Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 3. forduló

2020.09.21 - 19:45

Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont (Liget 1.)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BENJAMIN, JANITZ GERGŐ
BAK
ELTE-BEAC
40'
20'

Gólok

APATINI MÁRK

7'

1 - 0

 

KARACS DÁNIEL

8'

2 - 0

 

MACHALEK ATTILA

14'

3 - 0

 

 

3 - 1

17'

SZINI LÁSZLÓ

 

3 - 2

20'

VÁRKONYI BARNABÁS

 

3 - 3

22'

SPÁTH HENRIK MÁRTON
TEMESI NORBERT VILMOS

26'

4 - 3

 

 

4 - 4

27'

GERGÁLY GYULA

 

4 - 5

37'

SZINI LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 17 10 7 9 9.3
2 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 3 2 1 0 16 9 7 7 9.7
3 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 3 2 0 1 15 12 3 6 7.3
4 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 2 0 1 13 11 2 6 9
5 REAC-SISE REAC-SISE 3 2 0 1 9 12 -3 6 7
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 1 1 1 8 6 2 4 7.7
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 3 1 1 1 11 11 0 4 6
8 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 3 1 0 2 17 15 2 3 3.3
9 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 3 1 0 2 13 17 -4 3 5.3
10 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 3 1 0 2 11 17 -6 3 3.7
11 BAK  BAK  3 0 1 2 9 12 -3 1 4.3
12 UTE UTE 3 0 0 3 7 14 -7 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 6 1 5 6 3 3 0 0 11 2 9 9
2 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 5 3 2 3 1 1 0 0 4 3 1 3 3 2 0 1 9 6 3 6
3 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 2 0 0 3 0 3 6 3 2 0 1 4 4 0 6
4 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 2 0 1 5 7 -2 6
5 UTE ELTE-BEAC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 1 1 1 6 6 0 4
6 UTE BAK 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 5 5 0 4
7 UTE TIHANYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 1 1 5 5 0 4
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
9 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 3 8 -5 0 1 1 0 0 4 1 3 3 3 1 0 2 7 9 -2 3
10 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 1 0 2 4 8 -4 3
11 UTE HALADÁS VSE II. 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 5 6 -1 2
12 UTE UTE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 1 2 3 5 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE HALADÁS VSE II. 2 2 0 0 11 7 4 6 1 1 0 0 6 3 3 3 3 3 0 0 17 10 7 9
2 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 1 0 0 8 2 6 3 2 1 1 0 8 7 1 4 3 2 1 0 16 9 7 7
3 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 8 7 1 3 1 1 0 0 7 5 2 3 3 2 0 1 15 12 3 6
4 UTE TIHANYI FC 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 9 9 0 3 3 2 0 1 13 11 2 6
5 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 3 8 -5 0 2 2 0 0 6 4 2 6 3 2 0 1 9 12 -3 6
6 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 1 1 8 6 2 4
7 UTE ELTE-BEAC 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 0 1 8 8 0 3 3 1 1 1 11 11 0 4
8 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 9 12 -3 0 1 1 0 0 8 3 5 3 3 1 0 2 17 15 2 3
9 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 1 1 0 0 5 4 1 3 2 0 0 2 8 13 -5 0 3 1 0 2 13 17 -4 3
10 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 9 9 0 3 1 0 0 1 2 8 -6 0 3 1 0 2 11 17 -6 3
11 UTE BAK 2 0 1 1 7 8 -1 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 1 2 9 12 -3 1
12 UTE UTE 1 0 0 1 3 6 -3 0 2 0 0 2 4 8 -4 0 3 0 0 3 7 14 -7 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
----4 - 5--5 - 7---
BAK
-4 - 5--3 - 3------
ELTE-BEAC
---3 - 3-------
HIDEGKÚTI SC
------2 - 3--7 - 6-
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---------2 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
---8 - 2-------
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
----------5 - 4
REAC-SISE
3 - 8----------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
------6 - 42 - 3---
HALADÁS VSE II.
--4 - 3---7 - 4----
TIHANYI FC
-4 - 2---------
UTE
---------3 - 6-

Meccsek

BAK

2020. 09. 07. 19:50
FTC-MVM Népligeti Sportközpont 2. sporttelep
2020. 09. 07. 19:50
FTC-MVM Népligeti Sportközpont 2. sporttelep
BAK
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 09. 14. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 09. 14. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
BAK
2020. 09. 21. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 09. 21. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
ELTE-BEAC
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BAK
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2020. 11. 02. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 11. 02. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 11. 09. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 11. 09. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 01. 29. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 01. 29. 20:00
BEAC Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
BAK
2020. 11. 23. 20:30
Érd Aréna
2020. 11. 23. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
BAK
2020. 11. 30. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 30. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
BAK
2021. 02. 19. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 19. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
BAK
2020. 12. 14. 19:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2020. 12. 14. 19:45
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
TIHANYI FC
2021. 02. 11. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 11. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
BAK
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
BAK
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 02. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
BAK
2021. 02. 08. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 02. 08. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
BAK
2021. 02. 22. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 22. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
HIDEGKÚTI SC
2021. 03. 01. 20:30
Érd Aréna
2021. 03. 01. 20:30
Érd Aréna
BAK
5 STARS - ÉRDI VSE
2021. 03. 08. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
BAK
REAC-SISE

ELTE-BEAC

2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2021. 01. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 01. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 09. 21. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 09. 21. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
ELTE-BEAC
2020. 10. 05. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 10. 05. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HIDEGKÚTI SC
2020. 10. 26. 20:30
Érd Aréna
2020. 10. 26. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2020. 10. 19. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 10. 19. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2020. 11. 02. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
ELTE-BEAC
2020. 11. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 11. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2021. 03. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 03. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
ELTE-BEAC
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
UTE
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2021. 02. 11. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 11. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
BAK
2021. 01. 11. 20:20
MOM Sportközpont
2021. 01. 11. 20:20
MOM Sportközpont
HIDEGKÚTI SC
ELTE-BEAC
2021. 02. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2021. 01. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 01. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2021. 02. 01. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 01. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 02. 08. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2021. 02. 22. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 22. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ELTE-BEAC
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
ELTE-BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple