Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 14. forduló

2021.03.06 - 14:30

Füzesabony, Füzesabony Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
LUCIÁN JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZARVAS LÁSZLÓ, GERGELY MÁRTON
Füzesabonyi SC
Eger SE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

27'

SZABÓ ÁKOS
KOÓS KRISZTIÁN

50'

1 - 1

 

 

1 - 2

71'

HALÁSZ DOMINIK

 

1 - 3

76'

HALÁSZ DOMINIK

 

1 - 4

92'

LÁZÁR LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 14 10 3 1 25 10 15 33 7.6
2 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 14 7 5 2 26 16 10 26 7.6
3 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 14 7 3 4 35 23 12 24 7.4
4 Heréd LC Heréd LC 14 6 5 3 33 25 8 23 7.4
5 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 14 6 4 4 30 23 7 22 7.8
6 Marshall-ASE Marshall-ASE 14 6 3 5 31 16 15 21 7.9
7 Egerszalók SE Egerszalók SE 14 6 2 6 28 18 10 20 7.6
8 Maklári SE Maklári SE 14 5 2 7 15 25 -10 17 7.4
9 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 14 4 5 5 25 25 0 17 7.2
10 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 14 4 3 7 26 34 -8 15 7.8
11 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 14 4 3 7 18 30 -12 15 7.1
12 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 14 4 2 8 21 37 -16 14 7.6
13 Eger SE II. Eger SE II. 14 4 2 8 20 38 -18 14 7.4
14 Pétervására SE Pétervására SE 14 4 0 10 18 31 -13 12 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Pétervására SE Gyöngyöshalász SE 7 5 1 1 8 3 5 16 7 3 3 1 8 5 3 12 14 8 4 2 16 8 8 28
2 Pétervására SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 8 3 2 3 9 7 2 11 6 4 0 2 10 4 6 12 14 7 2 5 19 11 8 23
3 Pétervására SE Egerszalók SE 7 5 0 2 7 4 3 15 7 2 2 3 6 4 2 8 14 7 2 5 13 8 5 23
4 Pétervására SE Marshall-ASE 6 2 2 2 5 4 1 8 8 4 3 1 9 8 1 15 14 6 5 3 14 12 2 23
5 Pétervására SE Energia SC Gyöngyös 8 2 4 2 2 2 0 10 6 3 3 0 4 0 4 12 14 5 7 2 6 2 4 22
6 Pétervására SE Hevestherm-Hevesi LSC 7 2 4 1 6 4 2 10 7 3 3 1 5 4 1 12 14 5 7 2 11 8 3 22
7 Pétervására SE Maklári SE 7 3 3 1 3 3 0 12 7 2 2 3 4 5 -1 8 14 5 5 4 7 8 -1 20
8 Pétervására SE Lőrinci VSC 7 2 5 0 8 3 5 11 7 1 3 3 1 6 -5 6 14 3 8 3 9 9 0 17
9 Pétervására SE Heréd LC 7 2 0 5 7 9 -2 6 7 2 4 1 7 5 2 10 14 4 4 6 14 14 0 16
10 Pétervására SE Bélkő SE - Bélapát 8 2 2 4 6 11 -5 8 6 2 2 2 5 7 -2 8 14 4 4 6 11 18 -7 16
11 Pétervására SE Eger SE II. 6 2 2 2 4 6 -2 8 8 2 2 4 3 8 -5 8 14 4 4 6 7 14 -7 16
12 Pétervására SE Füzesabonyi SC 7 1 2 4 3 10 -7 5 7 2 3 2 7 5 2 9 14 3 5 6 10 15 -5 14
13 Pétervására SE Pétervására SE 6 0 3 3 4 9 -5 3 8 3 1 4 8 4 4 10 14 3 4 7 12 13 -1 13
14 Pétervására SE Felsőtárkány SC 7 0 2 5 2 9 -7 2 7 2 1 4 7 9 -2 7 14 2 3 9 9 18 -9 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Pétervására SE Energia SC Gyöngyös 8 6 1 1 13 5 8 19 6 4 2 0 12 5 7 14 14 10 3 1 25 10 15 33
2 Pétervására SE Lőrinci VSC 7 3 4 0 12 8 4 13 7 4 1 2 14 8 6 13 14 7 5 2 26 16 10 26
3 Pétervására SE Besenyőtelek SC-Erőss Út 8 3 2 3 18 16 2 11 6 4 1 1 17 7 10 13 14 7 3 4 35 23 12 24
4 Pétervására SE Heréd LC 7 2 2 3 16 15 1 8 7 4 3 0 17 10 7 15 14 6 5 3 33 25 8 23
5 Pétervására SE Gyöngyöshalász SE 7 4 1 2 19 9 10 13 7 2 3 2 11 14 -3 9 14 6 4 4 30 23 7 22
6 Pétervására SE Marshall-ASE 6 2 1 3 12 6 6 7 8 4 2 2 19 10 9 14 14 6 3 5 31 16 15 21
7 Pétervására SE Egerszalók SE 7 4 1 2 16 8 8 13 7 2 1 4 12 10 2 7 14 6 2 6 28 18 10 20
8 Pétervására SE Maklári SE 7 2 2 3 8 11 -3 8 7 3 0 4 7 14 -7 9 14 5 2 7 15 25 -10 17
9 Pétervására SE Hevestherm-Hevesi LSC 7 1 3 3 9 12 -3 6 7 3 2 2 16 13 3 11 14 4 5 5 25 25 0 17
10 Pétervására SE Bélkő SE - Bélapát 8 3 1 4 19 18 1 10 6 1 2 3 7 16 -9 5 14 4 3 7 26 34 -8 15
11 Pétervására SE Felsőtárkány SC 7 0 2 5 4 17 -13 2 7 4 1 2 14 13 1 13 14 4 3 7 18 30 -12 15
12 Pétervására SE Füzesabonyi SC 7 0 0 7 6 26 -20 0 7 4 2 1 15 11 4 14 14 4 2 8 21 37 -16 14
13 Pétervására SE Eger SE II. 6 3 1 2 10 14 -4 10 8 1 1 6 10 24 -14 4 14 4 2 8 20 38 -18 14
14 Pétervására SE Pétervására SE 6 1 0 5 7 17 -10 3 8 3 0 5 11 14 -3 9 14 4 0 10 18 31 -13 12
 
Marshall-ASE
--5 - 00 - 0-4 - 0-2 - 3---0 - 11 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 2-5 - 0-0 - 2-4 - 1--3 - 33 - 11 - 33 - 6
Besenyőtelek SC-Erőss Út
4 - 22 - 32 - 1-2 - 23 - 4--2 - 2-1 - 2-2 - 0
Eger SE II.
---0 - 8--1 - 13 - 0-3 - 2-3 - 00 - 3
Egerszalók SE
-2 - 03 - 0--1 - 12 - 4--1 - 2-5 - 12 - 0
Energia SC Gyöngyös
1 - 0-0 - 13 - 11 - 0--1 - 1-4 - 2-1 - 02 - 0
Felsőtárkány SC
0 - 42 - 2-1 - 1-0 - 2-1 - 20 - 2-0 - 4--
Füzesabonyi SC
1 - 6-0 - 41 - 4-0 - 21 - 3-3 - 4-0 - 3--
Gyöngyöshalász SE
-4 - 01 - 4-5 - 2--1 - 1-1 - 2-4 - 03 - 0
Heréd LC
1 - 22 - 2-3 - 01 - 22 - 3--4 - 4-3 - 2--
Hevestherm-Hevesi LSC
2 - 2-3 - 3---0 - 21 - 22 - 01 - 30 - 0--
Lőrinci VSC
1 - 1--4 - 32 - 01 - 1--1 - 12 - 2--1 - 0
Maklári SE
--0 - 5-1 - 0-4 - 10 - 1-1 - 11 - 11 - 2-
Pétervására SE
-4 - 0----0 - 32 - 5-1 - 30 - 4-0 - 2

Meccsek

Füzesabonyi SC

2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Füzesabonyi SC
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 12. 16:30
Füzesabony Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Felsőtárkány SC
2020. 09. 19. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 09. 19. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 26. 16:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Heréd LC
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Füzesabonyi SC
2020. 10. 10. 15:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Lőrinci VSC
2020. 10. 17. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 17. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Füzesabonyi SC
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Marshall-ASE
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Füzesabonyi SC
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Energia SC Gyöngyös
2021. 02. 27. 14:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
2021. 02. 27. 14:00
Recski Ércbányász Sportpálya - műfű
Bélkő SE - Bélapát
Füzesabonyi SC
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Eger SE II.
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Füzesabonyi SC
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 28. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 04. 28. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Füzesabonyi SC
2021. 04. 03. 16:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Egerszalók SE
2021. 04. 11. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Füzesabonyi SC
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Pétervására SE
2021. 04. 24. 18:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 04. 24. 18:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Füzesabonyi SC
2021. 05. 01. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Maklári SE
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Füzesabonyi SC
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabonyi SC
2021. 05. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Bélkő SE - Bélapát

Eger SE II.

2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Füzesabonyi SC
2020. 08. 29. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Eger SE II.
2020. 09. 05. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Eger SE II.
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Gyöngyöshalász SE
2020. 09. 19. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Eger SE II.
2020. 09. 26. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Egerszalók SE
2020. 10. 04. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Eger SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Pétervására SE
2020. 10. 17. 14:30
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Eger SE II.
2020. 10. 24. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 10. 24. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Maklári SE
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Eger SE II.
2020. 11. 07. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 11. 07. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Eger SE II.
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Eger SE II.
2021. 03. 13. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 03. 13. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Bélkő SE - Bélapát
2021. 03. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 03. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Eger SE II.
2021. 04. 21. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 04. 21. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Felsőtárkány SC
2021. 04. 10. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Eger SE II.
2021. 04. 18. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 04. 18. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Heréd LC
2021. 04. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Eger SE II.
2021. 05. 01. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 05. 01. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Lőrinci VSC
2021. 05. 08. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 08. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Eger SE II.
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 05. 15. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Marshall-ASE
2021. 05. 22. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Eger SE II.
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Energia SC Gyöngyös
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->