Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 8. forduló

2020.09.05 - 17:30

Sopron, Soproni Városi Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MOLNÁR ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SCHWEIGHARDT DÁNIEL, RING KEVIN
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
90'
45'

Gólok

KUSTOR NOEL

11'

1 - 0

 

KUSTOR NOEL

28'

2 - 0

 

KUSTOR NOEL

59'

3 - 0

 

KUSTOR NOEL

66'

4 - 0

 

 

4 - 1

67'

SÁROSSY DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 8 8 0 0 22 1 21 24 11.5
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 8 6 2 0 14 1 13 20 11.4
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 8 6 0 2 18 7 11 18 9.6
4 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 8 5 1 2 18 13 5 16 11.5
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 8 5 1 2 13 13 0 16 10.4
6 BICSKEI TC BICSKEI TC 8 5 0 3 12 11 1 15 10.8
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 4 1 3 10 8 2 13 13.3
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 8 4 1 3 9 7 2 13 11.3
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 8 3 2 3 18 14 4 11 10.4
10 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 8 3 2 3 13 10 3 11 12.4
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 3 2 3 13 15 -2 11 9.4
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 3 0 5 16 20 -4 9 10.4
13 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 8 2 2 4 13 12 1 8 9.9
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 2 2 4 8 11 -3 8 10.9
15 SC SOPRON SC SOPRON 8 2 2 4 11 15 -4 8 8.8
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 8 1 5 2 10 15 -5 8 12
17 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 8 1 3 4 11 20 -9 6 7.6
18 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 8 1 2 5 9 15 -6 5 9.8
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 8 1 1 6 10 24 -14 4 8.8
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 0 1 7 7 23 -16 1 10.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 1 1 5 2 3 10 3 2 1 0 4 1 3 7 8 5 2 1 9 3 6 17
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 4 2 2 0 4 0 4 8 4 2 2 0 2 0 2 8 8 4 4 0 6 0 6 16
3 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 5 3 2 0 8 0 8 11 3 1 1 1 2 1 1 4 8 4 3 1 10 1 9 15
4 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 3 2 1 0 5 2 3 7 5 2 2 1 2 1 1 8 8 4 3 1 7 3 4 15
5 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 4 2 1 1 3 2 1 7 4 2 2 0 4 2 2 8 8 4 3 1 7 4 3 15
6 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 3 1 1 4 2 2 10 3 1 1 1 2 2 0 4 8 4 2 2 6 4 2 14
7 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 4 2 2 0 4 2 2 8 4 2 0 2 2 4 -2 6 8 4 2 2 6 6 0 14
8 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 5 2 3 0 6 3 3 9 3 1 1 1 1 1 0 4 8 3 4 1 7 4 3 13
9 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 4 2 1 1 3 1 2 7 4 1 1 2 1 3 -2 4 8 3 2 3 4 4 0 11
10 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 4 1 1 2 5 4 1 4 4 2 0 2 4 4 0 6 8 3 1 4 9 8 1 10
11 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 5 2 1 2 3 3 0 7 3 1 0 2 2 4 -2 3 8 3 1 4 5 7 -2 10
12 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 3 1 2 2 0 6 8 2 4 2 3 3 0 10
13 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 3 2 1 5 5 1 2 2 1 4 -3 5 8 2 4 2 4 6 -2 10
14 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 1 1 2 3 2 1 4 4 1 2 1 1 2 -1 5 8 2 3 3 4 4 0 9
15 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 2 1 1 8 5 3 7 4 0 1 3 2 5 -3 1 8 2 2 4 10 10 0 8
16 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 3 3 0 6 4 0 2 2 1 3 -2 2 8 2 2 4 4 6 -2 8
17 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 1 2 1 1 1 0 5 4 0 1 3 2 6 -4 1 8 1 3 4 3 7 -4 6
18 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 5 1 2 2 3 5 -2 5 3 0 1 2 1 9 -8 1 8 1 3 4 4 14 -10 6
19 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 7 0 3 4 3 9 -6 3 8 0 4 4 3 9 -6 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 0 1 3 0 3 -3 1 4 0 1 3 4 9 -5 1 8 0 2 6 4 12 -8 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 5 5 0 0 15 0 15 15 3 3 0 0 7 1 6 9 8 8 0 0 22 1 21 24
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 4 3 1 0 9 0 9 10 4 3 1 0 5 1 4 10 8 6 2 0 14 1 13 20
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 0 2 11 6 5 9 3 3 0 0 7 1 6 9 8 6 0 2 18 7 11 18
4 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 4 2 1 1 10 9 1 7 4 3 0 1 8 4 4 9 8 5 1 2 18 13 5 16
5 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 4 4 0 0 9 4 5 12 4 1 1 2 4 9 -5 4 8 5 1 2 13 13 0 16
6 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 3 3 0 0 7 2 5 9 5 2 0 3 5 9 -4 6 8 5 0 3 12 11 1 15
7 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 0 1 5 2 3 6 5 2 1 2 5 6 -1 7 8 4 1 3 10 8 2 13
8 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 4 2 0 2 4 3 1 6 4 2 1 1 5 4 1 7 8 4 1 3 9 7 2 13
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 5 3 1 1 15 9 6 10 3 0 1 2 3 5 -2 1 8 3 2 3 18 14 4 11
10 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 4 1 2 1 6 5 1 5 4 2 0 2 7 5 2 6 8 3 2 3 13 10 3 11
11 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 1 1 6 6 0 7 4 1 1 2 7 9 -2 4 8 3 2 3 13 15 -2 11
12 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 3 0 1 12 7 5 9 4 0 0 4 4 13 -9 0 8 3 0 5 16 20 -4 9
13 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 1 1 2 7 4 3 4 4 1 1 2 6 8 -2 4 8 2 2 4 13 12 1 8
14 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 2 2 6 7 -1 5 3 1 0 2 2 4 -2 3 8 2 2 4 8 11 -3 8
15 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 5 1 2 2 7 9 -2 5 3 1 0 2 4 6 -2 3 8 2 2 4 11 15 -4 8
16 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 7 6 1 5 5 0 3 2 3 9 -6 3 8 1 5 2 10 15 -5 8
17 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 1 1 0 0 3 1 2 3 7 0 3 4 8 19 -11 3 8 1 3 4 11 20 -9 6
18 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 4 1 0 3 5 7 -2 3 4 0 2 2 4 8 -4 2 8 1 2 5 9 15 -6 5
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 5 1 1 3 7 9 -2 4 3 0 0 3 3 15 -12 0 8 1 1 6 10 24 -14 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 0 1 3 2 6 -4 1 4 0 0 4 5 17 -12 0 8 0 1 7 7 23 -16 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1------0 - 2------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---------
BICSKEI TC
-3 - 0----2 - 1-----2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0------------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 2-------------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1--3 - 2--1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
---------3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1--0 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2---3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-----------0 - 1-1 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 1--------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1---0 - 34 - 1----
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2---------5 - 22 - 2---0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0---2 - 1----
SC SOPRON
------1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-------------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 2--
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0-7 - 0--3 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1--3 - 2---2 - 1------
ZTE FC II.
-1 - 1----4 - 32 - 2-----------

Meccsek

SC SOPRON

2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 08. 23. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SC SOPRON
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SC SOPRON
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SC SOPRON
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SC SOPRON
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SC SOPRON
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BICSKEI TC
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
SC SOPRON
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SC SOPRON
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SC SOPRON
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SC SOPRON
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
III. KER. TVE
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SC SOPRON
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SC SOPRON
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SC SOPRON
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
KOMÁROM VSE
2021. 05. 02. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 02. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 23. 18:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 05. 23. 18:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
SC SOPRON
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

VLS VESZPRÉM

2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BICSKEI TC
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 08. 16. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 30. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 14. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
III. KER. TVE
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 28. 13:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 11. 14. 13:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ZTE FC II.
2020. 11. 22. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VLS VESZPRÉM
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 11. 29. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
FC NAGYKANIZSA
2021. 02. 28. 14:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 02. 28. 14:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 07. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 03. 27. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SC SOPRON
2021. 04. 11. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 11. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 14. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2021. 04. 25. 17:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
VLS VESZPRÉM
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BKV ELŐRE
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
KOMÁROM VSE
2021. 05. 23. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 05. 23. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple