Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 12. forduló

2020.12.07 - 20:30

Budapest, UTE Labdarúgó Akadémia

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
BLUM DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HADNAGY ANDRÁS, KARSAI ROLAND
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
40'
20'

Gólok

HUSZTY DÁNIEL

7'

1 - 0

 

 

1 - 1

10'

KŐNIG BÁLINT
GENCZLER KORNÉL

15'

2 - 1

 

 

2 - 2

21'

BARTAL BENCE MÁTÉ

 

2 - 3

25'

SZENTES KRISZTIÁN

 

2 - 4

35'

FARKAS KRISZTIÁN

 

2 - 5

37'

BARTAL BENCE MÁTÉ

 

2 - 6

38'

VÉNOSZ SOMA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 12 10 0 2 74 41 33 30 6.8
2 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 12 9 2 1 59 30 29 29 7.2
3 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 12 8 1 3 62 51 11 25 7
4 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 12 6 1 5 61 52 9 19 6.3
5 REAC-SISE REAC-SISE 12 6 1 5 45 52 -7 19 7.1
6 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 12 6 0 6 57 50 7 18 6.9
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 12 5 1 6 45 58 -13 16 6.6
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 12 4 2 6 49 46 3 14 6.4
9 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 12 4 0 8 58 81 -23 12 6
10 BAK  BAK  12 3 3 6 53 57 -4 12 5.8
11 UTE UTE 12 3 1 8 49 54 -5 10 6.1
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 12 2 0 10 35 75 -40 6 5.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HIDEGKÚTI SC PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 5 3 1 1 10 7 3 10 7 4 1 2 13 12 1 13 12 7 2 3 23 19 4 23
2 HIDEGKÚTI SC TFSE-SZERTARSPORT.HU 6 3 2 1 14 7 7 11 6 3 1 2 12 8 4 10 12 6 3 3 26 15 11 21
3 HIDEGKÚTI SC HALADÁS VSE II. 7 3 2 2 15 9 6 11 5 3 1 1 13 10 3 10 12 6 3 3 28 19 9 21
4 HIDEGKÚTI SC BAK 5 2 1 2 10 10 0 7 7 4 2 1 16 9 7 14 12 6 3 3 26 19 7 21
5 HIDEGKÚTI SC REAC-SISE 6 2 2 2 13 13 0 8 6 4 0 2 12 9 3 12 12 6 2 4 25 22 3 20
6 HIDEGKÚTI SC KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 8 4 2 2 20 16 4 14 4 1 3 0 10 9 1 6 12 5 5 2 30 25 5 20
7 HIDEGKÚTI SC UTE 5 3 1 1 12 10 2 10 7 2 3 2 12 9 3 9 12 5 4 3 24 19 5 19
8 HIDEGKÚTI SC TIHANYI FC 6 1 3 2 6 10 -4 6 6 3 0 3 10 12 -2 9 12 4 3 5 16 22 -6 15
9 HIDEGKÚTI SC ELTE-BEAC 7 3 0 4 14 13 1 9 5 1 2 2 14 13 1 5 12 4 2 6 28 26 2 14
10 HIDEGKÚTI SC 5 STARS - ÉRDI VSE 7 1 1 5 13 23 -10 4 5 2 0 3 11 15 -4 6 12 3 1 8 24 38 -14 10
11 HIDEGKÚTI SC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 2 1 3 12 11 1 7 6 0 2 4 7 12 -5 2 12 2 3 7 19 23 -4 9
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 4 2 0 2 5 8 -3 6 8 0 1 7 7 26 -19 1 12 2 1 9 12 34 -22 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HIDEGKÚTI SC HALADÁS VSE II. 7 7 0 0 45 20 25 21 5 3 0 2 29 21 8 9 12 10 0 2 74 41 33 30
2 HIDEGKÚTI SC TFSE-SZERTARSPORT.HU 6 6 0 0 35 11 24 18 6 3 2 1 24 19 5 11 12 9 2 1 59 30 29 29
3 HIDEGKÚTI SC KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 8 6 0 2 43 34 9 18 4 2 1 1 19 17 2 7 12 8 1 3 62 51 11 25
4 HIDEGKÚTI SC ELTE-BEAC 7 4 1 2 34 24 10 13 5 2 0 3 27 28 -1 6 12 6 1 5 61 52 9 19
5 HIDEGKÚTI SC REAC-SISE 6 2 1 3 26 33 -7 7 6 4 0 2 19 19 0 12 12 6 1 5 45 52 -7 19
6 HIDEGKÚTI SC PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 5 3 0 2 23 19 4 9 7 3 0 4 34 31 3 9 12 6 0 6 57 50 7 18
7 HIDEGKÚTI SC TIHANYI FC 6 3 0 3 21 26 -5 9 6 2 1 3 24 32 -8 7 12 5 1 6 45 58 -13 16
8 HIDEGKÚTI SC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 2 0 4 23 19 4 6 6 2 2 2 26 27 -1 8 12 4 2 6 49 46 3 14
9 HIDEGKÚTI SC 5 STARS - ÉRDI VSE 7 2 0 5 33 43 -10 6 5 2 0 3 25 38 -13 6 12 4 0 8 58 81 -23 12
10 HIDEGKÚTI SC BAK 5 0 3 2 21 27 -6 3 7 3 0 4 32 30 2 9 12 3 3 6 53 57 -4 12
11 HIDEGKÚTI SC UTE 5 1 1 3 22 27 -5 4 7 2 0 5 27 27 0 6 12 3 1 8 49 54 -5 10
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 4 2 0 2 18 20 -2 6 8 0 0 8 17 55 -38 0 12 2 0 10 35 75 -40 6
 
5 STARS - ÉRDI VSE
3 - 42 - 115 - 39 - 104 - 55 - 3-5 - 7---
BAK
-4 - 5-3 - 33 - 35 - 10-6 - 6---
ELTE-BEAC
--8 - 23 - 3-3 - 71 - 4-5 - 411 - 23 - 2
HIDEGKÚTI SC
-4 - 2----2 - 3--7 - 65 - 9
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---9 - 3--3 - 44 - 52 - 42 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
-6 - 49 - 18 - 23 - 03 - 06 - 4----
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
---6 - 15 - 7-5 - 1--2 - 65 - 4
REAC-SISE
3 - 83 - 7-5 - 2----9 - 74 - 42 - 5
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
7 - 4-9 - 74 - 2-3 - 66 - 42 - 3-6 - 36 - 5
HALADÁS VSE II.
11 - 38 - 54 - 310 - 2-3 - 27 - 4-2 - 1--
TIHANYI FC
5 - 64 - 2--4 - 33 - 5---2 - 83 - 2
UTE
12 - 42 - 8---3 - 32 - 6--3 - 6-

Meccsek

UTE

2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BAK
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
UTE
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
UTE
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
UTE
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC-SISE
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
UTE
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TIHANYI FC
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ELTE-BEAC
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS

PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.

2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
2021. 01. 04. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 04. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 02. 20:30
Érd Aréna
2020. 11. 02. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
REAC-SISE
2021. 02. 05.
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 05.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
TIHANYI FC
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 12. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 12. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 01. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
BAK
2021. 01. 25. 20:15
MOM Sportközpont
2021. 01. 25. 20:15
MOM Sportközpont
HIDEGKÚTI SC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 01.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 01.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
5 STARS - ÉRDI VSE
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 03. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
ELTE-BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple