Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 13. forduló

2020.11.14 - 13:30

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KOVÁCS BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LACZKÓ ZOLTÁN, ZSÉLYI CSABA
FC Dabas II.
Halásztelki FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

62'

TAMÁS DÁVID GYÖRGY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 11 9 1 1 30 7 23 28 9.1
2 Pereg SE Pereg SE 12 9 1 2 29 12 17 28 9.3
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 13 7 4 2 30 14 16 25 9.5
4 Halásztelki FC Halásztelki FC 12 7 1 4 32 24 8 22 9.4
5 FC Dabas II. FC Dabas II. 12 6 2 4 28 15 13 20 9.9
6 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 12 6 0 6 27 23 4 18 8.8
7 Bugyi SE Bugyi SE 10 5 2 3 23 20 3 17 7
8 Üllői SE Üllői SE 10 5 1 4 21 17 4 16 9.2
9 Albertirsai SE Albertirsai SE 12 5 1 6 19 24 -5 16 9.2
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 13 4 4 5 18 22 -4 16 8.2
11 Szigethalom SC Szigethalom SC 11 4 3 4 20 23 -3 15 7.5
12 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 13 3 3 7 23 37 -14 12 8.2
13 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 11 3 2 6 19 29 -10 11 7.2
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 11 3 2 6 12 25 -13 11 7.4
15 Péteri KSK Péteri KSK 13 2 1 10 13 31 -18 7 8.9
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 12 1 2 9 11 32 -21 5 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 6 5 1 0 12 2 10 16 7 3 3 1 5 3 2 12 13 8 4 1 17 5 12 28
2 Taksony SE II. Örkényi SE 5 2 1 2 5 3 2 7 6 6 0 0 12 2 10 18 11 8 1 2 17 5 12 25
3 Taksony SE II. FC Dabas II. 5 4 1 0 6 0 6 13 7 3 2 2 6 5 1 11 12 7 3 2 12 5 7 24
4 Taksony SE II. Pereg SE 7 4 3 0 6 1 5 15 5 2 2 1 6 2 4 8 12 6 5 1 12 3 9 23
5 Taksony SE II. Alsónémedi SE 7 3 2 2 6 4 2 11 6 2 4 0 6 3 3 10 13 5 6 2 12 7 5 21
6 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 6 3 0 3 6 5 1 9 6 3 1 2 7 4 3 10 12 6 1 5 13 9 4 19
7 Taksony SE II. Bugyi SE 6 2 2 2 3 6 -3 8 4 3 1 0 4 1 3 10 10 5 3 2 7 7 0 18
8 Taksony SE II. Újhartyán VSE 7 3 1 3 6 9 -3 10 6 2 0 4 4 7 -3 6 13 5 1 7 10 16 -6 16
9 Taksony SE II. Üllői SE 5 2 1 2 8 6 2 7 5 1 4 0 2 1 1 7 10 3 5 2 10 7 3 14
10 Taksony SE II. Albertirsai SE 6 2 3 1 5 4 1 9 6 0 3 3 2 7 -5 3 12 2 6 4 7 11 -4 12
11 Taksony SE II. Halásztelki FC 5 1 1 3 5 5 0 4 7 2 1 4 5 8 -3 7 12 3 2 7 10 13 -3 11
12 Taksony SE II. Szigethalom SC 6 2 4 0 6 1 5 10 5 0 1 4 3 7 -4 1 11 2 5 4 9 8 1 11
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 5 1 2 2 1 3 -2 5 6 1 3 2 4 8 -4 6 11 2 5 4 5 11 -6 11
14 Taksony SE II. Péteri KSK 6 2 2 2 3 2 1 8 7 0 2 5 0 9 -9 2 13 2 4 7 3 11 -8 10
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 7 2 1 4 7 10 -3 7 4 0 1 3 1 9 -8 1 11 2 2 7 8 19 -11 8
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 5 0 3 2 4 6 -2 3 7 0 0 7 0 13 -13 0 12 0 3 9 4 19 -15 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 5 3 1 1 11 4 7 10 6 6 0 0 19 3 16 18 11 9 1 1 30 7 23 28
2 Taksony SE II. Pereg SE 7 6 0 1 17 6 11 18 5 3 1 1 12 6 6 10 12 9 1 2 29 12 17 28
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 6 4 1 1 20 9 11 13 7 3 3 1 10 5 5 12 13 7 4 2 30 14 16 25
4 Taksony SE II. Halásztelki FC 5 3 1 1 17 12 5 10 7 4 0 3 15 12 3 12 12 7 1 4 32 24 8 22
5 Taksony SE II. FC Dabas II. 5 3 1 1 15 5 10 10 7 3 1 3 13 10 3 10 12 6 2 4 28 15 13 20
6 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 6 3 0 3 13 11 2 9 6 3 0 3 14 12 2 9 12 6 0 6 27 23 4 18
7 Taksony SE II. Bugyi SE 6 3 1 2 12 11 1 10 4 2 1 1 11 9 2 7 10 5 2 3 23 20 3 17
8 Taksony SE II. Üllői SE 5 2 0 3 10 12 -2 6 5 3 1 1 11 5 6 10 10 5 1 4 21 17 4 16
9 Taksony SE II. Albertirsai SE 6 4 1 1 11 8 3 13 6 1 0 5 8 16 -8 3 12 5 1 6 19 24 -5 16
10 Taksony SE II. Alsónémedi SE 7 2 2 3 8 11 -3 8 6 2 2 2 10 11 -1 8 13 4 4 5 18 22 -4 16
11 Taksony SE II. Szigethalom SC 6 4 2 0 13 7 6 14 5 0 1 4 7 16 -9 1 11 4 3 4 20 23 -3 15
12 Taksony SE II. Újhartyán VSE 7 2 1 4 12 19 -7 7 6 1 2 3 11 18 -7 5 13 3 3 7 23 37 -14 12
13 Taksony SE II. Tápiószelei SE 7 3 1 3 15 15 0 10 4 0 1 3 4 14 -10 1 11 3 2 6 19 29 -10 11
14 Taksony SE II. Tárnok KSK 5 2 1 2 7 9 -2 7 6 1 1 4 5 16 -11 4 11 3 2 6 12 25 -13 11
15 Taksony SE II. Péteri KSK 6 2 0 4 7 11 -4 6 7 0 1 6 6 20 -14 1 13 2 1 10 13 31 -18 7
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 5 0 2 3 5 12 -7 2 7 1 0 6 6 20 -14 3 12 1 2 9 11 32 -21 5
 
