Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 16. forduló

2021.03.13 - 17:30

Tápiószentmárton, Tápiószentmártoni Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MÁKOS MÁRK DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TAMÁS ATTILA, TÍMÁR LÓRÁND
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 16 14 1 1 43 10 33 43 8.7
2 Pereg SE Pereg SE 16 12 1 3 45 16 29 37 9.3
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 16 9 5 2 37 15 22 32 9.3
4 Bugyi SE Bugyi SE 16 9 3 4 45 29 16 30 8.3
5 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 16 9 0 7 41 30 11 27 8.8
6 FC Dabas II. FC Dabas II. 16 8 2 6 39 24 15 26 8.9
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 16 8 2 6 36 31 5 26 8.6
8 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 16 6 4 6 30 28 2 22 9
9 Szigethalom SC Szigethalom SC 16 6 3 7 25 33 -8 21 8.4
10 Üllői SE Üllői SE 16 6 2 8 34 38 -4 20 8.2
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 16 5 3 8 29 42 -13 18 8.6
12 Albertirsai SE Albertirsai SE 16 5 3 8 26 41 -15 18 8.1
13 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 16 4 2 10 26 46 -20 14 8.4
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 16 4 2 10 19 40 -21 14 7.8
15 Péteri KSK Péteri KSK 16 2 3 11 15 34 -19 9 7.8
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 16 2 2 12 15 48 -33 8 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 8 5 1 2 11 3 8 16 8 6 2 0 14 4 10 20 16 11 3 2 25 7 18 36
2 Taksony SE II. FC Dabas II. 9 7 2 0 11 2 9 23 7 3 2 2 6 5 1 11 16 10 4 2 17 7 10 34
3 Taksony SE II. Pereg SE 8 5 3 0 8 1 7 18 8 4 2 2 9 4 5 14 16 9 5 2 17 5 12 32
4 Taksony SE II. Bugyi SE 8 4 2 2 10 8 2 14 8 5 2 1 9 3 6 17 16 9 4 3 19 11 8 31
5 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 8 5 3 0 12 2 10 18 8 3 3 2 5 4 1 12 16 8 6 2 17 6 11 30
6 Taksony SE II. Alsónémedi SE 8 3 2 3 8 7 1 11 8 4 4 0 10 3 7 16 16 7 6 3 18 10 8 27
7 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 9 4 1 4 12 7 5 13 7 4 1 2 10 6 4 13 16 8 2 6 22 13 9 26
8 Taksony SE II. Üllői SE 7 3 2 2 10 7 3 11 9 2 5 2 7 6 1 11 16 5 7 4 17 13 4 22
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 9 4 1 4 8 11 -3 13 7 2 1 4 4 7 -3 7 16 6 2 8 12 18 -6 20
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 8 3 5 0 8 2 6 14 8 1 1 6 4 10 -6 4 16 4 6 6 12 12 0 18
11 Taksony SE II. Halásztelki FC 7 2 2 3 7 6 1 8 9 2 2 5 5 11 -6 8 16 4 4 8 12 17 -5 16
12 Taksony SE II. Tárnok KSK 8 1 2 5 1 7 -6 5 8 2 3 3 8 10 -2 9 16 3 5 8 9 17 -8 14
13 Taksony SE II. Péteri KSK 7 2 3 2 4 3 1 9 9 0 4 5 1 10 -9 4 16 2 7 7 5 13 -8 13
14 Taksony SE II. Albertirsai SE 8 2 4 2 7 8 -1 10 8 0 3 5 2 10 -8 3 16 2 7 7 9 18 -9 13
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 8 2 1 5 7 13 -6 7 8 0 2 6 3 20 -17 2 16 2 3 11 10 33 -23 9
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 8 1 3 4 7 11 -4 6 8 0 0 8 1 18 -17 0 16 1 3 12 8 29 -21 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 8 6 1 1 19 5 14 19 8 8 0 0 24 5 19 24 16 14 1 1 43 10 33 43
2 Taksony SE II. Pereg SE 8 7 0 1 23 6 17 21 8 5 1 2 22 10 12 16 16 12 1 3 45 16 29 37
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 8 5 2 1 23 9 14 17 8 4 3 1 14 6 8 15 16 9 5 2 37 15 22 32
4 Taksony SE II. Bugyi SE 8 5 1 2 24 14 10 16 8 4 2 2 21 15 6 14 16 9 3 4 45 29 16 30
5 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 9 5 0 4 23 15 8 15 7 4 0 3 18 15 3 12 16 9 0 7 41 30 11 27
6 Taksony SE II. FC Dabas II. 9 5 1 3 26 14 12 16 7 3 1 3 13 10 3 10 16 8 2 6 39 24 15 26
7 Taksony SE II. Halásztelki FC 7 4 2 1 21 13 8 14 9 4 0 5 15 18 -3 12 16 8 2 6 36 31 5 26
8 Taksony SE II. Alsónémedi SE 8 2 2 4 11 15 -4 8 8 4 2 2 19 13 6 14 16 6 4 6 30 28 2 22
9 Taksony SE II. Szigethalom SC 8 5 2 1 16 10 6 17 8 1 1 6 9 23 -14 4 16 6 3 7 25 33 -8 21
10 Taksony SE II. Üllői SE 7 3 0 4 15 17 -2 9 9 3 2 4 19 21 -2 11 16 6 2 8 34 38 -4 20
11 Taksony SE II. Újhartyán VSE 9 3 1 5 17 24 -7 10 7 2 2 3 12 18 -6 8 16 5 3 8 29 42 -13 18
12 Taksony SE II. Albertirsai SE 8 4 3 1 18 15 3 15 8 1 0 7 8 26 -18 3 16 5 3 8 26 41 -15 18
13 Taksony SE II. Tápiószelei SE 8 3 1 4 16 18 -2 10 8 1 1 6 10 28 -18 4 16 4 2 10 26 46 -20 14
14 Taksony SE II. Tárnok KSK 8 2 1 5 9 20 -11 7 8 2 1 5 10 20 -10 7 16 4 2 10 19 40 -21 14
15 Taksony SE II. Péteri KSK 7 2 0 5 8 13 -5 6 9 0 3 6 7 21 -14 3 16 2 3 11 15 34 -19 9
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 8 1 2 5 8 20 -12 5 8 1 0 7 7 28 -21 3 16 2 2 12 15 48 -33 8
 
Albertirsai SE
2 - 2-3 - 31 - 04 - 3--1 - 0----1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 0-0 - 3-0 - 3--3 - 42 - 21 - 34 - 0--0 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 1---3 - 0-3 - 40 - 0-2 - 0-3 - 37 - 02 - 1-
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 0-0 - 3--2 - 43 - 28 - 1---4 - 2
FC Dabas II.
4 - 0-1 - 4-0 - 11 - 3-7 - 2--2 - 0-4 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1---1 - 14 - 23 - 05 - 0---2 - 6
Örkényi SE
3 - 0-1 - 11 - 0-3 - 01 - 0--4 - 1-5 - 01 - 3--
Pereg SE
6 - 02 - 0-1 - 31 - 02 - 1-4 - 0----2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 4--1 - 2-3 - 2-2 - 1---0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 5-0 - 21 - 4-6 - 23 - 06 - 0--3 - 0
Szigethalom SC
2 - 1---1 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 1-
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0---2 - 40 - 2--0 - 13 - 21 - 1--
Tápiószelei SE
4 - 0--3 - 32 - 40 - 2-1 - 51 - 0---1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
-2 - 4-0 - 3-1 - 2-0 - 41 - 02 - 1---3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3-2 - 4-2 - 50 - 4-2 - 21 - 4-3 - 03 - 1-3 - 1
Üllői SE
--2 - 5---1 - 33 - 2-0 - 13 - 14 - 22 - 3--

Meccsek

Aranyszarvas SE

2020. 08. 22. 17:00
Péteri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Szigethalom SC
2020. 09. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Aranyszarvas SE
2020. 09. 12. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 09. 12. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószelei SE
2020. 09. 20. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2020. 09. 26. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 09. 26. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Pereg SE
2020. 10. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Aranyszarvas SE
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 10. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2020. 10. 17. 15:00
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Aranyszarvas SE
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tárnok KSK
2020. 10. 31. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 10. 31. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2020. 11. 07. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 11. 07. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Aranyszarvas SE
2021. 02. 27. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 27. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelki FC
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 13. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 13. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Ócsai sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Aranyszarvas SE
2021. 03. 28. 15:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2021. 04. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Aranyszarvas SE
2021. 05. 19. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 19. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2021. 04. 18. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 04. 18. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2021. 04. 24. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 04. 24. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllői SE
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 05. 01. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 05. 08. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 08. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Ráckeve VAFC
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Aranyszarvas SE
2021. 05. 22. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 22. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Taksony SE II.
2021. 05. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkényi SE
2021. 06. 11. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 11. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Aranyszarvas SE
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.

Péteri KSK

2020. 08. 22. 17:00
Péteri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Péteri KSK
2020. 09. 12. 16:30
Péteri sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2020. 09. 19. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Péteri KSK
2020. 09. 26. 16:00
Péteri sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2020. 10. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 10. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Péteri KSK
2020. 10. 10. 15:00
Péteri sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Üllői SE
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 10. 17. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Péteri KSK
2020. 10. 24. 14:00
Péteri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Ráckeve VAFC
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Péteri KSK
2020. 11. 07. 13:30
Péteri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2020. 11. 15. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2020. 11. 15. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkényi SE
2021. 03. 06. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 03. 06. 14:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Péteri KSK
2021. 03. 13. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 13. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 05. 12. 17:30
Péteri sportpálya
2021. 05. 12. 17:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Szigethalom SC
2021. 05. 18. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 05. 18. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Péteri KSK
2021. 04. 10. 16:00
Péteri sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószelei SE
2021. 04. 18. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2021. 04. 24. 16:30
Péteri sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Pereg SE
2021. 05. 01. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Péteri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Albertirsai SE
2021. 05. 15. 17:00
Ráckevei sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Péteri KSK
2021. 05. 22. 17:00
Péteri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tárnok KSK
2021. 05. 29. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 05. 29. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Péteri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Péteri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2021. 06. 13. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Péteri KSK
2021. 06. 17. 18:30
Péteri sportpálya
2021. 06. 17. 18:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Halásztelki FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple