Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 8. forduló

2020.09.23 - 16:00

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
TAMÁSI PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ DÁNIEL, CZEGLÉDI BARNA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
90'
45'

Gólok

GELENCSÉR BENCE

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

10'

SCHILLINGER DÁNIEL
FARKAS ZOLTÁN GYULA

26'

2 - 1

 

 

2 - 2

31'

SZABÓ BENCE

 

2 - 3

34'

SZABÓ BENCE
FARKAS ZOLTÁN GYULA

37'

3 - 3

 

 

3 - 4

54'

NAGY ZOÁRD KORNÉL
RÉVÉSZ GYÖRGY

93'

4 - 4

 

FARKAS ZOLTÁN GYULA

95'

5 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 8 8 0 0 22 1 21 24 11.5
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 8 6 2 0 14 1 13 20 11.4
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 8 6 0 2 18 7 11 18 9.6
4 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 8 5 1 2 18 13 5 16 11.5
5 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 8 5 1 2 13 13 0 16 10.4
6 BICSKEI TC BICSKEI TC 8 5 0 3 12 11 1 15 10.8
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 8 4 1 3 10 8 2 13 13.3
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 8 4 1 3 9 7 2 13 11.3
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 8 3 2 3 18 14 4 11 10.4
10 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 8 3 2 3 13 10 3 11 12.4
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 3 2 3 13 15 -2 11 9.4
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 8 3 0 5 16 20 -4 9 10.4
13 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 8 2 2 4 13 12 1 8 9.9
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 8 2 2 4 8 11 -3 8 10.9
15 SC SOPRON SC SOPRON 8 2 2 4 11 15 -4 8 8.8
16 ZTE FC II. ZTE FC II. 8 1 5 2 10 15 -5 8 12
17 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 8 1 3 4 11 20 -9 6 7.6
18 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 8 1 2 5 9 15 -6 5 9.8
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 8 1 1 6 10 24 -14 4 8.8
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 0 1 7 7 23 -16 1 10.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 1 1 5 2 3 10 3 2 1 0 4 1 3 7 8 5 2 1 9 3 6 17
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 4 2 2 0 4 0 4 8 4 2 2 0 2 0 2 8 8 4 4 0 6 0 6 16
3 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 5 3 2 0 8 0 8 11 3 1 1 1 2 1 1 4 8 4 3 1 10 1 9 15
4 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 3 2 1 0 5 2 3 7 5 2 2 1 2 1 1 8 8 4 3 1 7 3 4 15
5 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 4 2 1 1 3 2 1 7 4 2 2 0 4 2 2 8 8 4 3 1 7 4 3 15
6 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 3 1 1 4 2 2 10 3 1 1 1 2 2 0 4 8 4 2 2 6 4 2 14
7 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 4 2 2 0 4 2 2 8 4 2 0 2 2 4 -2 6 8 4 2 2 6 6 0 14
8 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 5 2 3 0 6 3 3 9 3 1 1 1 1 1 0 4 8 3 4 1 7 4 3 13
9 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 4 2 1 1 3 1 2 7 4 1 1 2 1 3 -2 4 8 3 2 3 4 4 0 11
10 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 4 1 1 2 5 4 1 4 4 2 0 2 4 4 0 6 8 3 1 4 9 8 1 10
11 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 5 2 1 2 3 3 0 7 3 1 0 2 2 4 -2 3 8 3 1 4 5 7 -2 10
12 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1 1 1 1 1 0 4 5 1 3 1 2 2 0 6 8 2 4 2 3 3 0 10
13 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 3 2 1 5 5 1 2 2 1 4 -3 5 8 2 4 2 4 6 -2 10
14 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 1 1 2 3 2 1 4 4 1 2 1 1 2 -1 5 8 2 3 3 4 4 0 9
15 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 2 1 1 8 5 3 7 4 0 1 3 2 5 -3 1 8 2 2 4 10 10 0 8
16 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 3 3 0 6 4 0 2 2 1 3 -2 2 8 2 2 4 4 6 -2 8
17 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 1 2 1 1 1 0 5 4 0 1 3 2 6 -4 1 8 1 3 4 3 7 -4 6
18 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 5 1 2 2 3 5 -2 5 3 0 1 2 1 9 -8 1 8 1 3 4 4 14 -10 6
19 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 7 0 3 4 3 9 -6 3 8 0 4 4 3 9 -6 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 0 1 3 0 3 -3 1 4 0 1 3 4 9 -5 1 8 0 2 6 4 12 -8 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 5 5 0 0 15 0 15 15 3 3 0 0 7 1 6 9 8 8 0 0 22 1 21 24
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 4 3 1 0 9 0 9 10 4 3 1 0 5 1 4 10 8 6 2 0 14 1 13 20
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 0 2 11 6 5 9 3 3 0 0 7 1 6 9 8 6 0 2 18 7 11 18
4 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 4 2 1 1 10 9 1 7 4 3 0 1 8 4 4 9 8 5 1 2 18 13 5 16
5 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 4 4 0 0 9 4 5 12 4 1 1 2 4 9 -5 4 8 5 1 2 13 13 0 16
6 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 3 3 0 0 7 2 5 9 5 2 0 3 5 9 -4 6 8 5 0 3 12 11 1 15
7 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 2 0 1 5 2 3 6 5 2 1 2 5 6 -1 7 8 4 1 3 10 8 2 13
8 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 4 2 0 2 4 3 1 6 4 2 1 1 5 4 1 7 8 4 1 3 9 7 2 13
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 5 3 1 1 15 9 6 10 3 0 1 2 3 5 -2 1 8 3 2 3 18 14 4 11
10 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 4 1 2 1 6 5 1 5 4 2 0 2 7 5 2 6 8 3 2 3 13 10 3 11
11 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 1 1 6 6 0 7 4 1 1 2 7 9 -2 4 8 3 2 3 13 15 -2 11
12 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 3 0 1 12 7 5 9 4 0 0 4 4 13 -9 0 8 3 0 5 16 20 -4 9
13 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 1 1 2 7 4 3 4 4 1 1 2 6 8 -2 4 8 2 2 4 13 12 1 8
14 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 2 2 6 7 -1 5 3 1 0 2 2 4 -2 3 8 2 2 4 8 11 -3 8
15 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 5 1 2 2 7 9 -2 5 3 1 0 2 4 6 -2 3 8 2 2 4 11 15 -4 8
16 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 3 1 2 0 7 6 1 5 5 0 3 2 3 9 -6 3 8 1 5 2 10 15 -5 8
17 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 1 1 0 0 3 1 2 3 7 0 3 4 8 19 -11 3 8 1 3 4 11 20 -9 6
18 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 4 1 0 3 5 7 -2 3 4 0 2 2 4 8 -4 2 8 1 2 5 9 15 -6 5
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 5 1 1 3 7 9 -2 4 3 0 0 3 3 15 -12 0 8 1 1 6 10 24 -14 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 0 1 3 2 6 -4 1 4 0 0 4 5 17 -12 0 8 0 1 7 7 23 -16 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1------0 - 2------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1---------
BICSKEI TC
-3 - 0----2 - 1-----2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0------------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 2-------------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1--3 - 2--1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
---------3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1--0 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2---3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-----------0 - 1-1 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 1--------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1---0 - 34 - 1----
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2---------5 - 22 - 2---0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0---2 - 1----
SC SOPRON
------1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-------------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 2--
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0-7 - 0--3 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1--3 - 2---2 - 1------
ZTE FC II.
-1 - 1----4 - 32 - 2-----------

Meccsek

THSE-SZABADKIKÖTŐ

2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 02. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 23. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
VLS VESZPRÉM
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 14. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ZTE FC II.
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 10. 25. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BICSKEI TC
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 08. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 06. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 14. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
NAGYATÁDI FC
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 03. 21. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BKV ELŐRE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 04. 18. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
2021. 04. 25. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 02. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 09. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 12. 18:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 16. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ

BALATONFÜREDI FC

2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ZTE FC II.
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 08. 26. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 23. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 04. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NAGYATÁDI FC
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BALATONFÜREDI FC
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 29. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 02. 28. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 11. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SC SOPRON
2021. 04. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 04. 18. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TATABÁNYAI SC
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 04. 28. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 16. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->