Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 3. forduló

2020.09.21 - 20:30

Budapest, Klebelsberg Kunó Általános Iskola

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
STREHÓ ERIK, MÓZSA ÁBEL
HIDEGKÚTI SC
TIHANYI FC
40'
20'

Gólok

RUSVAI GYÖRGY

3'

1 - 0

 

SOÓS ANDRÁS

4'

2 - 0

 

 

2 - 1

5'

BAKAY FERENC

 

2 - 2

17'

CSERNAY DÁVID
SOÓS ANDRÁS

18'

3 - 2

 

SOÓS ANDRÁS

22'

4 - 2

 

 

4 - 3

23'

HOFFER LEVENTE
BOCSEV BALÁZS KRISTÓF

30'

5 - 3

 

MÁRKI DÁNIEL

34'

6 - 3

 

BOCSEV BALÁZS KRISTÓF

35'

7 - 3

 

 

7 - 4

37'

DÉVÉNYI MÁRK

 

7 - 5

39'

CSERNAY DÁVID

 

7 - 6

40'

CSERNAY DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 17 10 7 9 9.3
2 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 3 2 1 0 16 9 7 7 9.7
3 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 3 2 0 1 15 12 3 6 7.3
4 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 2 0 1 13 11 2 6 9
5 REAC-SISE REAC-SISE 3 2 0 1 9 12 -3 6 7
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 1 1 1 8 6 2 4 7.7
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 3 1 1 1 11 11 0 4 6
8 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 3 1 0 2 17 15 2 3 3.3
9 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 3 1 0 2 13 17 -4 3 5.3
10 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 3 1 0 2 11 17 -6 3 3.7
11 BAK  BAK  3 0 1 2 9 12 -3 1 4.3
12 UTE UTE 3 0 0 3 7 14 -7 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 6 1 5 6 3 3 0 0 11 2 9 9
2 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 5 3 2 3 1 1 0 0 4 3 1 3 3 2 0 1 9 6 3 6
3 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 2 0 0 3 0 3 6 3 2 0 1 4 4 0 6
4 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 2 0 1 5 7 -2 6
5 UTE ELTE-BEAC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 1 1 1 6 6 0 4
6 UTE BAK 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 5 5 0 4
7 UTE TIHANYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 1 1 5 5 0 4
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
9 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 3 8 -5 0 1 1 0 0 4 1 3 3 3 1 0 2 7 9 -2 3
10 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 1 0 2 4 8 -4 3
11 UTE HALADÁS VSE II. 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 5 6 -1 2
12 UTE UTE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 1 2 3 5 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE HALADÁS VSE II. 2 2 0 0 11 7 4 6 1 1 0 0 6 3 3 3 3 3 0 0 17 10 7 9
2 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 1 0 0 8 2 6 3 2 1 1 0 8 7 1 4 3 2 1 0 16 9 7 7
3 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 8 7 1 3 1 1 0 0 7 5 2 3 3 2 0 1 15 12 3 6
4 UTE TIHANYI FC 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 9 9 0 3 3 2 0 1 13 11 2 6
5 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 3 8 -5 0 2 2 0 0 6 4 2 6 3 2 0 1 9 12 -3 6
6 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 1 1 8 6 2 4
7 UTE ELTE-BEAC 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 0 1 8 8 0 3 3 1 1 1 11 11 0 4
8 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 9 12 -3 0 1 1 0 0 8 3 5 3 3 1 0 2 17 15 2 3
9 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 1 1 0 0 5 4 1 3 2 0 0 2 8 13 -5 0 3 1 0 2 13 17 -4 3
10 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 9 9 0 3 1 0 0 1 2 8 -6 0 3 1 0 2 11 17 -6 3
11 UTE BAK 2 0 1 1 7 8 -1 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 1 2 9 12 -3 1
12 UTE UTE 1 0 0 1 3 6 -3 0 2 0 0 2 4 8 -4 0 3 0 0 3 7 14 -7 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
----4 - 5--5 - 7---
BAK
-4 - 5--3 - 3------
ELTE-BEAC
---3 - 3-------
HIDEGKÚTI SC
------2 - 3--7 - 6-
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---------2 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
---8 - 2-------
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
----------5 - 4
REAC-SISE
3 - 8----------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
------6 - 42 - 3---
HALADÁS VSE II.
--4 - 3---7 - 4----
TIHANYI FC
-4 - 2---------
UTE
---------3 - 6-

Meccsek

HIDEGKÚTI SC

2020. 09. 07. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 09. 07. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC-SISE
2020. 09. 14. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 09. 14. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HIDEGKÚTI SC
2020. 09. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 09. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
TIHANYI FC
2020. 10. 05. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 10. 05. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HIDEGKÚTI SC
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
UTE
2020. 10. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 09. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 11. 09. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 29. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 01. 29. 20:00
BEAC Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
BAK
2021. 02. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 02. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HIDEGKÚTI SC
2021. 03. 08. 20:30
Érd Aréna
2021. 03. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
HIDEGKÚTI SC
2021. 02. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 02. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 01. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 02. 10. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 02. 10. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 11. 20:20
MOM Sportközpont
2021. 01. 11. 20:20
MOM Sportközpont
HIDEGKÚTI SC
ELTE-BEAC
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 25. 20:15
MOM Sportközpont
2021. 01. 25. 20:15
MOM Sportközpont
HIDEGKÚTI SC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 08. 20:50
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 08. 20:50
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 02. 22. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 22. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
HIDEGKÚTI SC
2021. 03. 01. 18:10
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 03. 01. 18:10
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 03. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 03. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
5 STARS - ÉRDI VSE

TIHANYI FC

2020. 10. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2020. 09. 14. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 09. 14. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
BAK
2020. 09. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 09. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
TIHANYI FC
2020. 10. 05. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 10. 05. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 10. 12. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2020. 10. 19. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 10. 19. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 11. 02. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 11. 02. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
TIHANYI FC
2020. 11. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 11. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 02. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
TIHANYI FC
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HALADÁS VSE II.
2020. 12. 04. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 04. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 12. 14. 19:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2020. 12. 14. 19:45
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
TIHANYI FC
2021. 02. 10. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 02. 10. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 11. 20:30
Érd Aréna
2021. 01. 11. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
TIHANYI FC
2021. 01. 15. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 01. 15. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2021. 01. 25. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 01. 25. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
TIHANYI FC
2021. 02. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 02. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 02. 08. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TIHANYI FC
2021. 03. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TIHANYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->