Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 22. forduló

2021.05.01 - 17:00

Gyöngyöshalász, Gyöngyöshalász Sportpálya

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
TUSA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÍRÓ ZSOLT, BERKI ANDRÁS
Gyöngyöshalász SE
Heréd LC
90'
45'

Gólok

MÁRKUS MÁTÉ KÁROLY

68'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 22 14 5 3 52 24 28 47 8
2 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 22 13 6 3 34 17 17 45 7.3
3 Heréd LC Heréd LC 22 12 6 4 52 32 20 42 7.5
4 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 22 12 6 4 47 29 18 42 8.1
5 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 22 12 3 7 49 32 17 39 7.8
6 Marshall-ASE Marshall-ASE 22 9 5 8 45 33 12 32 7.5
7 Pétervására SE Pétervására SE 22 10 1 11 37 37 0 31 7.6
8 Egerszalók SE Egerszalók SE 22 9 4 9 39 28 11 31 7.9
9 Maklári SE Maklári SE 22 7 4 11 25 40 -15 25 7.2
10 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 22 7 3 12 37 50 -13 24 7.5
11 Eger SE II. Eger SE II. 22 6 2 14 31 61 -30 20 7.2
12 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 22 4 7 11 35 45 -10 19 7
13 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 22 5 3 14 28 54 -26 18 7
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 22 4 5 13 26 55 -29 17 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 11 5 3 3 12 8 4 18 11 6 2 3 15 7 8 20 22 11 5 6 27 15 12 38
2 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 11 6 3 2 10 6 4 21 11 4 5 2 9 6 3 17 22 10 8 4 19 12 7 38
3 Felsőtárkány SC Marshall-ASE 11 4 4 3 10 7 3 16 11 5 4 2 11 9 2 19 22 9 8 5 21 16 5 35
4 Felsőtárkány SC Energia SC Gyöngyös 11 3 5 3 3 3 0 14 11 5 5 1 7 2 5 20 22 8 10 4 10 5 5 34
5 Felsőtárkány SC Heréd LC 11 5 1 5 12 10 2 16 11 4 5 2 11 6 5 17 22 9 6 7 23 16 7 33
6 Felsőtárkány SC Pétervására SE 11 2 5 4 7 12 -5 11 11 6 1 4 12 4 8 19 22 8 6 8 19 16 3 30
7 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 11 6 2 3 8 5 3 20 11 2 4 5 8 8 0 10 22 8 6 8 16 13 3 30
8 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 11 4 7 0 11 3 8 19 11 2 5 4 6 8 -2 11 22 6 12 4 17 11 6 30
9 Felsőtárkány SC Hevestherm-Hevesi LSC 11 3 6 2 8 7 1 15 11 3 4 4 6 9 -3 13 22 6 10 6 14 16 -2 28
10 Felsőtárkány SC Maklári SE 11 4 4 3 5 5 0 16 11 2 5 4 4 7 -3 11 22 6 9 7 9 12 -3 27
11 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 11 2 4 5 7 14 -7 10 11 3 5 3 8 11 -3 14 22 5 9 8 15 25 -10 24
12 Felsőtárkány SC Eger SE II. 11 3 3 5 7 15 -8 12 11 2 4 5 4 10 -6 10 22 5 7 10 11 25 -14 22
13 Felsőtárkány SC Füzesabonyi SC 11 2 4 5 4 11 -7 10 11 2 5 4 7 7 0 11 22 4 9 9 11 18 -7 21
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 11 0 5 6 3 12 -9 5 11 3 2 6 10 13 -3 11 22 3 7 12 13 25 -12 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 11 7 4 0 26 12 14 25 11 7 1 3 26 12 14 22 22 14 5 3 52 24 28 47
2 Felsőtárkány SC Energia SC Gyöngyös 11 8 1 2 16 8 8 25 11 5 5 1 18 9 9 20 22 13 6 3 34 17 17 45
3 Felsőtárkány SC Heréd LC 11 6 2 3 26 17 9 20 11 6 4 1 26 15 11 22 22 12 6 4 52 32 20 42
4 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 11 6 3 2 27 13 14 21 11 6 3 2 20 16 4 21 22 12 6 4 47 29 18 42
5 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 11 5 2 4 23 18 5 17 11 7 1 3 26 14 12 22 22 12 3 7 49 32 17 39
6 Felsőtárkány SC Marshall-ASE 11 4 2 5 21 16 5 14 11 5 3 3 24 17 7 18 22 9 5 8 45 33 12 32
7 Felsőtárkány SC Pétervására SE 11 4 1 6 16 22 -6 13 11 6 0 5 21 15 6 18 22 10 1 11 37 37 0 31
8 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 11 5 2 4 20 12 8 17 11 4 2 5 19 16 3 14 22 9 4 9 39 28 11 31
9 Felsőtárkány SC Maklári SE 11 3 3 5 13 17 -4 12 11 4 1 6 12 23 -11 13 22 7 4 11 25 40 -15 25
10 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 11 4 1 6 24 26 -2 13 11 3 2 6 13 24 -11 11 22 7 3 12 37 50 -13 24
11 Felsőtárkány SC Eger SE II. 11 4 1 6 17 30 -13 13 11 2 1 8 14 31 -17 7 22 6 2 14 31 61 -30 20
12 Felsőtárkány SC Hevestherm-Hevesi LSC 11 1 4 6 15 23 -8 7 11 3 3 5 20 22 -2 12 22 4 7 11 35 45 -10 19
13 Felsőtárkány SC Füzesabonyi SC 11 0 1 10 7 35 -28 1 11 5 2 4 21 19 2 17 22 5 3 14 28 54 -26 18
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 11 0 3 8 7 30 -23 3 11 4 2 5 19 25 -6 14 22 4 5 13 26 55 -29 17
 
Marshall-ASE
2 - 1-5 - 00 - 01 - 44 - 0-2 - 32 - 23 - 11 - 20 - 11 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 20 - 25 - 0-0 - 25 - 34 - 10 - 3-3 - 33 - 11 - 33 - 6
Besenyőtelek SC-Erőss Út
4 - 22 - 32 - 14 - 12 - 23 - 41 - 00 - 12 - 2-1 - 2-2 - 0
Eger SE II.
-1 - 30 - 10 - 8-4 - 01 - 13 - 02 - 43 - 20 - 83 - 00 - 3
Egerszalók SE
3 - 02 - 03 - 00 - 20 - 01 - 12 - 41 - 2-1 - 2-5 - 12 - 0
Energia SC Gyöngyös
1 - 0-0 - 13 - 11 - 01 - 0-1 - 10 - 34 - 22 - 01 - 02 - 0
Felsőtárkány SC
0 - 42 - 22 - 51 - 10 - 30 - 20 - 41 - 20 - 21 - 10 - 4--
Füzesabonyi SC
1 - 6-0 - 41 - 40 - 10 - 21 - 31 - 33 - 4-0 - 30 - 00 - 5
Gyöngyöshalász SE
-4 - 01 - 44 - 15 - 21 - 12 - 21 - 11 - 01 - 2-4 - 03 - 0
Heréd LC
1 - 22 - 23 - 13 - 01 - 22 - 3-3 - 04 - 43 - 13 - 21 - 0-
Hevestherm-Hevesi LSC
2 - 20 - 23 - 3-2 - 2-0 - 21 - 22 - 01 - 30 - 03 - 41 - 3
Lőrinci VSC
1 - 13 - 0-4 - 32 - 01 - 1-4 - 21 - 12 - 22 - 15 - 11 - 0
Maklári SE
2 - 32 - 00 - 5-1 - 01 - 14 - 10 - 1-1 - 11 - 11 - 20 - 2
Pétervására SE
2 - 24 - 02 - 03 - 1-1 - 00 - 32 - 5-1 - 30 - 41 - 20 - 2

Meccsek

Gyöngyöshalász SE

2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Gyöngyöshalász SE
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Füzesabonyi SC
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 04. 21. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 24. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 24. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Bélkő SE - Bélapát
2020. 10. 03. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Gyöngyöshalász SE
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Egerszalók SE
2020. 10. 18. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Gyöngyöshalász SE
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Pétervására SE
2020. 10. 31. 14:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Gyöngyöshalász SE
2020. 11. 07. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Maklári SE
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
2021. 02. 27. 14:00
Mezőkövesd Városi Stadion
Marshall-ASE
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 27. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Eger SE II.
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 10. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Gyöngyöshalász SE
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Felsőtárkány SC
2021. 04. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Heréd LC
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Lőrinci VSC
2021. 05. 22. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 22. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Marshall-ASE

Heréd LC

2020. 08. 23. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Lőrinci VSC
2020. 08. 29. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 08. 29. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Heréd LC
2020. 09. 06. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Marshall-ASE
2020. 09. 12. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Heréd LC
2020. 09. 20. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Energia SC Gyöngyös
2020. 09. 26. 16:00
Füzesabony Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Heréd LC
2020. 10. 04. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 04. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Eger SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Heréd LC
2020. 10. 18. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 18. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Gyöngyöshalász SE
2020. 10. 24. 14:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Heréd LC
2020. 10. 31. 14:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Egerszalók SE
2020. 11. 08. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Bélkő SE - Bélapát
2021. 02. 27. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 27. 14:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Pétervására SE
Heréd LC
2021. 03. 06. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 03. 06. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Heréd LC
2021. 03. 13. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Maklári SE
2021. 03. 20. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Heréd LC
2021. 03. 27. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 04. 03. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Heréd LC
2021. 04. 11. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 04. 11. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Füzesabonyi SC
2021. 04. 18. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 04. 18. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Heréd LC
2021. 04. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 04. 25. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 05. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 05. 01. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Heréd LC
2021. 05. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 05. 08. 16:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Felsőtárkány SC
2021. 05. 15. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Heréd LC
2021. 05. 22. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Heréd LC
2021. 05. 29. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Pétervására SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->