Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 4. forduló

2020.10.05 - 20:00

Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KAKUK SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERECZKI BENCE, MAURER JÁNOS
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
40'
20'

Gólok

SPANNENBERGER MÁTÉ

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

13'

FUJSZ RICHÁRD

 

1 - 2

18'

HORVÁTH MÁRK ISTVÁN
VÉNOSZ SOMA

18'

2 - 2

 

 

2 - 3

23'

SZŐKE ÁDÁM

 

2 - 4

26'

BOGYÓ KÁROLY
KUNGL ÁDÁM

27'

3 - 4

 

 

3 - 5

32'

CSAVARI BENJÁMIN

 

3 - 6

34'

HORVÁTH MÁRK ISTVÁN

 

3 - 7

37'

BOGYÓ KÁROLY
KŐNIG BÁLINT

39'

4 - 7

 

SÓNYÁK SOMA

40'

5 - 7

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 4 4 0 0 19 11 8 12 7.8
2 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 4 3 1 0 22 13 9 10 8.3
3 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 4 2 1 1 19 13 6 7 6.3
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 2 1 1 15 11 4 7 8
5 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 4 2 0 2 23 20 3 6 5.8
6 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 4 2 0 2 16 14 2 6 6
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 4 2 0 2 18 17 1 6 7.3
8 REAC-SISE REAC-SISE 4 2 0 2 13 18 -5 6 6
9 BAK  BAK  4 1 1 2 17 14 3 4 6
10 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 4 1 0 3 18 24 -6 3 5.8
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 4 1 0 3 13 25 -12 3 5
12 UTE UTE 4 0 0 4 9 22 -13 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 10 4 6 6 2 2 0 0 6 1 5 6 4 4 0 0 16 5 11 12
2 UTE BAK 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 1 0 6 2 4 4 4 2 1 1 10 6 4 7
3 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 5 3 2 3 2 1 1 0 4 3 1 4 4 2 1 1 9 6 3 7
4 UTE ELTE-BEAC 2 2 0 0 5 3 2 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 2 1 1 9 8 1 7
5 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 2 1 1 7 9 -2 7
6 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 2 0 0 7 2 5 6 4 2 0 2 10 10 0 6
7 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 2 0 1 6 5 1 6 4 2 0 2 7 9 -2 6
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 5 6 -1 4
9 UTE TIHANYI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 1 0 1 4 4 0 3 4 1 1 2 6 8 -2 4
10 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 3 8 -5 0 4 1 0 3 6 11 -5 3
11 UTE HALADÁS VSE II. 3 0 2 1 3 4 -1 2 1 0 1 0 2 2 0 1 4 0 3 1 5 6 -1 3
12 UTE UTE 2 0 1 1 3 7 -4 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 1 3 4 10 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 13 8 5 9 1 1 0 0 6 3 3 3 4 4 0 0 19 11 8 12
2 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 14 6 8 6 2 1 1 0 8 7 1 4 4 3 1 0 22 13 9 10
3 UTE ELTE-BEAC 2 1 1 0 11 5 6 4 2 1 0 1 8 8 0 3 4 2 1 1 19 13 6 7
4 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 3 2 3 2 1 1 0 10 8 2 4 4 2 1 1 15 11 4 7
5 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 9 12 -3 0 2 2 0 0 14 8 6 6 4 2 0 2 23 20 3 6
6 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 8 7 1 3 2 1 0 1 8 7 1 3 4 2 0 2 16 14 2 6
7 UTE TIHANYI FC 2 1 0 1 9 8 1 3 2 1 0 1 9 9 0 3 4 2 0 2 18 17 1 6
8 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 3 8 -5 0 3 2 0 1 10 10 0 6 4 2 0 2 13 18 -5 6
9 UTE BAK 2 0 1 1 7 8 -1 1 2 1 0 1 10 6 4 3 4 1 1 2 17 14 3 4
10 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 2 1 0 1 10 11 -1 3 2 0 0 2 8 13 -5 0 4 1 0 3 18 24 -6 3
11 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 9 9 0 3 2 0 0 2 4 16 -12 0 4 1 0 3 13 25 -12 3
12 UTE UTE 2 0 0 2 5 14 -9 0 2 0 0 2 4 8 -4 0 4 0 0 4 9 22 -13 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
----4 - 5--5 - 7---
BAK
-4 - 5--3 - 3------
ELTE-BEAC
--8 - 23 - 3-------
HIDEGKÚTI SC
------2 - 3--7 - 6-
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---------2 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
---8 - 2--6 - 4----
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
----5 - 7-----5 - 4
REAC-SISE
3 - 8----------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
------6 - 42 - 3---
HALADÁS VSE II.
--4 - 3---7 - 4-2 - 1--
TIHANYI FC
5 - 64 - 2---------
UTE
-2 - 8-------3 - 6-

Meccsek

PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.

2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
2021. 01. 04. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 04. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 02. 20:30
Érd Aréna
2020. 11. 02. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
REAC-SISE
2021. 02. 05.
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 05.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
TIHANYI FC
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 12. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 12. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 01. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
BAK
2021. 01. 25. 20:15
MOM Sportközpont
2021. 01. 25. 20:15
MOM Sportközpont
HIDEGKÚTI SC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 01.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 01.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
5 STARS - ÉRDI VSE
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 03. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
ELTE-BEAC

NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB

2020. 10. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2021. 01. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 01. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2020. 10. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2020. 10. 19. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 19. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2020. 11. 02. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 11. 02. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 11. 09. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 11. 09. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 16. 20:30
Érd Aréna
2020. 11. 16. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 11. 23. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 11. 23. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2021. 02. 12.
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 12.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 12. 04. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 04. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 01. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 25. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 25. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 02. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 02. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
BAK
2021. 02. 08. 20:50
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 08. 20:50
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 02. 22. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 02. 22. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 STARS - ÉRDI VSE
2021. 03. 01. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 03. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->