Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 4. forduló

2020.10.02 - 18:30

Szombathely, Haladás Sportcsarnok (Szombathelyi Haladás Sportkomplexum)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KONDÁKOR MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÁMOSI VANDA, BLUM DÁNIEL
HALADÁS VSE II.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
40'
20'

Gólok

KOVÁCS MÁTÉ

29'

1 - 0

 

VATAMANIUC-BARTHA DÁVID

37'

2 - 0

 

 

2 - 1

38'

VARGA BENCE LAJOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 4 4 0 0 19 11 8 12 7.8
2 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 4 3 1 0 22 13 9 10 8.3
3 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 4 2 1 1 19 13 6 7 6.3
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 2 1 1 15 11 4 7 8
5 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 4 2 0 2 23 20 3 6 5.8
6 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 4 2 0 2 16 14 2 6 6
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 4 2 0 2 18 17 1 6 7.3
8 REAC-SISE REAC-SISE 4 2 0 2 13 18 -5 6 6
9 BAK  BAK  4 1 1 2 17 14 3 4 6
10 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 4 1 0 3 18 24 -6 3 5.8
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 4 1 0 3 13 25 -12 3 5
12 UTE UTE 4 0 0 4 9 22 -13 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 10 4 6 6 2 2 0 0 6 1 5 6 4 4 0 0 16 5 11 12
2 UTE BAK 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 1 0 6 2 4 4 4 2 1 1 10 6 4 7
3 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 5 3 2 3 2 1 1 0 4 3 1 4 4 2 1 1 9 6 3 7
4 UTE ELTE-BEAC 2 2 0 0 5 3 2 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 2 1 1 9 8 1 7
5 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 2 1 1 7 9 -2 7
6 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 2 0 0 7 2 5 6 4 2 0 2 10 10 0 6
7 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 2 0 1 6 5 1 6 4 2 0 2 7 9 -2 6
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 5 6 -1 4
9 UTE TIHANYI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 1 0 1 4 4 0 3 4 1 1 2 6 8 -2 4
10 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 3 8 -5 0 4 1 0 3 6 11 -5 3
11 UTE HALADÁS VSE II. 3 0 2 1 3 4 -1 2 1 0 1 0 2 2 0 1 4 0 3 1 5 6 -1 3
12 UTE UTE 2 0 1 1 3 7 -4 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 1 3 4 10 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 13 8 5 9 1 1 0 0 6 3 3 3 4 4 0 0 19 11 8 12
2 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 14 6 8 6 2 1 1 0 8 7 1 4 4 3 1 0 22 13 9 10
3 UTE ELTE-BEAC 2 1 1 0 11 5 6 4 2 1 0 1 8 8 0 3 4 2 1 1 19 13 6 7
4 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 3 2 3 2 1 1 0 10 8 2 4 4 2 1 1 15 11 4 7
5 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 9 12 -3 0 2 2 0 0 14 8 6 6 4 2 0 2 23 20 3 6
6 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 8 7 1 3 2 1 0 1 8 7 1 3 4 2 0 2 16 14 2 6
7 UTE TIHANYI FC 2 1 0 1 9 8 1 3 2 1 0 1 9 9 0 3 4 2 0 2 18 17 1 6
8 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 3 8 -5 0 3 2 0 1 10 10 0 6 4 2 0 2 13 18 -5 6
9 UTE BAK 2 0 1 1 7 8 -1 1 2 1 0 1 10 6 4 3 4 1 1 2 17 14 3 4
10 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 2 1 0 1 10 11 -1 3 2 0 0 2 8 13 -5 0 4 1 0 3 18 24 -6 3
11 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 9 9 0 3 2 0 0 2 4 16 -12 0 4 1 0 3 13 25 -12 3
12 UTE UTE 2 0 0 2 5 14 -9 0 2 0 0 2 4 8 -4 0 4 0 0 4 9 22 -13 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
----4 - 5--5 - 7---
BAK
-4 - 5--3 - 3------
ELTE-BEAC
--8 - 23 - 3-------
HIDEGKÚTI SC
------2 - 3--7 - 6-
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---------2 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
---8 - 2--6 - 4----
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
----5 - 7-----5 - 4
REAC-SISE
3 - 8----------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
------6 - 42 - 3---
HALADÁS VSE II.
--4 - 3---7 - 4-2 - 1--
TIHANYI FC
5 - 64 - 2---------
UTE
-2 - 8-------3 - 6-

Meccsek

HALADÁS VSE II.

2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 09. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 11. 09. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 26. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 26. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HALADÁS VSE II.
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 08. 20:30
Érd Aréna
2021. 02. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC-SISE
2021. 03. 01. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HALADÁS VSE II.
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TIHANYI FC

KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS

2020. 09. 07. 20:30
Érd Aréna
2020. 09. 07. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 01. 04. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 04. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 09. 21. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 09. 21. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
REAC-SISE
2020. 10. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2020. 10. 12. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 10. 12. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 10. 19. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 19. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2020. 11. 02. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 11. 02. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
TIHANYI FC
2020. 11. 09. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 11. 09. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 03. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 03. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
ELTE-BEAC
2021. 02. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 02. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
UTE
2021. 02. 15. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 02. 15. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 12. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 12. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2020. 12. 21. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 12. 21. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 01. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 18. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 01. 18. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 01. 25. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 25. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 02. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 02. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 02. 08. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 02. 08. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
BAK
2021. 02. 22. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 22. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 03. 01. 18:10
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 03. 01. 18:10
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple