Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 2. forduló

2020.09.14 - 20:30

Budapest, UTE Labdarúgó Akadémia

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
DEME RAJMUND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SIPOS LÁSZLÓ, NYEKITA BENJAMIN
UTE
HALADÁS VSE II.
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

MÉZER VIKTOR RÓBERT
MEDVECZKI MÁTÉ

9'

1 - 1

 

CZERMAN MÁRK

12'

2 - 1

 

 

2 - 2

20'

KOVÁCS MÁTÉ

 

2 - 3

23'

HORVÁTH NORBERT
GÁSPÁR BENCE

24'

3 - 3

 

 

3 - 4

38'

MÉZER VIKTOR RÓBERT

 

3 - 5

40'

KOVÁCS MÁTÉ

 

3 - 6

40'

SZAKASICS BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 2 0 0 13 9 4 6 5.5
2 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 2 2 0 0 10 6 4 6 9.5
3 TIHANYI FC TIHANYI FC 2 2 0 0 7 4 3 6 9.5
4 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 1 1 0 11 5 6 4 11
5 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 1 0 1 13 10 3 3 4
6 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 2 1 0 1 9 10 -1 3 6
7 REAC-SISE REAC-SISE 2 1 0 1 6 10 -4 3 8.5
8 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 2 0 1 1 6 7 -1 1 5.5
9 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 0 1 1 5 6 -1 1 5.5
10 BAK  BAK  2 0 1 1 5 7 -2 1 3.5
11 UTE UTE 2 0 0 2 7 11 -4 0 4
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 2 0 0 2 4 11 -7 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HIDEGKÚTI SC KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 4 3 1 3 2 2 0 0 9 4 5 6
2 HIDEGKÚTI SC TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 7 2 5 6
3 HIDEGKÚTI SC ELTE-BEAC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
4 HIDEGKÚTI SC TIHANYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
5 HIDEGKÚTI SC 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 7 5 2 3
6 HIDEGKÚTI SC REAC-SISE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 4 -2 3
7 HIDEGKÚTI SC PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 3 6 -3 3
8 HIDEGKÚTI SC HALADÁS VSE II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
9 HIDEGKÚTI SC UTE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
10 HIDEGKÚTI SC BAK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
11 HIDEGKÚTI SC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HIDEGKÚTI SC KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 1 1 0 0 6 4 2 3 1 1 0 0 7 5 2 3 2 2 0 0 13 9 4 6
2 HIDEGKÚTI SC HALADÁS VSE II. 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 6 3 3 3 2 2 0 0 10 6 4 6
3 HIDEGKÚTI SC TIHANYI FC 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 7 4 3 6
4 HIDEGKÚTI SC TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 1 0 0 8 2 6 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 11 5 6 4
5 HIDEGKÚTI SC 5 STARS - ÉRDI VSE 1 0 0 1 5 7 -2 0 1 1 0 0 8 3 5 3 2 1 0 1 13 10 3 3
6 HIDEGKÚTI SC PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 1 1 0 0 5 4 1 3 1 0 0 1 4 6 -2 0 2 1 0 1 9 10 -1 3
7 HIDEGKÚTI SC REAC-SISE 1 0 0 1 3 8 -5 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 6 10 -4 3
8 HIDEGKÚTI SC ELTE-BEAC 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 0 1 1 6 7 -1 1
9 HIDEGKÚTI SC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 5 6 -1 1
10 HIDEGKÚTI SC BAK 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 1 1 5 7 -2 1
11 HIDEGKÚTI SC UTE 1 0 0 1 3 6 -3 0 1 0 0 1 4 5 -1 0 2 0 0 2 7 11 -4 0
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 0 0 2 4 11 -7 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
-------5 - 7---
BAK
----3 - 3------
ELTE-BEAC
---3 - 3-------
HIDEGKÚTI SC
------2 - 3----
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---------2 - 3-
TFSE-SZERTARSPORT.HU
---8 - 2-------
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
----------5 - 4
REAC-SISE
3 - 8----------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
------6 - 4----
HALADÁS VSE II.
--4 - 3--------
TIHANYI FC
-4 - 2---------
UTE
---------3 - 6-

Meccsek

UTE

2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BAK
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
UTE
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
UTE
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
UTE
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC-SISE
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
UTE
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TIHANYI FC
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ELTE-BEAC
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS

HALADÁS VSE II.

2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 09. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 11. 09. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 26. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 26. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HALADÁS VSE II.
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 08. 20:30
Érd Aréna
2021. 02. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC-SISE
2021. 03. 01. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HALADÁS VSE II.
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TIHANYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->