Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U-16 NP Nyugati csoport 2. forduló

2020.08.29 - 14:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

MLSZ

Leány U-16 NP Nyugati csoport

Játékvezető
PÁL ZSUZSANNA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HETESI CINTIA, PETROVSZKI ZSANETT ERZSÉBET
AIRNERGY FC
ÚJPEST FC
80'
40'

Gólok

PAVLOVICS MISELL

6'

1 - 0

 

 

1 - 1

23'

PUSKÁS NELLI
SULYOK DORINA

30'

2 - 1

 

OLÁR REBEKA

45'

3 - 1

 

PAVLOVICS MISELL

52'

4 - 1

 

SULYOK DORINA

65'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VFC USE VFC USE 2 2 0 0 22 1 21 6 9
2 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 2 2 0 0 8 1 7 6 9.5
3 GYIRMÓT SE GYIRMÓT SE 2 2 0 0 10 7 3 6 9.5
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 1 0 1 6 5 1 3 8.5
5 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 1 1 0 0 2 1 1 3 6
6 MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET 2 1 0 1 5 5 0 3 6.5
7 PVSK PVSK 2 1 0 1 6 19 -13 3 2.5
8 BSC 1924 FUTBALL KFT. BSC 1924 FUTBALL KFT. 2 0 0 2 6 9 -3 0 4.5
9 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 1 0 0 1 1 5 -4 0 2
10 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 0 2 0 6 -6 0 3
11 SC SOPRON SC SOPRON 2 0 0 2 4 11 -7 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SC SOPRON VFC USE 1 1 0 0 10 1 9 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 14 1 13 6
2 SC SOPRON GYIRMÓT SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 3 2 6
3 SC SOPRON AIRNERGY FC 2 1 1 0 2 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 4
4 SC SOPRON PVSK 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 10 -9 0 2 1 0 1 4 12 -8 3
5 SC SOPRON MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
6 SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 2 0 0 0 0 2
7 SC SOPRON PÁPAI ELC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SC SOPRON BSC 1924 FUTBALL KFT. 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1
9 SC SOPRON KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
10 SC SOPRON ÚJPEST FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 SC SOPRON SC SOPRON 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 7 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SC SOPRON VFC USE 1 1 0 0 16 1 15 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 22 1 21 6
2 SC SOPRON AIRNERGY FC 2 2 0 0 8 1 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 8 1 7 6
3 SC SOPRON GYIRMÓT SE 1 1 0 0 5 4 1 3 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 10 7 3 6
4 SC SOPRON KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 0 1 6 5 1 3
5 SC SOPRON PÁPAI ELC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 SC SOPRON MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 5 5 0 3
7 SC SOPRON PVSK 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 0 1 1 16 -15 0 2 1 0 1 6 19 -13 3
8 SC SOPRON BSC 1924 FUTBALL KFT. 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 0 2 6 9 -3 0
9 SC SOPRON ÚJPEST FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
10 SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 6 -6 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
11 SC SOPRON SC SOPRON 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 4 5 -1 0 2 0 0 2 4 11 -7 0
 
BALATONFÜREDI FC
----------
BSC 1924 FUTBALL KFT.
-3 - 5--------
GYIRMÓT SE
--------5 - 4-
ÚJPEST FC
----------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
3 - 0---------
AIRNERGY FC
3 - 0--5 - 1------
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
-4 - 3--------
PÁPAI ELC
------2 - 1---
PVSK
----5 - 3-----
SC SOPRON
---------0 - 6
VFC USE
--------16 - 1-

Meccsek

AIRNERGY FC

2021. 04. 15. 14:00
Goldball Park
2021. 04. 15. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
BALATONFÜREDI FC
2020. 08. 29. 14:00
Goldball Park
2020. 08. 29. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
ÚJPEST FC
2020. 09. 03. 16:00
Perutz Stadion
2020. 09. 03. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
AIRNERGY FC
2020. 10. 04. 14:00
Sellye VSK
2020. 10. 04. 14:00
Sellye VSK
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
AIRNERGY FC
2020. 10. 11. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2020. 10. 11. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
AIRNERGY FC
2020. 10. 17. 15:00
Goldball Park
2020. 10. 17. 15:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
VFC USE
2020. 11. 01. 11:00
ALCUFER Stadion
2020. 11. 01. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE
AIRNERGY FC
2020. 11. 08. 14:00
Goldball Park
2020. 11. 08. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2020. 11. 14. 13:00
Soproni Vasutas Sporttelep
2020. 11. 14. 13:00
Soproni Vasutas Sporttelep
SC SOPRON
AIRNERGY FC
2021. 04. 01. 14:00
Goldball Park
2021. 04. 01. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
PVSK
2021. 02. 28. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 02. 28. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
AIRNERGY FC
2021. 03. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 03. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
AIRNERGY FC
2021. 03. 11. 14:00
Goldball Park
2021. 03. 11. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
PÁPAI ELC
2021. 05. 11. 14:00
Goldball Park
2021. 05. 11. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
2021. 04. 03. 12:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 04. 03. 12:00
Goldball '94 FC - Siketek -
AIRNERGY FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 04. 18. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 04. 18. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VFC USE
AIRNERGY FC
2021. 04. 24. 11:00
Goldball Park
2021. 04. 24. 11:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
GYIRMÓT SE
2021. 05. 02. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 05. 02. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
AIRNERGY FC
2021. 05. 09. 14:00
Goldball Park
2021. 05. 09. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
SC SOPRON
2021. 05. 16. 14:00
PVSK Sportkomplexum
2021. 05. 16. 14:00
PVSK Sportkomplexum
PVSK
AIRNERGY FC

ÚJPEST FC

2020. 08. 29. 14:00
Goldball Park
2020. 08. 29. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
ÚJPEST FC
2020. 09. 20. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 09. 20. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2020. 10. 11. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2020. 10. 11. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VFC USE
ÚJPEST FC
2020. 10. 04. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 10. 04. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
GYIRMÓT SE
2021. 04. 19. 15:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 04. 19. 15:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
ÚJPEST FC
2020. 10. 25. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2020. 10. 25. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SC SOPRON
2020. 11. 01. 14:00
PVSK Sportkomplexum
2020. 11. 01. 14:00
PVSK Sportkomplexum
PVSK
ÚJPEST FC
2021. 04. 06. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 04. 06. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
BALATONFÜREDI FC
2021. 04. 11. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 04. 11. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
2020. 12. 05. 13:00
Perutz Stadion
2020. 12. 05. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ÚJPEST FC
2021. 03. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 03. 07. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
AIRNERGY FC
2021. 03. 12. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2021. 03. 12. 15:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚJPEST FC
2021. 03. 20. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 03. 20. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
VFC USE
2021. 04. 17. 14:00
ALCUFER Stadion
2021. 04. 17. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE
ÚJPEST FC
2021. 04. 29. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 04. 29. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2021. 04. 14. 14:00
Soproni Vasutas Sporttelep
2021. 04. 14. 14:00
Soproni Vasutas Sporttelep
SC SOPRON
ÚJPEST FC
2021. 04. 25. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 04. 25. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
PVSK
2021. 05. 01. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 05. 01. 11:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÚJPEST FC
2021. 05. 08. 13:00
Sellye VSK
2021. 05. 08. 13:00
Sellye VSK
MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
ÚJPEST FC
2021. 05. 15. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 05. 15. 15:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
PÁPAI ELC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->