Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 4. forduló

2020.10.05 - 20:30

Budapest, UTE Labdarúgó Akadémia

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
CZENE-JOÓ ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BOROS RÓBERT, NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ
UTE
BAK
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

TEMESI NORBERT VILMOS
SZAMOSI PÉTER ENDRE

3'

1 - 1

 

 

1 - 2

10'

TEMESI NORBERT VILMOS

 

1 - 3

15'

NÉMETH GÁBOR BÁLINT

 

1 - 4

19'

TÓTH GÁBOR

 

1 - 5

20'

CSANÁDY PÉTER

 

1 - 6

36'

APATINI MÁRK

 

1 - 7

36'

APATINI MÁRK
HUSZTY DÁNIEL

37'

2 - 7

 

 

2 - 8

39'

KARACS DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 4 4 0 0 19 11 8 12 7.8
2 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 4 3 1 0 22 13 9 10 8.3
3 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 4 2 1 1 19 13 6 7 6.3
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 2 1 1 15 11 4 7 8
5 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 4 2 0 2 23 20 3 6 5.8
6 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 4 2 0 2 16 14 2 6 6
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 4 2 0 2 18 17 1 6 7.3
8 REAC-SISE REAC-SISE 4 2 0 2 13 18 -5 6 6
9 BAK  BAK  4 1 1 2 17 14 3 4 6
10 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 4 1 0 3 18 24 -6 3 5.8
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 4 1 0 3 13 25 -12 3 5
12 UTE UTE 4 0 0 4 9 22 -13 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 10 4 6 6 2 2 0 0 6 1 5 6 4 4 0 0 16 5 11 12
2 UTE BAK 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 1 0 6 2 4 4 4 2 1 1 10 6 4 7
3 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 5 3 2 3 2 1 1 0 4 3 1 4 4 2 1 1 9 6 3 7
4 UTE ELTE-BEAC 2 2 0 0 5 3 2 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 2 1 1 9 8 1 7
5 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 2 1 1 7 9 -2 7
6 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 2 0 0 7 2 5 6 4 2 0 2 10 10 0 6
7 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 2 0 1 6 5 1 6 4 2 0 2 7 9 -2 6
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 5 6 -1 4
9 UTE TIHANYI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 1 0 1 4 4 0 3 4 1 1 2 6 8 -2 4
10 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 3 8 -5 0 4 1 0 3 6 11 -5 3
11 UTE HALADÁS VSE II. 3 0 2 1 3 4 -1 2 1 0 1 0 2 2 0 1 4 0 3 1 5 6 -1 3
12 UTE UTE 2 0 1 1 3 7 -4 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 1 3 4 10 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 13 8 5 9 1 1 0 0 6 3 3 3 4 4 0 0 19 11 8 12
2 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 14 6 8 6 2 1 1 0 8 7 1 4 4 3 1 0 22 13 9 10
3 UTE ELTE-BEAC 2 1 1 0 11 5 6 4 2 1 0 1 8 8 0 3 4 2 1 1 19 13 6 7
4 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 3 2 3 2 1 1 0 10 8 2 4 4 2 1 1 15 11 4 7
5 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 9 12 -3 0 2 2 0 0 14 8 6 6 4 2 0 2 23 20 3 6
6 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 8 7 1 3 2 1 0 1 8 7 1 3 4 2 0 2 16 14 2 6
7 UTE TIHANYI FC 2 1 0 1 9 8 1 3 2 1 0 1 9 9 0 3 4 2 0 2 18 17 1 6
8 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 3 8 -5 0 3 2 0 1 10 10 0 6 4 2 0 2 13 18 -5 6
9 UTE BAK 2 0 1 1 7 8 -1 1 2 1 0 1 10 6 4 3 4 1 1 2 17 14 3 4
10 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 2 1 0 1 10 11 -1 3 2 0 0 2 8 13 -5 0 4 1 0 3 18 24 -6 3
11 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 9 9 0 3 2 0 0 2 4 16 -12 0 4 1 0 3 13 25 -12 3
12 UTE UTE 2 0 0 2 5 14 -9 0 2 0 0 2 4 8 -4 0 4 0 0 4 9 22 -13 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
----4 - 5--5 - 7---
BAK
-4 - 5--3 - 3------
ELTE-BEAC
--8 - 23 - 3-------
HIDEGKÚTI SC
------2 - 3--7 - 6-
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---------2 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
---8 - 2--6 - 4----
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
----5 - 7-----5 - 4
REAC-SISE
3 - 8----------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
------6 - 42 - 3---
HALADÁS VSE II.
--4 - 3---7 - 4-2 - 1--
TIHANYI FC
5 - 64 - 2---------
UTE
-2 - 8-------3 - 6-

Meccsek

UTE

2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 09. 21. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BAK
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
UTE
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 03. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 11. 09. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 12. 11. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
UTE
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 11. 30. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
UTE
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 21. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
2021. 01. 25. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
UTE
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC-SISE
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
UTE
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 22. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TIHANYI FC
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ELTE-BEAC
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 08. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS

BAK

2020. 09. 07. 19:50
FTC-MVM Népligeti Sportközpont 2. sporttelep
2020. 09. 07. 19:50
FTC-MVM Népligeti Sportközpont 2. sporttelep
BAK
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 09. 14. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 09. 14. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
BAK
2020. 09. 21. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 09. 21. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
ELTE-BEAC
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BAK
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2020. 11. 02. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 11. 02. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 11. 09. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 11. 09. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 01. 29. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 01. 29. 20:00
BEAC Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
BAK
2020. 11. 23. 20:30
Érd Aréna
2020. 11. 23. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
BAK
2020. 11. 30. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 30. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
BAK
2021. 02. 19. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 19. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
BAK
2020. 12. 14. 19:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2020. 12. 14. 19:45
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
TIHANYI FC
2021. 02. 11. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 11. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
BAK
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
BAK
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 02. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
BAK
2021. 02. 08. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 02. 08. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
BAK
2021. 02. 22. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 22. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
HIDEGKÚTI SC
2021. 03. 01. 20:30
Érd Aréna
2021. 03. 01. 20:30
Érd Aréna
BAK
5 STARS - ÉRDI VSE
2021. 03. 08. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
BAK
REAC-SISE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->