 7 3 4 10 10
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 4 3 0 1 10 7 3 9 10.8
6 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 4 3 0 1 6 4 2 9 11.3
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 2 1 1 4 1 3 7 12.8
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 4 2 1 1 6 4 2 7 12
9 BICSKEI TC BICSKEI TC 4 2 0 2 4 6 -2 6 10.3
10 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 4 1 2 1 9 7 2 5 11.3
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 4 1 1 2 4 5 -1 4 13
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 1 1 2 4 7 -3 4 7.3
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 1 0 3 6 10 -4 3 8.5
14 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 0 3 1 4 6 -2 3 9.5
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 4 0 3 1 3 8 -5 3 11.8
16 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 4 0 2 2 2 4 -2 2 10.3
17 SC SOPRON SC SOPRON 4 0 2 2 4 7 -3 2 10.5
18 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 0 1 3 2 5 -3 1 7.5
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 4 0 1 3 5 10 -5 1 8.5
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 0 1 3 1 8 -7 1 8.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 2 0 0 2 0 2 6 2 1 1 0 2 1 1 4 4 3 1 0 4 1 3 10
2 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 4 2 2 8
3 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 3 1 2 0 3 2 1 5 1 1 0 0 1 0 1 3 4 2 2 0 4 2 2 8
4 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 2 0 2 0 1 1 0 2 2 2 0 0 2 0 2 6 4 2 2 0 3 1 2 8
5 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 1 1 4 3 1 7
6 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 1 1 1 1 0 4 4 2 1 1 3 2 1 7
7 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 2 1 0 1 4 2 2 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 6 4 2 6
8 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 2 1 1 0 3 0 3 4 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 3 0 3 0 3 6
9 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 1 0 2 0 2 4 4 1 3 0 2 0 2 6
10 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 3 0 1 0 1 6
11 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 2 1 3 3 0 5
12 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 4 4 0 4
13 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 3 1 1 1 1 1 0 4 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 1 1 2 1 3 -2 4
14 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 3 1 2 3 -1 3 4 0 3 1 2 3 -1 3
15 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 0 1 -1 3
16 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 0 3 1 1 4 -3 3
17 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 2 2 1 3 -2 2
18 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 0 2 -2 2
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 2 1 1 2 -1 2 1 0 0 1 0 4 -4 0 4 0 2 2 1 6 -5 2
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 1 3 1 4 -3 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 2 2 0 0 2 0 2 6 2 2 0 0 5 0 5 6 4 4 0 0 7 0 7 12
2 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 2 1 1 0 5 2 3 4 2 2 0 0 6 2 4 6 4 3 1 0 11 4 7 10
3 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 2 1 1 0 5 0 5 4 2 2 0 0 2 0 2 6 4 3 1 0 7 0 7 10
4 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 2 2 0 0 4 1 3 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 7 3 4 10
5 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 2 1 0 1 5 5 0 3 2 2 0 0 5 2 3 6 4 3 0 1 10 7 3 9
6 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 0 1 6 4 2 9
7 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 0 1 3 1 2 3 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 1 1 4 1 3 7
8 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 2 1 0 1 3 2 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 1 1 6 4 2 7
9 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 0 2 2 5 -3 3 4 2 0 2 4 6 -2 6
10 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 3 1 1 1 8 6 2 4 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 2 1 9 7 2 5
11 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 1 2 4 5 -1 4
12 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 1 2 4 7 -3 4
13 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 0 2 2 7 -5 0 4 1 0 3 6 10 -4 3
14 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 3 1 4 6 -2 3 4 0 3 1 4 6 -2 3
15 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 2 0 2 0 3 3 0 2 2 0 1 1 0 5 -5 1 4 0 3 1 3 8 -5 3
16 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 2 0 2 2 0 2 4 0 2 2 2 4 -2 2
17 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 3 0 2 1 3 4 -1 2 1 0 0 1 1 3 -2 0 4 0 2 2 4 7 -3 2
18 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 0 0 2 1 3 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 2 5 -3 1
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 3 0 1 2 3 5 -2 1 1 0 0 1 2 5 -3 0 4 0 1 3 5 10 -5 1
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 0 1 3 1 8 -7 1
 
BALATONFÜREDI FC
----0 - 1-------------0 - 0
BKV ELŐRE
------0 - 1--0 - 1---------
BICSKEI TC
------------2 - 1------
ÉRDI VSE
-----0 - 0------------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1----------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----------1 - 2------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
---0 - 1--3 - 1------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2-------6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
---------------0 - 1-1 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 1---------------
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1---------
PÁPAI PERUTZ FC
-----------5 - 2----0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4-----0 - 0--------
SC SOPRON
------1 - 1-1 - 1---1 - 2------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 11 - 2---
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---------1 - 3------
III. KER. TVE
---------1 - 0-----1 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1-------------
ZTE FC II.
-1 - 1-----2 - 2-----------

Meccsek

SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

2020. 08. 02. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 09. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ZTE FC II.
2020. 09. 27. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BICSKEI TC
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
SC SOPRON
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
III. KER. TVE
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 12. 08. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BKV ELŐRE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
2021. 04. 14. 16:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

VLS VESZPRÉM

2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BICSKEI TC
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ZTE FC II.
2020. 11. 22. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
FC NAGYKANIZSA
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SC SOPRON
2021. 04. 11. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KOMÁROM VSE
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 23. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->