Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 17. forduló

2021.03.20 - 15:00

Üllő, Üllő Városi Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TUSA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS FANNI, WINKLER LÁSZLÓ
Üllői SE
Tárnok KSK
90'
45'

Gólok

HÓBOR ATTILA

36'

1 - 0

 

HÓBOR ATTILA

40'

2 - 0

 

SZEGEDI RICHÁRD

56'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 17 15 1 1 46 10 36 46 8.9
2 Pereg SE Pereg SE 17 13 1 3 48 17 31 40 9.6
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 17 9 5 3 38 17 21 32 9.2
4 Bugyi SE Bugyi SE 17 9 4 4 46 30 16 31 8.2
5 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 17 10 0 7 43 31 12 30 8.9
6 FC Dabas II. FC Dabas II. 17 9 2 6 42 24 18 29 9.2
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 17 8 3 6 37 32 5 27 8.3
8 Szigethalom SC Szigethalom SC 17 7 3 7 27 34 -7 24 8.1
9 Üllői SE Üllői SE 17 7 2 8 37 38 -1 23 8.6
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 17 6 5 6 31 29 2 23 9
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 17 5 4 8 30 43 -13 19 8.7
12 Albertirsai SE Albertirsai SE 17 5 3 9 27 43 -16 18 7.9
13 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 17 4 2 11 26 49 -23 14 7.9
14 Tárnok KSK Tárnok KSK 17 4 2 11 19 43 -24 14 7.8
15 Péteri KSK Péteri KSK 17 2 3 12 15 37 -22 9 7.6
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 17 2 2 13 16 51 -35 8 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 8 5 1 2 11 3 8 16 9 6 3 0 14 4 10 21 17 11 4 2 25 7 18 37
2 Taksony SE II. FC Dabas II. 9 7 2 0 11 2 9 23 8 4 2 2 8 5 3 14 17 11 4 2 19 7 12 37
3 Taksony SE II. Pereg SE 9 6 3 0 10 1 9 21 8 4 2 2 9 4 5 14 17 10 5 2 19 5 14 35
4 Taksony SE II. Bugyi SE 9 4 3 2 11 9 2 15 8 5 2 1 9 3 6 17 17 9 5 3 20 12 8 32
5 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 8 5 3 0 12 2 10 18 9 3 3 3 5 5 0 12 17 8 6 3 17 7 10 30
6 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 9 4 1 4 12 7 5 13 8 5 1 2 12 7 5 16 17 9 2 6 24 14 10 29
7 Taksony SE II. Alsónémedi SE 9 3 3 3 8 7 1 12 8 4 4 0 10 3 7 16 17 7 7 3 18 10 8 28
8 Taksony SE II. Üllői SE 8 4 2 2 12 7 5 14 9 2 5 2 7 6 1 11 17 6 7 4 19 13 6 25
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 9 4 1 4 8 11 -3 13 8 2 2 4 4 7 -3 8 17 6 3 8 12 18 -6 21
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 9 4 5 0 9 2 7 17 8 1 1 6 4 10 -6 4 17 5 6 6 13 12 1 21
11 Taksony SE II. Halásztelki FC 7 2 2 3 7 6 1 8 10 2 3 5 6 12 -6 9 17 4 5 8 13 18 -5 17
12 Taksony SE II. Tárnok KSK 8 1 2 5 1 7 -6 5 9 2 3 4 8 12 -4 9 17 3 5 9 9 19 -10 14
13 Taksony SE II. Albertirsai SE 9 2 4 3 8 10 -2 10 8 0 3 5 2 10 -8 3 17 2 7 8 10 20 -10 13
14 Taksony SE II. Péteri KSK 8 2 3 3 4 5 -1 9 9 0 4 5 1 10 -9 4 17 2 7 8 5 15 -10 13
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 9 2 2 5 7 13 -6 8 8 0 2 6 3 20 -17 2 17 2 4 11 10 33 -23 10
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 8 1 3 4 7 11 -4 6 9 0 0 9 1 20 -19 0 17 1 3 13 8 31 -23 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 8 6 1 1 19 5 14 19 9 9 0 0 27 5 22 27 17 15 1 1 46 10 36 46
2 Taksony SE II. Pereg SE 9 8 0 1 26 7 19 24 8 5 1 2 22 10 12 16 17 13 1 3 48 17 31 40
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 8 5 2 1 23 9 14 17 9 4 3 2 15 8 7 15 17 9 5 3 38 17 21 32
4 Taksony SE II. Bugyi SE 9 5 2 2 25 15 10 17 8 4 2 2 21 15 6 14 17 9 4 4 46 30 16 31
5 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 9 5 0 4 23 15 8 15 8 5 0 3 20 16 4 15 17 10 0 7 43 31 12 30
6 Taksony SE II. FC Dabas II. 9 5 1 3 26 14 12 16 8 4 1 3 16 10 6 13 17 9 2 6 42 24 18 29
7 Taksony SE II. Halásztelki FC 7 4 2 1 21 13 8 14 10 4 1 5 16 19 -3 13 17 8 3 6 37 32 5 27
8 Taksony SE II. Szigethalom SC 9 6 2 1 18 11 7 20 8 1 1 6 9 23 -14 4 17 7 3 7 27 34 -7 24
9 Taksony SE II. Üllői SE 8 4 0 4 18 17 1 12 9 3 2 4 19 21 -2 11 17 7 2 8 37 38 -1 23
10 Taksony SE II. Alsónémedi SE 9 2 3 4 12 16 -4 9 8 4 2 2 19 13 6 14 17 6 5 6 31 29 2 23
11 Taksony SE II. Újhartyán VSE 9 3 1 5 17 24 -7 10 8 2 3 3 13 19 -6 9 17 5 4 8 30 43 -13 19
12 Taksony SE II. Albertirsai SE 9 4 3 2 19 17 2 15 8 1 0 7 8 26 -18 3 17 5 3 9 27 43 -16 18
13 Taksony SE II. Tápiószelei SE 9 3 1 5 16 21 -5 10 8 1 1 6 10 28 -18 4 17 4 2 11 26 49 -23 14
14 Taksony SE II. Tárnok KSK 8 2 1 5 9 20 -11 7 9 2 1 6 10 23 -13 7 17 4 2 11 19 43 -24 14
15 Taksony SE II. Péteri KSK 8 2 0 6 8 16 -8 6 9 0 3 6 7 21 -14 3 17 2 3 12 15 37 -22 9
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 8 1 2 5 8 20 -12 5 9 1 0 8 8 31 -23 3 17 2 2 13 16 51 -35 8
 
Albertirsai SE
2 - 2-3 - 31 - 04 - 3--1 - 01 - 2---1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 0-0 - 3-0 - 3--3 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 1---3 - 0-3 - 40 - 0-2 - 0-3 - 37 - 02 - 1-
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 01 - 10 - 3--2 - 43 - 28 - 1---4 - 2
FC Dabas II.
4 - 0-1 - 4-0 - 11 - 3-7 - 2--2 - 0-4 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1---1 - 14 - 23 - 05 - 0---2 - 6
Örkényi SE
3 - 0-1 - 11 - 0-3 - 01 - 0--4 - 1-5 - 01 - 3--
Pereg SE
6 - 02 - 0-1 - 31 - 02 - 1-4 - 0--3 - 1-2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 2-3 - 2-2 - 1---0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 5-0 - 21 - 4-6 - 23 - 06 - 0--3 - 0
Szigethalom SC
2 - 1-2 - 1-1 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 1-
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0---2 - 40 - 2--0 - 13 - 21 - 1--
Tápiószelei SE
4 - 0--3 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 0---1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
-2 - 4-0 - 3-1 - 2-0 - 41 - 02 - 1---3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3-2 - 4-2 - 50 - 4-2 - 21 - 4-3 - 03 - 1-3 - 1
Üllői SE
--2 - 5---1 - 33 - 2-0 - 13 - 14 - 22 - 33 - 0-

Meccsek

Üllői SE

2020. 08. 22. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Ráckeve VAFC
2020. 08. 30. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 08. 30. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Üllői SE
2020. 09. 05. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Taksony SE II.
2020. 09. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllői SE
2020. 10. 21. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 21. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Örkényi SE
2020. 10. 07. 18:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 07. 18:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Üllői SE
2020. 10. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Aranyszarvas SE
2020. 10. 10. 15:00
Péteri sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Üllői SE
2020. 10. 18. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 10. 18. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Üllői SE
Szigethalom SC
2021. 04. 20. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 04. 20. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllői SE
2021. 05. 12. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 12. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószelei SE
2020. 11. 08. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllői SE
2021. 03. 24. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 03. 24. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Pereg SE
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllői SE
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Albertirsai SE
Üllői SE
2021. 06. 02.
Ráckevei sportpálya
2021. 06. 02.
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Üllői SE
2021. 03. 20. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Tárnok KSK
2021. 03. 27. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 03. 27. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllői SE
2021. 04. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Újhartyán VSE
2021. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Üllői SE
2021. 04. 17. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Halásztelki FC
2021. 04. 24. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 04. 24. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllői SE
2021. 05. 01. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Péteri KSK
2021. 05. 08. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Szigethalom SC
Üllői SE
2021. 05. 15. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Bugyi SE
2021. 05. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Üllői SE
2021. 05. 29. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Alsónémedi SE
2021. 06. 06.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 06. 06.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllői SE
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE

Tárnok KSK

2020. 08. 23. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 08. 23. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tárnok KSK
2020. 08. 30. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 08. 30. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Üllői SE
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 09. 04. 18:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tárnok KSK
2020. 09. 12. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 09. 12. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Ráckeve VAFC
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 26. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 09. 26. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tárnok KSK
2020. 10. 03. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 03. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Újhartyán VSE
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tárnok KSK
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 17. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Halásztelki FC
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 10. 24. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tárnok KSK
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 10. 31. 13:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Péteri KSK
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 14. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Szigethalom SC
Tárnok KSK
2021. 02. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
2021. 02. 20. 14:00
Érdi Sporttelep
Tárnok KSK
Bugyi SE
2021. 02. 27. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 02. 27. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Tárnok KSK
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Alsónémedi SE
2021. 03. 13. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 13. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Pereg SE
2021. 03. 20. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Tárnok KSK
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 27. 15:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Albertirsai SE
2021. 04. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Tárnok KSK
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 17. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Taksony SE II.
2021. 04. 25. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 04. 25. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tárnok KSK
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Örkényi SE
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 08. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Tárnok KSK
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 15. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Aranyszarvas SE
2021. 05. 22. 17:00
Péteri sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tárnok KSK
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 29. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Szigethalom SC
2021. 06. 06. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tárnok KSK
2021. 06. 12. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 06. 12. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Tápiószelei SE
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tárnok KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple