Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 6. forduló

2020.08.26 - 17:30

Lipót, Lipót SE Pékség sportkomplexuma

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
JUHÁSZ DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ISTVÁN, RÓZSÁS RITA
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

17'

HORVÁTH PÉTER
CSETE ZOLTÁN

40'

1 - 1

 

SZABÓ LUKAS

68'

2 - 1

 

ZÁMBÓ BENCE

75'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 6 6 0 0 13 0 13 18 13.7
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 6 5 1 0 11 0 11 16 11.3
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 6 5 0 1 11 4 7 15 11.7
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 4 1 1 7 2 5 13 11.5
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 6 4 1 1 9 7 2 13 10.8
6 BICSKEI TC BICSKEI TC 6 4 0 2 10 8 2 12 11.5
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 6 3 1 2 12 8 4 10 11.3
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 6 3 1 2 13 11 2 10 9.2
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 6 3 1 2 7 5 2 10 11.3
10 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 6 2 2 2 12 9 3 8 11.5
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 2 2 2 9 10 -1 8 9.5
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 0 4 10 14 -4 6 9
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 6 1 3 2 8 13 -5 6 11.2
14 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 6 1 2 3 4 8 -4 5 9.3
15 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 1 1 4 8 8 0 4 9.3
16 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 6 1 1 4 10 14 -4 4 9.7
17 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 6 1 1 4 4 8 -4 4 10.2
18 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 6 0 3 3 7 13 -6 3 9
19 SC SOPRON SC SOPRON 6 0 2 4 4 14 -10 2 8.7
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 6 0 1 5 3 16 -13 1 10.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 2 2 0 0 4 1 3 6 4 2 1 1 2 1 1 7 6 4 1 1 6 2 4 13
2 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 4 2 2 0 4 0 4 8 2 1 1 0 2 0 2 4 6 3 3 0 6 0 6 12
3 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 3 2 1 0 4 0 4 7 3 1 2 0 1 0 1 5 6 3 3 0 5 0 5 12
4 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 3 1 1 1 2 2 0 4 3 2 1 0 4 1 3 7 6 3 2 1 6 3 3 11
5 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 3 1 1 1 2 2 0 4 3 2 1 0 3 1 2 7 6 3 2 1 5 3 2 11
6 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 3 1 2 0 3 2 1 5 3 2 0 1 2 2 0 6 6 3 2 1 5 4 1 11
7 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 2 0 1 2 1 1 6 3 1 1 1 2 2 0 4 6 3 1 2 4 3 1 10
8 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 4 1 3 0 4 3 1 6 2 1 1 0 1 0 1 4 6 2 4 0 5 3 2 10
9 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 1 1 1 3 1 2 4 3 1 2 0 1 0 1 5 6 2 3 1 4 1 3 9
10 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 2 0 1 0 1 5 6 2 3 1 2 1 1 9
11 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 3 2 1 5 3 1 1 1 1 3 -2 4 6 2 3 1 4 5 -1 9
12 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 5 3 2 4 3 1 0 2 3 4 -1 3 6 2 1 3 8 7 1 7
13 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 2 0 1 5 2 3 6 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 2 1 3 7 6 1 7
14 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 4 1 2 1 3 3 0 5 2 0 1 1 1 5 -4 1 6 1 3 2 4 8 -4 6
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 3 1 0 2 2 3 -1 3 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 2 3 3 5 -2 5
16 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 3 1 1 1 1 1 0 4 3 0 1 2 0 3 -3 1 6 1 2 3 1 4 -3 5
17 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 4 1 1 2 1 3 -2 4 2 0 0 2 0 4 -4 0 6 1 1 4 1 7 -6 4
18 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 0 3 3 2 5 -3 3
19 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 3 3 3 7 -4 3 6 0 3 3 3 7 -4 3
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 3 0 1 2 0 2 -2 1 3 0 0 3 1 6 -5 0 6 0 1 5 1 8 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 4 4 0 0 8 0 8 12 2 2 0 0 5 0 5 6 6 6 0 0 13 0 13 18
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 3 2 1 0 7 0 7 7 3 3 0 0 4 0 4 9 6 5 1 0 11 0 11 16
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 3 2 0 1 4 3 1 6 3 3 0 0 7 1 6 9 6 5 0 1 11 4 7 15
4 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 0 1 5 2 3 6 3 2 1 0 2 0 2 7 6 4 1 1 7 2 5 13
5 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 3 3 0 0 6 2 4 9 3 1 1 1 3 5 -2 4 6 4 1 1 9 7 2 13
6 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 2 2 0 0 5 1 4 6 4 2 0 2 5 7 -2 6 6 4 0 2 10 8 2 12
7 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 3 1 1 1 5 4 1 4 3 2 0 1 7 4 3 6 6 3 1 2 12 8 4 10
8 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 7 7 0 4 3 2 0 1 6 4 2 6 6 3 1 2 13 11 2 10
9 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 3 1 0 2 3 3 0 3 3 2 1 0 4 2 2 7 6 3 1 2 7 5 2 10
10 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 4 2 1 1 11 7 4 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 2 2 2 12 9 3 8
11 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 1 1 1 4 5 -1 4 3 1 1 1 5 5 0 4 6 2 2 2 9 10 -1 8
12 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 2 0 1 7 3 4 6 3 0 0 3 3 11 -8 0 6 2 0 4 10 14 -4 6
13 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 7 6 1 5 3 0 1 2 1 7 -6 1 6 1 3 2 8 13 -5 6
14 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 3 1 0 2 2 3 -1 3 3 0 2 1 2 5 -3 2 6 1 2 3 4 8 -4 5
15 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 1 0 2 6 3 3 3 3 0 1 2 2 5 -3 1 6 1 1 4 8 8 0 4
16 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 4 1 1 2 7 6 1 4 2 0 0 2 3 8 -5 0 6 1 1 4 10 14 -4 4
17 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 0 1 2 2 4 -2 1 3 1 0 2 2 4 -2 3 6 1 1 4 4 8 -4 4
18 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 3 3 7 13 -6 3 6 0 3 3 7 13 -6 3
19 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 4 0 2 2 3 8 -5 2 2 0 0 2 1 6 -5 0 6 0 2 4 4 14 -10 2
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 3 0 1 2 2 4 -2 1 3 0 0 3 1 12 -11 0 6 0 1 5 3 16 -13 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1-------------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1--0 - 1---------
BICSKEI TC
-3 - 0----------2 - 1------
ÉRDI VSE
----2 - 00 - 0------------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 2-------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1-----1 - 2------
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
KOMÁROM VSE
---0 - 1--3 - 1--0 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2---3 - 1---6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--------------0 - 1-1 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 1--------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1----4 - 1----
PÁPAI PERUTZ FC
-----------5 - 22 - 2---0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--------
SC SOPRON
------1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4---
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0-----1 - 0---1 - 3------
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0----3 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1------2 - 1------
ZTE FC II.
-1 - 1----4 - 32 - 2-----------

Meccsek

LIPÓT PÉKSÉG SE

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 16. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
III. KER. TVE
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 23. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 13. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BKV ELŐRE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 10. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 08. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 11. 08. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 12. 02. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 12. 06. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SC SOPRON
2021. 03. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 03. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 14. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 28. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ZTE FC II.
2021. 05. 02. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 05. 16. 18:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BICSKEI TC
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2021. 05. 23. 18:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
LIPÓT PÉKSÉG SE

NAGYATÁDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 12. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 26. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SC SOPRON
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
NAGYATÁDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 09. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TATABÁNYAI SC
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 09. 13. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 18. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BKV ELŐRE
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
KOMÁROM VSE
2020. 11. 08. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 11. 08. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 14. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 22. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
NAGYATÁDI FC
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
NAGYATÁDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 12. 06. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
NAGYATÁDI FC
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak
2021. 02. 28. 14:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 04. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
III. KER. TVE
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 10. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 04. 14. 16:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 16. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ZTE FC II.
2021. 05. 23. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 05. 30. 18:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple