Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 10. forduló

2020.10.24 - 14:00

Ócsa, Ócsai sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ASZÓDI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KRÓZSER ANDRÁS JÓZSEF, LACZKÓ GEORGINA
Szigethalom SC
Albertirsai SE
90'
45'

Gólok

FOLMER KRISZTIÁN ZSOLT

52'

1 - 0

 

 

1 - 1

67'

HADAR PÉTER
FOLMER KRISZTIÁN ZSOLT

72'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 10 9 0 1 29 6 23 27 9.7
2 Pereg SE Pereg SE 10 7 1 2 26 12 14 22 9.5
3 FC Dabas II. FC Dabas II. 10 6 2 2 28 13 15 20 11.3
4 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 10 6 2 2 27 12 15 20 9.5
5 Bugyi SE Bugyi SE 10 6 2 2 25 18 7 20 7.1
6 Halásztelki FC Halásztelki FC 10 5 1 4 26 22 4 16 9.4
7 Üllői SE Üllői SE 10 5 0 5 23 21 2 15 9.3
8 Albertirsai SE Albertirsai SE 10 5 0 5 17 18 -1 15 9.1
9 Szigethalom SC Szigethalom SC 10 4 3 3 18 17 1 15 7.4
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 10 4 2 4 16 18 -2 14 8.4
11 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 10 4 0 6 17 19 -2 12 8.6
12 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 10 3 2 5 18 28 -10 11 8.4
13 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 10 2 2 6 15 29 -14 8 6.8
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 10 2 2 6 11 25 -14 8 6.9
15 Taksony SE II. Taksony SE II. 10 1 1 8 10 30 -20 4 7.4
16 Péteri KSK Péteri KSK 10 1 0 9 9 27 -18 3 7.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 4 2 1 1 5 2 3 7 6 6 0 0 12 2 10 18 10 8 1 1 17 4 13 25
2 Péteri KSK FC Dabas II. 4 4 0 0 6 0 6 12 6 3 2 1 6 4 2 11 10 7 2 1 12 4 8 23
3 Péteri KSK Aranyszarvas SE 5 4 1 0 11 2 9 13 5 2 2 1 4 3 1 8 10 6 3 1 15 5 10 21
4 Péteri KSK Bugyi SE 6 3 2 1 5 4 1 11 4 3 1 0 4 1 3 10 10 6 3 1 9 5 4 21
5 Péteri KSK Pereg SE 5 3 2 0 5 1 4 11 5 2 2 1 6 2 4 8 10 5 4 1 11 3 8 19
6 Péteri KSK Alsónémedi SE 6 3 1 2 6 4 2 10 4 2 2 0 5 2 3 8 10 5 3 2 11 6 5 18
7 Péteri KSK Ráckeve VAFC 5 2 0 3 4 4 0 6 5 2 1 2 4 4 0 7 10 4 1 5 8 8 0 13
8 Péteri KSK Üllői SE 5 2 1 2 8 6 2 7 5 1 3 1 3 3 0 6 10 3 4 3 11 9 2 13
9 Péteri KSK Szigethalom SC 6 2 4 0 6 1 5 10 4 0 1 3 2 5 -3 1 10 2 5 3 8 6 2 11
10 Péteri KSK Albertirsai SE 5 2 2 1 4 3 1 8 5 0 3 2 2 6 -4 3 10 2 5 3 6 9 -3 11
11 Péteri KSK Halásztelki FC 5 1 1 3 5 5 0 4 5 2 0 3 4 6 -2 6 10 3 1 6 9 11 -2 10
12 Péteri KSK Újhartyán VSE 5 1 1 3 3 8 -5 4 5 2 0 3 4 6 -2 6 10 3 1 6 7 14 -7 10
13 Péteri KSK Tárnok KSK 4 1 1 2 1 3 -2 4 6 1 3 2 4 8 -4 6 10 2 4 4 5 11 -6 10
14 Péteri KSK Péteri KSK 5 1 2 2 2 2 0 5 5 0 1 4 0 8 -8 1 10 1 3 6 2 10 -8 6
15 Péteri KSK Tápiószelei SE 6 1 1 4 6 10 -4 4 4 0 1 3 1 9 -8 1 10 1 2 7 7 19 -12 5
16 Péteri KSK Taksony SE II. 4 0 2 2 4 6 -2 2 6 0 0 6 0 12 -12 0 10 0 2 8 4 18 -14 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Péteri KSK Örkényi SE 4 3 0 1 10 3 7 9 6 6 0 0 19 3 16 18 10 9 0 1 29 6 23 27
2 Péteri KSK Pereg SE 5 4 0 1 14 6 8 12 5 3 1 1 12 6 6 10 10 7 1 2 26 12 14 22
3 Péteri KSK FC Dabas II. 4 3 1 0 15 4 11 10 6 3 1 2 13 9 4 10 10 6 2 2 28 13 15 20
4 Péteri KSK Aranyszarvas SE 5 3 1 1 18 8 10 10 5 3 1 1 9 4 5 10 10 6 2 2 27 12 15 20
5 Péteri KSK Bugyi SE 6 4 1 1 14 9 5 13 4 2 1 1 11 9 2 7 10 6 2 2 25 18 7 20
6 Péteri KSK Halásztelki FC 5 3 1 1 17 12 5 10 5 2 0 3 9 10 -1 6 10 5 1 4 26 22 4 16
7 Péteri KSK Üllői SE 5 2 0 3 10 12 -2 6 5 3 0 2 13 9 4 9 10 5 0 5 23 21 2 15
8 Péteri KSK Albertirsai SE 5 4 0 1 9 6 3 12 5 1 0 4 8 12 -4 3 10 5 0 5 17 18 -1 15
9 Péteri KSK Szigethalom SC 6 4 2 0 13 7 6 14 4 0 1 3 5 10 -5 1 10 4 3 3 18 17 1 15
10 Péteri KSK Alsónémedi SE 6 2 1 3 8 11 -3 7 4 2 1 1 8 7 1 7 10 4 2 4 16 18 -2 14
11 Péteri KSK Ráckeve VAFC 5 2 0 3 7 9 -2 6 5 2 0 3 10 10 0 6 10 4 0 6 17 19 -2 12
12 Péteri KSK Újhartyán VSE 5 2 0 3 8 12 -4 6 5 1 2 2 10 16 -6 5 10 3 2 5 18 28 -10 11
13 Péteri KSK Tápiószelei SE 6 2 1 3 11 15 -4 7 4 0 1 3 4 14 -10 1 10 2 2 6 15 29 -14 8
14 Péteri KSK Tárnok KSK 4 1 1 2 6 9 -3 4 6 1 1 4 5 16 -11 4 10 2 2 6 11 25 -14 8
15 Péteri KSK Taksony SE II. 4 0 1 3 5 12 -7 1 6 1 0 5 5 18 -13 3 10 1 1 8 10 30 -20 4
16 Péteri KSK Péteri KSK 5 1 0 4 5 10 -5 3 5 0 0 5 4 17 -13 0 10 1 0 9 9 27 -18 3
 
Albertirsai SE
---1 - 04 - 3--1 - 0----1 - 02 - 3-
Alsónémedi SE
-1 - 0-0 - 3-0 - 3---2 - 21 - 34 - 0---
Aranyszarvas SE
3 - 1-----3 - 4--2 - 0-3 - 37 - 0--
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 0-0 - 3---3 - 2----4 - 2
FC Dabas II.
-------7 - 2--2 - 0-4 - 02 - 2-
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1----4 - 2-5 - 0---2 - 6
Örkényi SE
3 - 0-----1 - 0----5 - 01 - 3--
Pereg SE
---1 - 3-2 - 1-4 - 0----2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 4----3 - 2-----0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 5-0 - 2---3 - 0----
Szigethalom SC
2 - 1---1 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 1---
Taksony SE II.
2 - 5-----2 - 40 - 2----1 - 1--
Tápiószelei SE
---3 - 32 - 40 - 2-1 - 51 - 0----4 - 1-
Tárnok KSK
-----1 - 2---2 - 1---3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3----0 - 4--1 - 4-3 - 0--3 - 1
Üllői SE
--2 - 5---1 - 3--0 - 13 - 14 - 2---

Meccsek

Szigethalom SC

2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Halásztelki FC
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Szigethalom SC
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Péteri KSK
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 20. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Szigethalom SC
2020. 09. 26. 16:00
Ócsai sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Tápiószelei SE
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Szigethalom SC
2020. 10. 10. 15:00
Ócsai sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Pereg SE
2020. 10. 18. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 10. 18. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Üllői SE
Szigethalom SC
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Albertirsai SE
2020. 10. 31. 13:30
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Szigethalom SC
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Szigethalom SC
Tárnok KSK
2021. 02. 21. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 21. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Szigethalom SC
2021. 02. 28. 14:00
Ócsai sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Újhartyán VSE
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Szigethalom SC
2021. 04. 07. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 07. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Szigethalom SC
2021. 03. 20. 15:00
Ócsai sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Aranyszarvas SE
2021. 05. 12. 17:30
Péteri sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Szigethalom SC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Ócsai sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Bugyi SE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Szigethalom SC
2021. 04. 24. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 04. 24. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Alsónémedi SE
2021. 05. 02. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 05. 02. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Szigethalom SC
2021. 05. 08. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Szigethalom SC
Üllői SE
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Szigethalom SC
2021. 05. 22. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Ráckeve VAFC
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Szigethalom SC
2021. 06. 05. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Taksony SE II.
2021. 06. 13. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 06. 13. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Szigethalom SC
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Örkényi SE

Albertirsai SE

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Albertirsai SE
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tárnok KSK
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 09. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Albertirsai SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 19. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Újhartyán VSE
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Albertirsai SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Halásztelki FC
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Péteri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Albertirsai SE
2021. 05. 05. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 05. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Bugyi SE
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 11. 07. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Albertirsai SE
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Alsónémedi SE
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 28. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Pereg SE
Albertirsai SE
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Albertirsai SE
Üllői SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 03. 20. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ráckeve VAFC
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Albertirsai SE
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Taksony SE II.
2021. 04. 11. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Albertirsai SE
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Örkényi SE
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Albertirsai SE
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Albertirsai SE
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 15. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Szigethalom SC
2021. 05. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Albertirsai SE
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 29. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószelei SE
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Albertirsai SE
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 06. 12. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Pereg SE
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple