Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 10. forduló

2020.10.25 - 14:00

Alsónémedi, Alsónémedi sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
RIZK ANTONIO
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSARNAI CSABA, JAKAB BIANKA
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

24'

DUHAJ ÁDÁM

 

0 - 2

62'

RUTTERSCHMID ROBIN

 

0 - 3

89'

KUCSVÁN MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 10 9 0 1 29 6 23 27 9.7
2 Pereg SE Pereg SE 10 7 1 2 26 12 14 22 9.5
3 FC Dabas II. FC Dabas II. 10 6 2 2 28 13 15 20 11.3
4 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 10 6 2 2 27 12 15 20 9.5
5 Bugyi SE Bugyi SE 10 6 2 2 25 18 7 20 7.1
6 Halásztelki FC Halásztelki FC 10 5 1 4 26 22 4 16 9.4
7 Üllői SE Üllői SE 10 5 0 5 23 21 2 15 9.3
8 Albertirsai SE Albertirsai SE 10 5 0 5 17 18 -1 15 9.1
9 Szigethalom SC Szigethalom SC 10 4 3 3 18 17 1 15 7.4
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 10 4 2 4 16 18 -2 14 8.4
11 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 10 4 0 6 17 19 -2 12 8.6
12 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 10 3 2 5 18 28 -10 11 8.4
13 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 10 2 2 6 15 29 -14 8 6.8
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 10 2 2 6 11 25 -14 8 6.9
15 Taksony SE II. Taksony SE II. 10 1 1 8 10 30 -20 4 7.4
16 Péteri KSK Péteri KSK 10 1 0 9 9 27 -18 3 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 4 2 1 1 5 2 3 7 6 6 0 0 12 2 10 18 10 8 1 1 17 4 13 25
2 Péteri KSK FC Dabas II. 4 4 0 0 6 0 6 12 6 3 2 1 6 4 2 11 10 7 2 1 12 4 8 23
3 Péteri KSK Aranyszarvas SE 5 4 1 0 11 2 9 13 5 2 2 1 4 3 1 8 10 6 3 1 15 5 10 21
4 Péteri KSK Bugyi SE 6 3 2 1 5 4 1 11 4 3 1 0 4 1 3 10 10 6 3 1 9 5 4 21
5 Péteri KSK Pereg SE 5 3 2 0 5 1 4 11 5 2 2 1 6 2 4 8 10 5 4 1 11 3 8 19
6 Péteri KSK Alsónémedi SE 6 3 1 2 6 4 2 10 4 2 2 0 5 2 3 8 10 5 3 2 11 6 5 18
7 Péteri KSK Ráckeve VAFC 5 2 0 3 4 4 0 6 5 2 1 2 4 4 0 7 10 4 1 5 8 8 0 13
8 Péteri KSK Üllői SE 5 2 1 2 8 6 2 7 5 1 3 1 3 3 0 6 10 3 4 3 11 9 2 13
9 Péteri KSK Szigethalom SC 6 2 4 0 6 1 5 10 4 0 1 3 2 5 -3 1 10 2 5 3 8 6 2 11
10 Péteri KSK Albertirsai SE 5 2 2 1 4 3 1 8 5 0 3 2 2 6 -4 3 10 2 5 3 6 9 -3 11
11 Péteri KSK Halásztelki FC 5 1 1 3 5 5 0 4 5 2 0 3 4 6 -2 6 10 3 1 6 9 11 -2 10
12 Péteri KSK Újhartyán VSE 5 1 1 3 3 8 -5 4 5 2 0 3 4 6 -2 6 10 3 1 6 7 14 -7 10
13 Péteri KSK Tárnok KSK 4 1 1 2 1 3 -2 4 6 1 3 2 4 8 -4 6 10 2 4 4 5 11 -6 10
14 Péteri KSK Péteri KSK 5 1 2 2 2 2 0 5 5 0 1 4 0 8 -8 1 10 1 3 6 2 10 -8 6
15 Péteri KSK Tápiószelei SE 6 1 1 4 6 10 -4 4 4 0 1 3 1 9 -8 1 10 1 2 7 7 19 -12 5
16 Péteri KSK Taksony SE II. 4 0 2 2 4 6 -2 2 6 0 0 6 0 12 -12 0 10 0 2 8 4 18 -14 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 4 3 0 1 10 3 7 9 6 6 0 0 19 3 16 18 10 9 0 1 29 6 23 27
2 Péteri KSK Pereg SE 5 4 0 1 14 6 8 12 5 3 1 1 12 6 6 10 10 7 1 2 26 12 14 22
3 Péteri KSK FC Dabas II. 4 3 1 0 15 4 11 10 6 3 1 2 13 9 4 10 10 6 2 2 28 13 15 20
4 Péteri KSK Aranyszarvas SE 5 3 1 1 18 8 10 10 5 3 1 1 9 4 5 10 10 6 2 2 27 12 15 20
5 Péteri KSK Bugyi SE 6 4 1 1 14 9 5 13 4 2 1 1 11 9 2 7 10 6 2 2 25 18 7 20
6 Péteri KSK Halásztelki FC 5 3 1 1 17 12 5 10 5 2 0 3 9 10 -1 6 10 5 1 4 26 22 4 16
7 Péteri KSK Üllői SE 5 2 0 3 10 12 -2 6 5 3 0 2 13 9 4 9 10 5 0 5 23 21 2 15
8 Péteri KSK Albertirsai SE 5 4 0 1 9 6 3 12 5 1 0 4 8 12 -4 3 10 5 0 5 17 18 -1 15
9 Péteri KSK Szigethalom SC 6 4 2 0 13 7 6 14 4 0 1 3 5 10 -5 1 10 4 3 3 18 17 1 15
10 Péteri KSK Alsónémedi SE 6 2 1 3 8 11 -3 7 4 2 1 1 8 7 1 7 10 4 2 4 16 18 -2 14
11 Péteri KSK Ráckeve VAFC 5 2 0 3 7 9 -2 6 5 2 0 3 10 10 0 6 10 4 0 6 17 19 -2 12
12 Péteri KSK Újhartyán VSE 5 2 0 3 8 12 -4 6 5 1 2 2 10 16 -6 5 10 3 2 5 18 28 -10 11
13 Péteri KSK Tápiószelei SE 6 2 1 3 11 15 -4 7 4 0 1 3 4 14 -10 1 10 2 2 6 15 29 -14 8
14 Péteri KSK Tárnok KSK 4 1 1 2 6 9 -3 4 6 1 1 4 5 16 -11 4 10 2 2 6 11 25 -14 8
15 Péteri KSK Taksony SE II. 4 0 1 3 5 12 -7 1 6 1 0 5 5 18 -13 3 10 1 1 8 10 30 -20 4
16 Péteri KSK Péteri KSK 5 1 0 4 5 10 -5 3 5 0 0 5 4 17 -13 0 10 1 0 9 9 27 -18 3
 
Albertirsai SE
---1 - 04 - 3--1 - 0----1 - 02 - 3-
Alsónémedi SE
-1 - 0-0 - 3-0 - 3---2 - 21 - 34 - 0---
Aranyszarvas SE
3 - 1-----3 - 4--2 - 0-3 - 37 - 0--
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 0-0 - 3---3 - 2----4 - 2
FC Dabas II.
-------7 - 2--2 - 0-4 - 02 - 2-
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1----4 - 2-5 - 0---2 - 6
Örkényi SE
3 - 0-----1 - 0----5 - 01 - 3--
Pereg SE
---1 - 3-2 - 1-4 - 0----2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 4----3 - 2-----0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 5-0 - 2---3 - 0----
Szigethalom SC
2 - 1---1 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 1---
Taksony SE II.
2 - 5-----2 - 40 - 2----1 - 1--
Tápiószelei SE
---3 - 32 - 40 - 2-1 - 51 - 0----4 - 1-
Tárnok KSK
-----1 - 2---2 - 1---3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3----0 - 4--1 - 4-3 - 0--3 - 1
Üllői SE
--2 - 5---1 - 3--0 - 13 - 14 - 2---

Meccsek

Alsónémedi SE

2020. 08. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2020. 08. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkényi SE
2020. 09. 12. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 09. 12. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Alsónémedi SE
2020. 09. 20. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2020. 09. 26. 16:00
Péteri sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Szigethalom SC
2020. 10. 11. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2020. 10. 18. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószelei SE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2020. 11. 01. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 01. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2020. 11. 08. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllői SE
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Alsónémedi SE
2021. 02. 27. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 27. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Alsónémedi SE
2021. 03. 13. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 03. 13. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2021. 03. 21. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Alsónémedi SE
2021. 04. 02. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 04. 02. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelki FC
2021. 05. 19. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 19. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2021. 04. 18. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2021. 04. 24. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 04. 24. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Alsónémedi SE
2021. 05. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2021. 05. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 05. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Alsónémedi SE
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 05. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Pereg SE
2021. 06. 02.
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 02.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2021. 05. 29. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Alsónémedi SE
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Albertirsai SE
2021. 06. 12. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tárnok KSK

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Pereg SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->