Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 23. forduló

2021.05.08 - 17:00

Heves, Heves Sportpálya

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
VARGA LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁDÁR SZABOLCS, FORGÓ ZSOLT
Hevestherm-Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

35'

PILINYI ISTVÁN

 

0 - 2

59'

SÁNDOR BENCE

 

0 - 3

62'

SÁNDOR BENCE

 

0 - 4

68'

CSORBA ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 23 15 5 3 57 24 33 50 7.9
2 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 23 14 6 3 38 17 21 48 7.5
3 Heréd LC Heréd LC 23 13 6 4 58 33 25 45 7.8
4 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 23 12 7 4 48 30 18 43 8
5 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 23 12 3 8 49 37 12 39 7.5
6 Marshall-ASE Marshall-ASE 23 10 5 8 50 35 15 35 7.7
7 Pétervására SE Pétervására SE 23 10 2 11 38 38 0 32 7.4
8 Egerszalók SE Egerszalók SE 23 9 4 10 39 30 9 31 8
9 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 23 8 3 12 39 50 -11 27 7.6
10 Maklári SE Maklári SE 23 7 4 12 26 42 -16 25 7.3
11 Eger SE II. Eger SE II. 23 7 2 14 33 62 -29 23 7.3
12 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 23 4 7 12 35 49 -14 19 6.8
13 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 23 5 3 15 30 59 -29 18 7
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 23 4 5 14 27 61 -34 17 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 11 6 3 2 10 6 4 21 12 4 6 2 10 7 3 18 23 10 9 4 20 13 7 39
2 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 11 5 3 3 12 8 4 18 12 6 2 4 15 9 6 20 23 11 5 7 27 17 10 38
3 Felsőtárkány SC Marshall-ASE 12 5 4 3 12 7 5 19 11 5 4 2 11 9 2 19 23 10 8 5 23 16 7 38
4 Felsőtárkány SC Energia SC Gyöngyös 11 3 5 3 3 3 0 14 12 6 5 1 8 2 6 23 23 9 10 4 11 5 6 37
5 Felsőtárkány SC Heréd LC 12 6 1 5 13 10 3 19 11 4 5 2 11 6 5 17 23 10 6 7 24 16 8 36
6 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 12 5 7 0 13 3 10 22 11 2 5 4 6 8 -2 11 23 7 12 4 19 11 8 33
7 Felsőtárkány SC Pétervására SE 12 2 6 4 8 13 -5 12 11 6 1 4 12 4 8 19 23 8 7 8 20 17 3 31
8 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 11 6 2 3 8 5 3 20 12 2 4 6 8 9 -1 10 23 8 6 9 16 14 2 30
9 Felsőtárkány SC Hevestherm-Hevesi LSC 12 3 6 3 8 8 0 15 11 3 4 4 6 9 -3 13 23 6 10 7 14 17 -3 28
10 Felsőtárkány SC Maklári SE 12 4 5 3 6 6 0 17 11 2 5 4 4 7 -3 11 23 6 10 7 10 13 -3 28
11 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 12 3 4 5 8 14 -6 13 11 3 5 3 8 11 -3 14 23 6 9 8 16 25 -9 27
12 Felsőtárkány SC Eger SE II. 11 3 3 5 7 15 -8 12 12 2 5 5 5 11 -6 11 23 5 8 10 12 26 -14 23
13 Felsőtárkány SC Füzesabonyi SC 11 2 4 5 4 11 -7 10 12 2 5 5 7 9 -2 11 23 4 9 10 11 20 -9 21
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 11 0 5 6 3 12 -9 5 12 3 2 7 10 14 -4 11 23 3 7 13 13 26 -13 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőtárkány SC Lőrinci VSC 12 8 4 0 31 12 19 28 11 7 1 3 26 12 14 22 23 15 5 3 57 24 33 50
2 Felsőtárkány SC Energia SC Gyöngyös 11 8 1 2 16 8 8 25 12 6 5 1 22 9 13 23 23 14 6 3 38 17 21 48
3 Felsőtárkány SC Heréd LC 12 7 2 3 32 18 14 23 11 6 4 1 26 15 11 22 23 13 6 4 58 33 25 45
4 Felsőtárkány SC Gyöngyöshalász SE 11 6 3 2 27 13 14 21 12 6 4 2 21 17 4 22 23 12 7 4 48 30 18 43
5 Felsőtárkány SC Besenyőtelek SC-Erőss Út 11 5 2 4 23 18 5 17 12 7 1 4 26 19 7 22 23 12 3 8 49 37 12 39
6 Felsőtárkány SC Marshall-ASE 12 5 2 5 26 18 8 17 11 5 3 3 24 17 7 18 23 10 5 8 50 35 15 35
7 Felsőtárkány SC Pétervására SE 12 4 2 6 17 23 -6 14 11 6 0 5 21 15 6 18 23 10 2 11 38 38 0 32
8 Felsőtárkány SC Egerszalók SE 11 5 2 4 20 12 8 17 12 4 2 6 19 18 1 14 23 9 4 10 39 30 9 31
9 Felsőtárkány SC Bélkő SE - Bélapát 12 5 1 6 26 26 0 16 11 3 2 6 13 24 -11 11 23 8 3 12 39 50 -11 27
10 Felsőtárkány SC Maklári SE 12 3 3 6 14 19 -5 12 11 4 1 6 12 23 -11 13 23 7 4 12 26 42 -16 25
11 Felsőtárkány SC Eger SE II. 11 4 1 6 17 30 -13 13 12 3 1 8 16 32 -16 10 23 7 2 14 33 62 -29 23
12 Felsőtárkány SC Hevestherm-Hevesi LSC 12 1 4 7 15 27 -12 7 11 3 3 5 20 22 -2 12 23 4 7 12 35 49 -14 19
13 Felsőtárkány SC Füzesabonyi SC 11 0 1 10 7 35 -28 1 12 5 2 5 23 24 -1 17 23 5 3 15 30 59 -29 18
14 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 11 0 3 8 7 30 -23 3 12 4 2 6 20 31 -11 14 23 4 5 14 27 61 -34 17
 
Marshall-ASE
2 - 1-5 - 00 - 01 - 44 - 05 - 22 - 32 - 23 - 11 - 20 - 11 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 20 - 25 - 02 - 00 - 25 - 34 - 10 - 3-3 - 33 - 11 - 33 - 6
Besenyőtelek SC-Erőss Út
4 - 22 - 32 - 14 - 12 - 23 - 41 - 00 - 12 - 2-1 - 2-2 - 0
Eger SE II.
-1 - 30 - 10 - 8-4 - 01 - 13 - 02 - 43 - 20 - 83 - 00 - 3
Egerszalók SE
3 - 02 - 03 - 00 - 20 - 01 - 12 - 41 - 2-1 - 2-5 - 12 - 0
Energia SC Gyöngyös
1 - 0-0 - 13 - 11 - 01 - 0-1 - 10 - 34 - 22 - 01 - 02 - 0
Felsőtárkány SC
0 - 42 - 22 - 51 - 10 - 30 - 20 - 41 - 20 - 21 - 10 - 4--
Füzesabonyi SC
1 - 6-0 - 41 - 40 - 10 - 21 - 31 - 33 - 4-0 - 30 - 00 - 5
Gyöngyöshalász SE
-4 - 01 - 44 - 15 - 21 - 12 - 21 - 11 - 01 - 2-4 - 03 - 0
Heréd LC
1 - 22 - 23 - 13 - 01 - 22 - 36 - 13 - 04 - 43 - 13 - 21 - 0-
Hevestherm-Hevesi LSC
2 - 20 - 23 - 3-2 - 20 - 40 - 21 - 22 - 01 - 30 - 03 - 41 - 3
Lőrinci VSC
1 - 13 - 05 - 04 - 32 - 01 - 1-4 - 21 - 12 - 22 - 15 - 11 - 0
Maklári SE
2 - 32 - 00 - 51 - 21 - 01 - 14 - 10 - 1-1 - 11 - 11 - 20 - 2
Pétervására SE
2 - 24 - 02 - 03 - 1-1 - 00 - 32 - 51 - 11 - 30 - 41 - 20 - 2

Meccsek

Hevestherm-Hevesi LSC

2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 08. 29. 17:00
Heves Sportpálya
2020. 08. 29. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Felsőtárkány SC
2020. 09. 05. 19:30
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 09. 05. 19:30
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 09. 12. 16:30
Heves Sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Heréd LC
2020. 09. 19. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 09. 26. 16:00
Heves Sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Lőrinci VSC
2020. 10. 03. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 03. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Marshall-ASE
2020. 10. 17. 14:30
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 10. 17. 14:30
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
2020. 10. 31. 14:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Füzesabonyi SC
2020. 11. 07. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 11. 07. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 02. 27. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 27. 11:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Hevestherm-Hevesi LSC
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Gyöngyöshalász SE
2021. 03. 13. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 03. 20. 15:00
Heves Sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Egerszalók SE
2021. 03. 27. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 04. 03. 16:00
Heves Sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Pétervására SE
2021. 05. 19. 19:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 05. 19. 19:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 04. 17. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 04. 17. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Maklári SE
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 01. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 01. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Bélkő SE - Bélapát
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Hevestherm-Hevesi LSC
2021. 05. 22. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Eger SE II.
2021. 05. 29. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Hevestherm-Hevesi LSC

Energia SC Gyöngyös

2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Gyöngyöshalász SE
2020. 09. 05. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Energia SC Gyöngyös
2020. 09. 12. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Egerszalók SE
2020. 09. 20. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Energia SC Gyöngyös
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Pétervására SE
2020. 10. 03. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Energia SC Gyöngyös
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Maklári SE
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall-ASE
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 31. 14:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Energia SC Gyöngyös
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Energia SC Gyöngyös
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Eger SE II.
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 03. 20. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2021. 03. 27. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 04. 03. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Heréd LC
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Lőrinci VSC
2021. 04. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Bélkő SE - Bélapát
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabonyi SC
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Energia SC Gyöngyös
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->