Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 15. forduló

2021.03.07 - 14:30

Újhartyán, Újhartyáni sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KÁLÉ ELEMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÉCSI KRISZTIÁN VIKTOR, TÍMÁR LÓRÁND
Újhartyán VSE
Bugyi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

NAHÓCZKY BALÁZS ATTILA

 

0 - 2

16'

HORÁK GYULA
HÉGER ATTILA

51'

1 - 2

 

 

1 - 3

60'

CEMMEL PÉTER

 

1 - 4

75'

KÓBOR CSABA MIKLÓS
HÉGER ATTILA

77'

2 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 15 13 1 1 42 10 32 40 9
2 Pereg SE Pereg SE 15 11 1 3 41 16 25 34 8.9
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 15 9 4 2 37 15 22 31 8.9
4 Bugyi SE Bugyi SE 15 9 3 3 45 28 17 30 8.8
5 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 15 8 0 7 38 30 8 24 8.7
6 FC Dabas II. FC Dabas II. 15 7 2 6 35 24 11 23 8.7
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 15 7 2 6 33 31 2 23 8.6
8 Szigethalom SC Szigethalom SC 15 6 3 6 25 30 -5 21 8.5
9 Üllői SE Üllői SE 15 6 2 7 34 35 -1 20 8.5
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 15 5 4 6 25 28 -3 19 8.4
11 Albertirsai SE Albertirsai SE 15 5 3 7 26 37 -11 18 8.3
12 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 15 4 3 8 26 41 -15 15 8.3
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 15 4 2 9 19 36 -17 14 8.2
14 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 15 4 2 9 25 43 -18 14 8.1
15 Péteri KSK Péteri KSK 15 2 2 11 15 34 -19 8 8.1
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 15 2 2 11 15 43 -28 8 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 7 4 1 2 10 3 7 13 8 6 2 0 14 4 10 20 15 10 3 2 24 7 17 33
2 Taksony SE II. Bugyi SE 8 4 2 2 10 8 2 14 7 5 2 0 9 2 7 17 15 9 4 2 19 10 9 31
3 Taksony SE II. FC Dabas II. 8 6 2 0 10 2 8 20 7 3 2 2 6 5 1 11 15 9 4 2 16 7 9 31
4 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 7 5 2 0 12 2 10 17 8 3 3 2 5 4 1 12 15 8 5 2 17 6 11 29
5 Taksony SE II. Pereg SE 8 5 3 0 8 1 7 18 7 3 2 2 8 4 4 11 15 8 5 2 16 5 11 29
6 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 8 4 0 4 12 7 5 12 7 4 1 2 10 6 4 13 15 8 1 6 22 13 9 25
7 Taksony SE II. Alsónémedi SE 8 3 2 3 8 7 1 11 7 3 4 0 7 3 4 13 15 6 6 3 15 10 5 24
8 Taksony SE II. Üllői SE 7 3 2 2 10 7 3 11 8 2 4 2 7 6 1 10 15 5 6 4 17 13 4 21
9 Taksony SE II. Szigethalom SC 8 3 5 0 8 2 6 14 7 1 1 5 4 9 -5 4 15 4 6 5 12 11 1 18
10 Taksony SE II. Újhartyán VSE 8 3 1 4 6 11 -5 10 7 2 1 4 4 7 -3 7 15 5 2 8 10 18 -8 17
11 Taksony SE II. Tárnok KSK 7 1 2 4 1 6 -5 5 8 2 3 3 8 10 -2 9 15 3 5 7 9 16 -7 14
12 Taksony SE II. Halásztelki FC 6 1 2 3 6 6 0 5 9 2 2 5 5 11 -6 8 15 3 4 8 11 17 -6 13
13 Taksony SE II. Albertirsai SE 8 2 4 2 7 8 -1 10 7 0 3 4 2 9 -7 3 15 2 7 6 9 17 -8 13
14 Taksony SE II. Péteri KSK 7 2 3 2 4 3 1 9 8 0 3 5 1 10 -9 3 15 2 6 7 5 13 -8 12
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 8 2 1 5 7 13 -6 7 7 0 2 5 3 18 -15 2 15 2 3 10 10 31 -21 9
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 7 1 3 3 7 8 -1 6 8 0 0 8 1 18 -17 0 15 1 3 11 8 26 -18 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 7 5 1 1 18 5 13 16 8 8 0 0 24 5 19 24 15 13 1 1 42 10 32 40
2 Taksony SE II. Pereg SE 8 7 0 1 23 6 17 21 7 4 1 2 18 10 8 13 15 11 1 3 41 16 25 34
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 7 5 1 1 23 9 14 16 8 4 3 1 14 6 8 15 15 9 4 2 37 15 22 31
4 Taksony SE II. Bugyi SE 8 5 1 2 24 14 10 16 7 4 2 1 21 14 7 14 15 9 3 3 45 28 17 30
5 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 8 4 0 4 20 15 5 12 7 4 0 3 18 15 3 12 15 8 0 7 38 30 8 24
6 Taksony SE II. FC Dabas II. 8 4 1 3 22 14 8 13 7 3 1 3 13 10 3 10 15 7 2 6 35 24 11 23
7 Taksony SE II. Halásztelki FC 6 3 2 1 18 13 5 11 9 4 0 5 15 18 -3 12 15 7 2 6 33 31 2 23
8 Taksony SE II. Szigethalom SC 8 5 2 1 16 10 6 17 7 1 1 5 9 20 -11 4 15 6 3 6 25 30 -5 21
9 Taksony SE II. Üllői SE 7 3 0 4 15 17 -2 9 8 3 2 3 19 18 1 11 15 6 2 7 34 35 -1 20
10 Taksony SE II. Alsónémedi SE 8 2 2 4 11 15 -4 8 7 3 2 2 14 13 1 11 15 5 4 6 25 28 -3 19
11 Taksony SE II. Albertirsai SE 8 4 3 1 18 15 3 15 7 1 0 6 8 22 -14 3 15 5 3 7 26 37 -11 18
12 Taksony SE II. Újhartyán VSE 8 2 1 5 14 23 -9 7 7 2 2 3 12 18 -6 8 15 4 3 8 26 41 -15 15
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 7 2 1 4 9 16 -7 7 8 2 1 5 10 20 -10 7 15 4 2 9 19 36 -17 14
14 Taksony SE II. Tápiószelei SE 8 3 1 4 16 18 -2 10 7 1 1 5 9 25 -16 4 15 4 2 9 25 43 -18 14
15 Taksony SE II. Péteri KSK 7 2 0 5 8 13 -5 6 8 0 2 6 7 21 -14 2 15 2 2 11 15 34 -19 8
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 7 1 2 4 8 15 -7 5 8 1 0 7 7 28 -21 3 15 2 2 11 15 43 -28 8
 
Albertirsai SE
2 - 2-3 - 31 - 04 - 3--1 - 0----1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 0-0 - 3-0 - 3--3 - 42 - 21 - 34 - 0--0 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 1---3 - 0-3 - 4--2 - 0-3 - 37 - 02 - 1-
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 0-0 - 3--2 - 43 - 28 - 1---4 - 2
FC Dabas II.
--1 - 4-0 - 11 - 3-7 - 2--2 - 0-4 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1---1 - 14 - 2-5 - 0---2 - 6
Örkényi SE
3 - 0-1 - 1--3 - 01 - 0--4 - 1-5 - 01 - 3--
Pereg SE
6 - 02 - 0-1 - 31 - 02 - 1-4 - 0----2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 4--1 - 2-3 - 2-2 - 1---0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 5-0 - 21 - 4-6 - 23 - 06 - 0---
Szigethalom SC
2 - 1---1 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 1-
Taksony SE II.
2 - 5-0 - 0---2 - 40 - 2--0 - 13 - 21 - 1--
Tápiószelei SE
4 - 0--3 - 32 - 40 - 2-1 - 51 - 0---1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
-2 - 4-0 - 3-1 - 2--1 - 02 - 1---3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3-2 - 4-2 - 50 - 4-2 - 21 - 4-3 - 0--3 - 1
Üllői SE
--2 - 5---1 - 33 - 2-0 - 13 - 14 - 22 - 3--

Meccsek

Újhartyán VSE

2020. 08. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Újhartyán VSE
2020. 08. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2020. 09. 06. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 09. 06. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2020. 09. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllői SE
2020. 09. 19. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 19. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Újhartyán VSE
2020. 09. 27. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2020. 10. 03. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 03. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Újhartyán VSE
2020. 10. 11. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 10. 25. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkényi SE
2020. 11. 11. 18:30
Újhartyáni sportpálya
2020. 11. 11. 18:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelki FC
2020. 11. 07. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 11. 07. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2020. 11. 15. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2020. 11. 15. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2021. 02. 28. 14:00
Ócsai sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Újhartyán VSE
2021. 03. 07. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 03. 07. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2021. 04. 21. 19:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 21. 19:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószelei SE
2021. 03. 21. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2021. 05. 19. 19:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 19. 19:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2021. 04. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Újhartyán VSE
2021. 04. 11. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 11. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Albertirsai SE
2021. 04. 17. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2021. 04. 25. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 25. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tárnok KSK
2021. 05. 01. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 05. 01. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Újhartyán VSE
2021. 05. 22. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 22. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Újhartyán VSE
2021. 05. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2021. 06. 05. 17:00
Péteri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2021. 06. 13. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 06. 13. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Szigethalom SC
2021. 06. 03. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 06. 03. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE

Bugyi SE

2020. 08. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkényi SE
2020. 08. 30. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 08. 30. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Bugyi SE
2020. 09. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Aranyszarvas SE
2020. 09. 12. 16:30
Péteri sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2020. 09. 20. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Szigethalom SC
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Bugyi SE
2020. 10. 11. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2020. 10. 18. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 10. 18. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Bugyi SE
2021. 04. 20. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 04. 20. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllői SE
2021. 05. 05. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 05. 19:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Bugyi SE
2020. 11. 08. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ráckeve VAFC
2021. 02. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
2021. 02. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
Tárnok KSK
Bugyi SE
2021. 02. 28. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Taksony SE II.
2021. 03. 07. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 03. 07. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2021. 03. 14. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Bugyi SE
2021. 03. 21. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelki FC
2021. 03. 28. 15:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2021. 05. 18. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 05. 18. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Péteri KSK
2021. 04. 10. 16:00
Ócsai sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Bugyi SE
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2021. 04. 25. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tápiószelei SE
2021. 05. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2021. 05. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2021. 05. 15. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Bugyi SE
2021. 05. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Albertirsai SE
2021. 05. 29. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Bugyi SE
2021. 06. 06. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tárnok KSK
2021. 06. 12. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 06. 12. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Bugyi SE
2021. 06. 03. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 06. 03. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->