Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 9. forduló

2020.11.16 - 19:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
FUTÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BOROS RÓBERT, RÓKA KRISZTIÁN
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 9 8 0 1 59 32 27 24 7.3
2 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 9 7 2 0 48 23 25 23 7.9
3 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 9 5 1 3 45 40 5 16 6.2
4 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 4 2 3 43 35 8 14 7.3
5 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 9 4 1 4 50 39 11 13 6.4
6 REAC-SISE REAC-SISE 9 4 1 4 33 40 -7 13 6.2
7 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 9 4 0 5 42 39 3 12 6.3
8 UTE UTE 9 3 1 5 40 39 1 10 6.9
9 TIHANYI FC TIHANYI FC 9 3 1 5 33 45 -12 10 6.8
10 5 STARS - ÉRDI VSE 5 STARS - ÉRDI VSE 9 3 0 6 46 67 -21 9 5
11 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 9 2 0 7 28 61 -33 6 6
12 BAK  BAK  9 1 3 5 38 45 -7 6 5.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  TFSE-SZERTARSPORT.HU 4 3 1 0 13 5 8 10 5 3 1 1 12 6 6 10 9 6 2 1 25 11 14 20
2 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 4 3 1 0 10 4 6 10 5 3 1 1 9 9 0 10 9 6 2 1 19 13 6 20
3 BAK  ELTE-BEAC 4 3 0 1 11 6 5 9 5 1 2 2 14 13 1 5 9 4 2 3 25 19 6 14
4 BAK  BAK 5 2 1 2 10 10 0 7 4 2 1 1 10 5 5 7 9 4 2 3 20 15 5 14
5 BAK  REAC-SISE 4 1 1 2 8 10 -2 4 5 3 0 2 10 8 2 9 9 4 1 4 18 18 0 13
6 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 5 2 1 2 12 11 1 7 4 1 3 0 10 9 1 6 9 3 4 2 22 20 2 13
7 BAK  HALADÁS VSE II. 6 2 2 2 13 9 4 8 3 1 1 1 7 8 -1 4 9 3 3 3 20 17 3 12
8 BAK  UTE 4 2 1 1 10 9 1 7 5 1 2 2 9 7 2 5 9 3 3 3 19 16 3 12
9 BAK  5 STARS - ÉRDI VSE 5 1 0 4 11 20 -9 3 4 2 0 2 9 12 -3 6 9 3 0 6 20 32 -12 9
10 BAK  TIHANYI FC 4 0 3 1 4 6 -2 3 5 2 0 3 7 12 -5 6 9 2 3 4 11 18 -7 9
11 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 2 1 2 11 9 2 7 4 0 1 3 6 10 -4 1 9 2 2 5 17 19 -2 8
12 BAK  HIDEGKÚTI SC 4 2 0 2 5 8 -3 6 5 0 0 5 4 19 -15 0 9 2 0 7 9 27 -18 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  HALADÁS VSE II. 6 6 0 0 42 18 24 18 3 2 0 1 17 14 3 6 9 8 0 1 59 32 27 24
2 BAK  TFSE-SZERTARSPORT.HU 4 4 0 0 26 7 19 12 5 3 2 0 22 16 6 11 9 7 2 0 48 23 25 23
3 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 5 3 0 2 26 23 3 9 4 2 1 1 19 17 2 7 9 5 1 3 45 40 5 16
4 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 2 0 3 20 15 5 6 4 2 2 0 23 20 3 8 9 4 2 3 43 35 8 14
5 BAK  ELTE-BEAC 4 2 1 1 23 11 12 7 5 2 0 3 27 28 -1 6 9 4 1 4 50 39 11 13
6 BAK  REAC-SISE 4 1 1 2 18 24 -6 4 5 3 0 2 15 16 -1 9 9 4 1 4 33 40 -7 13
7 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT. 4 3 0 1 21 13 8 9 5 1 0 4 21 26 -5 3 9 4 0 5 42 39 3 12
8 BAK  UTE 4 1 1 2 20 21 -1 4 5 2 0 3 20 18 2 6 9 3 1 5 40 39 1 10
9 BAK  TIHANYI FC 4 2 0 2 15 15 0 6 5 1 1 3 18 30 -12 4 9 3 1 5 33 45 -12 10
10 BAK  5 STARS - ÉRDI VSE 5 1 0 4 25 36 -11 3 4 2 0 2 21 31 -10 6 9 3 0 6 46 67 -21 9
11 BAK  HIDEGKÚTI SC 4 2 0 2 18 20 -2 6 5 0 0 5 10 41 -31 0 9 2 0 7 28 61 -33 6
12 BAK  BAK 5 0 3 2 21 27 -6 3 4 1 0 3 17 18 -1 3 9 1 3 5 38 45 -7 6
 
5 STARS - ÉRDI VSE
-2 - 11-9 - 104 - 55 - 3-5 - 7---
BAK
-4 - 5-3 - 33 - 35 - 10-6 - 6---
ELTE-BEAC
--8 - 23 - 3--1 - 4--11 - 2-
HIDEGKÚTI SC
-4 - 2----2 - 3--7 - 65 - 9
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---9 - 3---4 - 52 - 42 - 33 - 0
TFSE-SZERTARSPORT.HU
--9 - 18 - 2-3 - 06 - 4----
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
---6 - 15 - 7-5 - 1---5 - 4
REAC-SISE
3 - 8-------9 - 74 - 42 - 5
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
--9 - 7--3 - 66 - 42 - 3-6 - 3-
HALADÁS VSE II.
11 - 38 - 54 - 310 - 2--7 - 4-2 - 1--
TIHANYI FC
5 - 64 - 2---3 - 5----3 - 2
UTE
12 - 42 - 8---3 - 3---3 - 6-

Meccsek

REAC-SISE

2020. 09. 07. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 09. 07. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC-SISE
2020. 09. 14. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 09. 14. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 09. 21. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 09. 21. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
REAC-SISE
2020. 10. 05. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 10. 05. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
REAC-SISE
2020. 10. 12. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2020. 10. 19. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 10. 19. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
REAC-SISE
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
2020. 11. 23. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 11. 23. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2020. 11. 30. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 30. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
BAK
2021. 02. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 02. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HIDEGKÚTI SC
2020. 12. 14. 20:30
Érd Aréna
2020. 12. 14. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2020. 12. 21. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 12. 21. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 01. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 01. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 01. 15. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 01. 15. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2021. 01. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 01. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC-SISE
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC-SISE
2021. 03. 01. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 03. 08. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
BAK
REAC-SISE

HALADÁS VSE II.

2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 09. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 11. 09. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 26. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 26. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HALADÁS VSE II.
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 08. 20:30
Érd Aréna
2021. 02. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC-SISE
2021. 03. 01. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HALADÁS VSE II.
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TIHANYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->