Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-19 Közép "B" csoport 10. forduló

2020.10.31 - 12:00

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion Tatabánya (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

Komárom-Esztergom

MLSZ Regionális U-19 Közép "B" csoport

Játékvezető
SZÉPLÁBI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LOVAS ATTILA GÁBOR, JÁSZBERÉNYI MARCELL
TATABÁNYAI SPORT CLUB
SZENT ISTVÁN SE
90'
45'

Gólok

DIKASZ CSANÁD

18'

1 - 0

 

 

1 - 1

31'

KASZTNER TAMÁS
DIKASZ CSANÁD

34'

2 - 1

 

ZSIROS ZSOMBOR

40'

3 - 1

 

HORVÁTH ROLAND

75'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DOROGI FC DOROGI FC 10 10 0 0 50 3 47 30 10.1
2 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 10 8 1 1 47 8 39 25 10.2
3 BSC 1924 FUTBALL KFT. BSC 1924 FUTBALL KFT. 10 8 1 1 47 9 38 25 8
4 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 10 7 1 2 41 11 30 22 7
5 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 5 4 1 27 15 12 19 10
6 KELEN SC KELEN SC 10 5 0 5 24 23 1 15 7.4
7 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 10 5 0 5 17 21 -4 15 9.2
8 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 10 4 2 4 35 36 -1 14 10
9 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 10 4 1 5 43 33 10 13 9
10 Mészöly Focisuli Mészöly Focisuli 10 4 1 5 23 39 -16 13 8
11 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 10 4 1 5 36 56 -20 13 9.6
12 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 10 3 1 6 21 27 -6 10 8.3
13 ESMTK ESMTK 10 2 3 5 25 31 -6 9 7.5
14 CSEPEL FC SE CSEPEL FC SE 10 1 2 7 24 55 -31 5 7.5
15 KISE KISE 10 1 0 9 9 43 -34 3 6.8
16 GOLDBALL `94. FC SE GOLDBALL `94. FC SE 10 0 0 10 5 64 -59 0 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC SE DOROGI FC 6 5 1 0 19 1 18 16 4 3 1 0 4 0 4 10 10 8 2 0 23 1 22 26
2 GOLDBALL `94. FC SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 6 5 1 0 10 1 9 16 4 3 1 0 12 1 11 10 10 8 2 0 22 2 20 26
3 GOLDBALL `94. FC SE SZENT ISTVÁN SE 3 3 0 0 9 2 7 9 7 4 1 2 14 9 5 13 10 7 1 2 23 11 12 22
4 GOLDBALL `94. FC SE PÉNZÜGYŐR SE 5 2 3 0 4 0 4 9 5 4 0 1 7 4 3 12 10 6 3 1 11 4 7 21
5 GOLDBALL `94. FC SE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 4 3 0 1 8 5 3 9 6 3 0 3 10 11 -1 9 10 6 0 4 18 16 2 18
6 GOLDBALL `94. FC SE BSC 1924 FUTBALL KFT. 6 3 1 2 6 3 3 10 4 2 2 0 8 1 7 8 10 5 3 2 14 4 10 18
7 GOLDBALL `94. FC SE REAC SPORTISKOLA SE 6 3 2 1 7 3 4 11 4 1 2 1 9 2 7 5 10 4 4 2 16 5 11 16
8 GOLDBALL `94. FC SE Mészöly Focisuli 5 2 0 3 7 14 -7 6 5 3 0 2 4 4 0 9 10 5 0 5 11 18 -7 15
9 GOLDBALL `94. FC SE KOMÁROM VSE 6 4 0 2 4 5 -1 12 4 0 2 2 0 4 -4 2 10 4 2 4 4 9 -5 14
10 GOLDBALL `94. FC SE BKV ELŐRE SC 3 0 0 3 3 18 -15 0 7 4 1 2 17 9 8 13 10 4 1 5 20 27 -7 13
11 GOLDBALL `94. FC SE KELEN SC 4 1 1 2 4 5 -1 4 6 2 1 3 5 7 -2 7 10 3 2 5 9 12 -3 11
12 GOLDBALL `94. FC SE FC ESZTERGOM 6 1 3 2 4 4 0 6 4 1 1 2 2 2 0 4 10 2 4 4 6 6 0 10
13 GOLDBALL `94. FC SE GOLDBALL `94. FC SE 5 1 1 3 2 13 -11 4 5 0 1 4 1 9 -8 1 10 1 2 7 3 22 -19 5
14 GOLDBALL `94. FC SE ESMTK 5 1 1 3 7 7 0 4 5 0 0 5 1 10 -9 0 10 1 1 8 8 17 -9 4
15 GOLDBALL `94. FC SE CSEPEL FC SE 3 0 1 2 2 7 -5 1 7 0 2 5 5 21 -16 2 10 0 3 7 7 28 -21 3
16 GOLDBALL `94. FC SE KISE 7 0 1 6 3 11 -8 1 3 0 1 2 0 5 -5 1 10 0 2 8 3 16 -13 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC SE DOROGI FC 6 6 0 0 36 3 33 18 4 4 0 0 14 0 14 12 10 10 0 0 50 3 47 30
2 GOLDBALL `94. FC SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 6 4 1 1 16 5 11 13 4 4 0 0 31 3 28 12 10 8 1 1 47 8 39 25
3 GOLDBALL `94. FC SE BSC 1924 FUTBALL KFT. 6 4 1 1 22 5 17 13 4 4 0 0 25 4 21 12 10 8 1 1 47 9 38 25
4 GOLDBALL `94. FC SE REAC SPORTISKOLA SE 6 5 0 1 13 7 6 15 4 2 1 1 28 4 24 7 10 7 1 2 41 11 30 22
5 GOLDBALL `94. FC SE PÉNZÜGYŐR SE 5 2 3 0 14 8 6 9 5 3 1 1 13 7 6 10 10 5 4 1 27 15 12 19
6 GOLDBALL `94. FC SE KELEN SC 4 2 0 2 10 10 0 6 6 3 0 3 14 13 1 9 10 5 0 5 24 23 1 15
7 GOLDBALL `94. FC SE FC ESZTERGOM 6 3 0 3 12 14 -2 9 4 2 0 2 5 7 -2 6 10 5 0 5 17 21 -4 15
8 GOLDBALL `94. FC SE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 4 3 1 0 17 10 7 10 6 1 1 4 18 26 -8 4 10 4 2 4 35 36 -1 14
9 GOLDBALL `94. FC SE SZENT ISTVÁN SE 3 2 1 0 20 6 14 7 7 2 0 5 23 27 -4 6 10 4 1 5 43 33 10 13
10 GOLDBALL `94. FC SE Mészöly Focisuli 5 2 1 2 14 29 -15 7 5 2 0 3 9 10 -1 6 10 4 1 5 23 39 -16 13
11 GOLDBALL `94. FC SE BKV ELŐRE SC 3 0 0 3 5 34 -29 0 7 4 1 2 31 22 9 13 10 4 1 5 36 56 -20 13
12 GOLDBALL `94. FC SE KOMÁROM VSE 6 3 0 3 18 15 3 9 4 0 1 3 3 12 -9 1 10 3 1 6 21 27 -6 10
13 GOLDBALL `94. FC SE ESMTK 5 1 1 3 13 13 0 4 5 1 2 2 12 18 -6 5 10 2 3 5 25 31 -6 9
14 GOLDBALL `94. FC SE CSEPEL FC SE 3 0 0 3 8 24 -16 0 7 1 2 4 16 31 -15 5 10 1 2 7 24 55 -31 5
15 GOLDBALL `94. FC SE KISE 7 1 0 6 9 26 -17 3 3 0 0 3 0 17 -17 0 10 1 0 9 9 43 -34 3
16 GOLDBALL `94. FC SE GOLDBALL `94. FC SE 5 0 0 5 4 34 -30 0 5 0 0 5 1 30 -29 0 10 0 0 10 5 64 -59 0
 
BKV ELŐRE SC
-------3 - 7----0 - 162 - 11-
BSC 1924 FUTBALL KFT.
--0 - 36 - 1----6 - 08 - 0-1 - 11 - 0--
CSEPEL FC SE
5 - 11------1 - 2----2 - 11--
DOROGI FC
3 - 0-9 - 1-6 - 1-10 - 0---1 - 0--7 - 1-
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
7 - 3-2 - 2----2 - 1-----6 - 4-
ESMTK
1 - 3-7 - 2-3 - 31 - 2--------1 - 3
FC ESZTERGOM
-2 - 8--3 - 0--0 - 2-2 - 03 - 12 - 3---
GOLDBALL `94. FC SE
1 - 61 - 81 - 7---1 - 3-------0 - 10
KELEN SC
---0 - 1-4 - 1-----1 - 5-5 - 3-
KOMÁROM VSE
----4 - 31 - 33 - 07 - 0--2 - 3---1 - 6
KISE
2 - 5--0 - 64 - 6----2 - 00 - 41 - 3-0 - 2-
Mészöly Focisuli
3 - 31 - 8--6 - 5--3 - 1------1 - 12
PÉNZÜGYŐR SE
--1 - 1--3 - 3-3 - 0-3 - 3-4 - 1---
REAC SPORTISKOLA SE
---0 - 4--2 - 0-5 - 11 - 0--2 - 13 - 1-
SZENT ISTVÁN SE
--9 - 2--4 - 4-7 - 0-------
TATABÁNYAI SPORT CLUB
-0 - 12 - 1-----2 - 1-7 - 0--1 - 14 - 1

Meccsek

TATABÁNYAI SPORT CLUB

2020. 08. 29. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2020. 08. 29. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
KOMÁROM VSE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 09. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2020. 09. 12. 15:00
Nemzeti Sportközpontok
2020. 09. 12. 15:00
Nemzeti Sportközpontok
Mészöly Focisuli
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 09. 16. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 16. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KISE
2020. 09. 26. 12:00
Goldball Park
2020. 09. 26. 12:00
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 10. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2020. 10. 11. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2020. 10. 11. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 10. 17. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 17. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KELEN SC
2021. 04. 07. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 07. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
CSEPEL FC SE
2020. 10. 31. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 31. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
SZENT ISTVÁN SE
2020. 11. 07. 12:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 07. 12:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE SC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 11. 15. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 15. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
DOROGI FC
2021. 04. 29. 18:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
2021. 04. 29. 18:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 11. 28. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 11. 28. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 02. 14. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 02. 14. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
FC ESZTERGOM
2021. 02. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 02. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KOMÁROM VSE
2021. 02. 27. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 02. 27. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 03. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
Mészöly Focisuli
2021. 04. 14. 17:00
KISE Sporttelep
2021. 04. 14. 17:00
KISE Sporttelep
KISE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
GOLDBALL `94. FC SE
2021. 03. 27. 12:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 27. 12:30
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 04. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
ESMTK
2021. 04. 10. 12:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 10. 12:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 04. 21. 17:00
Csepel Stadion
2021. 04. 21. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 04. 24. 12:00
ROKK Sporttelep
2021. 04. 24. 12:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
BKV ELŐRE SC
2021. 05. 08. 14:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2021. 05. 08. 14:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
DOROGI FC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 05. 15. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 15. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2021. 05. 22. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 22. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 26. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
TATABÁNYAI SPORT CLUB

SZENT ISTVÁN SE

2020. 08. 29. 12:00
KISE Sporttelep
2020. 08. 29. 12:00
KISE Sporttelep
KISE
SZENT ISTVÁN SE
2020. 09. 05. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 05. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
GOLDBALL `94. FC SE
2020. 09. 12. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 09. 12. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
SZENT ISTVÁN SE
2020. 09. 20. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 20. 16:45
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
ESMTK
2020. 09. 26. 11:00
Kelen SC Sporttelep
2020. 09. 26. 11:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SZENT ISTVÁN SE
2020. 10. 06. 16:00
Csepel Stadion
2020. 10. 06. 16:00
Csepel Stadion
SZENT ISTVÁN SE
CSEPEL FC SE
2020. 10. 11. 12:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
2020. 10. 11. 12:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
SZENT ISTVÁN SE
2020. 10. 18. 10:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 10. 18. 10:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE SC
SZENT ISTVÁN SE
2020. 10. 24. 14:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2020. 10. 24. 14:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
DOROGI FC
SZENT ISTVÁN SE
2020. 10. 31. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 31. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
SZENT ISTVÁN SE
2020. 11. 10. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 11. 10. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 14. 13:00
FC Esztergom Sporttelep
2020. 11. 14. 13:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
SZENT ISTVÁN SE
2021. 03. 31. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 31. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
KOMÁROM VSE
2020. 11. 28. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2020. 11. 28. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
SZENT ISTVÁN SE
2020. 12. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 12. 05. 15:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
Mészöly Focisuli
2021. 02. 20. 16:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 20. 16:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
KISE
2021. 02. 28. 10:00
Goldball Park
2021. 02. 28. 10:00
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC SE
SZENT ISTVÁN SE
2021. 03. 07. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 07. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 03. 13. 16:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2021. 03. 13. 16:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK
SZENT ISTVÁN SE
2021. 03. 20. 16:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 20. 16:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
KELEN SC
2021. 03. 24. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 24. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
CSEPEL FC SE
SZENT ISTVÁN SE
2021. 04. 27. 18:00
ROKK Sporttelep
2021. 04. 27. 18:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2021. 04. 06. 13:00
ROKK Sporttelep
2021. 04. 06. 13:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
BKV ELŐRE SC
2021. 04. 17. 12:30
ROKK Sporttelep
2021. 04. 17. 12:30
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
DOROGI FC
2021. 04. 24. 12:00
ROKK Sporttelep
2021. 04. 24. 12:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 05. 01. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 05. 01. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
SZENT ISTVÁN SE
2021. 05. 09. 12:00
ROKK Sporttelep
2021. 05. 09. 12:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
FC ESZTERGOM
2021. 05. 15. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2021. 05. 15. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
KOMÁROM VSE
SZENT ISTVÁN SE
2021. 05. 22. 12:00
ROKK Sporttelep
2021. 05. 22. 12:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2021. 05. 29. 12:00
Csillaghegyi Strand Sporttelep
2021. 05. 29. 12:00
Csillaghegyi Strand Sporttelep
Mészöly Focisuli
SZENT ISTVÁN SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->