Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 1. forduló

2020.10.26 - 20:00

Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
BERECZKI BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MINDA GÁBOR, KAKUK SZABOLCS
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
40'
20'

Gólok

BARTAL BENCE MÁTÉ

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

19'

CZERMAN MÁRK
REITH RENÁTÓ

20'

2 - 1

 

SPANNENBERGER MÁTÉ

23'

3 - 1

 

REITH RENÁTÓ

25'

4 - 1

 

 

4 - 2

30'

GÁSPÁR BENCE
KUNGL ÁDÁM

33'

5 - 2

 

 

5 - 3

37'

ZALATNAI DÁVID

 

5 - 4

40'

DOBOS DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 1 1 0 0 7 5 2 3 12
2 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 1 1 0 0 5 4 1 3 8
3 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 1 1 0 0 4 3 1 3 9
4 REAC-SISE REAC-SISE 1 1 0 0 3 2 1 3 10
5 TIHANYI FC TIHANYI FC 1 1 0 0 3 2 1 3 11
6 BAK  BAK  1 0 1 0 3 3 0 1 7
7 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 0 1 0 3 3 0 1 6
8 UTE UTE 1 0 0 1 4 5 -1 0 2
9 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 1 0 0 1 3 4 -1 0 3
10 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 1 0 0 1 2 3 -1 0 4
11 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 0 1 2 3 -1 0 5
12 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 5 7 -2 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 5 STARS - ÉRDI VSE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 4 3 1 3
2 5 STARS - ÉRDI VSE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
3 5 STARS - ÉRDI VSE TFSE-SZERTARSPORT.HU 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 5 STARS - ÉRDI VSE TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 5 STARS - ÉRDI VSE REAC-SISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 5 STARS - ÉRDI VSE ELTE-BEAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 5 STARS - ÉRDI VSE HALADÁS VSE II. 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
8 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 3 4 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
9 5 STARS - ÉRDI VSE BAK 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 5 STARS - ÉRDI VSE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 5 STARS - ÉRDI VSE UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 5 STARS - ÉRDI VSE HIDEGKÚTI SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 5 STARS - ÉRDI VSE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 5 2 3 1 1 0 0 7 5 2 3
2 5 STARS - ÉRDI VSE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 1 1 0 0 5 4 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 4 1 3
3 5 STARS - ÉRDI VSE HALADÁS VSE II. 1 1 0 0 4 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3
4 5 STARS - ÉRDI VSE REAC-SISE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
5 5 STARS - ÉRDI VSE TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
6 5 STARS - ÉRDI VSE BAK 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
7 5 STARS - ÉRDI VSE TFSE-SZERTARSPORT.HU 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
8 5 STARS - ÉRDI VSE UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 5 -1 0 1 0 0 1 4 5 -1 0
9 5 STARS - ÉRDI VSE ELTE-BEAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
10 5 STARS - ÉRDI VSE HIDEGKÚTI SC 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 5 STARS - ÉRDI VSE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 5 7 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 5 7 -2 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
-------5 - 7---
BAK
----3 - 3------
ELTE-BEAC
-----------
HIDEGKÚTI SC
------2 - 3----
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---------2 - 3-
TFSE-SZERTARSPORT.HU
-----------
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
----------5 - 4
REAC-SISE
-----------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
-----------
HALADÁS VSE II.
--4 - 3--------
TIHANYI FC
-----------
UTE
-----------

Meccsek

PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.

2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
2021. 01. 04. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 04. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 02. 20:30
Érd Aréna
2020. 11. 02. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
REAC-SISE
2021. 02. 05.
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 05.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
TIHANYI FC
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 12. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 12. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 01. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
BAK
2021. 01. 25. 20:15
MOM Sportközpont
2021. 01. 25. 20:15
MOM Sportközpont
HIDEGKÚTI SC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 01.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 01.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
5 STARS - ÉRDI VSE
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 03. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
ELTE-BEAC

UTE

2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BAK
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
UTE
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
UTE
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
UTE
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC-SISE
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
UTE
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TIHANYI FC
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ELTE-BEAC
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->