Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 7. forduló

2020.08.30 - 17:30

Komárom, Komárom Molaji Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
GÁSPÁR ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOHOS MILÁN, GYÜRÜSI PÉTER
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
90'
45'

Gólok

VÉGH BENCE

4'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 7 7 0 0 15 1 14 21 11.3
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 7 6 1 0 13 0 13 19 10.7
3 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 7 5 1 1 12 9 3 16 10.9
4 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 7 5 0 2 12 6 6 15 9.9
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 7 4 1 2 15 11 4 13 10.6
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 4 1 2 8 5 3 13 11.9
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 7 4 1 2 8 5 3 13 11.3
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 7 4 0 3 10 10 0 12 10.6
9 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 3 2 2 11 11 0 11 10.1
10 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 7 3 1 3 12 9 3 10 11
11 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 7 2 2 3 14 12 2 8 10.6
12 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 2 1 4 12 11 1 7 10.4
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 7 1 4 2 9 14 -5 7 11.9
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 7 2 0 5 11 16 -5 6 9.3
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 7 1 3 3 10 14 -4 6 8.3
16 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 1 2 4 5 9 -4 5 10.1
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 7 1 2 4 7 12 -5 5 10.3
18 SC SOPRON SC SOPRON 7 1 2 4 7 14 -7 5 9.9
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 7 1 1 5 10 17 -7 4 11.1
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 7 0 1 6 3 18 -15 1 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 4 2 1 1 3 2 1 7 3 2 1 0 4 1 3 7 7 4 2 1 7 3 4 14
2 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 2 2 0 0 4 1 3 6 5 2 2 1 2 1 1 8 7 4 2 1 6 2 4 14
3 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 4 2 1 1 3 2 1 7 3 2 1 0 3 1 2 7 7 4 2 1 6 3 3 14
4 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 4 2 2 0 4 2 2 8 3 2 0 1 2 2 0 6 7 4 2 1 6 4 2 14
5 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 4 2 2 0 4 0 4 8 3 1 2 0 1 0 1 5 7 3 4 0 5 0 5 13
6 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 4 2 2 0 4 0 4 8 3 1 1 1 2 1 1 4 7 3 3 1 6 1 5 12
7 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 4 2 1 1 2 1 1 7 3 1 1 1 2 2 0 4 7 3 2 2 4 3 1 11
8 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 5 3 2 4 4 2 0 2 4 4 0 6 7 3 1 3 9 7 2 10
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 4 1 3 0 4 3 1 6 3 1 1 1 1 1 0 4 7 2 4 1 5 4 1 10
10 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 1 1 0 4 4 1 3 0 1 0 1 6 7 2 4 1 2 1 1 10
11 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 3 2 1 5 4 1 2 1 1 3 -2 5 7 2 4 1 4 5 -1 10
12 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 1 1 1 3 1 2 4 4 1 2 1 1 2 -1 5 7 2 3 2 4 3 1 9
13 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 4 2 1 1 3 1 2 7 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 2 2 3 3 4 -1 8
14 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 2 0 1 5 2 3 6 4 0 1 3 2 5 -3 1 7 2 1 4 7 7 0 7
15 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 4 1 1 2 1 3 -2 4 3 1 0 2 2 4 -2 3 7 2 1 4 3 7 -4 7
16 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 1 2 1 1 1 0 5 3 0 1 2 2 4 -2 1 7 1 3 3 3 5 -2 6
17 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 5 1 2 2 3 5 -2 5 2 0 1 1 1 5 -4 1 7 1 3 3 4 10 -6 6
18 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 3 1 0 2 2 3 -1 3 4 0 2 2 1 3 -2 2 7 1 2 4 3 6 -3 5
19 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 6 0 3 3 3 7 -4 3 7 0 4 3 3 7 -4 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 0 1 3 0 3 -3 1 3 0 0 3 1 6 -5 0 7 0 1 6 1 9 -8 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 4 4 0 0 8 0 8 12 3 3 0 0 7 1 6 9 7 7 0 0 15 1 14 21
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 4 3 1 0 9 0 9 10 3 3 0 0 4 0 4 9 7 6 1 0 13 0 13 19
3 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 4 4 0 0 9 4 5 12 3 1 1 1 3 5 -2 4 7 5 1 1 12 9 3 16
4 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 4 2 0 2 5 5 0 6 3 3 0 0 7 1 6 9 7 5 0 2 12 6 6 15
5 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 3 1 1 1 7 7 0 4 4 3 0 1 8 4 4 9 7 4 1 2 15 11 4 13
6 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 0 1 5 2 3 6 4 2 1 1 3 3 0 7 7 4 1 2 8 5 3 13
7 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 4 2 0 2 4 3 1 6 3 2 1 0 4 2 2 7 7 4 1 2 8 5 3 13
8 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 2 2 0 0 5 1 4 6 5 2 0 3 5 9 -4 6 7 4 0 3 10 10 0 12
9 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 1 1 6 6 0 7 3 1 1 1 5 5 0 4 7 3 2 2 11 11 0 11
10 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 3 1 1 1 5 4 1 4 4 2 0 2 7 5 2 6 7 3 1 3 12 9 3 10
11 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 4 2 1 1 11 7 4 7 3 0 1 2 3 5 -2 1 7 2 2 3 14 12 2 8
12 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 3 1 0 2 6 3 3 3 4 1 1 2 6 8 -2 4 7 2 1 4 12 11 1 7
13 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 7 6 1 5 4 0 2 2 2 8 -6 2 7 1 4 2 9 14 -5 7
14 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 2 0 1 7 3 4 6 4 0 0 4 4 13 -9 0 7 2 0 5 11 16 -5 6
15 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 1 1 0 0 3 1 2 3 6 0 3 3 7 13 -6 3 7 1 3 3 10 14 -4 6
16 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 4 0 2 2 3 5 -2 2 3 1 0 2 2 4 -2 3 7 1 2 4 5 9 -4 5
17 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 4 1 0 3 5 7 -2 3 3 0 2 1 2 5 -3 2 7 1 2 4 7 12 -5 5
18 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 4 0 2 2 3 8 -5 2 3 1 0 2 4 6 -2 3 7 1 2 4 7 14 -7 5
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 5 1 1 3 7 9 -2 4 2 0 0 2 3 8 -5 0 7 1 1 5 10 17 -7 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 0 1 3 2 6 -4 1 3 0 0 3 1 12 -11 0 7 0 1 6 3 18 -15 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1------0 - 2------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---------
BICSKEI TC
-3 - 0----------2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0------------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 2-------------1 - 1-
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1-----1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
---------3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1--0 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2---3 - 1---6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--------------0 - 1-1 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 1--------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1---0 - 34 - 1----
PÁPAI PERUTZ FC
-----------5 - 22 - 2---0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0---2 - 1----
SC SOPRON
------1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4---
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0-----1 - 0---1 - 3---1 - 2--
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0----3 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1--3 - 2---2 - 1------
ZTE FC II.
-1 - 1----4 - 32 - 2-----------

Meccsek

KOMÁROM VSE

2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
2020. 08. 16. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 26. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 08. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 09. 16. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 10. 04. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SC SOPRON
2020. 10. 18. 14:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
III. Ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 11. 01. 13:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
KOMÁROM VSE
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
KOMÁROM VSE
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 03. 07. 11:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ZTE FC II.
2021. 03. 14. 14:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KOMÁROM VSE
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 07. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 03. 27. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
KOMÁROM VSE
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
KOMÁROM VSE
2021. 05. 02. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 09. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
KOMÁROM VSE
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KOMÁROM VSE
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KOMÁROM VSE

FC NAGYKANIZSA

2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 02. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 05. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ZTE FC II.
2020. 09. 09. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
FC NAGYKANIZSA
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 09. 13. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 10. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 01. 13:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SC SOPRON
2020. 11. 14. 13:30
III. Ker. TVE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
III. Ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 22. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
TATABÁNYAI SC
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 29. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
NAGYATÁDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
FC NAGYKANIZSA
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BKV ELŐRE
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 27. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 04. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 04. 14. 16:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
FC NAGYKANIZSA
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 18. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 04. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BICSKEI TC
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 12. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 23. 18:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 30. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
FC NAGYKANIZSA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple