Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 18. forduló

2021.04.03 - 16:00

Besenyőtelek, Dr. Vass Géza Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
TÖRÖK MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HARNOS CSABA, LOVAS NORBERT
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Gyöngyöshalász SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

55'

CSOMOR SZABOLCS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 18 11 5 2 38 19 19 38 7.9
2 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 18 11 5 2 27 14 13 38 7.5
3 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 18 10 3 5 39 24 15 33 8.1
4 Heréd LC Heréd LC 18 9 6 3 42 28 14 33 7.2
5 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 18 9 5 4 39 26 13 32 7.8
6 Egerszalók SE Egerszalók SE 18 8 4 6 34 20 14 28 7.7
7 Marshall-ASE Marshall-ASE 18 6 5 7 36 25 11 23 7.3
8 Maklári SE Maklári SE 18 6 2 10 18 33 -15 20 7.1
9 Pétervására SE Pétervására SE 18 6 1 11 26 36 -10 19 7.4
10 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 18 4 7 7 30 34 -4 19 7.4
11 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 18 5 3 10 29 42 -13 18 7.1
12 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 18 5 2 11 26 42 -16 17 7.4
13 Eger SE II. Eger SE II. 18 5 2 11 26 46 -20 17 7.6
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 18 4 4 10 19 40 -21 16 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 9 6 2 1 10 4 6 20 9 3 4 2 8 6 2 13 18 9 6 3 18 10 8 33
2 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 10 4 3 3 10 7 3 15 8 5 1 2 12 4 8 16 18 9 4 5 22 11 11 31
3 Felsőtárkány SC Marshall-ASE 8 3 3 2 7 5 2 12 10 5 3 2 11 9 2 18 18 8 6 4 18 14 4 30
4 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 9 6 1 2 8 4 4 19 9 2 3 4 7 6 1 9 18 8 4 6 15 10 5 28
5 Felsőtárkány SC Energia SC Gyöngyös 10 3 4 3 3 3 0 13 8 3 5 0 5 1 4 14 18 6 9 3 8 4 4 27
6 Felsőtárkány SC Hevestherm-Hevesi LSC 9 3 4 2 8 7 1 13 9 3 4 2 6 6 0 13 18 6 8 4 14 13 1 26
7 Felsőtárkány SC Maklári SE 9 4 3 2 5 4 1 15 9 2 3 4 4 7 -3 9 18 6 6 6 9 11 -2 24
8 Felsőtárkány SC Heréd LC 9 3 1 5 9 10 -1 10 9 3 4 2 8 6 2 13 18 6 5 7 17 16 1 23
9 Felsőtárkány SC Pétervására SE 8 1 3 4 5 11 -6 6 10 5 1 4 11 4 7 16 18 6 4 8 16 15 1 22
10 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 9 3 6 0 10 3 7 15 9 1 4 4 2 8 -6 7 18 4 10 4 12 11 1 22
11 Felsőtárkány SC Eger SE II. 9 3 3 3 7 8 -1 12 9 2 2 5 3 9 -6 8 18 5 5 8 10 17 -7 20
12 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 9 2 2 5 6 13 -7 8 9 3 3 3 7 10 -3 12 18 5 5 8 13 23 -10 20
13 Felsőtárkány SC Füzesabonyi SC 9 2 3 4 4 10 -6 9 9 2 4 3 7 6 1 10 18 4 7 7 11 16 -5 19
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 9 0 4 5 2 9 -7 4 9 2 1 6 7 12 -5 7 18 2 5 11 9 21 -12 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 9 5 4 0 20 9 11 19 9 6 1 2 18 10 8 19 18 11 5 2 38 19 19 38
2 Felsőtárkány SC Energia SC Gyöngyös 10 7 1 2 14 8 6 22 8 4 4 0 13 6 7 16 18 11 5 2 27 14 13 38
3 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 10 4 2 4 19 17 2 14 8 6 1 1 20 7 13 19 18 10 3 5 39 24 15 33
4 Felsőtárkány SC Heréd LC 9 4 2 3 20 16 4 14 9 5 4 0 22 12 10 19 18 9 6 3 42 28 14 33
5 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 9 5 2 2 24 11 13 17 9 4 3 2 15 15 0 15 18 9 5 4 39 26 13 32
6 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 9 5 2 2 19 8 11 17 9 3 2 4 15 12 3 11 18 8 4 6 34 20 14 28
7 Felsőtárkány SC Marshall-ASE 8 2 2 4 15 10 5 8 10 4 3 3 21 15 6 15 18 6 5 7 36 25 11 23
8 Felsőtárkány SC Maklári SE 9 3 2 4 10 13 -3 11 9 3 0 6 8 20 -12 9 18 6 2 10 18 33 -15 20
9 Felsőtárkány SC Pétervására SE 8 1 1 6 10 21 -11 4 10 5 0 5 16 15 1 15 18 6 1 11 26 36 -10 19
10 Felsőtárkány SC Hevestherm-Hevesi LSC 9 1 4 4 12 17 -5 7 9 3 3 3 18 17 1 12 18 4 7 7 30 34 -4 19
11 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 9 3 1 5 19 20 -1 10 9 2 2 5 10 22 -12 8 18 5 3 10 29 42 -13 18
12 Felsőtárkány SC Füzesabonyi SC 9 0 0 9 7 30 -23 0 9 5 2 2 19 12 7 17 18 5 2 11 26 42 -16 17
13 Felsőtárkány SC Eger SE II. 9 4 1 4 15 18 -3 13 9 1 1 7 11 28 -17 4 18 5 2 11 26 46 -20 17
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 9 0 3 6 5 22 -17 3 9 4 1 4 14 18 -4 13 18 4 4 10 19 40 -21 16
 
Marshall-ASE
--5 - 00 - 0-4 - 0-2 - 32 - 2-1 - 20 - 11 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 20 - 25 - 0-0 - 2-4 - 1--3 - 33 - 11 - 33 - 6
Besenyőtelek SC-Erőss Út
4 - 22 - 32 - 1-2 - 23 - 41 - 00 - 12 - 2-1 - 2-2 - 0
Eger SE II.
-1 - 30 - 10 - 8-4 - 01 - 13 - 0-3 - 2-3 - 00 - 3
Egerszalók SE
3 - 02 - 03 - 0-0 - 01 - 12 - 4--1 - 2-5 - 12 - 0
Energia SC Gyöngyös
1 - 0-0 - 13 - 11 - 01 - 0-1 - 10 - 34 - 2-1 - 02 - 0
Felsőtárkány SC
0 - 42 - 2-1 - 1-0 - 20 - 41 - 20 - 21 - 10 - 4--
Füzesabonyi SC
1 - 6-0 - 41 - 40 - 10 - 21 - 31 - 33 - 4-0 - 3--
Gyöngyöshalász SE
-4 - 01 - 44 - 15 - 21 - 1-1 - 1-1 - 2-4 - 03 - 0
Heréd LC
1 - 22 - 2-3 - 01 - 22 - 3--4 - 43 - 13 - 21 - 0-
Hevestherm-Hevesi LSC
2 - 2-3 - 3-2 - 2-0 - 21 - 22 - 01 - 30 - 0-1 - 3
Lőrinci VSC
1 - 13 - 0-4 - 32 - 01 - 1--1 - 12 - 2-5 - 11 - 0
Maklári SE
-2 - 00 - 5-1 - 0-4 - 10 - 1-1 - 11 - 11 - 20 - 2
Pétervására SE
2 - 24 - 0----0 - 32 - 5-1 - 30 - 41 - 20 - 2

Meccsek

Besenyőtelek SC-Erőss Út

2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 09. 05. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Eger SE II.
2020. 09. 12. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Bélkő SE - Bélapát
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 02. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Felsőtárkány SC
2020. 10. 03. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 10. 03. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 10. 10. 15:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Heréd LC
2020. 10. 17. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Pétervására SE
2020. 10. 24. 14:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Lőrinci VSC
2020. 10. 31. 14:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 31. 14:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 11. 07. 11:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Marshall-ASE
2021. 02. 27. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 27. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Hevestherm-Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Füzesabonyi SC
2021. 03. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 03. 20. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 28. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2021. 03. 28. 15:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 10. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 04. 17. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Egerszalók SE
2021. 04. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 08. 17:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 15. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklári SE
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 29. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Hevestherm-Hevesi LSC

Gyöngyöshalász SE

2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Gyöngyöshalász SE
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 24. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 24. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Bélkő SE - Bélapát
2020. 10. 03. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Gyöngyöshalász SE
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Egerszalók SE
2020. 10. 18. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Gyöngyöshalász SE
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Pétervására SE
2020. 10. 31. 14:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Gyöngyöshalász SE
2020. 11. 07. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Maklári SE
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
Marshall-ASE
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Eger SE II.
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 10. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Felsőtárkány SC
2021. 04. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Heréd LC
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Lőrinci VSC
2021. 05. 22. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 22. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Marshall-ASE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->