Albertirsai SE
2 - 2--1 - 04 - 3--1 - 0----1 - 02 - 3-
Alsónémedi SE
-1 - 0-0 - 3-0 - 3---2 - 21 - 34 - 0--0 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 1-----3 - 4--2 - 0-3 - 37 - 02 - 1-
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 0-0 - 3--2 - 43 - 2-----
FC Dabas II.
----0 - 1--7 - 2--2 - 0-4 - 02 - 2-
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1----4 - 2-5 - 0---2 - 6
Örkényi SE
3 - 0-1 - 1---1 - 0----5 - 01 - 3--
Pereg SE
-2 - 0-1 - 31 - 02 - 1-4 - 0----2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 4----3 - 2-2 - 1---0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 5-0 - 2--6 - 23 - 0----
Szigethalom SC
2 - 1---1 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 1---
Taksony SE II.
2 - 5-0 - 0---2 - 40 - 2----1 - 1--
Tápiószelei SE
4 - 0--3 - 32 - 40 - 2-1 - 51 - 0----4 - 1-
Tárnok KSK
-----1 - 2--1 - 02 - 1---3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3---2 - 50 - 4-2 - 21 - 4-3 - 0--3 - 1
Üllői SE
--2 - 5---1 - 3--0 - 13 - 14 - 2---

Meccsek

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
INFO
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 28. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
02. 28. 14:00
FC Dabas II.
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 06. 14:30
Aranyszarvas SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 14. 16:30
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
03. 20. 15:00
FC Dabas II.
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 28. 15:30
Ráckeve VAFC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 03. 15:30
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
04. 10. 16:00
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 17. 16:00
Bugyi SE
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
04. 24. 16:30
FC Dabas II.
2021. 05. 02. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 05. 02. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 02. 15:30
Tápiószelei SE
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
05. 09. 16:30
FC Dabas II.
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 16. 17:00
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
05. 23. 17:00
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 29. 17:00
Pereg SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
06. 05. 17:00
FC Dabas II.
2021. 06. 12. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 12. 17:00
Üllői SE
2021. 06. 20. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2021. 06. 20. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
06. 20. 17:00
FC Dabas II.

Halásztelki FC

2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sporttelep
2020. 08. 19. 16:30
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
Halásztelki FC
2020. 08. 30. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 08. 30. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Bugyi SE
2020. 09. 05. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 09. 05. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Halásztelki FC
2020. 09. 12. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 09. 12. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Alsónémedi SE
2020. 09. 20. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 09. 20. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelki FC
2020. 10. 07. 18:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 07. 18:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Üllői SE
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 03. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Halásztelki FC
2020. 10. 10. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 10. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Ráckeve VAFC
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Halásztelki FC
2020. 10. 24. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 24. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Taksony SE II.
2020. 11. 11. 18:30
Újhartyáni sportpálya
2020. 11. 11. 18:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelki FC
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
INFO
Halásztelki FC
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2021. 02. 27. 17:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
INFO
Halásztelki FC
2021. 03. 06. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 03. 06. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
03. 06. 14:30
Péteri KSK
2021. 03. 13. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 03. 13. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
03. 13. 15:00
Szigethalom SC
2021. 03. 21. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
03. 21. 15:00
Halásztelki FC
2021. 03. 27. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 03. 27. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
03. 27. 15:30
Tápiószelei SE
2021. 04. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 04. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
04. 04. 16:00
Halásztelki FC
2021. 04. 10. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 10. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
04. 10. 16:00
Pereg SE
2021. 04. 17. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
04. 17. 16:00
Halásztelki FC
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 04. 24. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
04. 24. 16:30
Albertirsai SE
2021. 05. 01. 16:30
Ráckevei sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
05. 01. 16:30
Halásztelki FC
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
05. 08. 16:30
Tárnok KSK
2021. 05. 15. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 05. 15. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
05. 15. 17:00
Halásztelki FC
2021. 05. 22. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 22. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
05. 22. 17:00
Újhartyán VSE
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
05. 29. 17:00
Örkényi SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
06. 05. 17:00
FC Dabas II.
2021. 06. 12. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 12. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
06. 12. 17:00
Aranyszarvas SE
2021. 06. 20. 17:00
Péteri sportpálya
2021. 06. 20. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 20. 17:00
Halásztelki FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple