Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 18. forduló

2021.03.28 - 15:30

Örkény, Örkény SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FENYVESI ARNOLD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEIGL GÁBOR, LACZKÓ GEORGINA
Örkényi SE
Alsónémedi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

41'

TŐKÉS JÁNOS LEVENTE
TÓTH ATTILA

71'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 18 15 2 1 47 11 36 47 9.1
2 Pereg SE Pereg SE 18 13 2 3 51 20 31 41 9.7
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 18 10 5 3 40 18 22 35 9
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 18 10 1 7 44 32 12 31 8.8
5 Bugyi SE Bugyi SE 18 9 4 5 47 32 15 31 7.9
6 FC Dabas II. FC Dabas II. 18 9 3 6 43 25 18 30 8.9
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 18 9 3 6 41 32 9 30 8.7
8 Üllői SE Üllői SE 18 8 2 8 41 40 1 26 8.9
9 Szigethalom SC Szigethalom SC 18 7 3 8 29 38 -9 24 8.4
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 18 6 6 6 32 30 2 24 8.6
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 18 5 5 8 33 46 -13 20 8.4
12 Albertirsai SE Albertirsai SE 18 5 3 10 29 46 -17 18 8.2
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 18 5 2 11 22 45 -23 17 8.1
14 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 18 4 2 12 26 53 -27 14 7.8
15 Péteri KSK Péteri KSK 18 3 3 12 19 39 -20 12 7.7
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 18 2 2 14 18 55 -37 8 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. FC Dabas II. 10 7 3 0 12 3 9 24 8 4 2 2 8 5 3 14 18 11 5 2 20 8 12 38
2 Taksony SE II. Örkényi SE 9 5 1 3 11 4 7 16 9 6 3 0 14 4 10 21 18 11 4 3 25 8 17 37
3 Taksony SE II. Pereg SE 9 6 3 0 10 1 9 21 9 4 3 2 11 6 5 15 18 10 6 2 21 7 14 36
4 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 9 6 3 0 13 2 11 21 9 3 3 3 5 5 0 12 18 9 6 3 18 7 11 33
5 Taksony SE II. Bugyi SE 9 4 3 2 11 9 2 15 9 5 2 2 9 4 5 17 18 9 5 4 20 13 7 32
6 Taksony SE II. Alsónémedi SE 9 3 3 3 8 7 1 12 9 5 4 0 11 3 8 19 18 8 7 3 19 10 9 31
7 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 9 4 1 4 12 7 5 13 9 5 2 2 13 8 5 17 18 9 3 6 25 15 10 30
8 Taksony SE II. Üllői SE 8 4 2 2 12 7 5 14 10 3 5 2 9 6 3 14 18 7 7 4 21 13 8 28
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 10 4 2 4 10 13 -3 14 8 2 2 4 4 7 -3 8 18 6 4 8 14 20 -6 22
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 9 4 5 0 9 2 7 17 9 1 1 7 5 12 -7 4 18 5 6 7 14 14 0 21
11 Taksony SE II. Halásztelki FC 8 3 2 3 10 6 4 11 10 2 3 5 6 12 -6 9 18 5 5 8 16 18 -2 20
12 Taksony SE II. Tárnok KSK 9 2 2 5 4 9 -5 8 9 2 3 4 8 12 -4 9 18 4 5 9 12 21 -9 17
13 Taksony SE II. Péteri KSK 9 3 3 3 6 6 0 12 9 0 4 5 1 10 -9 4 18 3 7 8 7 16 -9 16
14 Taksony SE II. Albertirsai SE 9 2 4 3 8 10 -2 10 9 0 3 6 4 13 -9 3 18 2 7 9 12 23 -11 13
15 Taksony SE II. Tápiószelei SE 9 2 2 5 7 13 -6 8 9 0 2 7 3 23 -20 2 18 2 4 12 10 36 -26 10
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 9 1 3 5 7 13 -6 6 9 0 0 9 1 20 -19 0 18 1 3 14 8 33 -25 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 9 6 2 1 20 6 14 20 9 9 0 0 27 5 22 27 18 15 2 1 47 11 36 47
2 Taksony SE II. Pereg SE 9 8 0 1 26 7 19 24 9 5 2 2 25 13 12 17 18 13 2 3 51 20 31 41
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 9 6 2 1 25 10 15 20 9 4 3 2 15 8 7 15 18 10 5 3 40 18 22 35
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 9 5 0 4 23 15 8 15 9 5 1 3 21 17 4 16 18 10 1 7 44 32 12 31
5 Taksony SE II. Bugyi SE 9 5 2 2 25 15 10 17 9 4 2 3 22 17 5 14 18 9 4 5 47 32 15 31
6 Taksony SE II. FC Dabas II. 10 5 2 3 27 15 12 17 8 4 1 3 16 10 6 13 18 9 3 6 43 25 18 30
7 Taksony SE II. Halásztelki FC 8 5 2 1 25 13 12 17 10 4 1 5 16 19 -3 13 18 9 3 6 41 32 9 30
8 Taksony SE II. Üllői SE 8 4 0 4 18 17 1 12 10 4 2 4 23 23 0 14 18 8 2 8 41 40 1 26
9 Taksony SE II. Szigethalom SC 9 6 2 1 18 11 7 20 9 1 1 7 11 27 -16 4 18 7 3 8 29 38 -9 24
10 Taksony SE II. Alsónémedi SE 9 2 3 4 12 16 -4 9 9 4 3 2 20 14 6 15 18 6 6 6 32 30 2 24
11 Taksony SE II. Újhartyán VSE 10 3 2 5 20 27 -7 11 8 2 3 3 13 19 -6 9 18 5 5 8 33 46 -13 20
12 Taksony SE II. Albertirsai SE 9 4 3 2 19 17 2 15 9 1 0 8 10 29 -19 3 18 5 3 10 29 46 -17 18
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 9 3 1 5 12 22 -10 10 9 2 1 6 10 23 -13 7 18 5 2 11 22 45 -23 17
14 Taksony SE II. Tápiószelei SE 9 3 1 5 16 21 -5 10 9 1 1 7 10 32 -22 4 18 4 2 12 26 53 -27 14
15 Taksony SE II. Péteri KSK 9 3 0 6 12 18 -6 9 9 0 3 6 7 21 -14 3 18 3 3 12 19 39 -20 12
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 9 1 2 6 10 24 -14 5 9 1 0 8 8 31 -23 3 18 2 2 14 18 55 -37 8
 
Albertirsai SE
2 - 2-3 - 31 - 04 - 3--1 - 01 - 2---1 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
-1 - 0-0 - 3-0 - 3--3 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 1-2 - 1-3 - 0-3 - 40 - 0-2 - 0-3 - 37 - 02 - 1-
Bugyi SE
-3 - 11 - 13 - 01 - 10 - 3--2 - 43 - 28 - 1---4 - 2
FC Dabas II.
4 - 0-1 - 4-0 - 11 - 3-7 - 21 - 1-2 - 0-4 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
-3 - 3-3 - 1---1 - 14 - 23 - 05 - 04 - 0--2 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 0-3 - 01 - 0--4 - 1-5 - 01 - 3--
Pereg SE
6 - 02 - 0-1 - 31 - 02 - 1-4 - 0--3 - 1-2 - 15 - 1-
Péteri KSK
-0 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 2-3 - 24 - 22 - 1---0 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 1-0 - 1-2 - 5-0 - 21 - 4-6 - 23 - 06 - 0--3 - 0
Szigethalom SC
2 - 1-2 - 1-1 - 13 - 1-1 - 14 - 2--2 - 13 - 20 - 1-
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 0---2 - 40 - 2--0 - 13 - 21 - 1-2 - 4
Tápiószelei SE
4 - 0--3 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 0---1 - 34 - 1-
Tárnok KSK
3 - 22 - 4-0 - 3-1 - 2-0 - 41 - 02 - 1---3 - 30 - 3
Újhartyán VSE
-1 - 3-2 - 4-2 - 50 - 43 - 32 - 21 - 4-3 - 03 - 1-3 - 1
Üllői SE
--2 - 5---1 - 33 - 2-0 - 13 - 14 - 22 - 33 - 0-

Meccsek

Örkényi SE

2020. 08. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 08. 23. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkényi SE
2020. 08. 30. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tápiószelei SE
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkényi SE
2020. 09. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Pereg SE
2020. 10. 21. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 21. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Örkényi SE
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Albertirsai SE
2020. 10. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Örkényi SE
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tárnok KSK
2020. 10. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2020. 10. 17. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Örkényi SE
2020. 10. 25. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 10. 25. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkényi SE
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Örkényi SE
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 12. 18:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Halásztelki FC
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2020. 11. 15. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Aranyszarvas SE
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
2020. 11. 21. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkényi SE
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 24. 18:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Szigethalom SC
2021. 03. 14. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 14. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Bugyi SE
2021. 05. 05.
Abonyi sportpálya
2021. 05. 05.
Abonyi sportpálya
Tápiószelei SE
Örkényi SE
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Alsónémedi SE
2021. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 04. 04. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Örkényi SE
2021. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Üllői SE
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 04. 17. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Örkényi SE
2021. 04. 25. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 04. 25. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Ráckeve VAFC
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 05. 01. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Örkényi SE
2021. 05. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Taksony SE II.
2021. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Újhartyán VSE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 05. 29. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Örkényi SE
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 05. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkényi SE
2021. 06. 13. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 06. 13. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Péteri KSK
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
2021. 06. 20.
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Örkényi SE

Alsónémedi SE

2020. 08. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2020. 08. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2020. 08. 30. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkényi SE
2020. 09. 12. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 09. 12. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Alsónémedi SE
2020. 09. 20. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 09. 20. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
2020. 09. 26. 16:00
Péteri sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Szigethalom SC
2020. 10. 11. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2020. 10. 18. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószelei SE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2020. 11. 01. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 01. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2020. 11. 08. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllői SE
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 11. 14. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Alsónémedi SE
2021. 02. 27. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 02. 27. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
2021. 03. 06. 14:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Alsónémedi SE
2021. 03. 13. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 03. 13. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2021. 03. 21. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 03. 21. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Alsónémedi SE
2021. 04. 02. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 04. 02. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelki FC
2021. 05. 19. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 05. 19. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2021. 04. 18. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 04. 18. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2021. 04. 24. 17:00
Ócsai sportpálya
2021. 04. 24. 17:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
Alsónémedi SE
2021. 05. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2021. 05. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 05. 08. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Alsónémedi SE
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 05. 23. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Pereg SE
2021. 06. 02.
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 02.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2021. 05. 29. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Alsónémedi SE
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 06. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Albertirsai SE
2021. 06. 12. 17:00
Ráckevei sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 06. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tárnok KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple