Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 9. forduló

2020.09.09 - 16:30

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
MAML ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VARGA KRISTÓF, BIZDERI NIKOLETT
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

55'

KRIZSONITS MÁTYÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 9 8 1 0 24 3 21 25 11.2
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 9 7 2 0 16 2 14 23 10.7
3 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 9 7 0 2 21 7 14 21 11.4
4 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 9 5 2 2 15 15 0 17 9.7
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 9 5 1 3 19 15 4 16 10.1
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 5 1 3 12 9 3 16 12.4
7 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 9 5 1 3 10 7 3 16 11.4
8 BICSKEI TC BICSKEI TC 9 5 1 3 14 13 1 16 11
9 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 9 4 2 3 21 14 7 14 11.6
10 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 9 3 2 4 14 12 2 11 11.3
11 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 9 3 2 4 9 11 -2 11 11.2
12 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 2 4 13 16 -3 11 10.2
13 SC SOPRON SC SOPRON 9 3 2 4 12 15 -3 11 9.4
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 3 0 6 17 23 -6 9 10.9
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 9 1 6 2 12 17 -5 9 11
16 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 9 2 2 5 13 13 0 8 9.4
17 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 9 2 2 5 12 16 -4 8 10.2
18 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 9 1 3 5 11 21 -10 6 7.4
19 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 9 1 1 7 10 27 -17 4 8.8
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 9 0 1 8 7 26 -19 1 10.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 1 1 5 2 3 10 4 3 1 0 5 1 4 10 9 6 2 1 10 3 7 20
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 3 2 0 5 0 5 11 4 2 2 0 2 0 2 8 9 5 4 0 7 0 7 19
3 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 3 2 0 6 3 3 11 4 2 0 2 2 4 -2 6 9 5 2 2 8 7 1 17
4 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 3 2 1 0 5 2 3 7 6 2 3 1 3 2 1 9 9 4 4 1 8 4 4 16
5 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 5 2 3 0 6 3 3 9 4 2 1 1 2 1 1 7 9 4 4 1 8 4 4 16
6 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 2 2 1 3 2 1 8 4 2 2 0 4 2 2 8 9 4 4 1 7 4 3 16
7 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 5 3 2 0 8 0 8 11 4 1 1 2 3 3 0 4 9 4 3 2 11 3 8 15
8 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 3 1 1 4 2 2 10 4 1 2 1 2 2 0 5 9 4 3 2 6 4 2 15
9 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 3 1 1 5 1 4 10 4 1 1 2 1 3 -2 4 9 4 2 3 6 4 2 14
10 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 5 2 1 2 3 3 0 7 4 1 1 2 2 4 -2 4 9 3 2 4 5 7 -2 11
11 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1 2 1 2 2 0 5 5 1 3 1 2 2 0 6 9 2 5 2 4 4 0 11
12 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 4 3 1 6 5 1 2 2 1 4 -3 5 9 2 5 2 5 7 -2 11
13 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 4 1 1 2 5 4 1 4 5 2 0 3 4 5 -1 6 9 3 1 5 9 9 0 10
14 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 1 1 2 3 2 1 4 5 1 3 1 1 2 -1 6 9 2 4 3 4 4 0 10
15 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 3 3 0 6 5 0 3 2 2 4 -2 3 9 2 3 4 5 7 -2 9
16 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 2 1 1 8 5 3 7 5 0 1 4 2 7 -5 1 9 2 2 5 10 12 -2 8
17 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 1 1 0 6 4 0 1 3 2 6 -4 1 9 1 4 4 3 7 -4 7
18 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 6 1 2 3 3 6 -3 5 3 0 1 2 1 9 -8 1 9 1 3 5 4 15 -11 6
19 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 0 0 0 2 7 0 3 4 3 9 -6 3 9 0 5 4 3 9 -6 5
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 0 4 -4 1 4 0 1 3 4 9 -5 1 9 0 2 7 4 13 -9 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 5 5 0 0 15 0 15 15 4 3 1 0 9 3 6 10 9 8 1 0 24 3 21 25
2 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 5 4 1 0 11 1 10 13 4 3 1 0 5 1 4 10 9 7 2 0 16 2 14 23
3 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYAI SC 5 3 0 2 11 6 5 9 4 4 0 0 10 1 9 12 9 7 0 2 21 7 14 21
4 BALATONFÜREDI FC VLS VESZPRÉM 5 4 1 0 11 6 5 13 4 1 1 2 4 9 -5 4 9 5 2 2 15 15 0 17
5 BALATONFÜREDI FC PÁPAI PERUTZ FC 4 2 1 1 10 9 1 7 5 3 0 2 9 6 3 9 9 5 1 3 19 15 4 16
6 BALATONFÜREDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 3 0 1 7 3 4 9 5 2 1 2 5 6 -1 7 9 5 1 3 12 9 3 16
7 BALATONFÜREDI FC KOMÁROM VSE 5 3 0 2 5 3 2 9 4 2 1 1 5 4 1 7 9 5 1 3 10 7 3 16
8 BALATONFÜREDI FC BICSKEI TC 3 3 0 0 7 2 5 9 6 2 1 3 7 11 -4 7 9 5 1 3 14 13 1 16
9 BALATONFÜREDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 5 3 1 1 15 9 6 10 4 1 1 2 6 5 1 4 9 4 2 3 21 14 7 14
10 BALATONFÜREDI FC FC NAGYKANIZSA 4 1 2 1 6 5 1 5 5 2 0 3 8 7 1 6 9 3 2 4 14 12 2 11
11 BALATONFÜREDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 5 1 2 2 6 7 -1 5 4 2 0 2 3 4 -1 6 9 3 2 4 9 11 -2 11
12 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 2 1 2 6 7 -1 7 4 1 1 2 7 9 -2 4 9 3 2 4 13 16 -3 11
13 BALATONFÜREDI FC SC SOPRON 5 1 2 2 7 9 -2 5 4 2 0 2 5 6 -1 6 9 3 2 4 12 15 -3 11
14 BALATONFÜREDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 3 0 1 12 7 5 9 5 0 0 5 5 16 -11 0 9 3 0 6 17 23 -6 9
15 BALATONFÜREDI FC ZTE FC II. 4 1 3 0 9 8 1 6 5 0 3 2 3 9 -6 3 9 1 6 2 12 17 -5 9
16 BALATONFÜREDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 1 1 2 7 4 3 4 5 1 1 3 6 9 -3 4 9 2 2 5 13 13 0 8
17 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 5 2 0 3 8 8 0 6 4 0 2 2 4 8 -4 2 9 2 2 5 12 16 -4 8
18 BALATONFÜREDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 1 0 1 3 2 1 3 7 0 3 4 8 19 -11 3 9 1 3 5 11 21 -10 6
19 BALATONFÜREDI FC NAGYATÁDI FC 6 1 1 4 7 12 -5 4 3 0 0 3 3 15 -12 0 9 1 1 7 10 27 -17 4
20 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 0 1 4 2 9 -7 1 4 0 0 4 5 17 -12 0 9 0 1 8 7 26 -19 1
 
BALATONFÜREDI FC
-2 - 3--0 - 1--0 - 3---0 - 2------0 - 0
BKV ELŐRE
---2 - 1--0 - 1-3 - 40 - 1----3 - 1----
BICSKEI TC
-3 - 0----2 - 1-----2 - 1------
ÉRDI VSE
--2 - 0-2 - 00 - 0-----2 - 1------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1--0 - 2-------------1 - 11 - 1
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-1 - 1----0 - 1--3 - 2--1 - 2-----1 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1---3 - 1---------
KOMÁROM VSE
---0 - 11 - 0-3 - 1-1 - 00 - 1---------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2---3 - 1-4 - 2-6 - 2-0 - 2--
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 0--1 - 1-----------0 - 1-1 - 2-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1-------------2 - 1
NAGYATÁDI FC
--1 - 2-1 - 2----1 - 1---0 - 34 - 10 - 3---
PÁPAI PERUTZ FC
-3 - 2---------5 - 22 - 2---0 - 3--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
----1 - 4----3 - 10 - 0--0 - 12 - 1----
SC SOPRON
------1 - 1-1 - 1---1 - 2--0 - 4-4 - 1-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4-------------3 - 11 - 2-3 - 0-
TATABÁNYAI SC
--2 - 0---6 - 1-1 - 0---1 - 3---1 - 2--
III. KER. TVE
------3 - 0--1 - 0-7 - 0--3 - 01 - 0---
VLS VESZPRÉM
--2 - 0--2 - 1--3 - 2---2 - 1----2 - 2-
ZTE FC II.
-1 - 12 - 2---4 - 32 - 2-----------

Meccsek

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 02. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 12. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
FC NAGYKANIZSA
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2020. 08. 16. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 23. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
2020. 09. 23. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 08. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 09. 05. 16:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 27. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
TATABÁNYAI SC
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 10. 04. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VLS VESZPRÉM
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 10. 18. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
2020. 12. 11. 13:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 11. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
2020. 11. 22. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2020. 11. 29. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 12. 06. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2021. 02. 28. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 03. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 03. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 03. 27. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 04. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
LIPÓT PÉKSÉG SE
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 14. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 18. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 04. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 28. 15:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 05. 02. 17:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 16. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ÉRDI VSE
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2021. 05. 30. 18:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ZTE FC II.

SC SOPRON

2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 02. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PÁPAI PERUTZ FC
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SC SOPRON
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 12. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
LIPÓT PÉKSÉG SE
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 16. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
2020. 08. 23. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 23. 17:30
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
SC SOPRON
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 08. 26. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
TATABÁNYAI SC
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SC SOPRON
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 05. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
VLS VESZPRÉM
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2020. 09. 09. 16:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SC SOPRON
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
2020. 09. 13. 17:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
SC SOPRON
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 04. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ÉRDI VSE
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SC SOPRON
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 10. 18. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
ZTE FC II.
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2020. 10. 25. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SC SOPRON
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 01. 15:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
MOL FEHÉRVÁR FC II.
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 11. 08. 13:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SC SOPRON
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
2020. 11. 18. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BICSKEI TC
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2020. 11. 22. 11:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
SC SOPRON
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
2020. 11. 29. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SC SOPRON
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
2020. 12. 06. 13:30
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 02. 28. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG SE
SC SOPRON
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
SC SOPRON
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 14. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
III. KER. TVE
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SC
SC SOPRON
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
2021. 03. 27. 14:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
NAGYATÁDI FC
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
2021. 04. 04. 13:00
Veszprémi Városi Stadion
VLS VESZPRÉM
SC SOPRON
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 11. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 04. 14. 16:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
SC SOPRON
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 18. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
BKV ELŐRE
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SC SOPRON
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
2021. 04. 28. 17:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
KOMÁROM VSE
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
2021. 05. 02. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 09. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2021. 05. 12. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL FEHÉRVÁR FC II.
SC SOPRON
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 16. 16:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
FC NAGYKANIZSA
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
2021. 05. 23. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SC SOPRON
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
2021. 05. 30. 18:00
Soproni Városi Stadion
SC SOPRON
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->