Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 9. forduló

2020.09.09 - 16:30

Érd, Érdi Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
LOVAS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ALEX, JUHÁSZ LÁSZLÓ
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
90'
45'

Gólok

KOÓS GÁBOR

43'

1 - 0

 

 

1 - 1

83'

SZABÓ ZSOLT
KOLLEGA KRISZTIÁN

89'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 9 8 1 0 24 3 21 25 11.2
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 9 7 2 0 16 2 14 23 10.7
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 9 7 0 2 21 7 14 21 11.4
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 9 5 2 2 15 15 0 17 9.7
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 9 5 1 3 19 15 4 16 10.1
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 5 1 3 12 9 3 16 12.4
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 9 5 1 3 10 7 3 16 11.4
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 9 5 1 3 14 13 1 16 11
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 9 4 2 3 21 14 7 14 11.6
10 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 9 3 2 4 14 12 2 11 11.3
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 9 3 2 4 9 11 -2 11 11.2
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 2 4 13 16 -3 11 10.2
13 SC SOPRON SC SOPRON 9 3 2 4 12 15 -3 11 9.4
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 3 0 6 17 23 -6 9 10.9
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 9 1 6 2 12 17 -5 9 11
16 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 9 2 2 5 13 13 0 8 9.4
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 9 2 2 5 12 16 -4 8 10.2
18 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 9 1 3 5 11 21 -10 6 7.4
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 9 1 1 7 10 27 -17 4 8.8
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 9 0 1 8 7 26 -19 1 10.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 1 1 5 2 3 10 4 3 1 0 5 1 4 10 9 6 2 1 10 3 7 20
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 3 2 0 5 0 5 11 4 2 2 0 2 0 2 8 9 5 4 0 7 0 7 19
3 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 3 2 0 6 3 3 11 4 2 0 2 2 4 -2 6 9 5 2 2 8 7 1 17
4 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 3 2 1 0 5 2 3 7 6 2 3 1 3 2 1 9 9 4 4 1 8 4 4 16
5 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 5 2 3 0 6 3 3 9 4 2 1 1 2 1 1 7 9 4 4 1 8 4 4 16
6 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 2 2 1 3 2 1 8 4 2 2 0 4 2 2 8 9 4 4 1 7 4 3 16
7 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 5 3 2 0 8 0 8 11 4 1 1 2 3 3 0 4 9 4 3 2 11 3 8 15
8 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 3 1 1 4 2 2 10 4 1 2 1 2 2 0 5 9 4 3 2 6 4 2 15
9 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 3 1 1 5 1 4 10 4 1 1 2 1 3 -2 4 9 4 2 3 6 4 2 14
10 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 5 2 1 2 3 3 0 7 4 1 1 2 2 4 -2 4 9 3 2 4 5 7 -2 11
11 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 2 1 2 2 0 5 5 1 3 1 2 2 0 6 9 2 5 2 4 4 0 11
12 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 4 3 1 6 5 1 2 2 1 4 -3 5 9 2 5 2 5 7 -2 11
13 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 4 1 1 2 5 4 1 4 5 2 0 3 4 5 -1 6 9 3 1 5 9 9 0 10
14 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 1 1 2 3 2 1 4 5 1 3 1 1 2 -1 6 9 2 4 3 4 4 0 10
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 3 3 0 6 5 0 3 2 2 4 -2 3 9 2 3 4 5 7 -2 9
16 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 2 1 1 8 5 3 7 5 0 1 4 2 7 -5 1 9 2 2 5 10 12 -2 8
17 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 1 1 0 6 4 0 1 3 2 6 -4 1 9 1 4 4 3 7 -4 7
18 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 6 1 2 3 3 6 -3 5 3 0 1 2 1 9 -8 1 9 1 3 5 4 15 -11 6
19 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 0 0 0 2 7 0 3 4 3 9 -6 3 9 0 5 4 3 9 -6 5
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 0 4 -4 1 4 0 1 3 4 9 -5 1 9 0 2 7 4 13 -9 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 5 5 0 0 15 0 15 15 4 3 1 0 9 3 6 10 9 8 1 0 24 3 21 25
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 4 1 0 11 1 10 13 4 3 1 0 5 1 4 10 9 7 2 0 16 2 14 23
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 0 2 11 6 5 9 4 4 0 0 10 1 9 12 9 7 0 2 21 7 14 21
4 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 4 1 0 11 6 5 13 4 1 1 2 4 9 -5 4 9 5 2 2 15 15 0 17
5 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 4 2 1 1 10 9 1 7 5 3 0 2 9 6 3 9 9 5 1 3 19 15 4 16
6 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 3 0 1 7 3 4 9 5 2 1 2 5 6 -1 7 9 5 1 3 12 9 3 16
7 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 3 0 2 5 3 2 9 4 2 1 1 5 4 1 7 9 5 1 3 10 7 3 16
8 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 3 3 0 0 7 2 5 9 6 2 1 3 7 11 -4 7 9 5 1 3 14 13 1 16
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 5 3 1 1 15 9 6 10 4 1 1 2 6 5 1 4 9 4 2 3 21 14 7 14
10 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 4 1 2 1 6 5 1 5 5 2 0 3 8 7 1 6 9 3 2 4 14 12 2 11
11 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 2 2 6 7 -1 5 4 2 0 2 3 4 -1 6 9 3 2 4 9 11 -2 11
12 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 1 2 6 7 -1 7 4 1 1 2 7 9 -2 4 9 3 2 4 13 16 -3 11
13 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 5 1 2 2 7 9 -2 5 4 2 0 2 5 6 -1 6 9 3 2 4 12 15 -3 11
14 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 3 0 1 12 7 5 9 5 0 0 5 5 16 -11 0 9 3 0 6 17 23 -6 9
15 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 9 8 1 6 5 0 3 2 3 9 -6 3 9 1 6 2 12 17 -5 9
16 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 1 1 2 7 4 3 4 5 1 1 3 6 9 -3 4 9 2 2 5 13 13 0 8
17 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 2 0 3 8 8 0 6 4 0 2 2 4 8 -4 2 9 2 2 5 12 16 -4 8
18 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 1 0 1 3 2 1 3 7 0 3 4 8 19 -11 3 9 1 3 5 11 21 -10 6
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 6 1 1 4 7 12 -5 4 3 0 0 3 3 15 -12 0 9 1 1 7 10 27 -17 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 2 9 -7 1 4 0 0 4 5 17 -12 0 9 0 1 8 7 26 -19 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3---0 - 2------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1----3 - 1----
BICSKEI TC
-3 - 0----2 - 1-----2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-----2 - 1------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 2-------------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1--3 - 2--1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2---3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-----------0 - 1-1 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1-------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1---0 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2---------5 - 22 - 2---0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 1----
SC SOPRON
------1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-------------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 2--
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0-7 - 0--3 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1--3 - 2---2 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 2-----------

Meccsek

ÉRDI VSE

2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
ZTE FC II.
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ÉRDI VSE
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
ÉRDI VSE
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BICSKEI TC
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 09. 05. 16:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÉRDI VSE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 25. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ÉRDI VSE
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 18. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
TATABÁNYAI SC
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 12. 02. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÉRDI VSE
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 12. 09. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
ÉRDI VSE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÉRDI VSE
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 11. 22. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 11. 29. 13:00
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
ÉRDI VSE
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 06. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
2021. 02. 27. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 02. 27. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
2021. 03. 07. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2021. 03. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
ÉRDI VSE
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
FC NAGYKANIZSA
2021. 03. 27. 15:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2021. 03. 27. 15:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
ÉRDI VSE
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 04. 18. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
ÉRDI VSE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2021. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 02. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
ÉRDI VSE
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 09. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
NAGYATÁDI FC
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
VLS VESZPRÉM
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 30. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE

PÁPAI PERUTZ FC

2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 08. 12. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
2020. 08. 16. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
NAGYATÁDI FC
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
2020. 08. 23. 17:30
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 05. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
2020. 09. 09. 16:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 13. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 27. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ZTE FC II.
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 04. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 10. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
2020. 10. 18. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2020. 10. 25. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
2020. 10. 25. 13:30
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
BICSKEI TC
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
2020. 11. 18. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Agárd Parkerdő Sportpálya
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 11. 22. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SC SOPRON
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TATABÁNYAI SC
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2021. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
2021. 03. 14. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
VLS VESZPRÉM
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
2021. 03. 27. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 04. 04. 16:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
2021. 04. 11. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 18. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2021. 04. 18. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 25. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 05. 02. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
2021. 05. 09. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BICSKEI TC
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2021. 05. 12. 17:30
ESK Ménfőcsanak
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 16. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
LIPÓT PÉKSÉG SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple