Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Leány U-16 HNP Dél-Nyugati csoport 10. forduló

2020.09.12 - 11:00

Szentlőrinc, Szentlőrinc SE Sporttelep

MLSZ

Leány U-16 HNP Dél-Nyugati csoport

Játékvezető
HOLLÓSI MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
80'
40'

Gólok

STANG VIKTÓRIA SZONJA

38'

1 - 0

 

BRENNER PETRA LINDA

73'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 4 4 0 0 33 0 33 12 6.5
2 BMTE - AIRNERGY FC BMTE - AIRNERGY FC 4 3 1 0 21 3 18 10 6.3
3 PAKSI SE PAKSI SE 2 1 0 1 3 8 -5 3 5.5
4 SZENTLŐRINC-SPORTOLDA SZENTLŐRINC-SPORTOLDA 2 1 0 1 2 9 -7 3 4
5 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 1 0 1 0 2 2 0 1 7
6 BUDAPEST HONVÉD BUDAPEST HONVÉD 2 0 1 1 1 6 -5 1 1.5
7 SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 4 0 1 3 4 17 -13 1 3
8 REAC SISE-FEMINA REAC SISE-FEMINA 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 0 0 3 0 21 -21 0 2
10 BSE PALÓC FARKASOK USE (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK USE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) SZEKSZÁRDI UFC 3 3 0 0 17 0 17 9 1 1 0 0 3 0 3 3 4 4 0 0 20 0 20 12
2 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BMTE - AIRNERGY FC 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 0 1 2 1 1 3 4 3 0 1 9 2 7 9
3 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
5 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) PAKSI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 1 4 -3 3
6 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) SZENTLŐRINC-SPORTOLDA 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 1 7 -6 3
7 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) REAC SISE-FEMINA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 0 3 1 6 -5 0 4 0 0 4 1 9 -8 0
9 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 3 0 0 3 0 11 -11 0
10 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK USE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) SZEKSZÁRDI UFC 3 3 0 0 24 0 24 9 1 1 0 0 9 0 9 3 4 4 0 0 33 0 33 12
2 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BMTE - AIRNERGY FC 2 2 0 0 12 2 10 6 2 1 1 0 9 1 8 4 4 3 1 0 21 3 18 10
3 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) PAKSI SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 1 0 1 3 8 -5 3
4 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) SZENTLŐRINC-SPORTOLDA 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 9 -9 0 2 1 0 1 2 9 -7 3
5 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
6 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BUDAPEST HONVÉD 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 6 -5 1
7 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE 1 0 0 1 0 9 -9 0 3 0 1 2 4 8 -4 1 4 0 1 3 4 17 -13 1
8 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) REAC SISE-FEMINA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) VASAS KUBALA AKADÉMIA 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 0 0 2 0 13 -13 0 3 0 0 3 0 21 -21 0
10 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) BSE PALÓC FARKASOK USE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) DUNAÚJVÁROS PASE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BSE PALÓC FARKASOK USE
----------
BVSC-ZUGLÓ
------2 - 2---
DUNAÚJVÁROS PASE
----------
BUDAPEST HONVÉD
---1 - 1------
BMTE - AIRNERGY FC
----8 - 0-4 - 2---
PAKSI SE
---------3 - 0
REAC SISE-FEMINA
----------
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
-------0 - 9--
SZEKSZÁRDI UFC
---5 - 0----9 - 010 - 0
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
-------2 - 0--
VASAS KUBALA AKADÉMIA
----0 - 8-----

Meccsek

SZENTLŐRINC-SPORTOLDA

2020. 11. 14. 15:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2020. 11. 14. 15:00
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SISE-FEMINA
11. 14. 15:00
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
2020. 09. 05. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2020. 09. 05. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
2020. 09. 26. 15:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
INFO
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 10. 15:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
10. 10. 15:00
BMTE - AIRNERGY FC
2020. 10. 17.
Vasas Sporttelep
2020. 10. 17.
Vasas Sporttelep
VASAS KUBALA AKADÉMIA
10. 17.
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
2020. 11. 07.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2020. 11. 07.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD
11. 07.
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
2020. 09. 12. 11:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 09. 12. 11:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2020. 09. 23. 16:00
Tolna VFC Sporttelepe
2020. 09. 23. 16:00
Tolna VFC Sporttelepe
PAKSI SE
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
2021. 02. 20.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 02. 20.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
02. 20.
REAC SISE-FEMINA
2021. 03. 06.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 03. 06.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
03. 06.
SZEKSZÁRDI UFC
2021. 03. 13.
BVSC-Zugló Stadion
2021. 03. 13.
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
03. 13.
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
2021. 03. 27.
Goldball '94 FC - Siketek -
2021. 03. 27.
Goldball '94 FC - Siketek -
BMTE - AIRNERGY FC
03. 27.
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
2021. 04. 03.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 04. 03.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
04. 03.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2021. 04. 17.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 04. 17.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
04. 17.
BUDAPEST HONVÉD
2021. 04. 24.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2021. 04. 24.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
04. 24.
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
2021. 05. 01.
Szentlőrinc SE Sporttelep
2021. 05. 01.
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
05. 01.
PAKSI SE

SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE

2020. 09. 03. 17:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2020. 09. 03. 17:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
SZEKSZÁRDI UFC
2020. 09. 09. 19:00
BVSC-Zugló (Tatai út)
2020. 09. 09. 19:00
BVSC-Zugló (Tatai út)
BVSC-ZUGLÓ
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2020. 09. 23. 14:00
Goldball Park
2020. 09. 23. 14:00
Goldball Park
BMTE - AIRNERGY FC
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2020. 10. 10.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2020. 10. 10.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
10. 10.
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2020. 10. 24. 11:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2020. 10. 24. 11:00
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
10. 24. 11:00
BUDAPEST HONVÉD
2020. 11. 04. 15:00
Tolna VFC Sporttelepe
2020. 11. 04. 15:00
Tolna VFC Sporttelepe
PAKSI SE
11. 04. 15:00
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2020. 09. 12. 11:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
2020. 09. 12. 11:00
Szentlőrinc SE Sporttelep
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2020. 12. 05.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2020. 12. 05.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
12. 05.
REAC SISE-FEMINA
2021. 02. 27.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2021. 02. 27.
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
02. 27.
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2021. 03. 06.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2021. 03. 06.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
03. 06.
BVSC-ZUGLÓ
2021. 03. 20.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2021. 03. 20.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
03. 20.
BMTE - AIRNERGY FC
2021. 03. 27.
Vasas Sporttelep
2021. 03. 27.
Vasas Sporttelep
VASAS KUBALA AKADÉMIA
03. 27.
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2021. 04. 10.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2021. 04. 10.
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD
04. 10.
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
2021. 04. 17.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2021. 04. 17.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
04. 17.
PAKSI SE
2021. 04. 24.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
2021. 04. 24.
Siófoki Utánpótlás Sporttelep
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
04. 24.
SZENTLŐRINC-SPORTOLDA
2021. 05. 01.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
2021. 05. 01.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
REAC SISE-FEMINA
05. 01.
SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple