Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 4. forduló

2020.10.05 - 20:00

Budapest, BEAC Sporttelep

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
TAMÁSI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH-TOLNAY ANNAMÁRIA, TÓTH-TOLNAY TAMÁS
ELTE-BEAC
HIDEGKÚTI SC
40'
20'

Gólok

DUNAI ANDRÁS

9'

1 - 0

 

 

1 - 1

12'

BENCSIK GERGŐ
SZINI LÁSZLÓ

17'

2 - 1

 

SZINI LÁSZLÓ

18'

3 - 1

 

 

3 - 2

20'

BOCSEV BALÁZS KRISTÓF
BOROS ROLAND

23'

4 - 2

 

SZINI LÁSZLÓ

24'

5 - 2

 

SZINI LÁSZLÓ

26'

6 - 2

 

APPL KRISTÓF

29'

7 - 2

 

APPL KRISTÓF

37'

8 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 4 4 0 0 19 11 8 12 7.8
2 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 4 3 1 0 22 13 9 10 8.3
3 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 4 2 1 1 19 13 6 7 6.3
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 2 1 1 15 11 4 7 8
5 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 4 2 0 2 23 20 3 6 5.8
6 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 4 2 0 2 16 14 2 6 6
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 4 2 0 2 18 17 1 6 7.3
8 REAC-SISE REAC-SISE 4 2 0 2 13 18 -5 6 6
9 BAK  BAK  4 1 1 2 17 14 3 4 6
10 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 4 1 0 3 18 24 -6 3 5.8
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 4 1 0 3 13 25 -12 3 5
12 UTE UTE 4 0 0 4 9 22 -13 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 10 4 6 6 2 2 0 0 6 1 5 6 4 4 0 0 16 5 11 12
2 UTE BAK 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 1 0 6 2 4 4 4 2 1 1 10 6 4 7
3 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 5 3 2 3 2 1 1 0 4 3 1 4 4 2 1 1 9 6 3 7
4 UTE ELTE-BEAC 2 2 0 0 5 3 2 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 2 1 1 9 8 1 7
5 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 2 1 1 7 9 -2 7
6 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 2 0 0 7 2 5 6 4 2 0 2 10 10 0 6
7 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 2 0 1 6 5 1 6 4 2 0 2 7 9 -2 6
8 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 5 6 -1 4
9 UTE TIHANYI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 1 0 1 4 4 0 3 4 1 1 2 6 8 -2 4
10 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 3 8 -5 0 4 1 0 3 6 11 -5 3
11 UTE HALADÁS VSE II. 3 0 2 1 3 4 -1 2 1 0 1 0 2 2 0 1 4 0 3 1 5 6 -1 3
12 UTE UTE 2 0 1 1 3 7 -4 1 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 1 3 4 10 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 UTE HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 13 8 5 9 1 1 0 0 6 3 3 3 4 4 0 0 19 11 8 12
2 UTE TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 14 6 8 6 2 1 1 0 8 7 1 4 4 3 1 0 22 13 9 10
3 UTE ELTE-BEAC 2 1 1 0 11 5 6 4 2 1 0 1 8 8 0 3 4 2 1 1 19 13 6 7
4 UTE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 0 1 5 3 2 3 2 1 1 0 10 8 2 4 4 2 1 1 15 11 4 7
5 UTE 5 STARS - ÉRDI VSE 2 0 0 2 9 12 -3 0 2 2 0 0 14 8 6 6 4 2 0 2 23 20 3 6
6 UTE KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 0 1 8 7 1 3 2 1 0 1 8 7 1 3 4 2 0 2 16 14 2 6
7 UTE TIHANYI FC 2 1 0 1 9 8 1 3 2 1 0 1 9 9 0 3 4 2 0 2 18 17 1 6
8 UTE REAC-SISE 1 0 0 1 3 8 -5 0 3 2 0 1 10 10 0 6 4 2 0 2 13 18 -5 6
9 UTE BAK 2 0 1 1 7 8 -1 1 2 1 0 1 10 6 4 3 4 1 1 2 17 14 3 4
10 UTE PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 2 1 0 1 10 11 -1 3 2 0 0 2 8 13 -5 0 4 1 0 3 18 24 -6 3
11 UTE HIDEGKÚTI SC 2 1 0 1 9 9 0 3 2 0 0 2 4 16 -12 0 4 1 0 3 13 25 -12 3
12 UTE UTE 2 0 0 2 5 14 -9 0 2 0 0 2 4 8 -4 0 4 0 0 4 9 22 -13 0
 
5 STARS - ÉRDI VSE
----4 - 5--5 - 7---
BAK
-4 - 5--3 - 3------
ELTE-BEAC
--8 - 23 - 3-------
HIDEGKÚTI SC
------2 - 3--7 - 6-
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---------2 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
---8 - 2--6 - 4----
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
----5 - 7-----5 - 4
REAC-SISE
3 - 8----------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
------6 - 42 - 3---
HALADÁS VSE II.
--4 - 3---7 - 4-2 - 1--
TIHANYI FC
5 - 64 - 2---------
UTE
-2 - 8-------3 - 6-

Meccsek

ELTE-BEAC

2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2021. 01. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 01. 14. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 09. 21. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 09. 21. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
ELTE-BEAC
2020. 10. 05. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 10. 05. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HIDEGKÚTI SC
2020. 10. 26. 20:30
Érd Aréna
2020. 10. 26. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
ELTE-BEAC
2020. 10. 19. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 10. 19. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2020. 11. 02. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
ELTE-BEAC
2020. 11. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 11. 09. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2021. 03. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 03. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
ELTE-BEAC
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 15. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
UTE
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 01. 28. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2021. 02. 11. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 11. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
BAK
2021. 01. 11. 20:20
MOM Sportközpont
2021. 01. 11. 20:20
MOM Sportközpont
HIDEGKÚTI SC
ELTE-BEAC
2021. 02. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 18. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
5 STARS - ÉRDI VSE
2021. 01. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 01. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2021. 02. 01. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 01. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 02. 08. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2021. 02. 22. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 22. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ELTE-BEAC
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
ELTE-BEAC

HIDEGKÚTI SC

2020. 09. 07. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 09. 07. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC-SISE
2020. 09. 14. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 09. 14. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HIDEGKÚTI SC
2020. 09. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 09. 21. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
TIHANYI FC
2020. 10. 05. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 10. 05. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HIDEGKÚTI SC
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:45
Fonyódi Antal Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
UTE
2020. 10. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 09. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 11. 09. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 29. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 01. 29. 20:00
BEAC Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
BAK
2021. 02. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 02. 05. 21:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HIDEGKÚTI SC
2021. 03. 08. 20:30
Érd Aréna
2021. 03. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
HIDEGKÚTI SC
2021. 02. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 02. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 01. 22. 20:00
BEAC Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 02. 10. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 02. 10. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 11. 20:20
MOM Sportközpont
2021. 01. 11. 20:20
MOM Sportközpont
HIDEGKÚTI SC
ELTE-BEAC
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 01. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HIDEGKÚTI SC
2021. 01. 25. 20:15
MOM Sportközpont
2021. 01. 25. 20:15
MOM Sportközpont
HIDEGKÚTI SC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 08. 20:50
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 08. 20:50
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 02. 22. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 22. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
HIDEGKÚTI SC
2021. 03. 01. 18:10
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 03. 01. 18:10
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 03. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 03. 05. 20:00
BEAC Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
5 STARS - ÉRDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->