Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I.o. 8. forduló

2020.10.10 - 15:00

Gyöngyös, Gyöngyösi Energia SC Sporttelep

Heves

Megyei I.o.

Játékvezető
LUCIÁN JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DAJKÓ TAMÁS, ROZSNAKI GÁBOR
Energia SC Gyöngyös
Maklári SE
90'
45'

Gólok

PILINYI ISTVÁN

90'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös 8 5 3 0 13 6 7 18 7.4
2 Heréd LC Heréd LC 8 4 2 2 19 14 5 14 6.8
3 Marshall-ASE Marshall-ASE 8 3 3 2 12 7 5 12 7.6
4 Hevestherm-Hevesi LSC Hevestherm-Hevesi LSC 8 3 3 2 12 10 2 12 7
5 Lőrinci VSC Lőrinci VSC 8 3 3 2 11 9 2 12 6.8
6 Besenyőtelek SC-Erőss Út Besenyőtelek SC-Erőss Út 8 3 2 3 19 16 3 11 8.4
7 Gyöngyöshalász SE Gyöngyöshalász SE 8 3 2 3 15 14 1 11 8.5
8 Maklári SE Maklári SE 8 3 2 3 10 11 -1 11 6
9 Felsőtárkány SC Felsőtárkány SC 8 3 2 3 13 15 -2 11 7.4
10 Egerszalók SE Egerszalók SE 8 3 1 4 21 13 8 10 7
11 Bélkő SE - Bélapát Bélkő SE - Bélapát 8 3 1 4 14 18 -4 10 8
12 Pétervására SE Pétervására SE 8 3 0 5 11 15 -4 9 7.4
13 Füzesabonyi SC Füzesabonyi SC 8 2 2 4 15 20 -5 8 8.1
14 Eger SE II. Eger SE II. 8 1 2 5 6 23 -17 5 8.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Eger SE II. Energia SC Gyöngyös 4 2 2 0 2 0 2 8 4 2 2 0 3 0 3 8 8 4 4 0 5 0 5 16
2 Eger SE II. Gyöngyöshalász SE 5 3 1 1 5 3 2 10 3 1 2 0 2 0 2 5 8 4 3 1 7 3 4 15
3 Eger SE II. Maklári SE 3 1 2 0 1 0 1 5 5 2 2 1 4 2 2 8 8 3 4 1 5 2 3 13
4 Eger SE II. Marshall-ASE 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 3 2 0 7 3 4 11 8 3 4 1 7 5 2 13
5 Eger SE II. Heréd LC 4 2 0 2 5 4 1 6 4 1 2 1 4 3 1 5 8 3 2 3 9 7 2 11
6 Eger SE II. Füzesabonyi SC 4 1 1 2 2 6 -4 4 4 2 1 1 6 2 4 7 8 3 2 3 8 8 0 11
7 Eger SE II. Hevestherm-Hevesi LSC 4 0 3 1 1 2 -1 3 4 2 2 0 2 0 2 8 8 2 5 1 3 2 1 11
8 Eger SE II. Besenyőtelek SC-Erőss Út 5 1 1 3 4 7 -3 4 3 2 0 1 5 1 4 6 8 3 1 4 9 8 1 10
9 Eger SE II. Egerszalók SE 4 2 0 2 3 4 -1 6 4 1 1 2 5 3 2 4 8 3 1 4 8 7 1 10
10 Eger SE II. Bélkő SE - Bélapát 4 1 1 2 2 3 -1 4 4 1 2 1 4 5 -1 5 8 2 3 3 6 8 -2 9
11 Eger SE II. Felsőtárkány SC 5 0 2 3 2 7 -5 2 3 2 0 1 4 2 2 6 8 2 2 4 6 9 -3 8
12 Eger SE II. Lőrinci VSC 3 1 2 0 2 1 1 5 5 0 3 2 0 5 -5 3 8 1 5 2 2 6 -4 8
13 Eger SE II. Pétervására SE 4 0 1 3 0 5 -5 1 4 2 0 2 3 2 1 6 8 2 1 5 3 7 -4 7
14 Eger SE II. Eger SE II. 4 0 2 2 1 6 -5 2 4 1 1 2 1 2 -1 4 8 1 3 4 2 8 -6 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Eger SE II. Energia SC Gyöngyös 4 3 1 0 5 1 4 10 4 2 2 0 8 5 3 8 8 5 3 0 13 6 7 18
2 Eger SE II. Heréd LC 4 2 0 2 9 7 2 6 4 2 2 0 10 7 3 8 8 4 2 2 19 14 5 14
3 Eger SE II. Marshall-ASE 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 3 2 0 11 4 7 11 8 3 3 2 12 7 5 12
4 Eger SE II. Hevestherm-Hevesi LSC 4 0 2 2 3 7 -4 2 4 3 1 0 9 3 6 10 8 3 3 2 12 10 2 12
5 Eger SE II. Lőrinci VSC 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 1 2 8 7 1 7 8 3 3 2 11 9 2 12
6 Eger SE II. Besenyőtelek SC-Erőss Út 5 1 2 2 11 12 -1 5 3 2 0 1 8 4 4 6 8 3 2 3 19 16 3 11
7 Eger SE II. Gyöngyöshalász SE 5 2 1 2 12 9 3 7 3 1 1 1 3 5 -2 4 8 3 2 3 15 14 1 11
8 Eger SE II. Maklári SE 3 0 2 1 3 4 -1 2 5 3 0 2 7 7 0 9 8 3 2 3 10 11 -1 11
9 Eger SE II. Felsőtárkány SC 5 0 2 3 4 11 -7 2 3 3 0 0 9 4 5 9 8 3 2 3 13 15 -2 11
10 Eger SE II. Egerszalók SE 4 2 0 2 11 7 4 6 4 1 1 2 10 6 4 4 8 3 1 4 21 13 8 10
11 Eger SE II. Bélkő SE - Bélapát 4 2 0 2 9 6 3 6 4 1 1 2 5 12 -7 4 8 3 1 4 14 18 -4 10
12 Eger SE II. Pétervására SE 4 1 0 3 6 11 -5 3 4 2 0 2 5 4 1 6 8 3 0 5 11 15 -4 9
13 Eger SE II. Füzesabonyi SC 4 0 0 4 4 14 -10 0 4 2 2 0 11 6 5 8 8 2 2 4 15 20 -5 8
14 Eger SE II. Eger SE II. 4 1 1 2 4 12 -8 4 4 0 1 3 2 11 -9 1 8 1 2 5 6 23 -17 5
 
Marshall-ASE
---0 - 0-------0 - 11 - 2
Bélkő SE - Bélapát
0 - 2-5 - 0-------3 - 11 - 3-
Besenyőtelek SC-Erőss Út
-2 - 32 - 1-2 - 23 - 4--2 - 2----
Eger SE II.
---0 - 8--1 - 13 - 0----0 - 3
Egerszalók SE
--3 - 0---2 - 4--1 - 2-5 - 1-
Energia SC Gyöngyös
----1 - 0--1 - 1---1 - 02 - 0
Felsőtárkány SC
0 - 42 - 2-1 - 1-0 - 2-1 - 2-----
Füzesabonyi SC
--0 - 4---1 - 3-3 - 4-0 - 3--
Gyöngyöshalász SE
-4 - 01 - 4-5 - 2--1 - 1-1 - 2---
Heréd LC
1 - 2--3 - 0-2 - 3----3 - 2--
Hevestherm-Hevesi LSC
2 - 2-----0 - 2--1 - 30 - 0--
Lőrinci VSC
1 - 1----1 - 1------1 - 0
Maklári SE
---------1 - 11 - 11 - 2-
Pétervására SE
-4 - 0-----2 - 5--0 - 4-0 - 2

Meccsek

Energia SC Gyöngyös

2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Energia SC Gyöngyös
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 08. 29. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Gyöngyöshalász SE
2020. 09. 05. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Energia SC Gyöngyös
2020. 09. 12. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Egerszalók SE
2020. 09. 20. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Energia SC Gyöngyös
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 21. 18:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Pétervására SE
2020. 10. 03. 15:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Energia SC Gyöngyös
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Maklári SE
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2020. 10. 17. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Marshall-ASE
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 24. 14:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 31. 14:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Energia SC Gyöngyös
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Energia SC Gyöngyös
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2021. 02. 27. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Eger SE II.
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2021. 03. 13. 14:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 03. 20. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Felsőtárkány SC
2021. 03. 27. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
2021. 03. 27. 15:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 04. 03. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Heréd LC
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Pétervására Bocsi Attila Sporttelep
Pétervására SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 04. 17. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Lőrinci VSC
2021. 04. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 05. 08. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Bélkő SE - Bélapát
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Füzesabonyi SC
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
Eger SE II.
Energia SC Gyöngyös

Maklári SE

2020. 08. 21. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
2020. 08. 21. 19:00
Egerszalók SE Sporttelep
Egerszalók SE
Maklári SE
2020. 08. 29. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 08. 29. 19:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Heréd LC
2021. 02. 20. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2021. 02. 20. 17:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Pétervására SE
Maklári SE
2020. 09. 12. 18:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 09. 12. 18:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Lőrinci VSC
2020. 09. 20. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Bélapátfalvai Sporttelep
Bélkő SE - Bélapát
Maklári SE
2020. 09. 26. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Andornaktálya Sporttelep
Marshall-ASE
Maklári SE
2020. 10. 03. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 03. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Hevestherm-Hevesi LSC
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
Energia SC Gyöngyös
Maklári SE
2020. 10. 17. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 17. 14:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Füzesabonyi SC
2020. 10. 24. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
2020. 10. 24. 15:00
Eger Felsővárosi Sporttelep - műfű
Eger SE II.
Maklári SE
2020. 10. 31. 14:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2020. 10. 31. 14:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Besenyőtelek SC-Erőss Út
2020. 11. 07. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Gyöngyöshalász Sportpálya
Gyöngyöshalász SE
Maklári SE
2021. 02. 27. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 02. 27. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Felsőtárkány SC
2021. 03. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 03. 06. 15:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Egerszalók SE
2021. 03. 13. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Markó Ferenc Sporttelep
Heréd LC
Maklári SE
2021. 05. 12. 18:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 12. 18:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Pétervására SE
2021. 03. 27. 16:00
Lőrinci Sporttelep
2021. 03. 27. 16:00
Lőrinci Sporttelep
Lőrinci VSC
Maklári SE
2021. 04. 03. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 03. 16:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Bélkő SE - Bélapát
2021. 04. 10. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 10. 16:30
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Marshall-ASE
2021. 04. 17. 17:00
Heves Sportpálya
2021. 04. 17. 17:00
Heves Sportpálya
Hevestherm-Hevesi LSC
Maklári SE
2021. 04. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 04. 24. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Energia SC Gyöngyös
2021. 05. 01. 17:00
Füzesabony Sporttelep
2021. 05. 01. 17:00
Füzesabony Sporttelep
Füzesabonyi SC
Maklári SE
2021. 05. 08. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 08. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Eger SE II.
2021. 05. 15. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Dr. Vass Géza Sporttelep
Besenyőtelek SC-Erőss Út
Maklári SE
2021. 05. 22. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
2021. 05. 22. 17:00
Maklár, Adler Sándor Sporttelep - centerpálya
Maklári SE
Gyöngyöshalász SE
2021. 05. 29. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Felsőtárkány SC Sporttelep
Felsőtárkány SC
Maklári SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->