Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 5. forduló

2020.10.12 - 19:45

Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont (Liget 1.)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KOVÁCS GÁBOR (1980)
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
WITTNER JÓZSEF, HADNAGY ANDRÁS
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

BARTAL BENCE MÁTÉ

 

0 - 2

9'

SPANNENBERGER MÁTÉ
KARACS DÁNIEL

11'

1 - 2

 

 

1 - 3

17'

REITH RENÁTÓ

 

1 - 4

23'

SPANNENBERGER MÁTÉ

 

1 - 5

26'

KUNGL ÁDÁM
KULIK RENÁTÓ

29'

2 - 5

 

KULIK RENÁTÓ

32'

3 - 5

 

KÁNTOR BARNABÁS DONÁT

33'

4 - 5

 

TÓTH GÁBOR

35'

5 - 5

 

 

5 - 6

37'

SPANNENBERGER MÁTÉ

 

5 - 7

39'

BARTAL BENCE MÁTÉ

 

5 - 8

39'

REITH RENÁTÓ

 

5 - 9

40'

KUNGL ÁDÁM

 

5 - 10

40'

REITH RENÁTÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 5 5 0 0 23 13 10 15 6.6
2 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 5 4 1 0 28 16 12 13 9
3 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 5 3 1 1 30 15 15 10 7.2
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 2 1 2 17 15 2 7 5.4
5 TIHANYI FC TIHANYI FC 5 2 1 2 22 21 1 7 8.2
6 REAC-SISE REAC-SISE 5 2 1 2 17 22 -5 7 7.2
7 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 5 2 0 3 28 29 -1 6 6.8
8 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 5 2 0 3 19 20 -1 6 5
9 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 5 2 0 3 25 31 -6 6 4.8
10 BAK  BAK  5 1 1 3 22 24 -2 4 5.6
11 UTE UTE 5 1 0 4 18 27 -9 3 6.8
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 5 1 0 4 18 34 -16 3 5.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HIDEGKÚTI SC TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 10 4 6 6 3 3 0 0 10 3 7 9 5 5 0 0 20 7 13 15
2 HIDEGKÚTI SC ELTE-BEAC 2 2 0 0 5 3 2 6 3 1 1 1 10 7 3 4 5 3 1 1 15 10 5 10
3 HIDEGKÚTI SC PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 2 1 1 0 4 3 1 4 3 2 0 1 6 7 -1 6 5 3 1 1 10 10 0 10
4 HIDEGKÚTI SC BAK 3 1 0 2 5 7 -2 3 2 1 1 0 6 2 4 4 5 2 1 2 11 9 2 7
5 HIDEGKÚTI SC KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 3 1 0 2 7 7 0 3 2 1 1 0 4 3 1 4 5 2 1 2 11 10 1 7
6 HIDEGKÚTI SC TIHANYI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 2 0 1 6 5 1 6 5 2 1 2 8 9 -1 7
7 HIDEGKÚTI SC REAC-SISE 2 0 0 2 2 6 -4 0 3 2 0 1 6 5 1 6 5 2 0 3 8 11 -3 6
8 HIDEGKÚTI SC 5 STARS - ÉRDI VSE 3 0 0 3 5 14 -9 0 2 2 0 0 7 2 5 6 5 2 0 3 12 16 -4 6
9 HIDEGKÚTI SC HALADÁS VSE II. 3 0 2 1 3 4 -1 2 2 1 1 0 5 4 1 4 5 1 3 1 8 8 0 6
10 HIDEGKÚTI SC UTE 2 0 1 1 3 7 -4 1 3 1 0 2 6 4 2 3 5 1 1 3 9 11 -2 4
11 HIDEGKÚTI SC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 1 0 2 4 5 -1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 1 1 3 7 9 -2 4
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 3 1 0 2 4 8 -4 3 2 0 0 2 3 8 -5 0 5 1 0 4 7 16 -9 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HIDEGKÚTI SC HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 13 8 5 9 2 2 0 0 10 5 5 6 5 5 0 0 23 13 10 15
2 HIDEGKÚTI SC TFSE-SZERTARSPORT.HU 2 2 0 0 14 6 8 6 3 2 1 0 14 10 4 7 5 4 1 0 28 16 12 13
3 HIDEGKÚTI SC ELTE-BEAC 2 1 1 0 11 5 6 4 3 2 0 1 19 10 9 6 5 3 1 1 30 15 15 10
4 HIDEGKÚTI SC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 1 0 2 7 7 0 3 2 1 1 0 10 8 2 4 5 2 1 2 17 15 2 7
5 HIDEGKÚTI SC TIHANYI FC 2 1 0 1 9 8 1 3 3 1 1 1 13 13 0 4 5 2 1 2 22 21 1 7
6 HIDEGKÚTI SC REAC-SISE 2 0 1 1 7 12 -5 1 3 2 0 1 10 10 0 6 5 2 1 2 17 22 -5 7
7 HIDEGKÚTI SC PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 2 1 0 1 10 11 -1 3 3 1 0 2 18 18 0 3 5 2 0 3 28 29 -1 6
8 HIDEGKÚTI SC KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 3 1 0 2 11 13 -2 3 2 1 0 1 8 7 1 3 5 2 0 3 19 20 -1 6
9 HIDEGKÚTI SC 5 STARS - ÉRDI VSE 3 0 0 3 11 23 -12 0 2 2 0 0 14 8 6 6 5 2 0 3 25 31 -6 6
10 HIDEGKÚTI SC BAK 3 0 1 2 12 18 -6 1 2 1 0 1 10 6 4 3 5 1 1 3 22 24 -2 4
11 HIDEGKÚTI SC UTE 2 0 0 2 5 14 -9 0 3 1 0 2 13 13 0 3 5 1 0 4 18 27 -9 3
12 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 3 1 0 2 14 18 -4 3 2 0 0 2 4 16 -12 0 5 1 0 4 18 34 -16 3
 
5 STARS - ÉRDI VSE
-2 - 11--4 - 5--5 - 7---
BAK
-4 - 5--3 - 35 - 10-----
ELTE-BEAC
--8 - 23 - 3-------
HIDEGKÚTI SC
------2 - 3--7 - 65 - 9
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
--------2 - 42 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
---8 - 2--6 - 4----
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
----5 - 7-----5 - 4
REAC-SISE
3 - 8--------4 - 4-
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
-----3 - 66 - 42 - 3---
HALADÁS VSE II.
--4 - 3---7 - 4-2 - 1--
TIHANYI FC
5 - 64 - 2---------
UTE
-2 - 8-------3 - 6-

Meccsek

BAK

2020. 09. 07. 19:50
FTC-MVM Népligeti Sportközpont 2. sporttelep
2020. 09. 07. 19:50
FTC-MVM Népligeti Sportközpont 2. sporttelep
BAK
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 09. 14. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 09. 14. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
BAK
2020. 09. 21. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 09. 21. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
ELTE-BEAC
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 10. 05. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BAK
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2020. 11. 02. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 11. 02. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 11. 09. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 11. 09. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 01. 29. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 01. 29. 20:00
BEAC Sportcsarnok
HIDEGKÚTI SC
BAK
2020. 11. 23. 20:30
Érd Aréna
2020. 11. 23. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
BAK
2020. 11. 30. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 30. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
BAK
2021. 02. 19. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 19. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
BAK
2020. 12. 14. 19:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2020. 12. 14. 19:45
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
TIHANYI FC
2021. 02. 11. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 02. 11. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
BAK
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 11. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
BAK
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 02. 01. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
BAK
2021. 02. 08. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 02. 08. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
BAK
2021. 02. 22. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 22. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
HIDEGKÚTI SC
2021. 03. 01. 20:30
Érd Aréna
2021. 03. 01. 20:30
Érd Aréna
BAK
5 STARS - ÉRDI VSE
2021. 03. 08. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
BAK
REAC-SISE

PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.

2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 26. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
UTE
2021. 01. 04. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 04. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 05. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2020. 10. 12. 19:45
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 10. 19. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 02. 20:30
Érd Aréna
2020. 11. 02. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
REAC-SISE
2021. 02. 05.
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 05.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
TIHANYI FC
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 11. 30. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 12. 07. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 12. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 12. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 01. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 01. 18. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
BAK
2021. 01. 25. 20:15
MOM Sportközpont
2021. 01. 25. 20:15
MOM Sportközpont
HIDEGKÚTI SC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 01.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 01.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
5 STARS - ÉRDI VSE
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 02. 22. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 03. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
ELTE-BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->