Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 3. forduló

2020.09.21 - 20:00

Nagykanizsa, Zsigmondy Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
HARTUNG VILMOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAML ZOLTÁN, PEKOLI DÁNIEL
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
40'
20'

Gólok

KOLLÁR PÉTER

14'

1 - 0

 

FUJSZ RICHÁRD

40'

2 - 0

 

FUJSZ RICHÁRD

40'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 17 10 7 9 9.3
2 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 3 2 1 0 16 9 7 7 9.7
3 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 3 2 0 1 15 12 3 6 7.3
4 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 2 0 1 13 11 2 6 9
5 REAC-SISE REAC-SISE 3 2 0 1 9 12 -3 6 7
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 1 1 1 8 6 2 4 7.7
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 3 1 1 1 11 11 0 4 6
8 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 3 1 0 2 17 15 2 3 3.3
9 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 3 1 0 2 13 17 -4 3 5.3
10 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 3 1 0 2 11 17 -6 3 3.7
11 BAK  BAK  3 0 1 2 9 12 -3 1 4.3
12 UTE UTE 3 0 0 3 7 14 -7 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 6 1 5 6 3 3 0 0 11 2 9 9
2 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 5 3 2 3 1 1 0 0 4 3 1 3 3 2 0 1 9 6 3 6
3 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 2 0 0 3 0 3 6 3 2 0 1 4 4 0 6
4 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 2 0 1 5 7 -2 6
5 UTE ELTE-BEAC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 1 1 1 6 6 0 4
6 UTE BAK 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 5 5 0 4
7 UTE TIHANYI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 1 1 5 5 0 4
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
9 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 3 8 -5 0 1 1 0 0 4 1 3 3 3 1 0 2 7 9 -2 3
10 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 1 0 2 4 8 -4 3
11 UTE HALADÁS VSE II. 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 5 6 -1 2
12 UTE UTE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 1 2 3 5 -2 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE HALADÁS VSE II. 2 2 0 0 11 7 4 6 1 1 0 0 6 3 3 3 3 3 0 0 17 10 7 9
2 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 1 1 0 0 8 2 6 3 2 1 1 0 8 7 1 4 3 2 1 0 16 9 7 7
3 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 8 7 1 3 1 1 0 0 7 5 2 3 3 2 0 1 15 12 3 6
4 UTE TIHANYI FC 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 9 9 0 3 3 2 0 1 13 11 2 6
5 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 3 8 -5 0 2 2 0 0 6 4 2 6 3 2 0 1 9 12 -3 6
6 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 1 0 3 3 0 1 3 1 1 1 8 6 2 4
7 UTE ELTE-BEAC 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 0 1 8 8 0 3 3 1 1 1 11 11 0 4
8 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 9 12 -3 0 1 1 0 0 8 3 5 3 3 1 0 2 17 15 2 3
9 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 1 1 0 0 5 4 1 3 2 0 0 2 8 13 -5 0 3 1 0 2 13 17 -4 3
10 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 9 9 0 3 1 0 0 1 2 8 -6 0 3 1 0 2 11 17 -6 3
11 UTE BAK 2 0 1 1 7 8 -1 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 1 2 9 12 -3 1
12 UTE UTE 1 0 0 1 3 6 -3 0 2 0 0 2 4 8 -4 0 3 0 0 3 7 14 -7 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
----4 - 5--5 - 7---
BAK
-4 - 5--3 - 3------
ELTE-BEAC
---3 - 3-------
HIDEGKÚTI SC
------2 - 3--7 - 6-
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---------2 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
---8 - 2-------
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
----------5 - 4
REAC-SISE
3 - 8----------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
------6 - 42 - 3---
HALADÁS VSE II.
--4 - 3---7 - 4----
TIHANYI FC
-4 - 2---------
UTE
---------3 - 6-

Meccsek

NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB

2020. 10. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2021. 01. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 01. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2020. 10. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2020. 10. 19. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 19. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2020. 11. 02. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 11. 02. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 11. 09. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 11. 09. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 16. 20:30
Érd Aréna
2020. 11. 16. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 11. 23. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 11. 23. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2021. 02. 12.
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 12.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 12. 04. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 04. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 01. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 25. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 25. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 02. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 02. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
BAK
2021. 02. 08. 20:50
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 08. 20:50
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 02. 22. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 02. 22. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2021. 03. 01. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 03. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB

UTE

2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BAK
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
UTE
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
UTE
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
UTE
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC-SISE
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
UTE
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TIHANYI FC
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ELTE-BEAC
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->