Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-19 Közép "B" csoport 15. forduló

2021.02.14 - 13:00

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion Tatabánya (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

Komárom-Esztergom

MLSZ Regionális U-19 Közép "B" csoport

Játékvezető
LOVAS ATTILA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÜKI GÁBOR, VOJVODA MIKLÓS
TATABÁNYAI SPORT CLUB
FC ESZTERGOM
90'
45'

Gólok

MÁRTON TIBOR DOMINIK

18'

1 - 0

 

HORVÁTH ROLAND

23'

2 - 0

 

 

2 - 1

30'

KÖRMÖNDI ÁRON
GRÉCZI DOMINIK

55'

3 - 1

 

BIRÓ ÁKOS LEVENTE

61'

4 - 1

 

HORVÁTH ROLAND

73'

5 - 1

 

MIKOLA LEVENTE

78'

6 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DOROGI FC DOROGI FC 15 15 0 0 63 4 59 45 9
2 BSC 1924 FUTBALL KFT. BSC 1924 FUTBALL KFT. 15 12 2 1 79 12 67 38 8.9
3 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 15 12 1 2 73 14 59 37 8.9
4 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 15 11 1 3 76 17 59 34 8.8
5 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 15 9 4 2 53 21 32 31 8.7
6 KELEN SC KELEN SC 15 9 1 5 45 29 16 28 8.7
7 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 15 6 0 9 26 40 -14 18 8.6
8 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 15 5 2 8 53 47 6 17 8.5
9 CSEPEL FC SE CSEPEL FC SE 15 5 2 8 46 75 -29 17 8.5
10 BKV ELŐRE SC BKV ELŐRE SC 15 5 1 9 42 83 -41 16 8.4
11 ESMTK ESMTK 15 4 4 7 39 43 -4 16 8.3
12 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 15 4 2 9 26 38 -12 14 8.3
13 Mészöly Focisuli Mészöly Focisuli 15 4 2 9 27 60 -33 14 8.2
14 DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 15 4 2 9 38 75 -37 14 8.1
15 KISE KISE 15 2 0 13 13 74 -61 6 8.1
16 GOLDBALL `94. FC SE GOLDBALL `94. FC SE 15 1 0 14 9 76 -67 3 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC SE DOROGI FC 8 7 1 0 23 2 21 22 7 4 3 0 5 0 5 15 15 11 4 0 28 2 26 37
2 GOLDBALL `94. FC SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 8 6 2 0 12 2 10 20 7 5 1 1 21 4 17 16 15 11 3 1 33 6 27 36
3 GOLDBALL `94. FC SE PÉNZÜGYŐR SE 7 4 3 0 8 0 8 15 8 6 0 2 15 6 9 18 15 10 3 2 23 6 17 33
4 GOLDBALL `94. FC SE BSC 1924 FUTBALL KFT. 7 3 2 2 6 3 3 11 8 6 2 0 22 2 20 20 15 9 4 2 28 5 23 31
5 GOLDBALL `94. FC SE SZENT ISTVÁN SE 6 4 1 1 12 5 7 13 9 5 2 2 16 9 7 17 15 9 3 3 28 14 14 30
6 GOLDBALL `94. FC SE REAC SPORTISKOLA SE 10 6 3 1 17 3 14 21 5 2 2 1 12 2 10 8 15 8 5 2 29 5 24 29
7 GOLDBALL `94. FC SE KELEN SC 9 5 1 3 10 8 2 16 6 2 1 3 5 7 -2 7 15 7 2 6 15 15 0 23
8 GOLDBALL `94. FC SE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 7 3 0 4 8 13 -5 9 8 3 1 4 10 15 -5 10 15 6 1 8 18 28 -10 19
9 GOLDBALL `94. FC SE Mészöly Focisuli 6 2 0 4 7 16 -9 6 9 4 1 4 5 9 -4 13 15 6 1 8 12 25 -13 19
10 GOLDBALL `94. FC SE KOMÁROM VSE 8 5 0 3 6 6 0 15 7 0 3 4 0 7 -7 3 15 5 3 7 6 13 -7 18
11 GOLDBALL `94. FC SE CSEPEL FC SE 6 2 1 3 9 15 -6 7 9 2 2 5 8 21 -13 8 15 4 3 8 17 36 -19 15
12 GOLDBALL `94. FC SE FC ESZTERGOM 8 1 4 3 4 6 -2 7 7 2 1 4 5 7 -2 7 15 3 5 7 9 13 -4 14
13 GOLDBALL `94. FC SE BKV ELŐRE SC 6 0 0 6 4 28 -24 0 9 4 1 4 17 13 4 13 15 4 1 10 21 41 -20 13
14 GOLDBALL `94. FC SE ESMTK 9 2 1 6 12 12 0 7 6 0 1 5 1 10 -9 1 15 2 2 11 13 22 -9 8
15 GOLDBALL `94. FC SE GOLDBALL `94. FC SE 8 1 3 4 2 14 -12 6 7 0 1 6 1 12 -11 1 15 1 4 10 3 26 -23 7
16 GOLDBALL `94. FC SE KISE 7 0 1 6 3 11 -8 1 8 1 1 6 1 19 -18 4 15 1 2 12 4 30 -26 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL `94. FC SE DOROGI FC 8 8 0 0 43 4 39 24 7 7 0 0 20 0 20 21 15 15 0 0 63 4 59 45
2 GOLDBALL `94. FC SE BSC 1924 FUTBALL KFT. 7 5 1 1 25 5 20 16 8 7 1 0 54 7 47 22 15 12 2 1 79 12 67 38
3 GOLDBALL `94. FC SE REAC SPORTISKOLA SE 10 9 0 1 38 8 30 27 5 3 1 1 35 6 29 10 15 12 1 2 73 14 59 37
4 GOLDBALL `94. FC SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 8 5 1 2 22 7 15 16 7 6 0 1 54 10 44 18 15 11 1 3 76 17 59 34
5 GOLDBALL `94. FC SE PÉNZÜGYŐR SE 7 4 3 0 23 8 15 15 8 5 1 2 30 13 17 16 15 9 4 2 53 21 32 31
6 GOLDBALL `94. FC SE KELEN SC 9 6 1 2 31 16 15 19 6 3 0 3 14 13 1 9 15 9 1 5 45 29 16 28
7 GOLDBALL `94. FC SE FC ESZTERGOM 8 4 0 4 17 18 -1 12 7 2 0 5 9 22 -13 6 15 6 0 9 26 40 -14 18
8 GOLDBALL `94. FC SE SZENT ISTVÁN SE 6 3 2 1 28 12 16 11 9 2 0 7 25 35 -10 6 15 5 2 8 53 47 6 17
9 GOLDBALL `94. FC SE CSEPEL FC SE 6 2 0 4 25 44 -19 6 9 3 2 4 21 31 -10 11 15 5 2 8 46 75 -29 17
10 GOLDBALL `94. FC SE BKV ELŐRE SC 6 1 0 5 10 51 -41 3 9 4 1 4 32 32 0 13 15 5 1 9 42 83 -41 16
11 GOLDBALL `94. FC SE ESMTK 9 2 2 5 25 25 0 8 6 2 2 2 14 18 -4 8 15 4 4 7 39 43 -4 16
12 GOLDBALL `94. FC SE KOMÁROM VSE 8 4 0 4 22 18 4 12 7 0 2 5 4 20 -16 2 15 4 2 9 26 38 -12 14
13 GOLDBALL `94. FC SE Mészöly Focisuli 6 2 1 3 14 32 -18 7 9 2 1 6 13 28 -15 7 15 4 2 9 27 60 -33 14
14 GOLDBALL `94. FC SE DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE 7 3 1 3 20 38 -18 10 8 1 1 6 18 37 -19 4 15 4 2 9 38 75 -37 14
15 GOLDBALL `94. FC SE KISE 7 1 0 6 9 26 -17 3 8 1 0 7 4 48 -44 3 15 2 0 13 13 74 -61 6
16 GOLDBALL `94. FC SE GOLDBALL `94. FC SE 8 1 0 7 7 37 -30 3 7 0 0 7 2 39 -37 0 15 1 0 14 9 76 -67 3
 
BKV ELŐRE SC
0 - 7----2 - 1-3 - 7----0 - 162 - 113 - 9
BSC 1924 FUTBALL KFT.
--0 - 36 - 1----6 - 08 - 0-1 - 11 - 03 - 0-
CSEPEL FC SE
5 - 110 - 16---7 - 2-1 - 2-10 - 2--2 - 11--
DOROGI FC
3 - 0-9 - 1-6 - 1-10 - 0-3 - 0-1 - 04 - 1-7 - 1-
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
7 - 3-2 - 20 - 3---2 - 1---2 - 11-6 - 41 - 14
ESMTK
1 - 30 - 37 - 2-3 - 31 - 2---8 - 02 - 2-2 - 7-1 - 3
FC ESZTERGOM
-2 - 8-0 - 23 - 0--0 - 2-2 - 03 - 12 - 3-5 - 2-
GOLDBALL `94. FC SE
1 - 61 - 81 - 7-3 - 00 - 21 - 3--0 - 1----0 - 10
KELEN SC
-3 - 3-0 - 1-4 - 1-2 - 14 - 05 - 17 - 11 - 5-5 - 3-
KOMÁROM VSE
4 - 1-0 - 2-4 - 31 - 33 - 07 - 0--2 - 3---1 - 6
KISE
2 - 5--0 - 64 - 6----2 - 00 - 41 - 3-0 - 2-
Mészöly Focisuli
3 - 31 - 80 - 3-6 - 5--3 - 1------1 - 12
PÉNZÜGYŐR SE
6 - 0-1 - 1--3 - 3-3 - 0-3 - 3-4 - 1--3 - 0
REAC SPORTISKOLA SE
---0 - 48 - 0-2 - 07 - 05 - 11 - 08 - 02 - 12 - 13 - 1-
SZENT ISTVÁN SE
--9 - 2--4 - 4-7 - 0-1 - 1-7 - 00 - 5--
TATABÁNYAI SPORT CLUB
-0 - 12 - 10 - 1--6 - 1-2 - 1-7 - 0--1 - 14 - 1

Meccsek

TATABÁNYAI SPORT CLUB

2020. 08. 29. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2020. 08. 29. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
KOMÁROM VSE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 09. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2020. 09. 12. 15:00
Nemzeti Sportközpontok
2020. 09. 12. 15:00
Nemzeti Sportközpontok
Mészöly Focisuli
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 09. 16. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 09. 16. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KISE
2020. 09. 26. 12:00
Goldball Park
2020. 09. 26. 12:00
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 10. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2020. 10. 11. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2020. 10. 11. 10:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 10. 17. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 17. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KELEN SC
2021. 04. 07. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 07. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
CSEPEL FC SE
2020. 10. 31. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 10. 31. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
SZENT ISTVÁN SE
2020. 11. 07. 12:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 07. 12:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE SC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 11. 15. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2020. 11. 15. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
DOROGI FC
2021. 04. 29. 18:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
2021. 04. 29. 18:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2020. 11. 28. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 11. 28. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 02. 14. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 02. 14. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
FC ESZTERGOM
2021. 02. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 02. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KOMÁROM VSE
2021. 02. 27. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 02. 27. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 03. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 03. 06. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
Mészöly Focisuli
2021. 04. 14. 17:00
KISE Sporttelep
2021. 04. 14. 17:00
KISE Sporttelep
KISE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
GOLDBALL `94. FC SE
2021. 03. 27. 12:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 03. 27. 12:30
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 04. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 04. 03. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
ESMTK
2021. 04. 10. 12:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 10. 12:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 04. 21. 17:00
Csepel Stadion
2021. 04. 21. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 04. 24. 12:00
ROKK Sporttelep
2021. 04. 24. 12:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
BKV ELŐRE SC
2021. 05. 08. 14:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2021. 05. 08. 14:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
DOROGI FC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2021. 05. 15. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 15. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2021. 05. 22. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 05. 22. 12:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 26. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
TATABÁNYAI SPORT CLUB

FC ESZTERGOM

2020. 08. 29. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
2020. 08. 29. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 09. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2020. 09. 09. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
2020. 09. 12. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
2020. 09. 12. 12:00
Czibor Zoltán Városi Sporttelep Komárom
KOMÁROM VSE
FC ESZTERGOM
2020. 09. 19. 12:00
FC Esztergom Sporttelep
2020. 09. 19. 12:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
BSC 1924 FUTBALL KFT.
2020. 10. 01. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
2020. 10. 01. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
Mészöly Focisuli
2020. 10. 03. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
2020. 10. 03. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
KISE
2020. 10. 10. 12:00
Goldball Park
2020. 10. 10. 12:00
Goldball Park
GOLDBALL `94. FC SE
FC ESZTERGOM
2020. 10. 17. 16:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 10. 17. 16:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORTISKOLA SE
FC ESZTERGOM
2020. 10. 21. 16:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2020. 10. 21. 16:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
ESMTK
FC ESZTERGOM
2020. 11. 25. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
2020. 11. 25. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
KELEN SC
2020. 11. 05. 18:00
Csepel Stadion
2020. 11. 05. 18:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
FC ESZTERGOM
2020. 11. 14. 13:00
FC Esztergom Sporttelep
2020. 11. 14. 13:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
SZENT ISTVÁN SE
2020. 11. 18. 18:00
BKV Előre Sporttelep
2020. 11. 18. 18:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE SC
FC ESZTERGOM
2021. 03. 30. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
2021. 03. 30. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
DOROGI FC
2021. 02. 14. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2021. 02. 14. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
FC ESZTERGOM
2021. 02. 20. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 20. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
FC ESZTERGOM
2021. 02. 27. 12:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
2021. 02. 27. 12:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
DUNAKANYAR SE-SZENTENDRE
FC ESZTERGOM
2021. 03. 06. 13:00
FC Esztergom Sporttelep
2021. 03. 06. 13:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
KOMÁROM VSE
2021. 03. 13. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 03. 13. 12:00
Budaörsi Városi Stadion
BSC 1924 FUTBALL KFT.
FC ESZTERGOM
2021. 03. 20. 12:00
Csillaghegyi Strand Sporttelep
2021. 03. 20. 12:00
Csillaghegyi Strand Sporttelep
Mészöly Focisuli
FC ESZTERGOM
2021. 03. 27. 16:00
Vilmos Endre Sportcentrum
2021. 03. 27. 16:00
Vilmos Endre Sportcentrum
KISE
FC ESZTERGOM
2021. 04. 03. 12:00
FC Esztergom Sporttelep
2021. 04. 03. 12:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
GOLDBALL `94. FC SE
2021. 04. 10. 13:00
FC Esztergom Sporttelep
2021. 04. 10. 13:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 04. 17. 12:00
FC Esztergom Sporttelep
2021. 04. 17. 12:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
ESMTK
2021. 04. 24. 12:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 04. 24. 12:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FC ESZTERGOM
2021. 04. 30. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
2021. 04. 30. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
CSEPEL FC SE
2021. 05. 09. 12:00
ROKK Sporttelep
2021. 05. 09. 12:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
FC ESZTERGOM
2021. 05. 15. 12:00
FC Esztergom Sporttelep
2021. 05. 15. 12:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
BKV ELŐRE SC
2021. 05. 22. 12:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2021. 05. 22. 12:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
DOROGI FC
FC ESZTERGOM
2021. 05. 26. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
2021. 05. 26. 18:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
TATABÁNYAI SPORT CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->